moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kole iz Negotina

Ići dole 
+49
Cofilence
AAleksa
Snoopy:)
Edi Zemunac
Nina mandarina
Konan
vito
BiGi-bigl
Dragiša
veljapac
Kaan
Snoopy Gang
Natali
King i Maša
Žaklina
snoopy
Bella
naca-faca
Ddans Dream Tim
Eli
Zvoncica
Shiloh
jecolinja
tedibi
atos
Anja..
FLAFI
Lino
Emanuela
Tabasko the Dika
luce
Niche
Capo UE
Andrijana
Ksenija
Lea2006
Dolly
Medena
Dika
mini
Srba bgd
Boss
Monika
Gogili
Niva
Hektor
MarijaRio
Vasica T
.Marija.
53 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 34  Sledeći
AutorPoruka
Capo UE
i'm bigl
i'm bigl
Capo UE


Broj poruka : 942
Godina : 46
Localisation : Uzice
Datum upisa : 08.06.2010

Kole iz Negotina - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 6 EmptyNed Feb 20, 2011 9:06 pm

Lepa druzina...Ali Kole je presladak malishan...Ljubi vas Capo!!!
Nazad na vrh Ići dole
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Kole iz Negotina - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 6 EmptyNed Feb 20, 2011 11:23 pm

srce malo!

tko koga gnjavi za igru? bounce
Nazad na vrh Ići dole
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Kole iz Negotina - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 6 EmptyPon Feb 21, 2011 3:00 pm

Emanuela ::
srce malo!

tko koga gnjavi za igru? bounce
Pa Kole Alexa Very Happy
Samo sto mu se nije popeo na glavu, grickao mu usi, skakao na njega... na kraju je Alexu dojadio pa je zarezao na njega, al' ovog je bas bilo briga i nastavio covek. To je inace pas mog najboljeg druga, icicemo sutra opet pa ce biti jos slika... Smile
Nazad na vrh Ići dole
atos
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
atos


Broj poruka : 188
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.11.2010

Kole iz Negotina - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 6 EmptyPon Feb 21, 2011 3:10 pm

LEPO JE VIDETI IH KAKO SE DRUŽE!Mnogo su slatki.
Nazad na vrh Ići dole
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Kole iz Negotina - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 6 EmptyPon Feb 21, 2011 7:19 pm

Kole se danas konacno oslobodio, i imali smo prvu 'normalnu' setnju, a da on nije vukao nazad ka kuci. Baas smo se isetali lepo, a policijski kombi sa 10ak policajaca unutra nas je zaustavio i raspitivali su se o rasi. dasd Ovde u Negotinu niko nikad bigla nije video, pa su ljudi saletali danas. Daj boze, pa da neko kupi, da i mi nadjemo jednog klempu za druzenje...

A imamo novog druga u komsiluku - mesanac haskija, York. Kole je bio odusevljen kad je video nekog manjeg od njega, izgnjavio ga je skroz, sto se i vidi iz dole prilozenog Very Happy

Kole iz Negotina - Page 6 1yq-m-P105

Nije se ni mali dao, hrabro je lajao na Koleta, a nema jos ni dva meseca Very Happy
Kole iz Negotina - Page 6 1ze-m-P105

Kole iz Negotina - Page 6 5dh-m-P105

Kole iz Negotina - Page 6 77s-m-P105

Kole iz Negotina - Page 6 2pe-m-P105

Kole iz Negotina - Page 6 3m2-m-P105

dobar dan
Nazad na vrh Ići dole
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Kole iz Negotina - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 6 EmptyPon Feb 21, 2011 7:29 pm

slatkicko mu novo drustvo
2. i 3. su mi super fotke.. a zadnja je u koletovom stilu, taj pogled.. tko bi mu odolio

Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Kole iz Negotina - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 6 EmptyPon Feb 21, 2011 7:48 pm

a joj sto su slatki
Nazad na vrh Ići dole
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Kole iz Negotina - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 6 EmptyČet Feb 24, 2011 9:06 pm

Slabo me je bilo ovih dana jer stvarno nisam imala vremena od skole.
Kole je super, krenuli smo u ozbiljne setnje, samo nas malo ovaj sneg sputava, al' valjda ce se za koji dan otopiti. Ja sam se bojala kako cu da ga naucim da hoda na povodcu, al' on je to ocigledno sam skontao, 80% setnje me ne vuce uopste, nadam se ni da nece nikad da pocne. XD Nemam novijih slika, nisam ga slikala ovih dana, al' evo za vikend cu obavezno... I nesto mi je mnogo porastao, sad ce u subotu tri meseca, a vec je veliki onoliko koliko sam ja mislila da su odrasli biglovi veliki (nikad nisam videla nijednog 'uzivo') smeh
Nazad na vrh Ići dole
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Kole iz Negotina - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 6 EmptySub Feb 26, 2011 12:23 pm

Danas mu je tri meseca cheers

Kole iz Negotina - Page 6 Uya-m-P105

Kole iz Negotina - Page 6 Oie-m-P105

Kole iz Negotina - Page 6 Nsq-m-P105

Kole iz Negotina - Page 6 4hx-m-P105
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Kole iz Negotina - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 6 EmptySub Feb 26, 2011 6:23 pm

Pa on je još pravi bebac! Čestitamo 3 meseca cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Kole iz Negotina - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 6 EmptySub Feb 26, 2011 7:38 pm

Srecno vam tri meseca Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Kole iz Negotina - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 6 EmptySub Feb 26, 2011 10:49 pm

Cestitamo tri meseca malom lepotancicu cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Kole iz Negotina - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 6 EmptySub Feb 26, 2011 11:45 pm

pusa malom ljepotanu za navrsen treci mjesec cmok
Nazad na vrh Ići dole
tedibi
bigl-manijak
bigl-manijak
tedibi


Broj poruka : 366
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 09.04.2007

Kole iz Negotina - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 6 EmptySub Feb 26, 2011 11:51 pm

Srecan mali divan dan
Nazad na vrh Ići dole
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Kole iz Negotina - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 6 EmptyNed Feb 27, 2011 1:15 pm

Hvala! trgtr
Izasla sam iz kuce na dva minuta i pojeo mi je ono sa one trake za vezivanje na trenerkama. Valjda nece nista da mu bude, posto sam ovde citala da su gutali svasta pa im nije nista...? scratch
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Kole iz Negotina - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 6 EmptyNed Feb 27, 2011 2:21 pm

Izbacice on to ne brini. Ako ti kažem da je moja Niva sa tri meseca progutala mušku čarapu i izbacila je posle sedam dana onda možeš misliti ee
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Kole iz Negotina - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 6 EmptyNed Feb 27, 2011 5:27 pm

E, dobro, laknulo mi je. xD
Nazad na vrh Ići dole
atos
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
atos


Broj poruka : 188
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.11.2010

Kole iz Negotina - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 6 EmptyNed Feb 27, 2011 11:45 pm

Ne brini. Atos je progutao trulex krpu i posle dva dana je izbacio(lepo je mi videli,žutila se). Možda ćeš samo morati da mu pomogneš ako ne bude mogao celu da izbaci. Viriće mu iz guze a ti ćeš morati polako da mu izvučeš. Sve je to za biglove normalno.
Nazad na vrh Ići dole
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Kole iz Negotina - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 6 EmptyPon Feb 28, 2011 11:11 pm

Dobro je, izgurao je taj kanap od trenerke, al' smo do sad bili kod komsike, i ja otisla do wc-a na dva minuta, a zena mu lepo dala pola litra mleka, i dve oogromne palacinke, kad sam ga videla, a on onako naduvan nije mogao na noge da stoji smeh Steta sto mi aparat nije bio pri ruci, sad mu je vec malo splasnulo. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Kole iz Negotina - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 6 EmptyUto Mar 01, 2011 1:14 am

Joj mukica naduvena, dobro da je splasnuo. Ja se pitam da li bi biglovi znali koliko im je dosta hrane jer ova moja je stalno raspolozena za ubaciti nesto u usta Question
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Kole iz Negotina - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 6 EmptyUto Mar 01, 2011 1:27 am

Neznaju oni kad da postoji pojam dosta. Ovaj mali mamlaz je uspeo sa 3,5 meseca da ukrade kesu sa o,5 kg rojala(nije sve stigao da pojedea) Bio je naduven još dok nije pio vode .Kada se napio vode bio je kao krokodil,stomal se po zemlji vuče. Mislili smo da će eksplodirati alavac mali.
Nazad na vrh Ići dole
Boss
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Boss


Broj poruka : 200
Godina : 33
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.11.2010

Kole iz Negotina - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 6 EmptyUto Mar 01, 2011 11:59 am

Srecnih 3 meseca zelimo i mi,sa zakasnjenjem Embarassed king Ljubimo te bratko i samo ti nama ruckaj al prave hranu,mani se carapica,kanapa i ostalog Laughing
Nazad na vrh Ići dole
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Kole iz Negotina - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 6 EmptyUto Mar 01, 2011 12:32 pm

Vase poruke tako mame osmehe...jedva cekam da se i sama suocim sa nestaslucima ovih prelepih malisana! bounce
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Kole iz Negotina - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 6 EmptyUto Mar 01, 2011 12:46 pm

Znam da je komšinica dobro mislila, ali budite jasni u tome da niko ne sme da hrani vašeg psa osim vas. Ljudi ne znaju ništa o psima i daju im hranu koju nikako ne bi trebalo. A biglovi jedva dočekaju i naravno, ne znaju kad je dosta... mi imamo pravilo da niko osim nas troje ukućana i mog tate ne sme da hrani Diku (i mama Ivane Bunnies' Nightmare, kad ga odvedemo kod nje na čuvanje). Kad se šetamo pa ga neki drugi kučkar pomazi i hoće da mu da neki keksić, ja se izvinem i kažem - Nemojte, molim Vas, ne dajemo mu da jede napolju.

Kad je bio sasvim mali, možda 3 ipo meseca, čuvao ga je moj brat i dao mu je veliki komad jagnjetine da pojede. Dika je tri dana imao proliv posle toga Crying or Very sad .
Nazad na vrh Ići dole
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Kole iz Negotina - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 6 EmptyUto Mar 01, 2011 1:55 pm

kas smo vec kod gutanja raznih stvari.. moja tvorica ima pastu koju koristi ako nesto neprimjereno proguta pa da lakse probavi, da lakse prodje kroz crijeva (dok je bila mala prozvakala je i pojela dio moje pink snoopy carapice ee ) .. postoji li ista takvoga i za psice?

p.s. tata nam je tako lijepo odgojen ff .. djeca ce dolaziti na instrukcije Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kole iz Negotina - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kole iz Negotina   Kole iz Negotina - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kole iz Negotina
Nazad na vrh 
Strana 6 od 34Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 34  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: