moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Dolazak šteneta bigla

Ići dole 
+5
luce
Monika
Dika
CvijaTheLegend
Mazivo Žešče
9 posters
AutorPoruka
Mazivo Žešče
pronadjen
pronadjen



Broj poruka : 2
Localisation : Split/Croatia
Datum upisa : 16.01.2011

Dolazak šteneta bigla Empty
PočaljiNaslov: Dolazak šteneta bigla   Dolazak šteneta bigla EmptyNed Jan 16, 2011 2:11 am

Ovako novi sam na forumu i u 5 miesec cu kupiti štene bigla,ali imam problem.... kada ga kupim preko tjedna ce morati da bude sam (osim prva 3 dana kada ga kupim) ja sam u skoli ,brat na faksu,roditelji rade... kada mi skola bude ujutro nekim danima ce biti sam po 5-6 sati,a kada je popodne 1-2 sata dok se brat nevrati s faks.... dali je pametno da ostane sam nakon 2-3 dana u stanu????(sve ovisi o skoli iako cu ga uzet kada mi bude popodne da sto manje sati ostane sam) confused
Nazad na vrh Ići dole
CvijaTheLegend
novajlija
novajlija
CvijaTheLegend


Broj poruka : 11
Godina : 29
Localisation : Ruma
Datum upisa : 15.08.2010

Dolazak šteneta bigla Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolazak šteneta bigla   Dolazak šteneta bigla EmptyNed Jan 16, 2011 8:12 am

Onda ga nemoj ni uzimati Wink zez
Pa sta bi ti radio da da su te roditelji ostavili kao malog 6 sati na dan :O
To je stene, zahteva mnogo paznje... il da mu kupis drugara, il macku il nzm ;d
Ja nmg-u da zamislim mog Jimmy-a samog 6 sati... cela kuca bi bila u rasulu, opet za 2-3 meseca kad napravim box/kucicu nece biti problema Wink
U stanu je mnogo teze imati kucnog ljubimca
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/profile.php?id=1372836608
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dolazak šteneta bigla Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolazak šteneta bigla   Dolazak šteneta bigla EmptyNed Jan 16, 2011 2:08 pm

Malom stenetu treba puno paznje u pocetku. Idealno bi bilo da neko uzme slobodne dane i da ga pripazi. Kada nam u kucu dodje stene od par meseci, ono je potpuno izgubljeno. Treba mu vremena da se navikne da novi dom i ukucane, da nauci neki red. Potrazi malo po forumu, ima dosta napisano na ovu temu.
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Dolazak šteneta bigla Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolazak šteneta bigla   Dolazak šteneta bigla EmptyNed Jan 16, 2011 2:43 pm

Dika ::
Malom stenetu treba puno paznje u pocetku. Idealno bi bilo da neko uzme slobodne dane i da ga pripazi. Kada nam u kucu dodje stene od par meseci, ono je potpuno izgubljeno. Treba mu vremena da se navikne da novi dom i ukucane, da nauci neki red. Potrazi malo po forumu, ima dosta napisano na ovu temu.
top gun
U pocetku stenetu moras da posvetis mnogo, mnogo paznje. Najbolje bi bilo da ti bigl stigne u sestom mesecu, kada pocne raspust. Mislim da je to najbolje vreme za psa, za one koji idu u skolu. Pocetak je najvazniji, a kasnije ce mu manje smetati da ostaje sam. Smile


Poslednji izmenio Monika dana Pon Jan 17, 2011 3:10 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Dolazak šteneta bigla Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolazak šteneta bigla   Dolazak šteneta bigla EmptyNed Jan 16, 2011 3:33 pm

stene do revakcinacije ne sme da izlazi napolje, sto znaci da svoje potrebe obavlja u kuci, probaj da zamislis kako izgleda kuca nakon sto ga niko nije terao po ceo dan da ide na novine/terasu/kupatilo...
plus, moram da kazem i da bih bila zabrinuta za psihicko stanje psica koji je do tada bio okruzen majkom i bracom i sestrama, a sada odjednom ostao potpuno sam u nepoznatom okruzenju... moze postati anksiozan...
Nazad na vrh Ići dole
Mazivo Žešče
pronadjen
pronadjen



Broj poruka : 2
Localisation : Split/Croatia
Datum upisa : 16.01.2011

Dolazak šteneta bigla Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolazak šteneta bigla   Dolazak šteneta bigla EmptyNed Jan 16, 2011 5:50 pm

kupio bi štene od 3-4 miseca tako da bi moga na polje a vjerojatno bi ga uzea kroz 5 misec u subotu tako da sam kroz jutro do 2 sata iza podne s njime a tada krecem u skolu a u 3 je brat doma valjda mu nece bit nista za 1 uru ,a za nered se nebrinem znam da ce ga bit Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
CvijaTheLegend
novajlija
novajlija
CvijaTheLegend


Broj poruka : 11
Godina : 29
Localisation : Ruma
Datum upisa : 15.08.2010

Dolazak šteneta bigla Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolazak šteneta bigla   Dolazak šteneta bigla EmptyNed Jan 16, 2011 7:13 pm

Pa dobro... 1 sat i nije lose, a i dobro je dok je stene da se navikava da bude sam, kupi obavezno onaj gorak sprej, to ti kosta mozda 100 dinara xd
Nit je zdravo nit skodi, ima jako gorak ukus, pa to malo po namestaju, tamo gde glodje ;d
A mosh i biber nije nikakav problem xd
Stavish jednom, u zivotu vise nece xD moj kad je kren'o da glodje, osetio biber, kino 10x
Ni ne prilazi vise Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/profile.php?id=1372836608
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dolazak šteneta bigla Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolazak šteneta bigla   Dolazak šteneta bigla EmptyPon Jan 17, 2011 2:01 pm

Jedan sat ne bi trebalo da bude problem
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Dolazak šteneta bigla Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolazak šteneta bigla   Dolazak šteneta bigla EmptyUto Jan 18, 2011 12:40 am

Monika ti je dala odlican predlog da uzmes stene kad krenes na raspust fff
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Dolazak šteneta bigla Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolazak šteneta bigla   Dolazak šteneta bigla EmptyNed Jan 30, 2011 4:58 pm

Dragi drugari,

Ja sam nova na ovom forumu. Nikad nisam imala bigla, ali posto sam nedavno ostala bez moje najbolje prijateljice Tije (zenke rotvajlera) i posto jako tesko podnosim to sto je vise nema, odlucila sam se da u kucu sto pre dovedemo novog psa. Zelim da to bude bigl, jer sam se pre nekoliko godina odusevila jednim. Da li neko moze da mi preporuci neko dobro leglo? Ne pitamo sta kosta, samo da su dobre genetske predispozicije, prvenstveno zbog genetskih bolesti koje kasnije mogu da se jave.
Nazad na vrh Ići dole
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Dolazak šteneta bigla Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolazak šteneta bigla   Dolazak šteneta bigla EmptyNed Jan 30, 2011 5:29 pm

antmari ::
Dragi drugari,

Ja sam nova na ovom forumu. Nikad nisam imala bigla, ali posto sam nedavno ostala bez moje najbolje prijateljice Tije (zenke rotvajlera) i posto jako tesko podnosim to sto je vise nema, odlucila sam se da u kucu sto pre dovedemo novog psa. Zelim da to bude bigl, jer sam se pre nekoliko godina odusevila jednim. Da li neko moze da mi preporuci neko dobro leglo? Ne pitamo sta kosta, samo da su dobre genetske predispozicije, prvenstveno zbog genetskih bolesti koje kasnije mogu da se jave.

Lea sa ovog foruma je skoro parena i treba da se šteni (otac Dika). Naši psi su se uparili prošle nedelje.
Pronjuškaj malo po forumu, videćeš koji su to psi i kakvu štenad su do sada davali, poseti buduće roditelje, poseti teme njihove dece na ovom forumu, raspitaj se malo o tim psima.

Dobro prouči standard rase i karakter ovih pasa, pa ćeš i sama moći da daješ odgovore na neka svoja pitanja, kao i da budeš sigurna da li želiš baš bigla. Very Happy

Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dolazak šteneta bigla Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolazak šteneta bigla   Dolazak šteneta bigla EmptyNed Jan 30, 2011 9:29 pm

Lea samo sto se nije ostenila. I ona i Dika su vec ranije imali svoja legla sa divnim stencima.
Nazad na vrh Ići dole
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Dolazak šteneta bigla Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolazak šteneta bigla   Dolazak šteneta bigla EmptyPon Jan 31, 2011 3:22 pm

E pa, veliko hvala! Poslala sa Leinim vlasnicima poruku, pa se nadam da ce u tom leglu biti jedna zenkica i za mene Smile
Nazad na vrh Ići dole
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 47
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Dolazak šteneta bigla Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolazak šteneta bigla   Dolazak šteneta bigla EmptyPon Jan 31, 2011 8:50 pm

antmari ::
Poslala sa Leinim vlasnicima poruku, pa se nadam da ce u tom leglu biti jedna zenkica i za mene Smile
uuu bit ce bitka za curice Very Happy cheers

mi se isto nadamo jednoj leinoj ljepotici Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Dolazak šteneta bigla Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolazak šteneta bigla   Dolazak šteneta bigla EmptySre Feb 02, 2011 11:25 am

ma, ako vec ne bude dovoljno devojcica, meni moze i decak Very Happy Izgleda da su Lea i Dika divni mama i tata, cim je ovolika navala za njihovu decu top gun
Nazad na vrh Ići dole
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 47
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Dolazak šteneta bigla Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolazak šteneta bigla   Dolazak šteneta bigla EmptySre Feb 02, 2011 11:35 am

joj jedva cekam sljedeci tjedan Dolazak šteneta bigla Dog_Smile
Nazad na vrh Ići dole
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Dolazak šteneta bigla Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolazak šteneta bigla   Dolazak šteneta bigla EmptySre Feb 02, 2011 5:47 pm

i ja... nadam se da ce biti sve u redu bounce
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dolazak šteneta bigla Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolazak šteneta bigla   Dolazak šteneta bigla Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dolazak šteneta bigla
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Box za bigla
» navezanost bigla
» Kastracijaa bigla
» usvojila bih bigla :)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: pitanja-
Skoči na: