moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Uklanjanje mirisa pseceg urina

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Srba bgd
i'm bigl
i'm bigl
Srba bgd


Broj poruka : 469
Datum upisa : 30.09.2010

Uklanjanje mirisa pseceg urina Empty
PočaljiNaslov: Uklanjanje mirisa pseceg urina   Uklanjanje mirisa pseceg urina EmptyUto Nov 09, 2010 10:28 am

Trazila sam po netu i isprobala sve i svasta i naravno pronasla resenje...Ako se pored pranja tepiha urin i dalje oseca postoje dva nacina da se ukloni jedan je da se pospe sloj sode bikarbone, ostavi par sati i usisa i jedan mnogo mnogo efikasniji to je asepsol aerosol...ocistite mesto hladnom vodom i poprskate asepsol...neverovatno kako deluje.Neki ljudi rastvorom asepsola brisu psima sapice posle setnje i brisu dlaku,kazu da se pas bukvalno ne oseca i ako je imao perut on nestane, peru i cinije za vodu i hranu...ja ovo nisam isprobala iako za asepsol vazi da je manje toksican od detrdzenata za sudove.

Dakle, mesto gde se pas popiskio obrisete vlaznom krpom i poprskajte asepsol nerazblazen direktno iz bocice-funkcionise.
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Uklanjanje mirisa pseceg urina Empty
PočaljiNaslov: Re: Uklanjanje mirisa pseceg urina   Uklanjanje mirisa pseceg urina EmptyUto Nov 09, 2010 11:42 am

Nama je veterinar svojevremeno, kad je Dika bio malo stene, preporucio da podove brisemo asepsolom, kao najmanje stetnim sredstvom za ciscenje... nismo probali za nesto drugo.
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Uklanjanje mirisa pseceg urina Empty
PočaljiNaslov: Re: Uklanjanje mirisa pseceg urina   Uklanjanje mirisa pseceg urina EmptyUto Nov 09, 2010 12:25 pm

Asepsol je odličan za sve! Mi stalno idemo po kući i špricamo!
Jedino nisam nikada Ogija sa njim brisala. Za to je jabukovo sirće! Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Uklanjanje mirisa pseceg urina Empty
PočaljiNaslov: Re: Uklanjanje mirisa pseceg urina   Uklanjanje mirisa pseceg urina EmptyUto Nov 09, 2010 2:39 pm

Meni su rekli da, dok štene ne stekne imunitet posle vakcine, preko otirača stavim kepu natopljenu asepsolom i da svi tu brišu noge, pre ulaska u kuću, da ne bi neko na cipelama doneo štenećak, ili nešto drugo.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Srba bgd
i'm bigl
i'm bigl
Srba bgd


Broj poruka : 469
Datum upisa : 30.09.2010

Uklanjanje mirisa pseceg urina Empty
PočaljiNaslov: Re: Uklanjanje mirisa pseceg urina   Uklanjanje mirisa pseceg urina EmptyUto Nov 09, 2010 3:09 pm

Ja sam asepsol koristila za klimu i to godinama unazad, ne postoji bolji i efikasniji dezinficiens. sto se klime tice skinem filtere operem sgrasom (odmascivacem) a rebra isprskam asepsolom i to onako dobro da se onaj kanalic iza rebara napuni asepsolom jer se tu najvise gomilaju bakterije,gljivice i virusi.Uvek ga imamo u stanu...po pravilu klima se dezinfikuje 2 puta mesecno ako s eu prostoriji ne pusi,a ako se pusi svake nedelje. Inace stvarno jako uspesno ubija miris pseceg urina, zato i napravih temu jer ce nekome sigurno trebati,a hvala i prijateljima koji su izneli takodje svoja iskustva jer je lepo cuti nesto kosino i nauciti nesto novo.Srba ne piski na tepihu ali mu sklizne sa novinice mokraca i pokvasi malo tepih...
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Uklanjanje mirisa pseceg urina Empty
PočaljiNaslov: Re: Uklanjanje mirisa pseceg urina   Uklanjanje mirisa pseceg urina EmptyUto Nov 09, 2010 4:23 pm

Korisni saveti, hvala svima!
Nazad na vrh Ići dole
Tina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Tina


Broj poruka : 87
Godina : 36
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.02.2010

Uklanjanje mirisa pseceg urina Empty
PočaljiNaslov: Re: Uklanjanje mirisa pseceg urina   Uklanjanje mirisa pseceg urina EmptySre Nov 10, 2010 6:44 pm

A gdje da kupim taj asepsol? Ja sam svoje tepihe i krevete ocistila u praonici, jer je Bad prestao to odavno da radi, ali desi se nekada da se uneredi Smile Inace brisemo se jabukovim sircetom (domacim made by moja mama), mislim ponekda da ima manje bakterija na njemu nego na meni. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Uklanjanje mirisa pseceg urina Empty
PočaljiNaslov: Re: Uklanjanje mirisa pseceg urina   Uklanjanje mirisa pseceg urina EmptySre Nov 10, 2010 6:46 pm

Ima u apotekama
Nazad na vrh Ići dole
Tina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Tina


Broj poruka : 87
Godina : 36
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.02.2010

Uklanjanje mirisa pseceg urina Empty
PočaljiNaslov: Re: Uklanjanje mirisa pseceg urina   Uklanjanje mirisa pseceg urina EmptySre Nov 10, 2010 6:49 pm

E super havla. bounce
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Uklanjanje mirisa pseceg urina Empty
PočaljiNaslov: Re: Uklanjanje mirisa pseceg urina   Uklanjanje mirisa pseceg urina Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Uklanjanje mirisa pseceg urina
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: opšta priča-
Skoči na: