moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Stefani Bihać

Ići dole 
+35
dusan
Konan
vito
Gogili
Natali
snoopy
.Marija.
Emanuela
jecolinja
Snoopy Gang
Shiloh
FLAFI
Tabasko the Dika
Capo UE
Andrijana
Vasica T
Srba bgd
Lea2006
soffijov
Monika
LuSho
Aćim
Boky&Tanja
luce
Niva
Lino
Ddans Dream Tim
Zvoncica
Dolly
Ksenija
Medena
Dika
jok.mi
MarijaRio
stefani
39 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Sledeći
AutorPoruka
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Stefani Bihać - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 7 EmptyUto Nov 30, 2010 9:56 pm

Ima ona drugare da brinu o njoj! Smile Super sto noga prolazi!!!
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Stefani Bihać - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 7 EmptyUto Nov 30, 2010 11:23 pm

Super još malo pa će biti kao da se ništa nije desilo. Kako je Atila. Jel njegova povreda sanirana.
Nazad na vrh Ići dole
stefani
bigl-manijak
bigl-manijak
stefani


Broj poruka : 325
Datum upisa : 30.06.2010

Stefani Bihać - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 7 EmptySre Dec 01, 2010 2:46 pm

Vasica T ::
Super još malo pa će biti kao da se ništa nije desilo. Kako je Atila. Jel njegova povreda sanirana.

Ah na svu sreću Atila je od slijedećeg dana na nogama ko da ništa nije bilo.Da se desilo obratno mislim da bi to po Annu puno gore prošlo jer je Atila 10ak kg teži od nje.

Sad je sve ok sa štencima,nema više zafrkancije prilikom igranja,strogo rastojanje da nebi došlo do Stefani Bihać - Page 7 547718 Stefani Bihać - Page 7 626915
Nazad na vrh Ići dole
stefani
bigl-manijak
bigl-manijak
stefani


Broj poruka : 325
Datum upisa : 30.06.2010

Stefani Bihać - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 7 EmptySub Dec 04, 2010 9:24 pm

Tina je danas imala trening u lovištu.Noga je bolje i sad vježbamo malo njuškanje po grmlju.Ima dosta jak inskinkt,radi samostalno,ali još uvijek u toku pretrage diže glavu i traži me jer se boji da ostane sama.To je ok jer je još mlada.Na pucanj reagira još sa strahom ali uz pohvalu i nagradu i to će se smiriti.Jedva čekam da nađe svog prvog zeku.
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Stefani Bihać - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 7 EmptySub Dec 04, 2010 10:17 pm

stefani ::
Tina je danas imala trening u lovištu.Noga je bolje i sad vježbamo malo njuškanje po grmlju.Ima dosta jak inskinkt,radi samostalno,ali još uvijek u toku pretrage diže glavu i traži me jer se boji da ostane sama.To je ok jer je još mlada.Na pucanj reagira još sa strahom ali uz pohvalu i nagradu i to će se smiriti.Jedva čekam da nađe svog prvog zeku.
Nama je žao i zeke!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
stefani
bigl-manijak
bigl-manijak
stefani


Broj poruka : 325
Datum upisa : 30.06.2010

Stefani Bihać - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 7 EmptySub Dec 04, 2010 10:23 pm

neće mu ništa biti,stići ga nemože,tu gdje ga očekujemo želimo na ovaj način pomjeriti jer ima pasa lutalica pa zimu neće preživjeti.Tina ima trening a zeko će ostati živ.
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Stefani Bihać - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 7 EmptySub Dec 04, 2010 11:45 pm

stefani ::
neće mu ništa biti,stići ga nemože,tu gdje ga očekujemo želimo na ovaj način pomjeriti jer ima pasa lutalica pa zimu neće preživjeti.Tina ima trening a zeko će ostati živ.
cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
stefani
bigl-manijak
bigl-manijak
stefani


Broj poruka : 325
Datum upisa : 30.06.2010

Stefani Bihać - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 7 EmptyNed Dec 05, 2010 11:19 pm

Sad zeko nije preživio.jutros oko 6.30(jutarnji izlaz) smo našli krvav trag u snijegu.Tina je bila jako nemirna,lutalice su odradile svoje.Nemogu da shvatim kako je to mogće.napadaju sve što se kreće.čak djecu i odrasle nezaobilaze
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Stefani Bihać - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 7 EmptyNed Dec 05, 2010 11:24 pm

Joj jadan. Sad
Zasto toliko napadaju???
Vidim da kod vas ima snega! Blago vama!
Nazad na vrh Ići dole
stefani
bigl-manijak
bigl-manijak
stefani


Broj poruka : 325
Datum upisa : 30.06.2010

Stefani Bihać - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 7 EmptyNed Dec 05, 2010 11:27 pm

Monika ::
Joj jadan. Sad
Zasto toliko napadaju???
Vidim da kod vas ima snega! Blago vama!

Imamo jako puno lutalica jer se niko o njima nebrine.Mnogi ostavljaju pse kod nas u blizini jer znaju da imamo 4 psa i da se brinemo o njima.Te lutalice odrastaju u prave ubice i sa njima se nije šaliti.Naša kuća je na kraju sela i imamo sa mnogo ćime da se borimo.Svaku noć tornjaci lude u boxovima zbog lutalica koje krstare oko imanja.
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Stefani Bihać - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 7 EmptyNed Dec 05, 2010 11:32 pm

Ajoj uzas. I mi imamo dosta lutalica i one obicno ne napadaju, mada se nocu skupljaju i laju pa se svi malo uplase. Bas steta za te pse. Sigurno vam je strashno. Znam da su psi agresivni zato sto se ljudi lose ophode prema njima, a vi ih ne dirate, pitam se sto su takvi. bounce
Cuvajte nam Tinu od njih!
Nazad na vrh Ići dole
stefani
bigl-manijak
bigl-manijak
stefani


Broj poruka : 325
Datum upisa : 30.06.2010

Stefani Bihać - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 7 EmptyNed Dec 05, 2010 11:34 pm

Da nažalost tako je.Tina je uz tornjake naučila da se brani pa je sinoć jednog najurila iz dvorišta,ajoooooj bila je ko Ninja Kornjača,sva u elementu,ljuta i režala je na njega.
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Stefani Bihać - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 7 EmptyNed Dec 05, 2010 11:36 pm

Tina je prava mala lavica! queen
Nazad na vrh Ići dole
stefani
bigl-manijak
bigl-manijak
stefani


Broj poruka : 325
Datum upisa : 30.06.2010

Stefani Bihać - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 7 EmptyNed Dec 05, 2010 11:38 pm

od jutros:

Stefani Bihać - Page 7 Pzmjv4d2b7xy

Stefani Bihać - Page 7 2be3kczhzn

Stefani Bihać - Page 7 9vgave6fyklx
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Stefani Bihać - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 7 EmptyPon Dec 06, 2010 12:13 am

Divna je ,jako nam je drago da ponovo sprinta i da je sve u redu sa njom. Sva sreća da imate Tornjake pa nemoramo da brinemo za Tinu.
Pozdrav Vasa i drugari fff
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Stefani Bihać - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 7 EmptyPon Dec 06, 2010 12:26 am

Prelepe i slike i Tinica! rendeer
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Stefani Bihać - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 7 EmptyPon Dec 06, 2010 5:08 pm

Tinja Kornjaca
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Stefani Bihać - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 7 EmptyPon Dec 06, 2010 6:59 pm

Joj, blago vama, vi imate sneg!
Mi jedva čekamo da padne, Ogi obožava sneg! Po njemu trči kao lane i mnooogo je smešan! Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Stefani Bihać - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 7 EmptyPon Dec 06, 2010 8:27 pm

Tina uziva u svom istrazivackom radu na snegu. Drago mi je da je sada dobro, ljubite je puno cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Stefani Bihać - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 7 EmptySre Dec 08, 2010 1:08 am

Ponosni smo sto imamo ovakvu seku! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
soffijov
bigl-manijak
bigl-manijak
soffijov


Broj poruka : 255
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Stefani Bihać - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 7 EmptySre Dec 08, 2010 3:43 pm

Sekica bas uziva u snegu cheers Mnogo je lepa Very Happy Ljubimo je cmok
Nazad na vrh Ići dole
stefani
bigl-manijak
bigl-manijak
stefani


Broj poruka : 325
Datum upisa : 30.06.2010

Stefani Bihać - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 7 EmptyNed Dec 12, 2010 11:36 pm

Danas oko 18 sati sam izveo Tinu da se iskače na snijegu,padao je kao lud.Tina je uživala.Pri povratku kući trčkarala je iza mene igrajući se u snijegu,ulazimo u vrt tada prolazimo pored Atilinog boxa jer je on na dnu imanja da drži stražu jer nije sve zagrađeno,ona ide do njega da se onjuše i ide ka meni,čujem je i čujem režanje i njenu skiku,okrenem se i vidim kako veliki pas mješanac šarplaninca skoči na Tinu koja se smotala ispod njega i iskezila mu zube,u tom sam priskočio,udario ga nogom i uzeo Tinu u naručje.Snažno se otimala i režala je na njega,a on je navaljivao na nas,nisam mogao da se branim jer je Tina bila nemirna u rukama, par puta ga zamahnem i promašim i pri tom se primičemo Atilinom boxu,jednom rukom stisnem Tinu da mi neispadne a drugom otvaram zasun boxa.Uspjevam iz prve a šarplaninac i dalje napada. Otvaram box,Atila već sav zapjenio od bjesa jer je gledao šta se dešava a nije mogao pomoći,u jednom skoku stiže psa i grabi ga za vrat.Tina ludi a ja nesmijem da je pustim.Lutalica bježi prema šumi,na moj poziv Atila se vraća i idemo do Tininog boxa da je nahranim i da pustim Anu u šetnju.Ona je to sve čula a nije vidjela i opet je jako bjesnila jer je bila u boxu za vrijeme dešavanja. Pustim je a ona pravac na kraj vrta a tamo čeka opet lutalica,Atila je sustiže i zajedno ga napadaju.Tad sam pomislio da će ga rastrgati i to bi učinili da ih nisam vratio. Pas definitivno nije sav normalan,mislim čak i da je bijesan jer se opet vraćao i kad sam ih zatvorio. Stefani Bihać - Page 7 935795
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Stefani Bihać - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 7 EmptyNed Dec 12, 2010 11:41 pm

Na svu sreću sve se završilo kako treba, kako su prošli Ana i Atila ima li oštećenja na njima. Jesu li mališani vakcinisani.
Nazad na vrh Ići dole
stefani
bigl-manijak
bigl-manijak
stefani


Broj poruka : 325
Datum upisa : 30.06.2010

Stefani Bihać - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 7 EmptyNed Dec 12, 2010 11:43 pm

Ana i Atila i Tina su vakcinisani,nemaju ni ogrebotine.Nevolim borbe pasa ali bilo je iskonski napeto gledati kako brane svoje.Potvrdili su svu moju ljubav prema njima.Kad su se meni vratili kleknuo sam na snijeg i grlio ih kao djecu.
Nazad na vrh Ići dole
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Stefani Bihać - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 7 EmptyPon Dec 13, 2010 12:29 pm

Oni su samo branili svoje. Bravo za čuvare rok
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Stefani Bihać - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 7 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Stefani Bihać
Nazad na vrh 
Strana 7 od 16Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: