moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"

Ići dole 
+45
maks malisha
Bjanka
marina
Aris
BojanaD
BiGi-bigl
Snoopy Gang
Ceda - Charlie
veljapac
Natali
dusan
Moka
Kaan
King i Maša
snoopy
BEKI (djolana)
jecolinja
stefani
Anja..
Niche
Emanuela
Žaklina
Tina
Shiloh
Vasica T
lucija
Capo UE
Niva
Tabasko the Dika
Ddans Dream Tim
antmari
.Marija.
Lea2006
Gogili
Lino
luce
Dolly
soffijov
MarijaRio
Dika
Bugi
mini
Medena
Monika
Rona
49 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 EmptyUto Maj 17, 2011 2:19 pm

nemojte misliti da to sa lovackim psima i lovcima nema veze sa istinom.
dobar lovacki pas je skup i trazen, a sve sto je skupo, vise se krade.

jedino sto bi se razocarali da otkriju da moj lovacki pas najvise voli da lovi (kukuruzne) kokice po ulici Smile
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 EmptyUto Maj 17, 2011 5:19 pm

Moj ni to
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 EmptyNed Maj 22, 2011 7:49 pm

luce ::
nemojte misliti da to sa lovackim psima i lovcima nema veze sa istinom.
dobar lovacki pas je skup i trazen, a sve sto je skupo, vise se krade.

jedino sto bi se razocarali da otkriju da moj lovacki pas najvise voli da lovi (kukuruzne) kokice po ulici Smile
Ista prica. Jos bi nam nudili pare da je uzmemo nazad. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 EmptyUto Avg 02, 2011 8:50 am

'Jao,kako sladak mali baset!'
'Ma to ti je trobojac,kazem ja.Vidis da je i devojka klimnula glavom'
Razgovaraju neka dvojica Very Happy Very Happy
A ja samo spustila glavu... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
BEKI (djolana)
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
BEKI (djolana)


Broj poruka : 52
Localisation : NBG
Datum upisa : 02.06.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 EmptyUto Avg 16, 2011 10:31 pm

O da, imamo i mi bisera na "trobojnu temu"
Covek: jao, vidi ga gospodin trobojac!
Ja: nije gospodin, nego gospodjica (misleci da je time "trobojac" mislio na trobojni bigl,jel...
Covek: ma nema veze, to su gospoda!!!!
Ja: pa dobro...
Covek: a on je bosanac, jel znas ti? (i dalje on u muskom rodu)
Ja: kako molim?
Covek: pa lepo, ja ti to znam, oni su iz bosne uvezeni, tamo su uzgajani i to sve, veruj mi
Ja: ne, ova rasa sigurno nije nastala iz bosne
Covek: ma jeste, ti neznas, i bla... bla... bla...
Ja: dobro, zurimo....vazi, cao!

STO VOLIM TE, JOJ, KAD POCINJU SA RECENICOM "ZNAM JA!"

A naravno, koliko puta su pitali jel baset? pa onda, sto ima tako tuzne oci, hoce ih imati i kad poraste? a kad poraste kakve ce joj biti usi? smeh

Pa sam onda dobijala savete od drugih vlasnika pasa da nikako ne smem da joj dozvolim da tako kopa zemlju, i da se valja... to na vreme treba spreciti!
mislim, ovo je Beki na poljani = trgtr pa joj ti sad spreci najvecu radost u zivotu...
I taaako, jos i da treba da je sterilisem sad sto pre dok je mala da se posle ne muci...
Pozdrav svima!
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 EmptyUto Avg 16, 2011 11:20 pm

Trobojac,
Baset,
Jazavičar affraid
Jedan pita: jel to gonič, a ja kažem jeste misleći i biglovi su goniči, a on drugaru dobaci: pravi srpski, jesam ti rekao Rolling Eyes
Koliko ima.... taman da ga teraš na zecove scratch
Nazad na vrh Ići dole
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 EmptySub Avg 20, 2011 12:32 am

Neki mladic : 'Jaoo kakav vucjak! Gde si ga nabavila?'
Ja: 'U sumi.. Rolling Eyes '
Nazad na vrh Ići dole
Rona
i'm bigl
i'm bigl
Rona


Broj poruka : 507
Godina : 38
Datum upisa : 29.09.2009

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 EmptyNed Avg 21, 2011 3:47 pm

Biserima nema kraja kada imate dva psa razlicitih rasa.
"Jao vidi sto je lep ovaj retriver, a onaj mali tamo mi se nista ne svidja" ili "Vidi ga sto je sladak maleni, a ti si veliki, nemoj da mi prilazis".

Poznanik sa bokserom: "Je l' on (retriver) ikada laje?"
Ja: "Pa retko kada, oni nisu rasa koja se mnogo oglasava"
Poznanik sa bokserom: "Ali zato nju stalno cujem, i stalno se svadja. Pravo zensko!"
Ja: "Jeste, jeste..." Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
King i Maša
i'm bigl
i'm bigl
King i Maša


Broj poruka : 1137
Localisation : Kać
Datum upisa : 03.01.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 EmptySre Avg 24, 2011 2:16 pm

Jutros setam ja Kinga i zaustavi me neki covek i pita me: "jel to LABRADOR" affraid affraid
Mogu da razumem da ga pomesaju sa basetom, trbojecem ali sa labradorom, to nikako ne mogu da shvatim Mad
Nazad na vrh Ići dole
http://kingimasa.weebly.com/index.html
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 EmptySre Avg 24, 2011 2:35 pm

*beagle* ::
Jutros setam ja Kinga i zaustavi me neki covek i pita me: "jel to LABRADOR" affraid affraid
Mogu da razumem da ga pomesaju sa basetom, trbojecem ali sa labradorom, to nikako ne mogu da shvatim Mad
Ma uvalili su ti prefarbanog labradora, videces kad mu spadne boja. Very Happy Wink
Nazad na vrh Ići dole
King i Maša
i'm bigl
i'm bigl
King i Maša


Broj poruka : 1137
Localisation : Kać
Datum upisa : 03.01.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 EmptySre Avg 24, 2011 4:30 pm

Monika ::
*beagle* ::
Jutros setam ja Kinga i zaustavi me neki covek i pita me: "jel to LABRADOR" affraid affraid
Mogu da razumem da ga pomesaju sa basetom, trbojecem ali sa labradorom, to nikako ne mogu da shvatim Mad
Ma uvalili su ti prefarbanog labradora, videces kad mu spadne boja. Very Happy Wink

smeh smeh
Nazad na vrh Ići dole
http://kingimasa.weebly.com/index.html
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 EmptySre Avg 24, 2011 7:08 pm

Mog Ivana je jedna ''ogranicena'' komsinica pitala : ''Da li je to koker?''
To mi je biser nad biserima,a ista ta komsinica,koja je udomila psa sa ulice pitala nas okolne kuckare da li je njen pas labrador???? affraid
Stvarno ima raznih ljudi scratch
Nazad na vrh Ići dole
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 EmptySre Avg 24, 2011 8:16 pm

joj bre mene su na tasu pitali dali je to bobtail Smile ali to je ok, ne zna pa sta, nego ne volim one sto se prave pametni. Pita me neki dedica jel to epanjel breton, ja kao ne, ovo je bigl, a on ma mesanac ja affraid affraid affraid
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 EmptySre Avg 24, 2011 8:34 pm

Bobtejl- Svaka im cast! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 EmptyČet Avg 25, 2011 1:24 pm

[quote="jecolinja"]Mog Ivana je jedna ''ogranicena'' komsinica pitala : ''Da li je to koker?''
To mi je biser nad biserima,a ista ta komsinica,koja je udomila psa sa ulice pitala nas okolne kuckare da li je njen pas labrador???? affraid
Stvarno ima raznih ljudi scratch [/quote]


Pa kazi joj, jeste, labrador je Shocked
Nazad na vrh Ići dole
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 EmptyPet Avg 26, 2011 11:13 am

Tabasko the Dika ::
jecolinja ::
Mog Ivana je jedna ''ogranicena'' komsinica pitala : ''Da li je to koker?''
To mi je biser nad biserima,a ista ta komsinica,koja je udomila psa sa ulice pitala nas okolne kuckare da li je njen pas labrador???? affraid
Stvarno ima raznih ljudi scratch


Pa kazi joj, jeste, labrador je Shocked
smeh to sam ja isto uradila jednom, samo sto su me pitali da li je retriver. xD
Nazad na vrh Ići dole
Moka
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Moka


Broj poruka : 174
Godina : 33
Datum upisa : 21.07.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 EmptyPet Avg 26, 2011 10:30 pm

Baset, labrador, sve samo ne bigl, a kad kažem bigl ne veruju mi jer je dvobojna. lol!

Mnogo ljudi voli da mi "soli pamet" sa vakcinacijama - "Jao pa jel vakcinisana? Jao pa ne bi smela da se druži sa psima ako nije! Moj tata je veterinar i psi ne smeju da izlaze dok nisu vakcinisani!" itd., to me najviše nervira, pogotovo kad krenu da me nabeđuju da ne sme da izlazi pre 3. vakcine, a 2 veterinara su mi rekla da sme (na fakultetu i kod Novaka).

I naravno, najveći biser - čovek koji me je napao na ulici: "Izvinite, jel to neka moda da se sad vode psi? Što ne rađate decu nego svi vodite pse po ulici?" Rekla sam mu da neću da rađam decu sa 21 godinom i produžila, a on je nastavio da mrmlja i da dobacuje... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
dusan
i'm bigl
i'm bigl
dusan


Broj poruka : 715
Godina : 43
Datum upisa : 05.03.2007

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 EmptySub Avg 27, 2011 12:51 am

ma ja bi radjao i sa 15.
Nazad na vrh Ići dole
Moka
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Moka


Broj poruka : 174
Godina : 33
Datum upisa : 21.07.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 EmptySub Avg 27, 2011 11:33 am

dusan ::
ma ja bi radjao i sa 15.

Razz
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 EmptySub Avg 27, 2011 12:21 pm

Moka ::
I naravno, najveći biser - čovek koji me je napao na ulici: "Izvinite, jel to neka moda da se sad vode psi? Što ne rađate decu nego svi vodite pse po ulici?" Rekla sam mu da neću da rađam decu sa 21 godinom i produžila, a on je nastavio da mrmlja i da dobacuje... Rolling Eyes
Ovo je posebna podvrsta bisera. Ima ih na sve strane. "Ha ha svi setaju djecu a vas dvoje kera" i slicno. Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 EmptySub Avg 27, 2011 2:01 pm

A tek kad šetaš dva!!! (Dok sam ih imala) Pored moje zgrade nekadašnja "Beobanka", a na dan isplate penzija, od 4 ujutru stvara se red, a ja oko 6 izlazim sa dva psa iz kuće i prolazim pored njih. Horor devedesetih!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 EmptyPon Avg 29, 2011 12:21 pm

Ja, koja sam u principu potpuno miroljubiva osoba, naucila sam da dobacim jedan narocito odvratan pogled kad mi neko nesto dobaci za Diku. Odmah umuknu. fff
Nazad na vrh Ići dole
Moka
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Moka


Broj poruka : 174
Godina : 33
Datum upisa : 21.07.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 EmptyPon Avg 29, 2011 2:28 pm

Tabasko the Dika ::
Ja, koja sam u principu potpuno miroljubiva osoba, naucila sam da dobacim jedan narocito odvratan pogled kad mi neko nesto dobaci za Diku. Odmah umuknu. fff

Ništa bez "pogleda"! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Rona
i'm bigl
i'm bigl
Rona


Broj poruka : 507
Godina : 38
Datum upisa : 29.09.2009

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 EmptyPon Avg 29, 2011 2:42 pm

Ja odmah uzvratim sa "sto TI ne setas decu nego smaras ljude sa psima po ulici?!" ili ako je penzos u pitanju "sto TI ne sedis u starackom domu nego smaras ljude sa psima po ulici?!"

A poslednji biser je bio sad za vikend.
Obicno ispred prodavnice Ronu vezem a Tedi stoji tj sedi sam i ceka. I izlaze klinac od desetak godina i njegova baba, i Rona zalaje na nekog psa u daljini, a klinac ce:
"Jao baba, vidi ga, pit bul! Nadam se da ima vlasnika!" Baba: "Ma ajde idemo, vidis da je mali...". klinac: "Nemoj pored njega da prodjemo, iskidace nas, baba to je pit bul, ej PIT BUL!"
Shocked scratch smeh
Nazad na vrh Ići dole
Natali
i'm bigl
i'm bigl
Natali


Broj poruka : 1744
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 10.05.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 EmptyPon Avg 29, 2011 2:45 pm

lol! smeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beagle-rafa.com
Sponsored content





Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"
Nazad na vrh 
Strana 4 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: opšta priča-
Skoči na: