moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Boss iz Novog Sada

Ići dole 
+26
AleksaBG
soffijov
Emanuela
tedibi
Anja..
.Marija.
Lino
Tabasko the Dika
jok.mi
oliva
Niche
Nestor
Srba bgd
Capo UE
mini
Gogili
Rona
Vasica T
DP
Dika
Max
Ksenija
Monika
Niva
Dolly
Boss
30 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Boss
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Boss


Broj poruka : 200
Godina : 33
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.11.2010

Boss iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Boss iz Novog Sada   Boss iz Novog Sada - Page 2 EmptyPon Nov 29, 2010 1:07 am

Mi smo se razmisljali oko imena neko vreme, cak jedno vreme se zvao i Dingo,pa odustali svidelo nam se ovo,on poceo odmah da se odaziva i ostavili...A izgleda da se potpuno uziveo u ulogu "sefa" bas mu nekako stoji Smile
Nazad na vrh Ići dole
Capo UE
i'm bigl
i'm bigl
Capo UE


Broj poruka : 942
Godina : 46
Localisation : Uzice
Datum upisa : 08.06.2010

Boss iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Boss iz Novog Sada   Boss iz Novog Sada - Page 2 EmptyPon Nov 29, 2010 1:14 am

boss-capo, to ti nekako dodje na isto....i tako se i ponashamo!!!
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Boss iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Boss iz Novog Sada   Boss iz Novog Sada - Page 2 EmptyPon Nov 29, 2010 1:16 am

Boss ::
Mi smo se razmisljali oko imena neko vreme, cak jedno vreme se zvao i Dingo,pa odustali svidelo nam se ovo,on poceo odmah da se odaziva i ostavili...A izgleda da se potpuno uziveo u ulogu "sefa" bas mu nekako stoji Smile

Odabrali ste ime koje mu savršeno pristaje. Uskoro će te shvatiti ko je pravi gazda. Ovi mali klemposi se neprimetno uvuku pod kožu i pre nego što to shvatimo dobijaju sve što požele. Evil or Very Mad Very Happy scratch
Nazad na vrh Ići dole
Capo UE
i'm bigl
i'm bigl
Capo UE


Broj poruka : 942
Godina : 46
Localisation : Uzice
Datum upisa : 08.06.2010

Boss iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Boss iz Novog Sada   Boss iz Novog Sada - Page 2 EmptyPon Nov 29, 2010 1:18 am

Vasica T ::
Boss ::
Mi smo se razmisljali oko imena neko vreme, cak jedno vreme se zvao i Dingo,pa odustali svidelo nam se ovo,on poceo odmah da se odaziva i ostavili...A izgleda da se potpuno uziveo u ulogu "sefa" bas mu nekako stoji Smile

Odabrali ste ime koje mu savršeno pristaje. Uskoro će te shvatiti ko je pravi gazda. Ovi mali klemposi se neprimetno uvuku pod kožu i pre nego što to shvatimo dobijaju sve što požele. Evil or Very Mad Very Happy scratch
Slazem se!!!
Nazad na vrh Ići dole
Boss
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Boss


Broj poruka : 200
Godina : 33
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.11.2010

Boss iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Boss iz Novog Sada   Boss iz Novog Sada - Page 2 EmptyPon Nov 29, 2010 1:23 am

To smo se i sami uverili kako mu pristaje...Mozda se zato i "slazemo" toliko,jer imamo i mi i on zajednicku osobinu-velikuuu tvrdoglavost gfd Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Srba bgd
i'm bigl
i'm bigl
Srba bgd


Broj poruka : 469
Datum upisa : 30.09.2010

Boss iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Boss iz Novog Sada   Boss iz Novog Sada - Page 2 EmptyPon Nov 29, 2010 1:07 pm

Srbi kazes ne i on se istog trenutka skloni Smile ali tu nije kraj onda dogura svoju neku igracku bas tu, ispusti igracku i nastavi da zvace namestaj ili kopa parket ili.... onda mu opet kazes ne on dohvati igracku i okrene se prema tebi u fazonu "sta ti je?jel sa tobom sve u redu...zar ne vidis da se igram svojom igrackom" Smile))
Nazad na vrh Ići dole
Boss
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Boss


Broj poruka : 200
Godina : 33
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.11.2010

Boss iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Boss iz Novog Sada   Boss iz Novog Sada - Page 2 EmptyPon Nov 29, 2010 3:17 pm

Hahahaha,neverovatno kako su svi isti...Uvek nesto pokusavaju i misle da se to "ne vidi" ee Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Max
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Max


Broj poruka : 79
Datum upisa : 20.10.2010

Boss iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Boss iz Novog Sada   Boss iz Novog Sada - Page 2 EmptyPon Nov 29, 2010 10:01 pm

Box za Boss-a Laughing
Mi smo za Max-a odredili mesto gde ce biti box, onda smo se predomislili i resili da bude preko dana sa nama u kuci, a preko noci na terasi.
Tada je Max istupio na scenu :" df pustiii me u kucu !!!! ee necu da budem na glupoj terasi, ja sam vas ff i kako da mu odolis.
Nazad na vrh Ići dole
Boss
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Boss


Broj poruka : 200
Godina : 33
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.11.2010

Boss iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Boss iz Novog Sada   Boss iz Novog Sada - Page 2 EmptyPon Nov 29, 2010 10:44 pm

Hehehe,definitivno su neodoljivi I love you
Sto se tice boxa,to je samo privremeno dok ne primi revakcinu,posle toga celo dvoriste je njegovo,a u kucu ce imati pristup tek kad gospodin nauci gde se nuzda vrsi ee Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Boss iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Boss iz Novog Sada   Boss iz Novog Sada - Page 2 EmptyPon Nov 29, 2010 11:12 pm

Zar imate dusu da ga ne pustite u kucu, dolazim da ga ukradem aa
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Max
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Max


Broj poruka : 79
Datum upisa : 20.10.2010

Boss iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Boss iz Novog Sada   Boss iz Novog Sada - Page 2 EmptyPon Nov 29, 2010 11:26 pm

Gde se vrsi nuzda?
Pa na torsedu affraid
Danas se naljutio na nas i u inat se popiskio na trosed, a pre tri nedelje na dvosed ee
Ovo radi bas iz inata ali bas bas
Kada je bigl u pitanju nema kafa
Nazad na vrh Ići dole
Boss
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Boss


Broj poruka : 200
Godina : 33
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.11.2010

Boss iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Boss iz Novog Sada   Boss iz Novog Sada - Page 2 EmptyUto Nov 30, 2010 12:28 am

Vrsi se gde stigne i kako mu se hoce,zar je to tako cudno za njih? pig Laughing hehehe
On hoce u kucu jedino kad nam cuje glasove iznutra,a kad izadjemo potpuno se posveti svojim igrackama (nama) i onda vec poznati scenario vuce,grize... bounce bounce
Inace Bossa jos nismo culi kako laje...sto nam je bilo malo cudno scratch obicno malo se igra sa nama pa pobegne skace okolo,pa opet malo kod nas......I mi se pre neki dan namerno napravimo ludi i ignorisemo ga, i posle silnog trcanja doleti on kod nas mi nista,muva nam se oko nogu mi opet nista ni da ga pogledamo...kad je poceo da laje u fazonu
"heeeej ja sam tuuu,dosao sam da se igram ff aaa bounce bounce " Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Max
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Max


Broj poruka : 79
Datum upisa : 20.10.2010

Boss iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Boss iz Novog Sada   Boss iz Novog Sada - Page 2 EmptyUto Nov 30, 2010 2:35 pm

Da opste poznata stvar.Samo da su u centru paznje asdasdasda i igranka bez prestanka.
Nazad na vrh Ići dole
Nestor
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Nestor


Broj poruka : 230
Localisation : Beograd,Brace Jerkovic
Datum upisa : 22.08.2010

Boss iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Boss iz Novog Sada   Boss iz Novog Sada - Page 2 EmptyUto Nov 30, 2010 7:50 pm

Dobro dosli i od Nestora sa svojim ukucanima....kakvo lepo ime "Boss" eto nama i gazde na forumu dobar dan
Nazad na vrh Ići dole
Gogili
i'm bigl
i'm bigl
Gogili


Broj poruka : 892
Godina : 37
Localisation : Beograd
Datum upisa : 23.04.2009

Boss iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Boss iz Novog Sada   Boss iz Novog Sada - Page 2 EmptyUto Nov 30, 2010 7:52 pm

Da, imamo sada i gazdu, a i Capa, malog mafijozu- Capo di tutti capi Very Happy Kakva nam je ekipa, nema...
Nazad na vrh Ići dole
Nestor
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Nestor


Broj poruka : 230
Localisation : Beograd,Brace Jerkovic
Datum upisa : 22.08.2010

Boss iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Boss iz Novog Sada   Boss iz Novog Sada - Page 2 EmptyUto Nov 30, 2010 7:54 pm

Ma extra je....nema nas na daleko Cool
Nazad na vrh Ići dole
Boss
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Boss


Broj poruka : 200
Godina : 33
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.11.2010

Boss iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Boss iz Novog Sada   Boss iz Novog Sada - Page 2 EmptyUto Nov 30, 2010 8:27 pm

Nestor ::
Dobro dosli i od Nestora sa svojim ukucanima....kakvo lepo ime "Boss" eto nama i gazde na forumu dobar dan
Hvala Nestore cheers
Bogami jesam jos mali tek 2,5 meseca al vec imam dobre predispozicije da vam svima zavodim reda pogotovo svojim gazdama pravim dar mar i moja ce da bude poslednja Suspect bounce Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Boss iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Boss iz Novog Sada   Boss iz Novog Sada - Page 2 EmptyUto Nov 30, 2010 9:45 pm

Joce vec od malih nogu da budu glavni! Sto je najgore ne ide im toliko lose. Very Happy
Ufff to vrsenje nuzde. feki zna da treba na terasu i napolje, ali ako je terasa zatvorena upiski se pored. I zamislite, ja neki dan ostavila papuce pored terase i da ih obujem ono vidim nesto mokro! Cele ih je zapiskio!!! affraid
Boss ce izgleda biti, kao sto mu i ime kaze, shef! Very Happy
Ahahahahah Capo mali mafijoza, ahhahahahhahahaha lol!
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Boss iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Boss iz Novog Sada   Boss iz Novog Sada - Page 2 EmptyUto Nov 30, 2010 11:25 pm

Ubacite još neku slikicu mališe. Pozdrav Vasa.
Nazad na vrh Ići dole
Boss
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Boss


Broj poruka : 200
Godina : 33
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.11.2010

Boss iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Boss iz Novog Sada   Boss iz Novog Sada - Page 2 EmptyUto Nov 30, 2010 11:30 pm

Pa sve govori da hoce,izgleda da mu je to urodjeno ee ff

P.s. Hocemo,cim popravimo problem sa kompom, jer ne mozemo da prebacimo slike na komp nesto... aaa
Al bice slika uskoro! cmok
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Boss iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Boss iz Novog Sada   Boss iz Novog Sada - Page 2 EmptySre Dec 01, 2010 11:51 am

Pa, imamo vec dve gazde... kako li ce da se dogovore... Capo di tutti capi i ovaj maleni Boss...
Nazad na vrh Ići dole
Boss
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Boss


Broj poruka : 200
Godina : 33
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.11.2010

Boss iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Boss iz Novog Sada   Boss iz Novog Sada - Page 2 EmptySre Dec 01, 2010 8:06 pm

Neki cemo vec pakt da smislimo pirat Cool
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Boss iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Boss iz Novog Sada   Boss iz Novog Sada - Page 2 EmptySre Dec 01, 2010 11:38 pm

Pošto svaki od njih ima svoj grad u kome "vlada" ja ovde nevidim problem scratch dobar dan
Nazad na vrh Ići dole
Gogili
i'm bigl
i'm bigl
Gogili


Broj poruka : 892
Godina : 37
Localisation : Beograd
Datum upisa : 23.04.2009

Boss iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Boss iz Novog Sada   Boss iz Novog Sada - Page 2 EmptyČet Dec 02, 2010 2:09 am

Vasica T ::
Pošto svaki od njih ima svoj grad u kome "vlada" ja ovde nevidim problem scratch dobar dan
Da znas da si u pravu!
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Boss iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Boss iz Novog Sada   Boss iz Novog Sada - Page 2 EmptyČet Dec 02, 2010 2:30 pm

Mozda planiraju da prosire svoju vladavinu. lol!
Boss ima veliku vojsku biglica tamo u NS-u. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Boss iz Novog Sada - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Boss iz Novog Sada   Boss iz Novog Sada - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Boss iz Novog Sada
Nazad na vrh 
Strana 2 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Ema iz Novog Sada
» Tony iz Novog Sada
» VITO iz Novog Sada
» Miki iz Novog Sada

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: