moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Jel Vaš bigl zna da laje????

Ići dole 
+4
Dika
Vasica T
Monika
stefani
8 posters
AutorPoruka
stefani
bigl-manijak
bigl-manijak
stefani


Broj poruka : 325
Datum upisa : 30.06.2010

Jel Vaš bigl zna da laje???? Empty
PočaljiNaslov: Jel Vaš bigl zna da laje????   Jel Vaš bigl zna da laje???? EmptyPet Okt 08, 2010 10:22 pm

pitam se jel vaš bigl laje,naša Tina ili reži ili samo pravi vauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu,vauuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, vaf vaf nema kod Tine.
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Jel Vaš bigl zna da laje???? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel Vaš bigl zna da laje????   Jel Vaš bigl zna da laje???? EmptyPet Okt 08, 2010 10:26 pm

Feki laje kad cuje ulicne pse i to je njegovo cuveno 'Vauuuu vauuuuuu', ali se trudimo da ne laje puno jer zivimo u soliteru. Takodje i rezi, kada mu ne damo da laje Laughing ili kada se ja salim pa pocnem da rezim on sledi moj primer. A to 'vaf vaf' ponekad, cisto da doda na rezanje. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Jel Vaš bigl zna da laje???? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel Vaš bigl zna da laje????   Jel Vaš bigl zna da laje???? EmptyPet Okt 08, 2010 10:33 pm

Zar ne laje kada se "svađa" sa vama. Vasa kad nedobije nešto što hoće ili mu se nešto brani,počinje da laje na nas i da se "raspravlja" . Što mu se više viče Ne on de sve više dere.
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Jel Vaš bigl zna da laje???? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel Vaš bigl zna da laje????   Jel Vaš bigl zna da laje???? EmptyPet Okt 08, 2010 10:58 pm

Vasica T ::
Zar ne laje kada se "svađa" sa vama. Vasa kad nedobije nešto što hoće ili mu se nešto brani,počinje da laje na nas i da se "raspravlja" . Što mu se više viče Ne on de sve više dere.

Dika je bio Tihomir kao mali, ponekad se oglasavao, ali samo pevajucim lavezom. Kako je malo porastao, poceo je da laje na zvono i to nismo ispravljali. Kad zivite u velikoj zgradi, dobro je da pas reaguje na takve stvari. Pogotovo sto, ko ga ne vidi, mislio da laje mnogo veci pas...
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Jel Vaš bigl zna da laje???? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel Vaš bigl zna da laje????   Jel Vaš bigl zna da laje???? EmptyPet Okt 08, 2010 11:43 pm

a da Fele je lajao tj.pevao kada smo mu napravili pesmu 'O Fele mio' lol!
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Jel Vaš bigl zna da laje???? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel Vaš bigl zna da laje????   Jel Vaš bigl zna da laje???? EmptySub Okt 09, 2010 12:15 am

Kakvo pitanje! Smile
Ovaj laje ko nenormalan! Ima neverovatno jak lavež! A s tim je počeo još kao štene!
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
mini
bigl-manijak
bigl-manijak
mini


Broj poruka : 246
Godina : 41
Localisation : BGd Dorcol
Datum upisa : 02.03.2010

Jel Vaš bigl zna da laje???? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel Vaš bigl zna da laje????   Jel Vaš bigl zna da laje???? EmptySub Okt 09, 2010 2:24 am

Nas Bigl slabo laje ,ali kad oseti nesto ili nekog laje kao lud.Danas smo bili u nekom kaficu.bio je miran i dobar do jednog trenutka kada je usao jedan covek ,tada je poceo da rezi i laje kao nenormalan...jedva sam ga smirila Smile A i kad oseti nepoznatu osobu ispred vrata stana ,laje... Razz
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Jel Vaš bigl zna da laje???? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel Vaš bigl zna da laje????   Jel Vaš bigl zna da laje???? EmptySub Okt 09, 2010 12:29 pm

Lea kao mala uopšte nije lajala, u igri je ispuštala neke pevajuće zvuke, a kasnije je počela u igri sa drugarima!
Nazad na vrh Ići dole
stefani
bigl-manijak
bigl-manijak
stefani


Broj poruka : 325
Datum upisa : 30.06.2010

Jel Vaš bigl zna da laje???? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel Vaš bigl zna da laje????   Jel Vaš bigl zna da laje???? EmptySub Okt 09, 2010 12:35 pm

ja sam mislio na lajanje,kao i svi psi što čine.Tina nelaje,reži i kad primjeti nepoznate osobe ili miša,mačku itd... samo vauuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.Više pjevanje nego lajanje. bounce
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Jel Vaš bigl zna da laje???? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel Vaš bigl zna da laje????   Jel Vaš bigl zna da laje???? EmptySub Okt 09, 2010 4:54 pm

Biglovi su poznati po 'pevanju'. Zovu ih Singing beagles.
Nazad na vrh Ići dole
Tina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Tina


Broj poruka : 87
Godina : 36
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.02.2010

Jel Vaš bigl zna da laje???? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel Vaš bigl zna da laje????   Jel Vaš bigl zna da laje???? EmptyNed Okt 10, 2010 6:16 pm

Laje, rezi a i prdi i hrce Smile Laje ako naidjemo na nekog psa, a ne mogu da se igraju pocne da trce oko njega i laje. Taodje laje na zveket kljuceva i kada je neko od komsija u hodniku i cuje glasove. Slazem se Dikinim gazdama da to ne treba ispravljati neka on mene obavijesti da je neko pred vratima lako cu ja njemu reci da prestane lajati. Inace kazu da biglovi nisu psi cuvari, ali Badi je pokaza suprotno. Ljetos predevece mama postavlja komarnik na prozor i on kada ju je ugledao iz sobe poceo da laje kao manijak i zaskace se na prozor i izvedem ga vani i pokazem da je to ona i vrati se u kucu i opet laje kao ludak. Lajao je dok god nije sisla sa prozora. A imaju prodoran lavez stvarno bi covjek rekao da je neka opaka psina. Razz Inace dok sam bila klinka nekih 5-6 godina moja tadasnja kuca nije htijela da laje uopste i onda sam ja stalno lajala na nju (cemu se moja mama uzasno smijala) ali je nakon 4 dana moga lajanja i ona prolajala. Vjerovatno sam je smorila. Smile Jer sam tvrdogla kao i moj bigl. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Jel Vaš bigl zna da laje???? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel Vaš bigl zna da laje????   Jel Vaš bigl zna da laje???? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Jel Vaš bigl zna da laje????
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Aga Aron
» Novi Bigl
» BIGL & BICIKL
» Bigl u Stanu
» Bigl boje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: pitanja-
Skoči na: