moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"

Ići dole 
+45
maks malisha
Bjanka
marina
Aris
BojanaD
BiGi-bigl
Snoopy Gang
Ceda - Charlie
veljapac
Natali
dusan
Moka
Kaan
King i Maša
snoopy
BEKI (djolana)
jecolinja
stefani
Anja..
Niche
Emanuela
Žaklina
Tina
Shiloh
Vasica T
lucija
Capo UE
Niva
Tabasko the Dika
Ddans Dream Tim
antmari
.Marija.
Lea2006
Gogili
Lino
luce
Dolly
soffijov
MarijaRio
Dika
Bugi
mini
Medena
Monika
Rona
49 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Rona
i'm bigl
i'm bigl
Rona


Broj poruka : 507
Godina : 38
Datum upisa : 29.09.2009

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" Empty
PočaljiNaslov: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" EmptyČet Jan 20, 2011 9:38 pm

Posto se na drugoj temi povela prica o raznim komentarima prolaznika, da ne kazem "poznavalaca" kako biglova tako i ostalih rasa, bilo bi zanimljivo da na ovoj temi nastavimo nabrajanje svih bisera koje smo culi tokom godina ili meseci od kad imamo pse kao ljubimce.

Najludje pitanje koje sam cula za Ronu je bilo (pokazujuci na Tedija, retrivera) - jel mu to mama? Laughing I verovali ili ne do sada su me to cetiri do pet puta pitali!
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" EmptyČet Jan 20, 2011 9:45 pm

" Je li labrador?"
"Jao, kako sladak labrador!"
"Trobojac, kazem ti sto posto."(neka dva prolaznika razgovaraju)
"Jao, kakav je! Kao da je rasan!" XD
Seticu se jos. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" EmptySub Jan 22, 2011 2:01 am

Monika ::
"Jao, kakav je! Kao da je rasan!" XD
lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
mini
bigl-manijak
bigl-manijak
mini


Broj poruka : 246
Godina : 41
Localisation : BGd Dorcol
Datum upisa : 02.03.2010

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" EmptySub Jan 22, 2011 4:01 am

Meni je najsmesnije bilo kad je jedna devojka prosla i rekla drustvu : Boze ,kako je ruzan pas Smile Nasmejala me je!!! Bilo je provala ali uglavno pitaju koja je rasa i jel to baset.
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" EmptySub Jan 22, 2011 3:02 pm

mini ::
Meni je najsmesnije bilo kad je jedna devojka prosla i rekla drustvu : Boze ,kako je ruzan pas Smile Nasmejala me je!!! Bilo je provala ali uglavno pitaju koja je rasa i jel to baset.
Neke dve devojke cekale lift, a ja i Feki silazili niz stepenice. I jedna kaze "Joj uplasi me dzukela!" Prosto nisam mogla da izdrzim, trudila sam se, ali ipak sam joj viknula "Dzukela ti tata, glupaco jedna!" lol! Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Bugi
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Bugi


Broj poruka : 142
Godina : 52
Localisation : Beograd
Datum upisa : 11.07.2009

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" EmptySub Jan 22, 2011 3:32 pm

Monika ::
mini ::
Meni je najsmesnije bilo kad je jedna devojka prosla i rekla drustvu : Boze ,kako je ruzan pas Smile Nasmejala me je!!! Bilo je provala ali uglavno pitaju koja je rasa i jel to baset.
Neke dve devojke cekale lift, a ja i Feki silazili niz stepenice. I jedna kaze "Joj uplasi me dzukela!" Prosto nisam mogla da izdrzim, trudila sam se, ali ipak sam joj viknula "Dzukela ti tata, glupaco jedna!" lol! Embarassed

I ako si im rekla cheers . Koliko puta su Lea nazvali basetom pocece i sam da misli da je taj . Jedan čiča iz kraja je bio dosta uporan da je trobojac ali kad je Leo odbio dalje da raste u visinu mislim se čiča pokolebao i poverovao mi da je bigl .
Nazad na vrh Ići dole
http://leo-bigl.weebly.com/
mini
bigl-manijak
bigl-manijak
mini


Broj poruka : 246
Godina : 41
Localisation : BGd Dorcol
Datum upisa : 02.03.2010

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" EmptySub Jan 22, 2011 4:04 pm

Za mene je onaj kome bigl nije lep nenormaan covek! Moja mama se plasi pasa ima fobiju ,ali ovog usatog ne mozes da se plasis.Svaki dan pita za njega.KAze sta radi taj ludak..nikad po imenu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" EmptySub Jan 22, 2011 11:44 pm

Medena ::
Monika ::
"Jao, kakav je! Kao da je rasan!" XD
lol! lol! lol!

smeh smeh smeh
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" EmptyNed Jan 23, 2011 12:14 am

Jeste da ovo nije greska prolaznika, ali sam ja umrla od smeha.
Igraju se Capo i Felix i nailazi jedan covek i pita "Hoce li biti stenadi?"
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" EmptyNed Jan 23, 2011 12:21 am

Monika ::
Jeste da ovo nije greska prolaznika, ali sam ja umrla od smeha.
Igraju se Capo i Felix i nailazi jedan covek i pita "Hoce li biti stenadi?"

Danas je sve moguce, sta zna covek
Nazad na vrh Ići dole
Rona
i'm bigl
i'm bigl
Rona


Broj poruka : 507
Godina : 38
Datum upisa : 29.09.2009

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" EmptyNed Jan 23, 2011 7:34 pm

Juce sam se slatko nasmejala - dva klinca, mozda oko 10ak godina, stoje na socku dok prolazim sa psima. I prvi klinac ce - retriveri su najlepsi psi, oni su lepi i kad porastu. Drugi klinac - jao vidi ovog malog kako je sladak! Prvi klinac - pa da, ali je sladak samo dok je tako mali! smeh
Nazad na vrh Ići dole
Rona
i'm bigl
i'm bigl
Rona


Broj poruka : 507
Godina : 38
Datum upisa : 29.09.2009

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" EmptyNed Jan 23, 2011 7:40 pm

Monika ::

Neke dve devojke cekale lift, a ja i Feki silazili niz stepenice. I jedna kaze "Joj uplasi me dzukela!" Prosto nisam mogla da izdrzim, trudila sam se, ali ipak sam joj viknula "Dzukela ti tata, glupaco jedna!" lol! Embarassed

Jao to mene izludjuje kad bilo kog psa neko nazove dzukelom, pa cak i kerom (iako su ranije za lovackog psa koristili termin "ker"). Ja sam to isto doviknula "zabrinutom" roditelju koji je svom detetu rekao "sklonicemo se sa strane da sacekamo da ove DZUKELE (to je naravno naglasio, zato koristim velika slova) prodju". Morala sam da mu doviknem "DZUKELA ti mama.."
Kad ljudi sebi daju za pravo da bez razloga vredjaju druge onda mi dodje logicno da izvredjam i ja njih.


Poslednji izmenio Rona dana Ned Jan 23, 2011 8:36 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
MarijaRio
bigl-manijak
bigl-manijak
MarijaRio


Broj poruka : 393
Datum upisa : 18.11.2009

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" EmptyNed Jan 23, 2011 8:27 pm

Rona ::
Monika ::

Neke dve devojke cekale lift, a ja i Feki silazili niz stepenice. I jedna kaze "Joj uplasi me dzukela!" Prosto nisam mogla da izdrzim, trudila sam se, ali ipak sam joj viknula "Dzukela ti tata, glupaco jedna!" lol! Embarassed

Jao to mene izludjuje kad bilo kog psa neko nazove dzukelom, pa cak i kerom (iako su raznije za lovackog psa koristili termin "ker"). Ja sam to isto doviknula "zabrinutom" roditelju koji je svom detetu rekao "sklonicemo se sa strane da sacekamo da ove DZUKELE (to je naravno naglasio, zato koristim velika slova) prodju". Morala sam da mu doviknem "DZUKELA ti mama.."
Kad ljudi sebi daju za pravo da bez razloga vredjaju druge onda mi dodje logicno da izvredjam i ja njih.

Hahaha i neka ste uzvratili! rok


I mene cesto pitaju jel to rasa trobojac.. cak i dal je terijer?
Sinoc je jedna gospodja rekla riu (onako kao da mu tepa) da ce zavrsiti na tanjiru ako skoci na nju? Ne znam sa kojom ga je zivotinjom pomesala....
Nazad na vrh Ići dole
Rona
i'm bigl
i'm bigl
Rona


Broj poruka : 507
Godina : 38
Datum upisa : 29.09.2009

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" EmptyNed Jan 23, 2011 8:37 pm

Mozda sa fazanom, slicnih su boja, samo malo drugacijeg rasporeda smeh
Nazad na vrh Ići dole
soffijov
bigl-manijak
bigl-manijak
soffijov


Broj poruka : 255
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" EmptyPon Jan 24, 2011 1:47 am

Setam Santu i prolazimo pored prodavnice a ispred stoje dva pijanca,piju pivo.Tek jedan od njih mi se obrati :"Jel to staford?" Ahaaaa,kazem ja i nastavljam putem,vidim da je pijan.A on meni:"Pa znam ja sta je staford kad ga vidim"...He,he,he sta pijan covek vidi.... lol!
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" EmptyPon Jan 24, 2011 4:01 am

soffijov ::
Setam Santu i prolazimo pored prodavnice a ispred stoje dva pijanca,piju pivo.Tek jedan od njih mi se obrati :"Jel to staford?" Ahaaaa,kazem ja i nastavljam putem,vidim da je pijan.A on meni:"Pa znam ja sta je staford kad ga vidim"...He,he,he sta pijan covek vidi.... lol!
smeh smeh smeh
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" EmptyPon Jan 24, 2011 12:46 pm

Medena ::
soffijov ::
Setam Santu i prolazimo pored prodavnice a ispred stoje dva pijanca,piju pivo.Tek jedan od njih mi se obrati :"Jel to staford?" Ahaaaa,kazem ja i nastavljam putem,vidim da je pijan.A on meni:"Pa znam ja sta je staford kad ga vidim"...He,he,he sta pijan covek vidi.... lol!
smeh smeh smeh

Kad cete usi da joj kupirate?
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" EmptyPon Jan 24, 2011 12:50 pm

Dika ::
Medena ::
soffijov ::
Setam Santu i prolazimo pored prodavnice a ispred stoje dva pijanca,piju pivo.Tek jedan od njih mi se obrati :"Jel to staford?" Ahaaaa,kazem ja i nastavljam putem,vidim da je pijan.A on meni:"Pa znam ja sta je staford kad ga vidim"...He,he,he sta pijan covek vidi.... lol!
smeh smeh smeh

Kad cete usi da joj kupirate?
lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" EmptyPon Jan 24, 2011 4:55 pm

Dika ::
Medena ::
soffijov ::
Setam Santu i prolazimo pored prodavnice a ispred stoje dva pijanca,piju pivo.Tek jedan od njih mi se obrati :"Jel to staford?" Ahaaaa,kazem ja i nastavljam putem,vidim da je pijan.A on meni:"Pa znam ja sta je staford kad ga vidim"...He,he,he sta pijan covek vidi.... lol!
smeh smeh smeh

Kad cete usi da joj kupirate?
lol! lol! lol! smeh smeh
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" EmptyPon Jan 24, 2011 5:17 pm

pa zar ne znate? pokusali su jednom kad je bila mala, pa je veterinar ostao bez dva prsta... klempavi stafordi (KAST) su najopasniji...
Nazad na vrh Ići dole
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" EmptyPon Jan 24, 2011 9:04 pm

ma kod nas su ionako zabranjena kupiranja, tako da klempavi stafford nije rijetkos Laughing
...ali ipak sam se najvise sokirala kad me covjek uvjeravao da su me prevarili da imam jazavcara, a ne bigla. Osim jazavcara Lino je cak bio i cavalier Shocked, dobro da nisu rekli da imam maltezera, al ni to me vise ne bi cudilo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" EmptyUto Jan 25, 2011 12:53 am

AHhahahahaha a najgore je kad te ubedjuju da si prevaren i da to nije bigl! Pa najbolje ih svi pitajte sta je po njihovom misljenju bigl? Da nema mozda rogove? Very Happy
Bas mi se svidja ta zabrana kupiranja! Smile
Nazad na vrh Ići dole
mini
bigl-manijak
bigl-manijak
mini


Broj poruka : 246
Godina : 41
Localisation : BGd Dorcol
Datum upisa : 02.03.2010

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" EmptyUto Jan 25, 2011 2:35 am

Mene ubedjuju da mi je pas zenka Laughing lol!
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" EmptyUto Jan 25, 2011 12:19 pm

Ipak, najveca uvreda je kad nasi gosti, koji prvi put dolaze kod nas, svi redom kazu za Dikine pehare: Je li ovo Marijino sa plivanja?
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" EmptyUto Jan 25, 2011 2:38 pm

ne vredi, Marija, sin je sin, pa makar i pseci! I love you
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" Empty
PočaljiNaslov: Re: Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"   Slucajni prolaznici i njihovi "biseri" Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Slucajni prolaznici i njihovi "biseri"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 8Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: opšta priča-
Skoči na: