moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"

Ići dole 
+45
maks malisha
Bjanka
marina
Aris
BojanaD
BiGi-bigl
Snoopy Gang
Ceda - Charlie
veljapac
Natali
dusan
Moka
Kaan
King i Maša
snoopy
BEKI (djolana)
jecolinja
stefani
Anja..
Niche
Emanuela
Žaklina
Tina
Shiloh
Vasica T
lucija
Capo UE
Niva
Tabasko the Dika
Ddans Dream Tim
antmari
.Marija.
Lea2006
Gogili
Lino
luce
Dolly
soffijov
MarijaRio
Dika
Bugi
mini
Medena
Monika
Rona
49 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 EmptyPon Avg 29, 2011 2:45 pm

Moka ::
Tabasko the Dika ::
Ja, koja sam u principu potpuno miroljubiva osoba, naucila sam da dobacim jedan narocito odvratan pogled kad mi neko nesto dobaci za Diku. Odmah umuknu. fff

Ništa bez "pogleda"! lol!
U najblazem slucaju samo 'pogled', al' kad se krene dalje... lol!
Ja inace volim da koliko god mogu izbegavam rasprave, makar i na moju stetu, ali bogami, kad sam raspalila po jednoj babetini jer je Kole nju "pogledao besno, agresivan je i ko mi je dopustio da vodim takvo kuce".
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 EmptyPon Avg 29, 2011 4:20 pm

Pogled je uvertira, vrlo rado se nadovezem Very Happy

Desilo mi se nekoliko puta da sam izgovorila stvari za koje nisam verovala da cu ih ikad reci nekoj osobi... ali najvise volim komentar Ivane iz Kovina kad je prolazila pored nje i biglova neka mama sa detetom, pa rekla detetu: ako ne budes dobar, ujesce te kuca... Ivana je na to rekla detetu: Ne, ako ne budes dobar, nece te ujesti kuca, nego ce te istuci mama. Kuca ti nece nista cheers

To je realno stanje stvari, zasto lagati decu scratch
Nazad na vrh Ići dole
King i Maša
i'm bigl
i'm bigl
King i Maša


Broj poruka : 1137
Localisation : Kać
Datum upisa : 03.01.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 EmptyPon Avg 29, 2011 4:25 pm

Tabasko the Dika ::


komentar Ivane iz Kovina kad je prolazila pored nje i biglova neka mama sa detetom, pa rekla detetu: ako ne budes dobar, ujesce te kuca... Ivana je na to rekla detetu: Ne, ako ne budes dobar, nece te ujesti kuca, nego ce te istuci mama. Kuca ti nece nista cheers


top gun top gun
Nazad na vrh Ići dole
http://kingimasa.weebly.com/index.html
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 EmptyPon Avg 29, 2011 7:06 pm

Ubedljivo najgori komentar "...uješće te kuca" affraid
Verovatno se tom detetu u glavi stvori slika: Ne brini mama biću dobar i kad porastem obračunaću se ja sa tim kucama da me ne bi ujele, za svaki slučaj Evil or Very Mad
I posle se isčuđavamo kako je neko imao srca da uradi onako grozne stvari tako plemenitim životinjama Sad
Mama, kriva si za sve Smile
Nazad na vrh Ići dole
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 EmptyPon Avg 29, 2011 7:53 pm

Evo danas mi prisla neka zena i mazi Kaana i ono jao kako je lep, pa koliko ima i to, samo da vidis kad se on okrenuo na drugu stranu, sto je zena ustala onako uplaseno i pitala sta mu je to i ode xD
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 EmptyPon Avg 29, 2011 8:03 pm

Prepala se da se slučajno ne zarazi affraid
Nazad na vrh Ići dole
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 EmptyPon Avg 29, 2011 8:05 pm

da, da, hematomi se inace prenose dodirom. Ja zaboravio da napisem, jedna me je ubedjivala da je to tumor. Kaze i njenom je bilo, pa je sa tri godine uginuo. Moje razuveravanje nije pomoglo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
Moka
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Moka


Broj poruka : 174
Godina : 33
Datum upisa : 21.07.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 EmptyUto Avg 30, 2011 2:00 am

Danas, prilazi ciganče i gnjavi Moku, pita kako se zove i ja kažem: "Moka", a ono će na to: "Leeepaa Borka, lepa Booorkaa!" Hahaha, i Moka ga izliza skroz, svideo joj se nadimak izgleda. Razz
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 EmptyUto Avg 30, 2011 9:06 am

Kaži aluminijum , "marinijum" lol!
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 EmptyUto Avg 30, 2011 10:27 am

[quote="snoopy"]Kaži aluminijum , "marinijum" lol! [/quote]

smeh smeh smeh
Nazad na vrh Ići dole
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 EmptyUto Avg 30, 2011 12:25 pm

snoopy ::
Kaži aluminijum , "marinijum" lol!
amburator smeh smeh
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 EmptyUto Avg 30, 2011 1:05 pm

Evo pri kraju skolske godine moj drug iz razreda me je pitao- "I drzis psa u stanu? A kako to? Ja to ne mogu da prihvatim." Ja sad mislim on se zeza (mislim, 'ne mogu da prihvatim' Question ) kad ono, on ozbiljan. "Zar psi nemaju...ovaj...vaske?" I ja se tu iznerviram i kazem mu "Ne, nemaju vaske! Psi imaju buve, a moj pas ni to nema! I nemas ti tu nista da prihvatas!" A onda je posle toga moja drugarica takodje iz odeljenja izjavila "Pa jeste, upravu je. Psi prenose razne bolesti..." E onda mi je doslo da placem koliko su debilni, a rado bih je tresnula. rok
Nazad na vrh Ići dole
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 EmptyUto Avg 30, 2011 1:12 pm

Ja imam jednu nazovi 'drugaricu' iz odeljenja koja je tu komsika i kad dodje kod mene, Kole se uvek obraduje svakom, i uvek se muva negde okolo, i ona obavezno mora da kaze: "Mars bre, dzukelo" ili nesto tog tipa, i gleda kao da je nesto najodvratnije na svetu. Sve sam ja mogla da trpim koliko toliko dok ga jednom prilikom nije sutnula, pa sam je bukvalno isterala iz kuce. rok
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 EmptyUto Avg 30, 2011 3:17 pm

@ Monika Ljudsak glupost je beskonačna kao što kaže čika Anštajn Very Happy

@Marija -Uzdržala si se da je ne išamaraš .Svaka čast na smaokontroli dobar dan
Nazad na vrh Ići dole
King i Maša
i'm bigl
i'm bigl
King i Maša


Broj poruka : 1137
Localisation : Kać
Datum upisa : 03.01.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 EmptyUto Avg 30, 2011 4:57 pm

Vasica T ::
@ Monika Ljudsak glupost je beskonačna kao što kaže čika Anštajn Very Happy

@Marija -Uzdržala si se da je ne išamaraš .Svaka čast na smaokontroli dobar dan

top gun top gun top gun
Nazad na vrh Ići dole
http://kingimasa.weebly.com/index.html
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 EmptyČet Sep 08, 2011 9:23 pm

Večeras u šetnji iza nas idu 3-4 klinca i jedan je glavni, usta ne zatvara "...1000-1500, videću ja na internetu pa ću vam reći".
Kad su se približili, ovaj pametni objašnjava drugarima koji su pitali "koja je to rasa" kako je Limbo "DŽUMARA" Evil or Very Mad
Ono što je sa moje strane usledilo nije pedagoški Embarassed ali rekoh mu:
"Džumara ti sestra #$#"!/&% , kad si toliko pametan da znaš da koristiš internet, proveri da li postoji rasa BIGL pa ćeš biti glavna faca pred drugarima, ovako si se izblamirao najstrašnije".
Usledio je retardirani osmeh čitave grupe i raziđosmo se svako na svoju stranu.
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 EmptyPet Okt 28, 2011 11:08 pm

snoopy ::
Večeras u šetnji iza nas idu 3-4 klinca i jedan je glavni, usta ne zatvara "...1000-1500, videću ja na internetu pa ću vam reći".
Kad su se približili, ovaj pametni objašnjava drugarima koji su pitali "koja je to rasa" kako je Limbo "DŽUMARA" Evil or Very Mad
Ono što je sa moje strane usledilo nije pedagoški Embarassed ali rekoh mu:
"Džumara ti sestra #$#"!/&% , kad si toliko pametan da znaš da koristiš internet, proveri da li postoji rasa BIGL pa ćeš biti glavna faca pred drugarima, ovako si se izblamirao najstrašnije".
Usledio je retardirani osmeh čitave grupe i raziđosmo se svako na svoju stranu.
Poznate su mi te svadje. Prvo pitanje 'Da li ujeda?' A kada kazes da ne ujeda, pocinje zafrkavanje oko toga koja je rasa. I sve se zavrsi mojim pokusajem da zadavim sve u krugu od 50 m. ee
Inace, danas sam ostavila Felixa ispred zgrade sa drugaricom i otisla u prodavnicu. Felix je mnogo glasno lajao jer je mislio da sam ga ostavila. Kada sam se vratila drugarica mi je rekla "Neko me je gadjao krompirom." Na zemlji je stajao ogroman, tvrdi krompir. Neki pametnjakovic (mislim da je to neka ludaja koja je izjavila da ju je Felix ujeo) je bacio krompir na nju. Ona se slucajno savila da pomazi Felixa i da ga smiri, da to nije uradila dobila bi krompir u glavu. aaa I ti mi ljudi posle pricaju o 'kulturi, vaspitanju' itd. Sve neki kreteni bez mozgova koji su pod uticajem RTS-a i ostalih budalastina.
A neka zena me je pitala juce "Sto je on pusten?" Ja "Pa mora i on biti pusten." Zena "Gledas li ti vesti?'- "Gledam. Mada vise gledam CNN."- "E pa gledaces kad te prijavim policiji!"- "Doooobroooo, ako ti tako kazes, GOSPODJO."
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 EmptyPet Okt 28, 2011 11:31 pm

Mi nemamo tako "dubokoumne" razgovore, kod nas uvek neki smehotres! Danas po ko zna koji put Lei se obraćaju kao mužjaku-Jao, što je sladak tako šaren /prilazi bliže.../, a, pa ti si bio mama, jesam u pravu??? Ja naravno kao iz topa odgovaram-Da, bio je mama, u pravu ste!!! affraid
Nazad na vrh Ići dole
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 47
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 EmptySub Okt 29, 2011 12:10 am

Lea2006 ::
Mi nemamo tako "dubokoumne" razgovore, kod nas uvek neki smehotres! Danas po ko zna koji put Lei se obraćaju kao mužjaku-Jao, što je sladak tako šaren /prilazi bliže.../, a, pa ti si bio mama, jesam u pravu??? Ja naravno kao iz topa odgovaram-Da, bio je mama, u pravu ste!!! affraid

bio je mama sad je tata affraid smeh
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
veljapac
novajlija
novajlija
veljapac


Broj poruka : 32
Localisation : Sremska Mitrovica
Datum upisa : 31.10.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 EmptySre Nov 02, 2011 4:33 pm

kod nas je prvo pitanje A KOLIKO CE ON DA NARASTE??
smorili su nas sa tim...
..mi nikad nismo imali neke konflikte, sem sto nas velja uvali u neprijatnu situaciju kad se upiski u liftu pa neko naidje ili komsiji na prag pa mi begamo da ne ispadne da smo mi asdasdasda
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 EmptySre Nov 02, 2011 4:51 pm

veljapac ::
kod nas je prvo pitanje A KOLIKO CE ON DA NARASTE??
smorili su nas sa tim...
..mi nikad nismo imali neke konflikte, sem sto nas velja uvali u neprijatnu situaciju kad se upiski u liftu pa neko naidje ili komsiji na prag pa mi begamo da ne ispadne da smo mi asdasdasda
Nešto nisam razumela...da lise neko drugi upiškio komšiji na prag, pa vi bežite da ne pomisle da ste vi, ili se Velja upiškio, pa bežite da vas ne vide?!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Capo UE
i'm bigl
i'm bigl
Capo UE


Broj poruka : 942
Godina : 46
Localisation : Uzice
Datum upisa : 08.06.2010

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 EmptySre Nov 02, 2011 8:28 pm

Eh, sad me ova prica podseti na jednu anegdotu dok je Capo bio stenac...Ziveli smo privatno u zgradi, a ispod nas predsednik kucnog saveta i njegova zla zena...Toj zeni je sve smetalo, i svaki cas je kuckala na nasa vrata, a kada je stigao Capo e onda je bas imala povoda...i tako Capo u karantinu i jedan dan ja otvorim ulazna vrata, on decko izadje da se proseta, sidje sprat ispod, popiski se doticnoj zloj komsinici pred vrata ee i vrati se kuci...
Nikada nije piskio po zgradi, niti to radi...Da se razumemo, ja bih to ocistila da je uradio bilo gde na drugom mestu...ali posto je izabrao bas njena vrata...nisam htela Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Ceda - Charlie
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Ceda - Charlie


Broj poruka : 73
Datum upisa : 17.09.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 EmptySre Nov 02, 2011 8:39 pm

I mi smo imali jedan biser ... Jedna baka je prisla i pitala : "jel' sinko jel' to baset ??" i ja kazem da nije nego je bigl na sta onda odgovara : "pa da, znala sam ja" Very Happy

Mi za sada nemamo neprijatnosti ali imamo konstantnog pametovanja oko vodjenja i oko toga kako je am stetan za psa ... Pa onda za vakcine isto to i tako Smile

U principu svi govore kako je sladak i pitaju koliki ce da bude Smile
Nazad na vrh Ići dole
veljapac
novajlija
novajlija
veljapac


Broj poruka : 32
Localisation : Sremska Mitrovica
Datum upisa : 31.10.2011

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 EmptySre Nov 02, 2011 10:16 pm

nee velja se upiskio komsiji na prag Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 47
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 EmptySre Nov 02, 2011 10:48 pm



Mi za sada nemamo neprijatnosti ali imamo konstantnog pametovanja oko vodjenja i oko toga kako je am stetan za psa .
evo ja bih malo da ti pametujem nemoj stene na am povodnik fleksi sto duzi,nije pametovanje nevalja am
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
Sponsored content





Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"
Nazad na vrh 
Strana 5 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: opšta priča-
Skoči na: