moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Stefani Bihać

Ići dole 
+35
dusan
Konan
vito
Gogili
Natali
snoopy
.Marija.
Emanuela
jecolinja
Snoopy Gang
Shiloh
FLAFI
Tabasko the Dika
Capo UE
Andrijana
Vasica T
Srba bgd
Lea2006
soffijov
Monika
LuSho
Aćim
Boky&Tanja
luce
Niva
Lino
Ddans Dream Tim
Zvoncica
Dolly
Ksenija
Medena
Dika
jok.mi
MarijaRio
stefani
39 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Sledeći
AutorPoruka
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 48
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Stefani Bihać - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 15 EmptyPon Jan 30, 2012 10:54 pm

Bas lepo sto ste nabavili jos jednog bigla,svaka cast !
Nazad na vrh Ići dole
Bjanka
novajlija
novajlija
Bjanka


Broj poruka : 42
Godina : 40
Datum upisa : 08.11.2011

Stefani Bihać - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 15 EmptyUto Jan 31, 2012 3:24 am

Pozdrav nasem bati...,bas lepo uzivas king
Nazad na vrh Ići dole
dusan
i'm bigl
i'm bigl
dusan


Broj poruka : 715
Godina : 43
Datum upisa : 05.03.2007

Stefani Bihać - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 15 EmptyUto Jan 31, 2012 9:29 am

stefani ::
Dušane,malac(tako ga ja zovem od milja) trči non-stop. Odaziva se na BUKI i kad dođe do mene dobije nešto ukusno svaki put.Voli da jede, danas je za ručak imao teletinu. A poslije istrčavanja ukusna teleća kost.Uživao je.

Nabavio sam psima pivski kvasac i još jedan mineral sa sastojkom kalija.baš me zanima čemu će to biti dobro.

Jako mi je poznato koliko moze da pojede, sve je to zavljujuci mojoj mami da mala kuca slucajno nije gladna. Mala kuca za 5 meseci prerasla Stelu koliko nije gladna Smile
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Stefani Bihać - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 15 EmptyUto Jan 31, 2012 11:01 am

Cestitke i sve najbolje sa novim clanom porodice!
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Stefani Bihać - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 15 EmptyUto Jan 31, 2012 11:12 am

Sad i Stefi ima kome da podvikne! Puno sreće sa vašim čoporom, a nedostaje vam još partner za ridžbek devojku. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
stefani
bigl-manijak
bigl-manijak
stefani


Broj poruka : 325
Datum upisa : 30.06.2010

Stefani Bihać - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 15 EmptyUto Jan 31, 2012 11:52 am

Gogili ::
Ja sam rekla, samo jos koli, pa usvajate i mene!

ništa nije isključivo Very Happy

hvala vam svima na komentarima i dobrodošlicama za našeg Bukija. A vidim da je i Bukijeva familija tu pa nam je to posebno drago.

A mladoženja za ričbekicu će morati počekati,uzimajući u obzir cijene štenaca,auuuuuuuuuu.

Nazad na vrh Ići dole
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Stefani Bihać - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 15 EmptyUto Jan 31, 2012 1:19 pm

prekrasno!!!
al uzivate, nije mogao bolje proci.. bas ima kraljevski tretman za bigla df
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Stefani Bihać - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 15 EmptyUto Jan 31, 2012 8:22 pm

Bas mi je drago da je Serenin i Giletov unuk kod vas , pozdrav od bake Serene i Blanke i od nas fff
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Stefani Bihać - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 15 EmptySre Feb 01, 2012 2:03 pm

A tek ime - tako se zvao nas stari staford. Naravno, po rodovniku je bio Bučer (a kako bi se drugačije i zvao, kad napaljeni odgajivači daju takva imena), a mi smo ga zvali Buki ili Buč.
Nazad na vrh Ići dole
stefani
bigl-manijak
bigl-manijak
stefani


Broj poruka : 325
Datum upisa : 30.06.2010

Stefani Bihać - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 15 EmptySre Feb 01, 2012 9:48 pm

Crying or Very sad

i kako to u životu inače biva,radujemo se prinovi,svi smo radosni.A danas smo svi tužni.Naša Tornjak-ženka nije više kod nas.U dobrim je rukama,naravno jer smo vlasnika odabirali,ne jer smo nepovjerljivi nego želimo da njoj bude lijepo.Danas sam cijeli dan proveo u planini na vjetru,snijegu i na -17 jer se nisam mogao rastati tako lako sa tim slatkim malim okicama koje sam gledao dvije godine,ANNABEL je jedan od rijetih Tornjaka koji slušaju komande i iste sprovode u djelo u djeliću sekunde.
Otišla je da živi tamo gdje su njeni preci živjeli,U planinama čuvajući stada od zvijeri.Nije sama,ne.Ima uz nju i jedan jako lijep Tornjak Šaro.Sada je tamo i nedostaje nam puno.Vratio sam se sa planine,i nisam bio svjestan da sam je tamo ostavio.Htio sam da ih nahranim i vidio da je nema.Kao noćna mora,sa knedlom u grlu sam se okrenuo da nezaplačem.Ovo pišem već pola sata.Napišem nešto pa obrišem.
Otišla jer imamo imamo nekoliko pasa,a ANNA je sad skoro dvije godine i treba da postane majka.Ljudi kod nas necijene sebe pa ni pse,tako da nisam mogao dozvoliti parenje jer nemamo kud sa štencima.
Tamo će njoj biti lijepo,ali opet nam nije svejedno.....
Nazad na vrh Ići dole
Natali
i'm bigl
i'm bigl
Natali


Broj poruka : 1744
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 10.05.2011

Stefani Bihać - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 15 EmptySre Feb 01, 2012 10:21 pm

Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beagle-rafa.com
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Stefani Bihać - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 15 EmptySre Feb 01, 2012 11:28 pm

Uh, teško mi je i da zamislim!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Stefani Bihać - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 15 EmptyČet Feb 02, 2012 12:31 am

Samo mogu da zamislim kako vam je, meni su suze pošle dok sam čitala.....
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Stefani Bihać - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 15 EmptyČet Feb 02, 2012 11:25 am

Uh, bre
Nazad na vrh Ići dole
stefani
bigl-manijak
bigl-manijak
stefani


Broj poruka : 325
Datum upisa : 30.06.2010

Stefani Bihać - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 15 EmptyPon Mar 05, 2012 11:10 pm

konačno,evo opet možemo na forum.tojest na našu stranicu
Nazad na vrh Ići dole
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 48
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Stefani Bihać - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 15 EmptyPon Mar 05, 2012 11:23 pm

Kako su biglici ?
Nazad na vrh Ići dole
stefani
bigl-manijak
bigl-manijak
stefani


Broj poruka : 325
Datum upisa : 30.06.2010

Stefani Bihać - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 15 EmptyPon Mar 05, 2012 11:24 pm

super,ludi kao i uvijek.
Nazad na vrh Ići dole
stefani
bigl-manijak
bigl-manijak
stefani


Broj poruka : 325
Datum upisa : 30.06.2010

Stefani Bihać - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 15 EmptyPon Apr 16, 2012 12:00 am

naša Tinuška očekuje sa nama zajedno njeno prvo leglo. Tamo oko 5. Maja.

Kumu sa Foruma već imamo,ona će vam se sama otkriti.Primamo još rezervacije za štence.po pravilu: first in,first out.
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Stefani Bihać - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 15 EmptyPon Apr 16, 2012 7:53 am

E baš lepo, Tina i tetka Niva očekuju okot u isto vreme. Biće puno bebica cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Gogili
i'm bigl
i'm bigl
Gogili


Broj poruka : 892
Godina : 37
Localisation : Beograd
Datum upisa : 23.04.2009

Stefani Bihać - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 15 EmptyPon Apr 16, 2012 1:20 pm

Jedva cekam top gun
Nazad na vrh Ići dole
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 48
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Stefani Bihać - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 15 EmptyPon Apr 16, 2012 9:32 pm

Bice ovaj forum preplavljen novim drugarima(bebama),sto me posebno raduje,a jedva cekam da vidim Tinine stence ljubi je majka(znaci bice baba) cmok tr
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Stefani Bihać - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 15 EmptyPon Apr 16, 2012 11:53 pm

E baš dobro, Zvonce istovremeno i mama i baka top gun
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
stefani
bigl-manijak
bigl-manijak
stefani


Broj poruka : 325
Datum upisa : 30.06.2010

Stefani Bihać - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 15 EmptyUto Apr 17, 2012 2:41 pm

Tina je uvijek imala zdrav apetit,to ste vidjeli i na slikama dosada.Ali kako se ovaj dan bliži,njen apetit je zapravo nenormalan.Šta da radim?da je i dalje hranim normalno??treba li šta dodati,oduzeti???
Nazad na vrh Ići dole
tedibi
bigl-manijak
bigl-manijak
tedibi


Broj poruka : 366
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 09.04.2007

Stefani Bihać - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 15 EmptyUto Apr 17, 2012 2:49 pm

Nikako dodavati,sto je deblja to je okot tezi. Tek kad se osteni i dok bude dojila dajte joj da jede koliko god moze da pojede. Nase devojke su uvek imale punu ciniju hrane i pile su po litar jogurta dnevno.

Ne znam da li je hranite adult ili junior hranom,ali trebala bi da jede junior kojim cete i stence hraniti.
Nazad na vrh Ići dole
stefani
bigl-manijak
bigl-manijak
stefani


Broj poruka : 325
Datum upisa : 30.06.2010

Stefani Bihać - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 15 EmptyUto Apr 17, 2012 3:20 pm

tedibi ::
Nikako dodavati,sto je deblja to je okot tezi. Tek kad se osteni i dok bude dojila dajte joj da jede koliko god moze da pojede. Nase devojke su uvek imale punu ciniju hrane i pile su po litar jogurta dnevno.

Ne znam da li je hranite adult ili junior hranom,ali trebala bi da jede junior kojim cete i stence hraniti.

apsolutno je luda za hranom,vrišti ako nedobije više. hranimo je još uvijek sa mesom.ponekad granule adult.zašto bi trebali hraniti sa junior? zbog kalcija i vitamina?ili?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Stefani Bihać - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 15 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Stefani Bihać
Nazad na vrh 
Strana 14 od 16Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: