moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Veterinari

Ići dole 
+17
snoopy
Aris
Moka
cibic
Aćim
Anja..
Kaan
Snoopy Gang
mini
Vasica T
Tabasko the Dika
Gogili
AleksaBG
DP
MarijaRio
dusan
Emanuela
21 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Veterinari - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinari   Veterinari - Page 2 EmptyUto Avg 09, 2011 9:28 pm

Moka ::
Je l' ima neko iskustva sa vet. klinikom Novak blizu Južnog bulevara?
Da, petnaestogodišnje iskustvo. Vrhunski su stručnjaci, posvećeni poslu i imaju perfektnu, savremeno opremljenu kliniku. Jedina mana je što nemaju terensku službu.Možeš pogledati njihov sajt http://www.vetnovak.com/
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Moka
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Moka


Broj poruka : 174
Godina : 33
Datum upisa : 21.07.2011

Veterinari - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinari   Veterinari - Page 2 EmptyUto Avg 09, 2011 10:54 pm

Da, gledala sam sajt i deluju mi baš dobro, samo me zanima kakvi su ovako, kao ljudi. Very Happy
Ranije sam imala loša iskustva što se toga tiče, uvek kad sam vodila psa kod veterinara to je bila neprijatnost i za njega i za mene... Rolling Eyes
Do sad sam Moku vodila na Veterinarski, a sad gledam koje su mi ambulante relativno blizu i "Novak" mi deluje super, hvala na savetima. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Veterinari - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinari   Veterinari - Page 2 EmptySre Avg 10, 2011 10:16 am

Moka ::
Da, gledala sam sajt i deluju mi baš dobro, samo me zanima kakvi su ovako, kao ljudi. Very Happy
Ranije sam imala loša iskustva što se toga tiče, uvek kad sam vodila psa kod veterinara to je bila neprijatnost i za njega i za mene... Rolling Eyes
Do sad sam Moku vodila na Veterinarski, a sad gledam koje su mi ambulante relativno blizu i "Novak" mi deluje super, hvala na savetima. Wink
Kod Novaka ima više veterinara. Meni su najdraži Nikoleta i Denis (inače su bračni par), pošto njih znam još dok su studirali. Možeš slobodno reći da te je poslala Zoka, koja je imala kokerke, Dinu i Deu. Sad ne odlazim kod njih, pošto nemam kola uvek na raspolaganju i hvala bogu, nije ni bilo neke potrebe (za sve ozbiljnije bih im se obratila), a za vakcine mi dolazi kući veterinar iz komšiluka.


Poslednji izmenio Dolly dana Sre Avg 10, 2011 12:15 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Moka
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Moka


Broj poruka : 174
Godina : 33
Datum upisa : 21.07.2011

Veterinari - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinari   Veterinari - Page 2 EmptySre Avg 10, 2011 11:16 am

Dolly ::
Kod Novaka ima više veterinara. Meni su najdraži Nikoleta i Denis (inače su bračni par), pošto njih znam još dok su studirali. Možeš slobodno reći da te je poslala Zoka, koja je imala kokerke, Dinu i Deu. Sad ne odlazim kod njih, pošto nemam kola uvek na raspolaganju i hvala bogu, nije ni bilo neke potrebe (za sve ozbiljnije bih in se obratila), a za vakcine mi dolazi kući veterinar iz komšiluka.

Ok, hvala! Wink
I ja sam imala kokerku Ledu, uginula je u decembru 2010. kad je imala 10 godina, od tumora jetre... Sad
Nazad na vrh Ići dole
Dragiša
novajlija
novajlija
Dragiša


Broj poruka : 20
Godina : 24
Localisation : Beograd, Rakovica
Datum upisa : 17.11.2011

Veterinari - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinari   Veterinari - Page 2 EmptyNed Dec 04, 2011 8:36 pm

Tražim što boljeg veta oko Kanarevog brda (Rakovica).
Nazad na vrh Ići dole
hazarskirecnik
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
hazarskirecnik


Broj poruka : 62
Localisation : Belgrade
Datum upisa : 13.04.2012

Veterinari - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinari   Veterinari - Page 2 EmptyČet Jun 28, 2012 2:25 pm

Ima li neko iskustva sa Veterinarskom ambulantom "Vidikovac" u Patrijarha Joanikija?
Nazad na vrh Ići dole
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Veterinari - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinari   Veterinari - Page 2 EmptyČet Jun 28, 2012 4:42 pm

joj pa vi ste u blizini Smile nemam, ali sam cuo da je najbolja u tom kraju Gvozdenovic, tako nesto, kod Garden Centra. Ali opet kao za svakog veterinara, jedni ga hvala, a drugi kude Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
hazarskirecnik
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
hazarskirecnik


Broj poruka : 62
Localisation : Belgrade
Datum upisa : 13.04.2012

Veterinari - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinari   Veterinari - Page 2 EmptyČet Jun 28, 2012 5:13 pm

Da, pretpostavljam da je tako za Vet-a.. Probacemo ovog danas, pa cemo utiske preneti..
Nazad na vrh Ići dole
hazarskirecnik
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
hazarskirecnik


Broj poruka : 62
Localisation : Belgrade
Datum upisa : 13.04.2012

Veterinari - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinari   Veterinari - Page 2 EmptySub Jun 30, 2012 1:11 pm

Nakon druzenja za Vet-om, mogu da kazem da smo dosta zadovoljni.. O svemu smo razgovarali, dosta korisnih saveta dobili, pregledao ga celog i imao dosta strpljenja za sva moja pitanja..
Inace, Vet ima svog Bigla, tako da mi je i to nekako dodatni plus - znao covek sta valja izabrati ;-)
Dakle - Veterinarska ambulanta "VIDIKOVAC" u Patrijarha Joanikija..
Nazad na vrh Ići dole
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Veterinari - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinari   Veterinari - Page 2 EmptySub Jun 30, 2012 2:13 pm

drago mi je da ste zadovoljni Smile nadam se da cemo se sresti u nekim budicim setnjama
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
Snoopy:)
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy:)


Broj poruka : 762
Godina : 25
Localisation : Podgorica
Datum upisa : 07.06.2012

Veterinari - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinari   Veterinari - Page 2 EmptySub Jun 30, 2012 3:42 pm

Drago mi je da ste nasli dobrog veterinara za vaseg frajera Very Happy !
Nazad na vrh Ići dole
hazarskirecnik
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
hazarskirecnik


Broj poruka : 62
Localisation : Belgrade
Datum upisa : 13.04.2012

Veterinari - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinari   Veterinari - Page 2 EmptyNed Jul 01, 2012 2:18 pm

Very Happy Nadam se da se necemo cesto druziti s njim, ali nam je bitno da frajer ima korektnog Vet-a Wink

Veliki pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Veterinari - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Veterinari   Veterinari - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Veterinari
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: zdravlje biglova-
Skoči na: