moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina

Ići dole 
+61
King i Maša
.Marija.
Bella
Maks(a)
lonisland
snoopy
M&G
atos
naca-faca
Dani
mini
jecolinja
Anja..
Nestor
Shiloh
lucija
Joker_Poker
Emanuela
tedibi
Tabasko the Dika
Snoopy Gang
vladan74
acahaski
bari91
LuSho
oliva
FLAFI
Niche
Boss
Capo UE
Max
Aloha Lusi
Mirka
Medena
Ilarion Beagles
Andrijana
Bole sa Dorcola
MarijaRio
Srba bgd
Monika
KD Vojvodina
Aga Aron
soffijov
Zvoncica
stefani
falkfoto
Vasica T
Ddans Dream Tim
Lino
klokkende
Dolly
Niva
luce
DP
Gogili
Ksenija
Lea2006
Rona
Dika
Boky&Tanja
jok.mi
65 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 EmptyPet Okt 08, 2010 10:58 pm

Kaže se da je usukan čovek koji je mnogo mršav, pa mu se stomak zalepio za kičmu, a obrazi za vilicu.
Usukani biglovi bi bili oni koji imaju naglašen struk, kao drugi psi (dobermani, stafordi i sl). scratch
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 EmptyPet Okt 08, 2010 11:21 pm

Smatram da je odličan rezultat odgajiti jednog odličnog i jednog vrlodobrog psa. Posebnu težinu imaju ove ocene ako se uzme u obzir da se relativno kratko bavite ovom rasom, a borili ste se sa vrlo iskusnim odgajivačima i Profi hendlerima. Treba doneti 4 i 5 sa Euro Dog Show-a sa psima kupljenim u srbiji df df SVAKA ČAST
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 EmptySub Okt 09, 2010 12:13 pm

Vasica T ::
Smatram da je odličan rezultat odgajiti jednog odličnog i jednog vrlodobrog psa. Posebnu težinu imaju ove ocene ako se uzme u obzir da se relativno kratko bavite ovom rasom, a borili ste se sa vrlo iskusnim odgajivačima i Profi hendlerima. Treba doneti 4 i 5 sa Euro Dog Show-a sa psima kupljenim u srbiji df df SVAKA ČAST

Potpisujem!

... a propo usukanosti... znam sta je usukan covek, ali i dalje ne znam kako izgleda usukan bigl... pretpostavljam da niko na izlozbu ne dovodi mrsave biglove, vec pse u dobroj formi... kako onda izgleda usukan bigl... ako imas neku sliku na kojoj je takav pas, stavi je...

Zao mi je sto nismo ove sezone Diku izlagali kako je trebalo, posle onako uspesne prosle, ali imali smo problema, nismo mogli. Mozda se sledece godine organizujemo, pa odemo zajedno na neku veliku izlozbu...
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 EmptySub Okt 09, 2010 6:15 pm

Dika ::
Vasica T ::
Smatram da je odličan rezultat odgajiti jednog odličnog i jednog vrlodobrog psa. Posebnu težinu imaju ove ocene ako se uzme u obzir da se relativno kratko bavite ovom rasom, a borili ste se sa vrlo iskusnim odgajivačima i Profi hendlerima. Treba doneti 4 i 5 sa Euro Dog Show-a sa psima kupljenim u srbiji df df SVAKA ČAST

Potpisujem!

... a propo usukanosti... znam sta je usukan covek, ali i dalje ne znam kako izgleda usukan bigl... pretpostavljam da niko na izlozbu ne dovodi mrsave biglove, vec pse u dobroj formi... kako onda izgleda usukan bigl... ako imas neku sliku na kojoj je takav pas, stavi je...

Zao mi je sto nismo ove sezone Diku izlagali kako je trebalo, posle onako uspesne prosle, ali imali smo problema, nismo mogli. Mozda se sledece godine organizujemo, pa odemo zajedno na neku veliku izlozbu...

Ha, tata i bata samo napred, navijamo za vas top gun
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 EmptySub Okt 09, 2010 6:24 pm

Tata Nando se super provodio!!! Pozdravlja ga Fele!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
stefani
bigl-manijak
bigl-manijak
stefani


Broj poruka : 325
Datum upisa : 30.06.2010

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 EmptySub Okt 09, 2010 9:58 pm

svi komentari su na mjestu,ako smijem da dodam,bez obzira dali mi imamo super psa ili ne,bio to bigl ili ne,sve ovisi i od subjektivnosti sudije.nemora svaki sudija da ocjeni isto.Mene su te stvari mnogo nervirale kada sam tornjake vodio na izložbu.jedan te isti sudije ocjeni mog psa u proljeće sa 4 a u jesen sa 5.Ha ha ha,zašto???? neznam a nezna ni on jer sam ga to pitao.O komentarima u toku izložbe neželim ni pisati jer su smješni.Na svaki komentar se okrenem i zagrlim svog psa jer moj pas je uvijek prvak moga srca, a to nijedan sudija svijeta nemože da procijeni.

Zato nemojte se brinuti za takve komentare usukanosti i bla bla bla.Neki vole ono drugi ono.naši psi su uvijek prvaci.
Nazad na vrh Ići dole
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 EmptySub Okt 09, 2010 11:37 pm

Prvo, hvala svima na komplimentima.
Ne znam za Nanda i ekipu, ali Miša i ja volimo da idemo na izložbe, između ostalog, jer je po izložbama i lepo druženje.
Zato želimo porodici Nedić da njihovi problemi ostanu iza njih "ko rukom odnešeni" i da se opet družimo sa njima i Dikom po izložbama. top gun
Drugo, što se tiče usukanosti.
Krenimo redom.
Nisam znala da prevedem rečenicu iz standarda, pa su mi pomogli:
KD Vojvodina ::
jok.mi ::
"Belly : Without excessive tuck-up."

"bez prevelike usukanosti"
U tom smislu sam pokušala da objasnim šta znači "usukan". Nisam mislila na preterano mršavog psa, neuhranjenog,
već na psa koji po svojoj građi ima naglašeniji struk. Za bigla, standard kaže da ne treba da ima suviše naglašen struk, "bez prevelike usukanosti".
Rekla bih za ovog psa da je previše "usukan". On je lep, ali standard kaže "bez prevelike usukanosti",
Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 Copyofdscf8219

dok ovaj nije uopšte usukan, već je, po meni, predivan
Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 Copyofdscf8220

Treće, moji psi su za mene šampioni od prvog dana. Priznanja sa izložbi gode, ali ih zbog toga ne volim ni manje ni više. Oni su pre svega, naši kućni ljubimcii, a izložbe su samo nešto što nam je izgovor da putujemo i družimo se.
Ove godine, od maja do oktobra, bili smo u četiri susedne države, i u neznam-ni-ja-koliko gradova Srbije, samo zahvaljujući našim psima. hehe
Sudijinu odluku, uglavnom i doživljavam kao njegovo subjektivno viđenje, u okviru standarda, naravno. Oni često, prilikom izbora prvaka rase, kažu: "Za mene je, danas, najlepši pas..."
Četvrto, ovakvi razgovori mi se dopadaju jer nam pomažu da upoznamo rasu koju imamo. Iako su oni u našim srcima zauvek, nije loše znati i šta standard rase traži od njih i nas kao nekog ko se o njima stara.
Pozdrav od Bandita fff


Poslednji izmenio jok.mi dana Ned Okt 10, 2010 12:59 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 EmptyNed Okt 10, 2010 12:02 am

Nikad nisam videla ovakvog bigla. Prelep je. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 EmptyNed Okt 10, 2010 9:47 am

Ko je i odakle je ovaj divni pas?
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 EmptyNed Okt 10, 2010 9:59 am

Pas na prvoj fotografiji je Dufosee Flynn iz Rige, Letonija,
a pas sa druge slike je Apsolutly Spotless Szach iz Poljske (mislim da je imao i dobar plasman na svetskoj izložbi u Danskoj).
Oba psa su se takmičila u razredu šampiona u Celju.
Poljak je bio drugi, Letonac sedmi.
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 EmptyNed Okt 10, 2010 5:02 pm

Poljak je prelep kako onda izgleda pobednik?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 EmptyNed Okt 10, 2010 7:19 pm

čestitke Kovincima na rezultatima, nije lako zadovoljit kriterije Bracea koji znaju ponekad bit jako čudni. Bas kao sto ste rekli izlozbe su prvenstveno zabava i druzenje, a jos ako se k tome nas pas svidi sucu, pa kud ces veceg veselja. Very Happy
Szach mi je jedan od najlijepsih biglova, zao mi je sto nije i bolje prosao.
pobjednik kod muzijaka je Szephegyi-Szimat Virgonc, a BOB je odnijela Daffodil-djin de Maxcecan ima slikica na topicu izlozbi. Meni je AS Szach puno bolji od njih.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 EmptyPon Okt 11, 2010 8:51 am

Slika najlepšeg mužjaka, malo je lošeg kvaliteta jer sam je uveličavala
Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 Najmuzjak


A ovo je da vidite pravu prirodu naših "kauč" ljubimaca.
Možda će nam pomoći da ih bolje razumemo. Smile
Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 Dominikinibigloviuakcij
To su psi Dominike Brzezińska-Palmowske iz Poljske.
Nazad na vrh Ići dole
Srba bgd
i'm bigl
i'm bigl
Srba bgd


Broj poruka : 469
Datum upisa : 30.09.2010

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 EmptyPon Okt 11, 2010 10:14 am

jok.mi ::
Slika najlepšeg mužjaka, malo je lošeg kvaliteta jer sam je uveličavala
Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 Najmuzjak

Ovaj najlepsi muzjak ima gotovo identican raspored boja kao moj Srba Smile samo sto0 srba ima sareni nosic i prednju levu braon nogicu Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 EmptyPon Okt 11, 2010 11:07 am

Hvala, Ivana, bas to mi je trebalo. Mislila sam da je to usukanost, ali nisam bila sigurna. Jeste, stvarno je preterano izrazen struk kod ovog prvog muzjaka, a drugi je mnogo lep.

Mi smo bili na mnogo nasih izlozbi i jednom u Madjarskoj na Evropskoj izlozbi. Svuda smo se lepo proveli, cak i kad smo kisnuli po nekom groznom vremenu... stignemo i da izmazimo stence raznih rasa, a bude tu i neverovatnih dogadjaja... neki ce se setiti onog Surcina kad su Diku napali helijumski baloni, kad se zamrsio u celo klupko, pa trk u sumu, a baloni za njim... nadam se da cemo da se druzimo naredne sezone... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 EmptyČet Okt 14, 2010 9:45 am

Monika ::
Tata Nando se super provodio!!! Pozdravlja ga Fele!!! Very Happy
Nando se stvarno dobro provodio tamo u Sloveniji, ali ipak mislim da se bolje provodio proteklog vikenda. Došla mu je jedna lepa biglica Luna na parenje u četvrtak, a juče smo je ispratili. Ludo su se zabavljali ovih dana i nadamo se da će se rezultati videti za par meseci. Luna je rodom iz Keeekeeende (Kikinda), a sada zivi kod Andjelka u Vranićima. Nisu oni Vranići iz serije, već je to selo na Ibarskoj magistrali. Inače je prava mazulja, samo da se ona mazi. Evo i sličica Lune.

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 Dscf8326
Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 Dscf8355k
Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 Dscf8330
Baš nam je lepa ova snajkica.
Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 Dscf8335s
Nando mi poverio čuvanje njegovih žena, a Nando je negde zbris'o.
Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 Dscf8357n
Ovako to izgleda kad njih život u bračnoj zajednici. Svako spava na svojoj strani kreveta.
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 EmptyČet Okt 14, 2010 9:53 am

Je l' se nisu snajke počupale?
Nazad na vrh Ići dole
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 EmptyČet Okt 14, 2010 10:03 am

Imamo mi još ''neplaniranih'' iznenađenja. Naravno iznenađenje su nam priredili Nando i Stella Suspect . Pre Slovenije Stella ušla u svoje drugo teranje, a mi nismo hteli da se ona upari sa Nandom. Čuvali mi čuvali, ali 18 dana (po nama), kad smo već mislili da je sve u redu Embarassed i da smo je sačuvali oni se uparili. Mislili mi da od toga nema ništa, ali ono ''jok''. Stella je affraid baš baš vidno skotna. Ta njena skotnost pojašnjava i njeno ponašanje u Celju gde je izgledala ko sparušena i nekako tunjava. Mi mislili da se ona preplašila, kad ono Stella će postati majka.
Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 Dscf8360e
Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 Dscf8343f
Nadam se da možete pretpostaviti ko je ko na ovim slikama, a ako ne možete, evo male pomoći.
Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 Dscf8334
Nadamo se da će trudnoća proteći bez problema i da ćemo uskoro imati male banditose po kući. Pozdrav iz Kovina. fff
Nazad na vrh Ići dole
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 EmptyČet Okt 14, 2010 10:04 am

Dika ::
Je l' se nisu snajke počupale?
Bilo je tu i oštrih reči aaa , ali smo to na vreme regulisali. Naravno Nando se nije mešao u te ženske rasprave ff .
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 EmptyČet Okt 14, 2010 10:15 am

Nando ima harem... a sve snajke lepe... pardon, hanumice
Nazad na vrh Ići dole
falkfoto
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
falkfoto


Broj poruka : 208
Godina : 56
Localisation : Kikinda u ravnom Banatu
Datum upisa : 05.10.2009

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 EmptyČet Okt 14, 2010 10:47 am

sunny MOJA LUNA!!! Najdraže štene koje nikad neću zaboraviti! Da li je i dalje poslušna kao da nije Bigl? sunny
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/home.php?#!/pages/Kikinda-Serbia/Bigl-ho
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 EmptyČet Okt 14, 2010 2:26 pm

Mala banda iz kovina uskoro prerasta u Kovinski klan ,svaka čast. Jedva čekamo nove banditose. cheers
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 EmptyČet Okt 14, 2010 4:11 pm

Wow, baš ste produktivni! Mislim, Nando! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 EmptyČet Okt 14, 2010 4:29 pm

Dolly ::
Wow, baš ste produktivni! Mislim, Nando! Very Happy

Sreća te mu je Niva sestra, inače bih morao i nju da sakrijem u rupu! scratch
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 EmptyČet Okt 14, 2010 4:38 pm

Lepa snajkica

Cestitke buducim roditeljima
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina
Nazad na vrh 
Strana 4 od 40Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Nando, Oksa i Stella iz Kovina
» Djura i Stella iz Beograda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: