moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ko je tata, a ko mama?

Ići dole 
+17
pedjaklj
Bunny's Nightmare
acahaski
stefani
dusan
Ksenija
Dolly
Aćim
Lino
Bugi
Dika
Monika
Ari
Niva
luce
Vasica T
snoopy
21 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Srba bgd
i'm bigl
i'm bigl
Srba bgd


Broj poruka : 469
Datum upisa : 30.09.2010

Ko je tata, a ko mama? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je tata, a ko mama?   Ko je tata, a ko mama? - Page 3 EmptyPon Jan 31, 2011 7:12 pm

evo jos jednog odgovora od drugog programera Sad

"ako treba samo ljudi da ubacuju sopstvene podatke, o rasi, sta ja zanm, pa onda otac majka, itd, i da im se to automatski prikaze na sajtu, to moze, to je klasicna form skripta, moze naci na bilo kom free hotscript sajtovima.ali.......to je free forum, koji glavni domen http://www.editboard.com/ omogucuje, tako da ....odgovor je NE. na tom domenu nije moguce ubaciti takvu skriptu.domen samo omogucuje uslugu kreiranja foruma, nista vise od toga. Ako ce placati svoj domen co.rs, .rs, .com... Onda je mnogo bolja varijanta napraviti sajt za promociju te vase rase, odgajivaca, preparata...napravite banere reklamirajte proizvodjace hrane, kozmetike i tako toga a za taj novac placajte domen i naravno da cete u okviru tog sajta moci da napravite forum".Forum je deo sajta a sajt nikako ne moze biti deo foruma. Javi se ako ti treba moja pomoc"

domen ( .com ) nije nesto skup...mislim d aje oko 20 eur godisnje...sta ce nam sponzori Smile
Nazad na vrh Ići dole
dusan
i'm bigl
i'm bigl
dusan


Broj poruka : 715
Godina : 43
Datum upisa : 05.03.2007

Ko je tata, a ko mama? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je tata, a ko mama?   Ko je tata, a ko mama? - Page 3 EmptyPon Jan 31, 2011 11:50 pm

pedjaklj ::
dusan ::
Mislim da bi ova baza napravila bar jednu rasu cistu ili cistiju, nece to biti od sutra ali za nekoliko godina bi se tacno znalo da kad neko hoce da kupi bigla moze tacno da vidi sta i od koga kupuje.

Neko je gore trazio kratko uputstvo ko su odgajivaci a ko sverceri, mislim da takvo uputstvo ne postoji .

ma ja zbog ovog pominjao ove sto nemaju papire


Pedja sta ti u ovoj recenici nije jasno. Ako ti paris svog psa sa psom koji ima ili nema papire i pokusas da napravis lazne neces moci , to je poenta moje recenice. Nemam ja nista protiv pasa bez papira , mnogo sam puta video prelepe pse bez papira , jedina mana im je to sto nisu za priplod i po meni bi trebalo kastrirati pse koji nisu za priplod.
Nazad na vrh Ići dole
dusan
i'm bigl
i'm bigl
dusan


Broj poruka : 715
Godina : 43
Datum upisa : 05.03.2007

Ko je tata, a ko mama? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je tata, a ko mama?   Ko je tata, a ko mama? - Page 3 EmptyPon Jan 31, 2011 11:54 pm

Srbo ili ti Srbina gazdarice, ja mislim da imamo mi i novca na racunu kluba , bar ovo sto je po par nas uplatilo nismo trosili. Ovo je odlicna ideja ako neko ima vremena a na sajtu pod temom forum se prebaci link naseg foruma i sve super.
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Ko je tata, a ko mama? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je tata, a ko mama?   Ko je tata, a ko mama? - Page 3 EmptyUto Feb 01, 2011 12:03 am

Dušane mozemo li koristi taj žiro račun da aktiviramo ovu ideju i oživimo ponovo klub o kome je bilo reči na ovom forumu.Ako možemo evo prijavljuje se još jedan član koji je voljan da plati članarinu.
Nazad na vrh Ići dole
dusan
i'm bigl
i'm bigl
dusan


Broj poruka : 715
Godina : 43
Datum upisa : 05.03.2007

Ko je tata, a ko mama? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je tata, a ko mama?   Ko je tata, a ko mama? - Page 3 EmptyUto Feb 01, 2011 12:11 am

Mozemo ako nadjemo Miroslava, osnivaca ovog foruma i kluba . Ja imam neki njegov broj mobilnog ali nije ispravan.
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Ko je tata, a ko mama? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je tata, a ko mama?   Ko je tata, a ko mama? - Page 3 EmptyUto Feb 01, 2011 12:54 am

Par dobronamernih saveta u vezi foruma i potencijalnog web sajta:

1. Ovaj forum je vrlo posećen i veoma "glomazan" zbog količine slika, šarenila, itd. Treba ga ostaviti kakav jeste i gde jeste, jer količina prenetih podataka za "web hosting" paket od 15-20 eura neće biti dovoljna. Kao što je već rečeno, na potencijalnom sajtu treba samo postaviti link ka ovom forumu i to je rešeno. Druga varijanta je postaviti svoj forum i dati mu izgled web stranice, ali je skoro nemoguće prebaciti sve sa starog na novi forum, jer ovi besplatni uglavnom ne omogućavaju "backup" koliko je meni poznato, ali možda i grešim.

2. Što se tiče sajta, ideja o banerima i reklamama uopšte nije loša, pa čak i ako se "sponzori" ne "opterete" mnogo, prikupljena sredstva bi sigurno bila dovoljna da pokriju troškove hosting-a. Forma sajta i način implementacije je priča za posebnu temu na forumu i treba je dobro razraditi. Ako bude zaista ozbiljnih interesenata da se ova divna ekipa "oglasi" i putem web stranice, i ja se priključujem toj priči - i novčano i svojim skromnim poznavanjem materije.

Ode nam tema sa rodovnika na web dizajn Smile
Nazad na vrh Ići dole
Srba bgd
i'm bigl
i'm bigl
Srba bgd


Broj poruka : 469
Datum upisa : 30.09.2010

Ko je tata, a ko mama? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je tata, a ko mama?   Ko je tata, a ko mama? - Page 3 EmptyUto Feb 01, 2011 5:49 pm

Ovako , ja hocu da pomognem,ali mi je glupo od nekoga da trazim da mi uradi kompletan sajt.Postoje neki ruski sajtovi gde se besplatno mogu skinuti layout-ovi. Ja mogu da pomognem tako sto cu pokusati da napravim nesto sama...skinucu tutorijale za dreamweaver i flash i pokusati da premodifikujem neki od free layouta, tako mi je lakse pa da onda iscimam nekog da mi pomogne u onome gde se ne snalazim i eto mogu i novcano da pripomognem. Stvarno mi je blam da trazim nekome da mi uradi ceo sajt a i onda cu morati da ocekujum feedback po pitanju usluge Smile Ako se dogovorimo da radimo super. To bi stvarno bio pomak sto se ove rase a i kinologije kod nas uopste tice...Ukoliko dobro izreklamiramo sajt mozda ce se i masa odgajivaca sa strane pojavljivati na izlozbama, tako je veca sansa oplemeniti rasu i mnoge mnoge stvari, da ne pricam o zaradi koja je moguca i koja se moze takodje uloziti u azile i poboljsanje same rase...A i da ne bude nista od toga opet cemo mi entuzijazisti ostati na tom sajtu Smile
Nazad na vrh Ići dole
Ari
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Ari


Broj poruka : 167
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.02.2008

Ko je tata, a ko mama? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je tata, a ko mama?   Ko je tata, a ko mama? - Page 3 EmptyUto Feb 01, 2011 5:59 pm

Ari je za,super ideja:)web dizajn ne znam,graficki dizajn radim ako treba pomoc oko toga tu sam i novacno takodje
Nazad na vrh Ići dole
Srba bgd
i'm bigl
i'm bigl
Srba bgd


Broj poruka : 469
Datum upisa : 30.09.2010

Ko je tata, a ko mama? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je tata, a ko mama?   Ko je tata, a ko mama? - Page 3 EmptyUto Feb 01, 2011 6:05 pm

Posto nam je forum otkljucan i slobodan mislim da ukoliko stvarno krecemo sa ovom pricom mozda i nije pametno da o ovome vise pricamo ovde Smile
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Ko je tata, a ko mama? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je tata, a ko mama?   Ko je tata, a ko mama? - Page 3 EmptyUto Feb 01, 2011 10:58 pm

Ari ::
Ari je za,super ideja:)web dizajn ne znam,graficki dizajn radim ako treba pomoc oko toga tu sam i novacno takodje

Važi, šta god ti grafički dizajniraš, ja ću da postavim na web rok
Nazad na vrh Ići dole
Ari
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Ari


Broj poruka : 167
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.02.2008

Ko je tata, a ko mama? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je tata, a ko mama?   Ko je tata, a ko mama? - Page 3 EmptySre Feb 02, 2011 5:04 am

dogovoreno,super Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Ko je tata, a ko mama? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je tata, a ko mama?   Ko je tata, a ko mama? - Page 3 EmptyPon Jul 11, 2011 5:48 am

Kleina mama je Loti Leonero
Klein tata je Evox
Solea Leonero je Kleina tetka
Kaan je Klein rodjeni bata
Boss,Srba i Kole su Kleina braca
Eli je Kleina seka
Ako nadjemo jos nekog javicu
Nazad na vrh Ići dole
Moka
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Moka


Broj poruka : 174
Godina : 33
Datum upisa : 21.07.2011

Ko je tata, a ko mama? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je tata, a ko mama?   Ko je tata, a ko mama? - Page 3 EmptyPet Jul 29, 2011 12:58 am

Moka (Wocha - zvanično ime):
Solea Leonero - mama
Boo Boo Randavica - tata
Nazad na vrh Ići dole
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Ko je tata, a ko mama? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je tata, a ko mama?   Ko je tata, a ko mama? - Page 3 EmptyPet Jul 29, 2011 1:58 am

Moko,pa ti i Klea ste sestre! kolo
Nazad na vrh Ići dole
Moka
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Moka


Broj poruka : 174
Godina : 33
Datum upisa : 21.07.2011

Ko je tata, a ko mama? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je tata, a ko mama?   Ko je tata, a ko mama? - Page 3 EmptyPet Jul 29, 2011 10:09 am

da, sestre od tetke! super! Razz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ko je tata, a ko mama? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je tata, a ko mama?   Ko je tata, a ko mama? - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ko je tata, a ko mama?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Cica iz Beograda (NBG)
» Postala sam MAMA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: opšta priča-
Skoči na: