moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"

Ići dole 
+45
maks malisha
Bjanka
marina
Aris
BojanaD
BiGi-bigl
Snoopy Gang
Ceda - Charlie
veljapac
Natali
dusan
Moka
Kaan
King i Maša
snoopy
BEKI (djolana)
jecolinja
stefani
Anja..
Niche
Emanuela
Žaklina
Tina
Shiloh
Vasica T
lucija
Capo UE
Niva
Tabasko the Dika
Ddans Dream Tim
antmari
.Marija.
Lea2006
Gogili
Lino
luce
Dolly
soffijov
MarijaRio
Dika
Bugi
mini
Medena
Monika
Rona
49 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 EmptyČet Nov 03, 2011 12:23 pm

Sto ne valja am?

Mi ga nismo koristili, ali me zanima za ubuduce Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 EmptyČet Nov 03, 2011 12:24 pm

A mi ga bas koristimo, jer smo culi da valja Question
Nazad na vrh Ići dole
Capo UE
i'm bigl
i'm bigl
Capo UE


Broj poruka : 942
Godina : 46
Localisation : Uzice
Datum upisa : 08.06.2010

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 EmptyČet Nov 03, 2011 3:13 pm

Ja sam procitala da se am nikako ne preporucuje dok se pas skroz ne oformi i razvije, mada ga mi nikada nismo koristili. Kako sam procitala am je jedna od najgorih stvari za mlade pse, jer ga motivise da vuce, na nepravilan nacin ga opterecuje, sto dovodi do smetnji kod pluca, losih laktova i ledja.
Nazad na vrh Ići dole
Snoopy Gang
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy Gang


Broj poruka : 1253
Localisation : Kovin
Datum upisa : 02.02.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 EmptyČet Nov 03, 2011 3:30 pm

I ja znam za istu priču kao Ana (Capo) - nepravilno utiče na razvoj leđa i laktova i nije pogodan za korekciju ponašanja, uči mladog psa da vuče i sl.
Ivana
Nazad na vrh Ići dole
http://www.snoopygang.com
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 47
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 EmptyPet Nov 04, 2011 10:27 pm

Snoopy Gang ::
I ja znam za istu priču kao Ana (Capo) - nepravilno utiče na razvoj leđa i laktova i nije pogodan za korekciju ponašanja, uči mladog psa da vuče i sl.
Ivana
to je prica koju i ja znam da Am ne valja za pse koji su u razvoju,zbog samog razvoja i zbog korrekcije ponasanja,,ali to sam cuo od mnogo njih
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
Ceda - Charlie
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Ceda - Charlie


Broj poruka : 73
Datum upisa : 17.09.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 EmptyNed Nov 06, 2011 12:48 pm

ne znam ... ja sam cuo i dobre i lose stvari i za jedno i za drugo ... precicemo uskoro na ogrlicu, smatrao sam da je jos mali za to, malo da mu ojaca vrat pa cemo onda Smile
Nazad na vrh Ići dole
BiGi-bigl
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
BiGi-bigl


Broj poruka : 106
Localisation : BEOGRAD
Datum upisa : 24.06.2008

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 EmptyNed Nov 06, 2011 4:50 pm

Dečkić vuče tatu za rukav:" Tata vidi eurokrem ",
Lik kod sajma ispred poslednje Hale - na biciklističkoj stazi što poravlja bicikle, inače obožava biglove, ako ikad prođete tuda stanite da popričate: " Jaoo vidi pa to je moj svinjar ", viče oduševljeno, dok se ja uzdržavam da ga ne napljujem bounce najstrašnije, pa nastavlja, " ma to je lovac u p.m., šta smo i sve prošli zajedno, išli smo u lov na divlje svinje, to je strašan ortak, a pametan ...", to me je malo oraspoložilo al saznanje da ide u lov na divlje svinje uff bounce bounce
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 EmptyNed Nov 06, 2011 6:18 pm

Super
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 EmptyNed Nov 06, 2011 10:27 pm

BiGi-bigl ::
Dečkić vuče tatu za rukav:" Tata vidi eurokrem "
Ovo je bas slatko. sunny
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 EmptyNed Nov 06, 2011 11:14 pm

Medena ::
BiGi-bigl ::
Dečkić vuče tatu za rukav:" Tata vidi eurokrem "
Ovo je bas slatko. sunny
Hhaha da. lol!
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 EmptyPon Nov 07, 2011 10:49 am

Ima baš lepu i umiljatu eurokrem njuškicu!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 EmptyPon Nov 07, 2011 3:54 pm

[quote="Dolly"]Ima baš lepu i umiljatu eurokrem njuškicu![/quote]

Slazem se!
Nazad na vrh Ići dole
BiGi-bigl
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
BiGi-bigl


Broj poruka : 106
Localisation : BEOGRAD
Datum upisa : 24.06.2008

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 EmptyUto Nov 08, 2011 4:01 pm

Starija gospodja na ulici:" Vidi kako ide kao mali gospodin !" rok
Nazad na vrh Ići dole
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 EmptyUto Nov 08, 2011 8:15 pm

Danas je moju mama napala neka baba jer Klea nema brnjicu confused Sve sa stapom! Mama i Klea su,brze-bolje utekle Laughing
Ranije smo pitali komunalce i rekli su nam da za biglove brnjica nije potebna,al eto,ima nas svakakvih.. aaa
Nazad na vrh Ići dole
BojanaD
novajlija
novajlija
BojanaD


Broj poruka : 31
Godina : 35
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.09.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 EmptyUto Nov 08, 2011 8:35 pm

Pozdrav svima Smile

Bas sam se nesto razmisljala, unapred, dok i ja iduce godine ne dobijem jednog biglica, kako se snalazite sa psima lutalicama (?). Zivim na Cukarici, gde ih zaista ima previse, mada kad je zahladnelo manje (sigurno su nasli neka skrovista, privremena), ali od malena se nisam nikako navikla na njih, jer se uvek formiraju u klanove, i onda im ne mozes nista...jedino da ih zaobidjes okolnim putem... Znam da je biglic drustveni pas, ali cukaricki nisu, samo izmedju sebe... A mozda i gresim... :/ Sta vi mislite?



Nazad na vrh Ići dole
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 EmptyUto Nov 08, 2011 8:58 pm

i mi smo Wink kako moramo Very Happy zaobilazimo koliko je to moguce Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
BojanaD
novajlija
novajlija
BojanaD


Broj poruka : 31
Godina : 35
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.09.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 EmptyUto Nov 08, 2011 9:53 pm

Kaan ::
i mi smo Wink kako moramo Very Happy zaobilazimo koliko je to moguce Smile

Aham, i vi ste sa Cukarice? Super... Wink
Nazad na vrh Ići dole
Aris
i'm bigl
i'm bigl
Aris


Broj poruka : 477
Datum upisa : 23.05.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 EmptySre Nov 09, 2011 3:57 pm

BojanaD ::
Kaan ::
i mi smo Wink kako moramo Very Happy zaobilazimo koliko je to moguce Smile

Aham, i vi ste sa Cukarice? Super... Wink

I mi smo, tako da ne brinite, brzo cete nauciti kako da ih izbegnete, proci ce vas strah, ja kad naidju neki losi dohvatim neki stap i sve ih razjurim. Very Happy A neki su jako dobre kuce iako su lutalice, pa se sa njima i igramo. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 EmptySre Nov 09, 2011 7:25 pm

Nismo imali mnogo neprijatnosti sa njima... mnogo vise sa vlasnickim psima... naravno, onim opasnim, koji idu pusteni i bez obavezne brnjice. Ali nauci se vremenom kako da se izbegavaju problemi...
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 EmptySre Nov 09, 2011 8:10 pm

Današnji biser, šetam Leu, ide baka sa dva unuka, možda 7, 8 godina. Kaže baka, vidite što je lepa,šarena kuca...na to će veći dečak-daaa, kao Šarac Kraljevića Marka affraid Umrla sam od smeha!
Nazad na vrh Ići dole
BojanaD
novajlija
novajlija
BojanaD


Broj poruka : 31
Godina : 35
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.09.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 EmptySre Nov 09, 2011 9:24 pm

Aris ::
BojanaD ::
Kaan ::
i mi smo Wink kako moramo Very Happy zaobilazimo koliko je to moguce Smile

Aham, i vi ste sa Cukarice? Super... Wink

I mi smo, tako da ne brinite, brzo cete nauciti kako da ih izbegnete, proci ce vas strah, ja kad naidju neki losi dohvatim neki stap i sve ih razjurim. Very Happy A neki su jako dobre kuce iako su lutalice, pa se sa njima i igramo. Very Happy

Super! Smile)) Nemoj da mi persiras... Razz
Nazad na vrh Ići dole
BojanaD
novajlija
novajlija
BojanaD


Broj poruka : 31
Godina : 35
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.09.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 EmptySre Nov 09, 2011 9:26 pm

U sustini, moras se navici na sve, i uvek biti na oprezu... sta god da je u pitanju...
Nazad na vrh Ići dole
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 EmptySre Nov 09, 2011 10:27 pm

Lea2006 ::
Današnji biser, šetam Leu, ide baka sa dva unuka, možda 7, 8 godina. Kaže baka, vidite što je lepa,šarena kuca...na to će veći dečak-daaa, kao Šarac Kraljevića Marka affraid Umrla sam od smeha!
smeh smeh smeh
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 EmptyČet Nov 10, 2011 11:45 am

E, ovo još nisam čula... za našu Leu tako, ccc...

Možda sam već pomenula - Diki Marijin plivački trener uvek kaže kad ga vidi: Gde si Diko, mlad-majore! Meni je to mnooooooogo simpatično i smešno. Kapiram da je to zbog tog biglovskog odvažnog hoda, kad onako mali dignu glavicu, sa repićem kao antenom i onim njihovim specifičnim vrckanjem...
Nazad na vrh Ići dole
marina
novajlija
novajlija
marina


Broj poruka : 36
Datum upisa : 11.11.2007

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 EmptyČet Nov 10, 2011 12:08 pm

Bilo je to pre par godina, sad me prica sestrice Lee podsetila. Vodi Masha Lucu i idu u susret mama i decacic od 3-4 godine.
Jao, vidi sto je slatka kuca, kaze mama, a mali strucno (tada jos nasi kucici nisu bili popularni), mama, mama to je bigauuu (valja ono r ne moze da izgovori). Evil or Very Mad Vidi mama kako je saren ko KRAVA!!! affraid pale Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"
Nazad na vrh 
Strana 6 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: opšta priča-
Skoči na: