moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina

Ići dole 
+61
King i Maša
.Marija.
Bella
Maks(a)
lonisland
snoopy
M&G
atos
naca-faca
Dani
mini
jecolinja
Anja..
Nestor
Shiloh
lucija
Joker_Poker
Emanuela
tedibi
Tabasko the Dika
Snoopy Gang
vladan74
acahaski
bari91
LuSho
oliva
FLAFI
Niche
Boss
Capo UE
Max
Aloha Lusi
Mirka
Medena
Ilarion Beagles
Andrijana
Bole sa Dorcola
MarijaRio
Srba bgd
Monika
KD Vojvodina
Aga Aron
soffijov
Zvoncica
stefani
falkfoto
Vasica T
Ddans Dream Tim
Lino
klokkende
Dolly
Niva
luce
DP
Gogili
Ksenija
Lea2006
Rona
Dika
Boky&Tanja
jok.mi
65 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 EmptyPon Mar 07, 2011 7:35 pm

Buducem tati srecan rodjendan:)
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 EmptyPon Mar 07, 2011 7:37 pm

Srećan rođendan i još punooooooo lepih trenutaka sa svojim ljudima i haremom Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 EmptyPon Mar 07, 2011 9:46 pm

Braci Nandu zelimo srecan rodjendan, da jos dugo uzivas u svom haremu i usrecujes Misu i Ivanu, da izrodis jos puno klempavaca i osvojis jos mnogo titula, ziv i zdrav nam bio. Ljubi te seka Niva i njen copor
Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 Dcepnp
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 EmptyPon Mar 07, 2011 11:29 pm

Snoopy Gang ::
Hvala svima na čestitkama dobar dan

Dolly ::
Mi koji nismo bili, malo smo zbunjeni, pa bi bilo lepo da nam svede rezultate za sve naše forumaše i njihovu decu! Hvala!

Dolly, na temi izložbe sam prepisala katalog i pokušala da naznačim ko je šta uradio.
Za neke ne znam tačan rezultat pa nisam ništa pisala, ali dopunjujem kada pročitam na forumu ko je šta dobio.

Koliko znam svi su prošli sa odličnim, samo Zoe sa "vrlo perspektivna" hehe



Sad sam videla, hvala!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Shiloh
i'm bigl
i'm bigl
Shiloh


Broj poruka : 579
Datum upisa : 21.11.2008

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 EmptyUto Mar 08, 2011 2:07 am

Srećan rođendan Nando!!! Želimo ti puno poklončica i koskica loptica i propisno razmontiranih kravica Smile
Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 Beagle10
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 EmptyUto Mar 08, 2011 12:55 pm

Dragom Nandu želimo sve najlepše! trgtr
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 EmptyUto Mar 08, 2011 1:21 pm

Ivana, ima li Oliver stranicu na forumu?
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 EmptyUto Mar 08, 2011 1:27 pm

Ima ali su neaktivni zadnje oliverove slike postavio je Vasa pošto su nam komšije u bloku pa ih srećemo.
Nazad na vrh Ići dole
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 EmptyUto Mar 08, 2011 6:23 pm

Srecan rodjendan Nando sa malim zakasnjenjem...internet nam nije radio!! dasdas fff
Nazad na vrh Ići dole
mini
bigl-manijak
bigl-manijak
mini


Broj poruka : 246
Godina : 41
Localisation : BGd Dorcol
Datum upisa : 02.03.2010

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 EmptyUto Mar 08, 2011 11:24 pm

Srecan rodjendan sampionu!!! cmok
Nazad na vrh Ići dole
Snoopy Gang
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy Gang


Broj poruka : 1253
Localisation : Kovin
Datum upisa : 02.02.2011

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 EmptySre Mar 09, 2011 5:00 pm

UPOZORENJE svim vlasnicima biglova!!!!! affraid affraid affraid

Ne podležite biglovskom pogledu!! To je vrlo opasno!!!

Evo moj primer: povela sam biglove u šetnju.
Tu sam prvi put nasela: lep dan, sunce, oni sede u boksu, ja ne radim ništa, Miša na poslu, što da ne prošetamo i uživamo u suncu sunny
Moja mama povede Stelu, ja Nanda i Oksu.
Stignemo do šetališta na Dunavcu, pustimo Stelu i Oksu a Nando ostane na povodniku (jer neće uvek da se vrati kada ga zovem a devojke polude i odu za njim). Šetamo tako, Nando tužno gleda, devojke trčkaju oko nas, sunce sija, idila...
I ja tu podlegnem biglećim očima, nasednem drugi put, popustim u trenutku slabosti idiličnoj atmosferi i ... pustim Nanda sa povodca. affraid
Propast, posle dve sekunde je odjurio u pravcu napuštene fabrike i poveo Stelu sa sobom. Oksa je znala da imam pune džepove nagradica i nije se odvajala od mene, čak je uredno dolazila na svaki poziv upućen Nandu i Steli ( a njih ni na vidiku) kako bi dobila nagradicu.
Posle pola sata su se vratili, kao dva najsrećnija psa na svetu, mahali repom, trčkali, dobili nagradice što su došli... i onda , UŽAS!!!! affraid pale affraid
Moj ljubljeni Nando smrdi kao septička jama!!! pale pig pig pig pig .....
Uspeo je da nađe ljudski izmet i da se uvalja u njega, i sa leve i sa desne strane i ispod oba uha i da, ogrlicu je usvinjio obavezno!

Zato, zapamtite, ne dozvolite da vas bigleći pogled navede da uradite ono što znate da ne smete nikako da uradite. Ako mislite da ne možete da im odolite - ne gledajte ih u oči!!! Shocked

Ljube vas Banditi iz Kovina cmok cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://www.snoopygang.com
acahaski
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
acahaski


Broj poruka : 228
Godina : 47
Localisation : Sabac
Datum upisa : 24.11.2009

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 EmptySre Mar 09, 2011 9:42 pm

Super,nije samo moj Drupi probisvet. rok smeh
Nazad na vrh Ići dole
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 47
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 EmptySre Mar 09, 2011 10:04 pm

Kajina omiljena stvar.....uvaljati se ali ako se uvaljam bar da to lici na nesto.....
Ljubi te KAJA
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 EmptySre Mar 09, 2011 10:20 pm

Mudar savet...ja kakva sam sigurno bih isto uradili kao i Vi! Eto jos jedne lekcije study
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 EmptyČet Mar 10, 2011 12:22 am

Dragi moj Nando, ne znaju oni kakav je to doživljaj, zato i ne razumeju! aaa Beg ti se isplatio, baš ti zavidim! top gun
Lea Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 EmptyČet Mar 10, 2011 12:36 am

Lea2006 ::
Dragi moj Nando, ne znaju oni kakav je to doživljaj, zato i ne razumeju! aaa Beg ti se isplatio, baš ti zavidim! top gun
Lea Very Happy
Mislim da mu zavide svi ovi naši mezimci!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Gogili
i'm bigl
i'm bigl
Gogili


Broj poruka : 892
Godina : 37
Localisation : Beograd
Datum upisa : 23.04.2009

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 EmptyČet Mar 10, 2011 12:51 am

Aaaahahahha, stoka! Hahaha! E, stvarno su legende! Mada, moj to jos nije ni jednom uradio (a ovo ne izgovaram naglas, da ne cuje zlo) xD
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 EmptyČet Mar 10, 2011 11:20 am

Gogili ::
Aaaahahahha, stoka! Hahaha! E, stvarno su legende! Mada, moj to jos nije ni jednom uradio (a ovo ne izgovaram naglas, da ne cuje zlo) xD
Verovatno ste imali sreće da ne naiđete na to!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 EmptyČet Mar 10, 2011 11:41 am

Nemojte da grdite dobrog momka Nanda... to je jedan mnogo dobar bigl fff
Nazad na vrh Ići dole
Snoopy Gang
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy Gang


Broj poruka : 1253
Localisation : Kovin
Datum upisa : 02.02.2011

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 EmptyČet Mar 10, 2011 12:03 pm

Samo ga ti Vera brani!
Kad se sledeći put umaže, tebe ću da zovem da ga tako smrdljivog vraćaš kroz grad kući!!!
dobar dan
Nazad na vrh Ići dole
http://www.snoopygang.com
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 EmptyČet Mar 10, 2011 12:53 pm

kako je looooood cheers
svaka cast nandu na hrabrosti!!! rok

ako lajka to pokusa, poslat cu je u samostan da malo sredi misli smeh
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 EmptyČet Mar 10, 2011 3:43 pm

smeh smeh smeh
Nazad na vrh Ići dole
tedibi
bigl-manijak
bigl-manijak
tedibi


Broj poruka : 366
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 09.04.2007

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 EmptyČet Mar 10, 2011 4:22 pm

Emanuela ::
kako je looooood cheers
svaka cast nandu na hrabrosti!!! rok

ako lajka to pokusa, poslat cu je u samostan da malo sredi misli smeh

Onda bolje odmah,pravo od mame u samostan Laughing


Elem,izmet je divna stvar koju smo davno prevazisli. Trenutno omiljeni parfem nam je crkotina,jos ako je riba eto miline ee

Budite srecni,izmet se lako pere. Jednom prilikom sam na Bilija potrosila ceo pseci sampon,pola ljudskog,celu bocu balzama i litar sirceta i i dalje je smrdeo kao fuga Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 EmptyČet Mar 10, 2011 5:18 pm

Koliko se secam, Dika se samo jednom uvalio u crkotinu, srecom bila je toliko osusena, da se skoro nije ni osecalo, pa smo lako oprali...


... najbolje uvaljivanje bilo je Leino, kad se kod Spomenika vecnoj vatri na Uscu uvalila u kaku... Vesna je bila odusevljena
Nazad na vrh Ići dole
Snoopy Gang
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy Gang


Broj poruka : 1253
Localisation : Kovin
Datum upisa : 02.02.2011

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 EmptyPet Mar 11, 2011 1:00 am

Tabasko the Dika ::
Koliko se secam, Dika ff se samo jednom uvalio u crkotinu, srecom bila je toliko osusena, da se skoro nije ni osecalo, pa smo lako oprali...
... najbolje uvaljivanje bilo je Leino, kad se kod Spomenika vecnoj vatri na Uscu uvalila u kaku... Vesna je bila odusevljena
Mi uvek i svuda hvalimo gospodina Diku kao personu koja za da se ponaša, za razliku od ovih naših ''uvaljivača u sve što smrdi'' pig .
Nemoj se ljutiti Vera, ali moram ti priznati da si od danas na našem tapetu, odnosno kad Ivana počne da viče na Nada, ja joj zapretim da će sad doći Vera da ga odvede i spase od neodgovornih vlasnika aaa . fff
Nazad na vrh Ići dole
http://www.snoopygang.com
Sponsored content





Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 21 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina
Nazad na vrh 
Strana 21 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Nando, Oksa i Stella iz Kovina
» Djura i Stella iz Beograda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: