moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"

Ići dole 
+45
maks malisha
Bjanka
marina
Aris
BojanaD
BiGi-bigl
Snoopy Gang
Ceda - Charlie
veljapac
Natali
dusan
Moka
Kaan
King i Maša
snoopy
BEKI (djolana)
jecolinja
stefani
Anja..
Niche
Emanuela
Žaklina
Tina
Shiloh
Vasica T
lucija
Capo UE
Niva
Tabasko the Dika
Ddans Dream Tim
antmari
.Marija.
Lea2006
Gogili
Lino
luce
Dolly
soffijov
MarijaRio
Dika
Bugi
mini
Medena
Monika
Rona
49 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 EmptyUto Jan 25, 2011 2:55 pm

Dika ::
Ipak, najveca uvreda je kad nasi gosti, koji prvi put dolaze kod nas, svi redom kazu za Dikine pehare: Je li ovo Marijino sa plivanja?

Ne moze tako da se prica sa cuvenim glumcem
Nazad na vrh Ići dole
Gogili
i'm bigl
i'm bigl
Gogili


Broj poruka : 892
Godina : 37
Localisation : Beograd
Datum upisa : 23.04.2009

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 EmptyUto Jan 25, 2011 10:13 pm

mini ::
Mene ubedjuju da mi je pas zenka Laughing lol!
Pa sad, koliko ga zaskacu... Razz
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 EmptySre Jan 26, 2011 12:00 am

mini ::
Mene ubedjuju da mi je pas zenka Laughing lol!
Nista ne brinite! I nas ce uskoro poceti da ubedjuju-na Fekija svaki muzjak naskace. Jadan Feki ne zna sta ce od njih. lol!
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 EmptySre Jan 26, 2011 1:02 am

luce ::
ne vredi, Marija, sin je sin, pa makar i pseci! I love you

top gun top gun top gun smeh
Nazad na vrh Ići dole
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 EmptyČet Mar 24, 2011 7:20 pm

'Koja je to rasa?'
'Bigl'
'Kako, Bigdom? Aaha, cuo sam ja za tu rasu...' smeh
Nazad na vrh Ići dole
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 EmptyČet Mar 24, 2011 8:52 pm

Monika ::
mini ::
Meni je najsmesnije bilo kad je jedna devojka prosla i rekla drustvu : Boze ,kako je ruzan pas Smile Nasmejala me je!!! Bilo je provala ali uglavno pitaju koja je rasa i jel to baset.
Neke dve devojke cekale lift, a ja i Feki silazili niz stepenice. I jedna kaze "Joj uplasi me dzukela!" Prosto nisam mogla da izdrzim, trudila sam se, ali ipak sam joj viknula "Dzukela ti tata, glupaco jedna!" lol! Embarassed

FE-NO-ME-NAL-NO!!!!! Ja isto ne mogu da se suzdrzim ako mi neko uvredi psa Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 EmptyPet Mar 25, 2011 12:27 am

.Marija. ::
'Koja je to rasa?'
'Bigl'
'Kako, Bigdom? Aaha, cuo sam ja za tu rasu...' smeh
lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 47
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 EmptyPet Mar 25, 2011 12:40 am

Setam Kaju kaze deda sav veseo-SINE DODJI OVAMO,KOLIKO IMA PET,SEST MESECI,ne sesnest meseci,KOLIKO,sesnest A STA JOJ FALI,nista,KAKO NISTA DA DODJES KOD MENE DA VIDIS KAKVA JE MOJA TROBOJKA,nije trobojka nego bigl,AHA SINE TO TI PRICAJ NEKOM DRUGOM POZNAJEM JA PSE KO SVOJ DZEP NEGO NJOJ NESTO MNOGO FALI,IL JE NISI HRANIO KAKO TREBA IL IMA NEKI POREMECAJ OD KAKO JE BILA MALA.
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 EmptyPet Mar 25, 2011 12:49 am

Stvarno Deki, hrani te pse No
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 EmptyPet Mar 25, 2011 1:30 am

Jadna Kaja zakrzljala smeh smeh cica je stvarno poznavalac pasa aaa
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 47
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 EmptyPet Mar 25, 2011 1:41 am

Poznaje pse ko svoj dzep
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 EmptyPet Mar 25, 2011 3:43 pm

AHhahahahaha
A mene juce neki klinci pitaju 'Koje je rase?' i posto ne znaju za biglove sacekaju da se malo udaljim pa kazu 'Seljacka dzukela.' Ja, osetljiva na Felixa, se okrenem i kazem 'Ovo je engleski pas, seljacino mala. Nisi jos krenuo u cetvrti razred i ti ces da mi pricas o psima!' i krenem ka njima i oni pobegnu. Mrzim uzrast od 10-12 godina, mnogo umisljena deca. Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Capo UE
i'm bigl
i'm bigl
Capo UE


Broj poruka : 942
Godina : 46
Localisation : Uzice
Datum upisa : 08.06.2010

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 EmptySub Mar 26, 2011 11:53 pm

Meni covek kaze da je dobar pas, ali steta sto ima dve bele ne dozvoljene tacke na ledjima....shteta... lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 47
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 EmptyNed Mar 27, 2011 12:15 am

Los ti je trobojac,moja Kaja zakrzljala a Capo nije lepo obojen
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
Capo UE
i'm bigl
i'm bigl
Capo UE


Broj poruka : 942
Godina : 46
Localisation : Uzice
Datum upisa : 08.06.2010

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 EmptyNed Mar 27, 2011 1:57 am

dejan-kaja ::
Los ti je trobojac,moja Kaja zakrzljala a Capo nije lepo obojen

smeh smeh smeh smeh smeh
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 EmptyPon Mar 28, 2011 3:11 pm

Ma psi su nam katastrofa! Zakrzljali, lose obojeni, nisu rasni, a ako su rasni onda su srpski trobojni gonici. affraid
Nazad na vrh Ići dole
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 EmptyPon Mar 28, 2011 7:46 pm

Monika ::
Ma psi su nam katastrofa! Zakrzljali, lose obojeni, nisu rasni, a ako su rasni onda su srpski trobojni gonici. affraid
... ili baseti. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
lucija
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
lucija


Broj poruka : 82
Datum upisa : 02.02.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 EmptyPon Mar 28, 2011 8:13 pm

i uglavnom ceo zivot imaju 4 meseca! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 47
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 EmptyPon Mar 28, 2011 8:51 pm

Monika ::
Ma psi su nam katastrofa! Zakrzljali, lose obojeni, nisu rasni, a ako su rasni onda su srpski trobojni gonici. affraid
smeh
smeh smeh smeh smeh
ma boli nas uvo za sve mi imamo najlepse pse
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 EmptyUto Mar 29, 2011 12:16 pm

[quote="lucija"]i uglavnom ceo zivot imaju 4 meseca! Smile[/quote]

Tacno tako. Mene cesto pitaju koliko je Dika star, ja kazem tri ipo - oni kazu: Meseca?
Nazad na vrh Ići dole
Rona
i'm bigl
i'm bigl
Rona


Broj poruka : 507
Godina : 38
Datum upisa : 29.09.2009

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 EmptyUto Mar 29, 2011 5:59 pm

Setamo se mi na kraju naselja, gde su njive, sada u sve manjem broju, tamo obicno nema nikog radnim danima. Tek eto nekog coveka, ide recimo 20m iza nas, i kako smo mi stali, stane i on. I ja ga posle nekog vremena pogledam, a on gleda u pse i pita "jel hoce da napadnu?". Kazem nece, a covek se brze bolje ispravi - "ma znam za ovog velikog da nece, nego ovaj mali da mi ne skoci..." Shocked

Moram da priznam da sam iznenadjena koliko biglovi vise nisu toliko nepoznata rasa, ranije mi se desavalo isto kao i vecini, da je mesaju sa trobojcima, basetom, cak i posavcima, a sad sve manje.
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 EmptySre Mar 30, 2011 11:59 am

Ma ovi biglovi su veliki gadovi
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 EmptySre Mar 30, 2011 3:54 pm

Tabasko the Dika ::
Ma ovi biglovi su veliki gadovi
A i deluju krvoločno! scratch
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 EmptyUto Apr 05, 2011 11:59 pm

Jedna baba komsinka me je srela i rekla 'Budem li ga jos jendom videla u liftu.....' I ja sam joj, naravno odgovorila kako psi smeju u lift itd. A ona mi je, kad sam se okrenula, viknula 'Idi bre u.......'
Sutradan sam saznala da je ispricala svima kako je nju Felix ujeo za nogu u liftu. Divno Suspect


Poslednji izmenio Monika dana Pet Apr 08, 2011 1:10 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 EmptySre Apr 06, 2011 10:32 am

Monika, moras to odmah da demantujes i to ne ti, nego tvoji mama i tata, jer babetina moze da krene da prica pricu i da te zavadja sa ostalim ljudima u komsiluku. A mama i tata treba da je napadu bez pardona i da joj zaprete da prestane da siri lazi po zgradi, jer cete u protivnom da je tuzite za klevetu. Bez svake sale.

Ako odrzavate sastanke skupstine stanara, iznesite to kao problem. Na prvi pogled to nije nista, ali vlasnik moze da odgovara ako njegov pas nekoga ujede, tako da su takve optuzbe prilicno ozbiljne. Ja bih babu razbila. Mislim, verbalno Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"
Nazad na vrh 
Strana 2 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: opšta priča-
Skoči na: