moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina

Ići dole 
+61
King i Maša
.Marija.
Bella
Maks(a)
lonisland
snoopy
M&G
atos
naca-faca
Dani
mini
jecolinja
Anja..
Nestor
Shiloh
lucija
Joker_Poker
Emanuela
tedibi
Tabasko the Dika
Snoopy Gang
vladan74
acahaski
bari91
LuSho
oliva
FLAFI
Niche
Boss
Capo UE
Max
Aloha Lusi
Mirka
Medena
Ilarion Beagles
Andrijana
Bole sa Dorcola
MarijaRio
Srba bgd
Monika
KD Vojvodina
Aga Aron
soffijov
Zvoncica
stefani
falkfoto
Vasica T
Ddans Dream Tim
Lino
klokkende
Dolly
Niva
luce
DP
Gogili
Ksenija
Lea2006
Rona
Dika
Boky&Tanja
jok.mi
65 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 EmptyPon Jan 10, 2011 4:31 pm

Jesu li bebironi jos kod vas ili su krenuli novim domovima?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 EmptyPon Jan 10, 2011 4:34 pm

Niva ::
Jesu li bebironi jos kod vas ili su krenuli novim domovima?
Kod nas su još četiri babana. Ovog vikenda Šerman odlazi u beograd (gazda dolazi iz Bosne), a 23. 1. odlazi i Šumbi u Vraniće. Još su Šaka i Šogun slobodni. fff
Kako je Nivica?
Nazad na vrh Ići dole
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 EmptyPon Jan 10, 2011 5:00 pm

Po principu naših drugara iz Beograda i smo se ovde u Kovinu, prošle subotu organizovali i izveli pse na nasip pored Dunava. Doduše bilo je to okupljanje pasa različitih rasa (crni ruski terijer, malinoa, grenendal, mešanac staforda i naši biglovi). Fotoaparat smo naravno zaboravili ee . Biglovi su se malo interesovali šta to rade ovi veći kucovi sa teniskim lopticama, ali ne dugo. Videli su da to i nije toliko interesantno da stalno donosiš lopticu i da je potom opet bacaju. Oni lepo uhvatili da šnjurkaju po nasipu i šumici koja je uz nasip. Prvo se Nando izdvojio i zabasao po šumi. Nedugo zatim čuo se njegov lavež, a to je kao po komandi ove dve naše devojke nagnalo u trk ka mest dešavanja. A ja šta ću idem da vidim šta se dešava tamo. Nando Štekće li štekće. Mislim ja de se svađa sa nekim lutalicama. Devojke kad su sigle počeše da i one laju. Idem i gledam i poneki pot zviznem da se vrate. Kad pored mene proleti jedan zekan sve skaće po dva metra, a za njima i nači psi.
tek tada sam ja ukapirao da oni oblajavaju divljač i usmeravaju je na mene. savršeno su to uradili, samo ja nisam lovac i zeka je osto živ, ali malo prestravljen. Bio sam ponosan na njih.
Moram još malo da se hvalim!
Juče mi krenuli opet da iskoristimo prelep dan i protegnemo noge, opet uz nasip. Išli bogami jedno 4-5 km sve uz Dunav. Bilo nam je već dosta šetnje i krenuli nazad ka kući, a Nando se opet odvoji od cura i zađe ponovo u šumicu. Scenario kao i u subotu, bez fotoaparata ee . Međutim malo je dručije tekao tok gonjenja. Nando je štektao iz šumice, cure su krenule da mu pomognu, a jedino ja nisam silazio u šumarak već smo ja i Ivana sve to posmatrali sa nasipa. Psi se nisu videli iz topoljaka, ali se čulo da nešto gone. Malo zatim kroz drveće prolete srna, a za njim i zekan. Neverovatno biglovi isterali Srnu. Bio sam veoma ponosan na njih. Doduše posle dvadesetak minuta devojke su se vratile, ali Nando nikako da dođe. Bogami prošlo je 45 minuta dok ga nisam našao u šumici. On je i dalje tragao za onim tragom koji je počeo da goni i nije me u opšte čuo kad sam ga dozivao sve dok nisam došao skoro do njega.
Bogme me je i brinulo to njegovo ne vraćanje na poziv. Pozdrav drugari fff
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 EmptyUto Jan 11, 2011 1:13 am

Od sada bez aparata ni makac, dzaba prica o zekanu i srni kad mi to ne videsmo (salim se). Vas copor ima najbolji prirodni prostor pa moze u isterivanje divljaci
top gun
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 EmptyUto Jan 11, 2011 1:20 am

Stvarno bi bilo lepo videti Nanda i devojke u akciji .
Nazad na vrh Ići dole
Gogili
i'm bigl
i'm bigl
Gogili


Broj poruka : 892
Godina : 37
Localisation : Beograd
Datum upisa : 23.04.2009

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 EmptyUto Jan 11, 2011 1:28 am

Jao, svaka cast! Bas ste me odusevli!
Nazad na vrh Ići dole
bari91
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
bari91


Broj poruka : 59
Localisation : Bačko Gradište
Datum upisa : 24.07.2010

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 EmptyPet Jan 14, 2011 1:19 am

Čisto da rodbina nebrine,puno pozdrava i B.Gradišta od Šmicike i ostale družine i sve najlepše u 2011.
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 EmptyPet Jan 14, 2011 10:05 am

Leo i Šmici ::
Čisto da rodbina nebrine,puno pozdrava i B.Gradišta od Šmicike i ostale družine i sve najlepše u 2011.

Bilo bi lepo da nas pocastite kojom slicicom fff
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
bari91
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
bari91


Broj poruka : 59
Localisation : Bačko Gradište
Datum upisa : 24.07.2010

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 EmptyPet Jan 14, 2011 10:05 pm

Niva ::
Leo i Šmici ::
Čisto da rodbina nebrine,puno pozdrava i B.Gradišta od Šmicike i ostale družine i sve najlepše u 2011.

Bilo bi lepo da nas pocastite kojom slicicom fff

U skorije vreme cemo i mi otvoriti nasu temu,trenutno nam je najveci problem nahvatati Biglice za slikanje i lepo ih uslikati jer su stalno u nekom spidu.Slike Kavalira imamo u izobilju,ali oni ipak nisu tema ovog sajta,njih cemo samo provuci preko veze sa Biglovima
Nazad na vrh Ići dole
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 EmptyPet Jan 21, 2011 10:45 pm

pozdrav za sve kovince a narocito za Nanda ljubi ga KAJA.i da vas podsetimo blizi nam se februar
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 EmptyPet Jan 21, 2011 11:49 pm

dejan-kaja ::
pozdrav za sve kovince a narocito za Nanda ljubi ga KAJA.i da vas podsetimo blizi nam se februar
Nije Nando zaboravio na Kaju. Ovih dana je pokušavao da zaskoči jednu gospođu Astru, ali ova malinoa nije baoš bila oduševljena njegovim nastupom. Pa je zaskakivao našeg drugara kome je jedna labradorka u teranju. Trenira dečko da bi ostao u formi. Pozdrav dobar dan
Nazad na vrh Ići dole
MarijaRio
bigl-manijak
bigl-manijak
MarijaRio


Broj poruka : 393
Datum upisa : 18.11.2009

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 EmptyNed Jan 23, 2011 6:25 pm

Divni su lovciii!! Svaka cast!
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 EmptyNed Jan 23, 2011 8:51 pm

dejan-kaja ::
pozdrav za sve kovince a narocito za Nanda ljubi ga KAJA.i da vas podsetimo blizi nam se februar

Kajo, imaćeš nezaboravan provod Very Happy cheers
Nazad na vrh Ići dole
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 EmptyPon Jan 24, 2011 2:21 am

Šta da vam kažemo? Ove još nismo ni ispratili njihovim kućama, kad ono međutim...

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 Oksainando2

Najava legla Oksa od Progara+Nando od Progara


Nazad na vrh Ići dole
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 EmptyPon Jan 24, 2011 2:27 am

tako je Nando samo ti ostani u formi....LJubi te kaja,a da ce provod biti odlican u to ne sumnjamo posebno za Kaju......ovo je samo za Nanda tr cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 EmptyPon Jan 24, 2011 2:31 am

Shumbi Member of Snoopy Gang čeka njenog Anđelka da dođe po nju i vodi je kod Lune

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 Umbi3

i momci
Shaka Member of Snoopy Gang
Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 Aka2b

Shogun Member of Snoopy Gang
Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 Ogun3

Jedan od momaka ide za Pirot, a drugi još čeka da ga izaberu!
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 EmptyPon Jan 24, 2011 12:54 pm

I momci su slatki, ali zenkica je boli glava
Nazad na vrh Ići dole
Srba bgd
i'm bigl
i'm bigl
Srba bgd


Broj poruka : 469
Datum upisa : 30.09.2010

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 EmptyPon Jan 24, 2011 2:49 pm

Kako ovaj lepotan jos uvek nema vlasika, pa vidite taj pogled i tu lepu glavicu!!! Moj dobar drug hoce da kupi bigla ali iskljucivo trikolor Sad
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 EmptyPon Jan 24, 2011 3:36 pm

Divni mališani! Niste nam prijavili da se kod vas očekuju i prinove od Okse i Nanda!?
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 EmptyPon Jan 24, 2011 4:52 pm

Dolly ::
Divni mališani! Niste nam prijavili da se kod vas očekuju i prinove od Okse i Nanda!?
Pa to su najsvežije vesti. To se upravo ovih dana dešava, a štenaci se očekuju krajem marta meseca. fff
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 EmptyPon Jan 24, 2011 4:56 pm

Cestitke, zelimo sve najbolje!
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 EmptyPon Jan 24, 2011 6:00 pm

Kod vas nikad dosadno.Čestitke drugari sa željom da sve prođe kako treba. fff
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 EmptyPon Jan 24, 2011 8:14 pm

Bravo za Nanda i Oksu


Nando pravi istu facu kao Gilbert
Nazad na vrh Ići dole
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 EmptySre Jan 26, 2011 12:02 am

Cestitamo,i da sve bude kako treba
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 EmptyPet Jan 28, 2011 4:57 pm

Danas sam srela Marlija, Nandovog i Leinog sina! Divan je! Kakav mazuljak!! hehe
Zamislite moje uzbuđenje: žurim na autobis da se vratim u rodni mi Kovin, sretnem bigla na ulici, pitam kako se zove, kad ono - Nandov sin!! cheers

Pokušaj slikanja nije uspeo Sad

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 Marli

Slikala sam kada je protresao glavu!
Pozdrav dragom nam sinu i svim ostalima od bandita iz Kovina

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 Slik33a012

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 16 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina
Nazad na vrh 
Strana 16 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Nando, Oksa i Stella iz Kovina
» Djura i Stella iz Beograda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: