moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"

Ići dole 
+45
maks malisha
Bjanka
marina
Aris
BojanaD
BiGi-bigl
Snoopy Gang
Ceda - Charlie
veljapac
Natali
dusan
Moka
Kaan
King i Maša
snoopy
BEKI (djolana)
jecolinja
stefani
Anja..
Niche
Emanuela
Žaklina
Tina
Shiloh
Vasica T
lucija
Capo UE
Niva
Tabasko the Dika
Ddans Dream Tim
antmari
.Marija.
Lea2006
Gogili
Lino
luce
Dolly
soffijov
MarijaRio
Dika
Bugi
mini
Medena
Monika
Rona
49 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 EmptySre Apr 06, 2011 9:32 pm

Za početak je diskredituješ tako što ćeš pred svedocima tražiti da pokaže mesto ujeda (ranu )
ili bar medicinsku dokumentaciju (lekarsko uverenje o tipu povreda, dokaz da je primila tetanus koji se daje žrtvama ujeda u 90% slučajeva itd) najbolje bi bilo da je savatate na skupu stanara i sl. U slučaju da je bakutu nekad ujeo neki pas i to može da se pobije uzimanjem otiska vilice (zuba).
Posle toga ide pretnja tužbom za klevetu.
Ako ništa ne urodi plodom moraćeš po Verinom sistemu fantomku na glavu i ........ Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 EmptySre Apr 06, 2011 10:45 pm

Necemo sad da stvaramo tolike probleme..... Skoro svi u soliteru znaju da je Feki dobar.
A ta baba izgleda ima psihickih problema. Gadjala je jednu devojcicu sa terase staklenom flasom....
Treba da uzme da se sveti. Ma samo cu joj traziti da pokaze taj 'ujed', ako dok sam ja tu pomene kako ju je ujeo.
A inace, Feki ponekad ide liftom, ja vise volim stepenicama, da bi naucio gde zivi. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Shiloh
i'm bigl
i'm bigl
Shiloh


Broj poruka : 579
Datum upisa : 21.11.2008

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 EmptyČet Apr 07, 2011 12:15 am

Kakva babetina
Mene je takođe (kakve koincidencije) baba u zgradi optužila da Shiloh piški u liftu i zgradi. Jeste neko da budem iskrena više puta izvršio nuždu, (a ima teškog alkoholičara u kući) ali je smrdelo na ljudsku mokraću a ne pseću. Ja sam ćutala dok je ona laprdala po komšiluku dok se nije drznula da meni to kaže još povišenim tonom i prostački, na šta je dobila i adekvatan odgovor: "Muž ti je alkos pa piša po zgradi jer ne stigne do kuće, a cela zgrada bazdi na ljudsku mokraću- nije pseća i ti to znaš". Ona se ućutala kao da ne zna da govori. Nisam baš ponosna, komšije su se zabezeknile jer me nikada a 25god živim u toj zgradi, nisu čule da tako govorim, ali me ljudi znaju pa su mi i pored toga držali stranu... Ma u kuče me ne diraj- ujedam!
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 EmptyČet Apr 07, 2011 12:20 am

Shiloh ::
Kakva babetina
Mene je takođe (kakve koincidencije) baba u zgradi optužila da Shiloh piški u liftu i zgradi. Jeste neko da budem iskrena više puta izvršio nuždu, (a ima teškog alkoholičara u kući) ali je smrdelo na ljudsku mokraću a ne pseću. Ja sam ćutala dok je ona laprdala po komšiluku dok se nije drznula da meni to kaže još povišenim tonom i prostački, na šta je dobila i adekvatan odgovor: "Muž ti je alkos pa piša po zgradi jer ne stigne do kuće, a cela zgrada bazdi na ljudsku mokraću- nije pseća i ti to znaš". Ona se ućutala kao da ne zna da govori. Nisam baš ponosna, komšije su se zabezeknile jer me nikada a 25god živim u toj zgradi, nisu čule da tako govorim, ali me ljudi znaju pa su mi i pored toga držali stranu... Ma u kuče me ne diraj- ujedam!
top gun top gun top gun
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 EmptyČet Apr 07, 2011 11:48 am

Ja isto ne mogu da se obuzdam kad mi nesto kazu za Diku, odmah odlepim i skoci mi pritisak Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Capo UE
i'm bigl
i'm bigl
Capo UE


Broj poruka : 942
Godina : 46
Localisation : Uzice
Datum upisa : 08.06.2010

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 EmptyPet Apr 08, 2011 1:06 am

Cini mi se da za sve mogu da mi kazu sta god, ali ako mi Capa neko dirne...ne provede se bash lepo!!! bounce
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 EmptyPet Apr 08, 2011 1:09 pm

Capo UE ::
Cini mi se da za sve mogu da mi kazu sta god, ali ako mi Capa neko dirne...ne provede se bash lepo!!! bounce
Isto. Very Happy Osetljivi smo na nase Engleze. Smile
Meni je ipak najveca uvreda kad neko kaze da je Dodz. Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Tina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Tina


Broj poruka : 87
Godina : 36
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.02.2010

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 EmptyUto Maj 03, 2011 4:50 pm

Evo da i mi napisemo pokoji biser. U setnji ispred nas se pojavi pudlica i Badi naravno krene da me vuce da je onjusi i nailazi baba iz suprotnog smjera i kaze:"Da li ste vi normalni, vide koliki je tek vas pas i jos vas vuce?!" Ja se okrenem i kazem:"Nemoj da ga pustim da te pojede!!!" Vjerovatno je pudlica za babu ok velicina psa dok je bigli gigant Smile a garantujem da se nesto posrala i momku s pudlicom Smile
Nazad na vrh Ići dole
Žaklina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo



Broj poruka : 82
Datum upisa : 18.04.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 EmptySre Maj 04, 2011 11:46 pm

Mog epanjela bar nisu mešali sa drugim psima obično bi rekli:Jel to sima.

A nerviralo me je što su ga vređali što nema rep i pričali da je agresivan zato što je skakao od sreće.

Jednom kada sam ga šetala srela me komšinica i počela da me grdi kako on po celu noć cvili i kako ona od njega ne može da spava.
A moj pas bi oko 10 ušao u kuću,spavao do 4 ujutru,onda se probudio malo cvileo i otišo da spava.

Ne razumem neke ljude.
Nazad na vrh Ići dole
Žaklina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo



Broj poruka : 82
Datum upisa : 18.04.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 EmptyČet Maj 05, 2011 5:06 pm

Hehe za tu babu je najbolji pas onaj Kliford kad je bio beba onako minijaturan,jer nije mogao da poraste. smeh
Nazad na vrh Ići dole
Capo UE
i'm bigl
i'm bigl
Capo UE


Broj poruka : 942
Godina : 46
Localisation : Uzice
Datum upisa : 08.06.2010

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 EmptyČet Maj 12, 2011 1:27 pm

Juce je Capa i mene sreo covek i pitao:
"Duso ,jel' tebi u porodici neko lovac?"
"Ne!" rekoh.
"Onda dobro cuvaj svog psa! Lovci su ludi za trobojcima!!!"
"Ovo nije trobojac, ovo je bigl!!!"
"Znam ja."rece covek, "ali oni ne znaju!!!Cuvaj dobro svog psa!!!"

"Sva sreca da mi je u stanu, pa ce ipak biti dobro cuvan"-pomislih....
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 EmptyČet Maj 12, 2011 4:06 pm

Ne znam sta bih na ovo rekla??? Otkad lovci kradu trobojce? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Capo UE
i'm bigl
i'm bigl
Capo UE


Broj poruka : 942
Godina : 46
Localisation : Uzice
Datum upisa : 08.06.2010

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 EmptyČet Maj 12, 2011 5:23 pm

Tabasko the Dika ::
Ne znam sta bih na ovo rekla??? Otkad lovci kradu trobojce? Very Happy

Teksta...bez...
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 EmptyČet Maj 12, 2011 5:43 pm

Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 EmptyČet Maj 12, 2011 8:21 pm

Haha, ja sam vec imala bezbroj ponuda da ga prodam, bile su tu stvarno ozbiljne ponude, covek je jednom izvadio pare na licu mesta hahaha Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 47
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 EmptyPon Maj 16, 2011 12:49 am

danas u gradu..

prilazi nam stariji covjek i divi se laikici
onda se uozbilji i kaze: jako vam je lijep pas, ali ima jednu manu!
mi: pale pale pale
a on kaze: to sto nije moj!!! Very Happy Very Happy Very Happy


odusevio nas je!! dobar dan
Nazad na vrh Ići dole
Niche
bigl-manijak
bigl-manijak
Niche


Broj poruka : 442
Datum upisa : 08.09.2010

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 EmptyPon Maj 16, 2011 12:56 am




I mene cesto pitaju jel to rasa trobojac.. cak i dal je terijer?
Sinoc je jedna gospodja rekla riu (onako kao da mu tepa) da ce zavrsiti na tanjiru ako skoci na nju? Ne znam sa kojom ga je zivotinjom pomesala....[/quote]

Mozda je dugo boravila u Kini.......
Nazad na vrh Ići dole
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 EmptyPon Maj 16, 2011 1:27 am

Niche ::



I mene cesto pitaju jel to rasa trobojac.. cak i dal je terijer?
Sinoc je jedna gospodja rekla riu (onako kao da mu tepa) da ce zavrsiti na tanjiru ako skoci na nju? Ne znam sa kojom ga je zivotinjom pomesala....

Mozda je dugo boravila u Kini.......[/quote]

smeh smeh ima nas svakakvih!
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 EmptyPon Maj 16, 2011 3:38 pm

Covek na izlozbi nam rekao (kad smo rekli da nikad ne bi prodali nase biglonje) "Svaka roba ima svoju cenu." rok
Nazad na vrh Ići dole
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 47
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 EmptyPon Maj 16, 2011 10:11 pm

Monika ::
Covek na izlozbi nam rekao (kad smo rekli da nikad ne bi prodali nase biglonje) "Svaka roba ima svoju cenu." rok
Ali ima nesto i sto nije za prodaju,a obicno moj odgovor je da nema dovoljno para da bi kupio to sto zeli
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
stefani
bigl-manijak
bigl-manijak
stefani


Broj poruka : 325
Datum upisa : 30.06.2010

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 EmptyPon Maj 16, 2011 10:42 pm

Monika ::
Covek na izlozbi nam rekao (kad smo rekli da nikad ne bi prodali nase biglonje) "Svaka roba ima svoju cenu." Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 491198




onda budi cool pa mu reci da je u pravu da svaka roba ima svoju cijenu.kao prvo bigl nije roba,kao drugo neka izbroji 150.000 eura na stol pa ćeš vidjeti kako se okrene i ode kao da ga je roj pčela potjerao.

mi prodajemo našu tornjakušu pa smo se dosta toga naslušali.sad smo odlučili ako je prodamo idemo prvo da vidimo gdje i kako kupac živi.
Nazad na vrh Ići dole
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 EmptyPon Maj 16, 2011 10:50 pm

Setam ja Akija pre neki dan u skolskom dvoristu i prilaze mi cigancici,idu iz skole,i Aki naravno poleti ka njima,pravo u krilo. Lize Aki malog cigu,a ja malisanu kazem da mu ne da. A ciga ce meni: ''Ma neka,ja znam da su vasi srpski psi cisti,pa ga pustam da me lize,ovi nasi ciganski su strokavi skroz!!!''
Slatko me je nasmejao....i naravno pitao me da mu prodam Akija Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Niche
bigl-manijak
bigl-manijak
Niche


Broj poruka : 442
Datum upisa : 08.09.2010

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 EmptyPon Maj 16, 2011 11:16 pm

jecolinja ::
Setam ja Akija pre neki dan u skolskom dvoristu i prilaze mi cigancici,idu iz skole,i Aki naravno poleti ka njima,pravo u krilo. Lize Aki malog cigu,a ja malisanu kazem da mu ne da. A ciga ce meni: ''Ma neka,ja znam da su vasi srpski psi cisti,pa ga pustam da me lize,ovi nasi ciganski su strokavi skroz!!!''
Slatko me je nasmejao....i naravno pitao me da mu prodam Akija Laughing


E ovo je bas lepa anegdota. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Niche
bigl-manijak
bigl-manijak
Niche


Broj poruka : 442
Datum upisa : 08.09.2010

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 EmptyPon Maj 16, 2011 11:21 pm

Monika ::
Covek na izlozbi nam rekao (kad smo rekli da nikad ne bi prodali nase biglonje) "Svaka roba ima svoju cenu." rok


Pas nije roba. Ljudska glupost je neiscrpna. No pirat Grrrrrrrrrrrrrrrrr
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 EmptyUto Maj 17, 2011 11:14 am

[quote="jecolinja"]Setam ja Akija pre neki dan u skolskom dvoristu i prilaze mi cigancici,idu iz skole,i Aki naravno poleti ka njima,pravo u krilo. Lize Aki malog cigu,a ja malisanu kazem da mu ne da. A ciga ce meni: ''Ma neka,ja znam da su vasi srpski psi cisti,pa ga pustam da me lize,ovi nasi [b]ciganski[/b] su strokavi skroz!!!''
Slatko me je nasmejao....i naravno pitao me da mu prodam Akija Laughing [/quote]

Pa ovaj Ciga je presladak sunny
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"
Nazad na vrh 
Strana 3 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: opšta priča-
Skoči na: