moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Stefani Bihać

Ići dole 
+35
dusan
Konan
vito
Gogili
Natali
snoopy
.Marija.
Emanuela
jecolinja
Snoopy Gang
Shiloh
FLAFI
Tabasko the Dika
Capo UE
Andrijana
Vasica T
Srba bgd
Lea2006
soffijov
Monika
LuSho
Aćim
Boky&Tanja
luce
Niva
Lino
Ddans Dream Tim
Zvoncica
Dolly
Ksenija
Medena
Dika
jok.mi
MarijaRio
stefani
39 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Sledeći
AutorPoruka
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Stefani Bihać - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 5 EmptySub Okt 30, 2010 12:43 am

I kad Tina poraste. Ima da bude festa!
Meni, tj. mog dede se epanjel breton zvao Atila Smile
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Stefani Bihać - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 5 EmptySub Okt 30, 2010 12:48 am

Divni psi . Ubcujte njihove zajedničke slike jako nas zanima kako izgleda njihova igra. Devojčica izgleda odlično. fff
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Stefani Bihać - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 5 EmptySub Okt 30, 2010 1:54 am

Tek sam sad skontala prvu sliku na kojoj se vidi samo vrh repa Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Stefani Bihać - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 5 EmptySub Okt 30, 2010 11:49 am

Imate čudnu kombinaciju divnih pasa! Zavrteće im se u glavi od malog, prelepog zvrka, Tine! tr
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
stefani
bigl-manijak
bigl-manijak
stefani


Broj poruka : 325
Datum upisa : 30.06.2010

Stefani Bihać - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 5 EmptySre Nov 03, 2010 9:51 pm

evo konačno i najnoviji video:

https://www.youtube.com/watch?v=jWKiHFLQac8
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Stefani Bihać - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 5 EmptySre Nov 03, 2010 10:04 pm

Ovo je božanstveno! Srećni psi nesputani na ovolikom prostranstvu! Zavidimo vam! Uživala sam dok sam ih gledala! Divni su!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
stefani
bigl-manijak
bigl-manijak
stefani


Broj poruka : 325
Datum upisa : 30.06.2010

Stefani Bihać - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 5 EmptySre Nov 03, 2010 10:08 pm

ovo je još kad su mirni tojest u predvečerje.jutarnji izleti na preko 100 hektara neograđene površine(odmah iza kuće) su mnogo luđi.jedini problem predstavljaju psi lutalice jer anna i atila štite tinu i ludi su kada se približe drugi psi sa zlom namjerom.
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Stefani Bihać - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 5 EmptySre Nov 03, 2010 10:34 pm

Divan video! Na 2:15, Tina izlece kao metak iz donjeg levog coska. Tornjaci su prelepi! Very Happy Nisam nikad pre videla ove pse (pre nego ste ih predstavili na ovom forumu), stvarno su divni. Je li Atila onaj sa vise crnih sara?
Nazad na vrh Ići dole
stefani
bigl-manijak
bigl-manijak
stefani


Broj poruka : 325
Datum upisa : 30.06.2010

Stefani Bihać - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: A   Stefani Bihać - Page 5 EmptySre Nov 03, 2010 10:43 pm

Dika ::
Divan video! Na 2:15, Tina izlece kao metak iz donjeg levog coska. Tornjaci su prelepi! Very Happy Nisam nikad pre videla ove pse (pre nego ste ih predstavili na ovom forumu), stvarno su divni. Je li Atila onaj sa vise crnih sara?

Tina je na videu kao glumac koji glumi dvije uloge u istom filmu,jer je brza i svugdje je ima. Tornjaci su isto nešto posebno,nešto št je teško riječima opisati.Volimo pse to se neda skriti ali tornjaci su pored naše Tine nešto što treba razumjeti,njih niko nemože dresirati,imaju jak karakter,osjećajni su,pažljivi.....imaju sve ljudske vrline,ali nijedne ljudske mane nemajuto ih čini posebnim....
Da Atila je ovaj sa više crnih šara,imaju sad 8 mjeseci i puno je veći od svoje sestre,ali je ona puno brža i gracioznija. lol!
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Stefani Bihać - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 5 EmptySre Nov 03, 2010 10:52 pm

Odlican video!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Mnogo je dobar!!!! predobar!!! Tina je porasla dosta i prelepa je!
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Stefani Bihać - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 5 EmptySre Nov 03, 2010 11:43 pm

Hvala na ovom lepom klipu .Što reče Dolly ,zavidimo vam na otvorenom prostoru i slobodi koju psi imaju. Kolika je očekivana visina i težina tornjaka koliko će biti krupniji od nje u punoj snazi.
Stavljajte još njihovih zajedničkih klipova kad stignete. Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Stefani Bihać - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 5 EmptyČet Nov 04, 2010 5:45 pm

Super vam je video i meni se svidjaju tornjaci , posebno mi se svidja to sto ma koliko su tornjaci veci od Tine predivni su i nezni sa njom
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Stefani Bihać - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 5 EmptyČet Nov 04, 2010 6:42 pm

Ksenija ::
Super vam je video i meni se svidjaju tornjaci , posebno mi se svidja to sto ma koliko su tornjaci veci od Tine predivni su i nezni sa njom

Da, baš su nežni, to je prava reč. Kao da je ona njihova usvojena ćerkica koju mnogo vole I love you ...
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Stefani Bihać - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 5 EmptyČet Nov 04, 2010 11:36 pm

Predivno, uzivala sam gledajuci snimak. Tina je prelepa i pravi zvrk, pa ona umori tornjake. Imaju predivan prostor za istrcavanje, zaista uzivaju.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
stefani
bigl-manijak
bigl-manijak
stefani


Broj poruka : 325
Datum upisa : 30.06.2010

Stefani Bihać - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 5 EmptyPet Nov 05, 2010 12:18 am

Vasica T ::
Hvala na ovom lepom klipu .Što reče Dolly ,zavidimo vam na otvorenom prostoru i slobodi koju psi imaju. Kolika je očekivana visina i težina tornjaka koliko će biti krupniji od nje u punoj snazi.
Stavljajte još njihovih zajedničkih klipova kad stignete. Pozdrav.

Visina kod mužjaka Tornjaka doseže i do 72cm u grebenu,težina i do 80kg.Tako da će višestruko biti veći i teži od Tine ali Tina je za njih sestra i prihvatili su je kao svoju i štite je maximalno,čak mislim da bi za nju i krv dali jer nedaju nijednom psu da joj se približi.jučer se pokušao jedan beskućni HASKI približiti ali su ga Anna i Atila poprašili sa livade kao da je vjetar.Svaki pokušaj napada od strane haskija bi završio kobno iako imaju samo po 8 mjeseci.
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Stefani Bihać - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 5 EmptyPet Nov 05, 2010 12:39 am

Hvala na informaciji. Imao sam prilike da vidim uživo "nešto" zašta je čovek tvrdio da je Bosanski Tornjak ali to nije izgledalo upola kao ova dva vaša "šteneta" Very Happy a imalo je 3 godine. Ovo su stvarno respektabilni psi. Jesu li skloni vezivanju za samo jednu osobu kao Šarplaninci i Kavkaski ovčari ili su druželjubivi.
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Stefani Bihać - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 5 EmptyPet Nov 05, 2010 1:42 am

Priznajem, Tornjaci su me oduševili. Malo je reći oduševili! Divni psi. Sviđa mi se sve u vezi njih, od izgleda, pa do svega što ste o njima rekli. Još me zanima koja je njihova namena. Da li su ovčari ili sam ja skroz omanula? Smile
Veliki pozdrav vama i vašim divnim psima! aa
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Stefani Bihać - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 5 EmptyPet Nov 05, 2010 12:57 pm

Neverovatno da su još uvek bebe... izrašće u džinove. Kakva zanimljiva kombinacija, oni i Tina...
Nazad na vrh Ići dole
stefani
bigl-manijak
bigl-manijak
stefani


Broj poruka : 325
Datum upisa : 30.06.2010

Stefani Bihać - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 5 EmptyPet Nov 05, 2010 10:03 pm

Vasica T ::
Hvala na informaciji. Imao sam prilike da vidim uživo "nešto" zašta je čovek tvrdio da je Bosanski Tornjak ali to nije izgledalo upola kao ova dva vaša "šteneta" Very Happy a imalo je 3 godine. Ovo su stvarno respektabilni psi. Jesu li skloni vezivanju za samo jednu osobu kao Šarplaninci i Kavkaski ovčari ili su druželjubivi.

Kao što rekoh,Tornjak se nedopušta dresirati,ima zato isuviše jak karakter.Odan je i pouzdan čuvar,vjerujem da prihvaća i drugog vlasnika ali kao i uvjek prvi vlasnik ostavlja duboke tragove kod tih pasa.Ja lično nikad nebih prihvatio odraslog Tornjaka jer mi nedostaje veza od malih nogu.njegove navike,mane vrline itd...

Jako su druželjubivi,recimo kada sam ja u dvorištu i kada prilazi neko strani,oni nedaju glas od sebe jer meni prepuštaju odgovornost.Kada se neko približava dvorištu a ja nisam tu,onda je ALARM.Tada nepoznaju nikog.
Nazad na vrh Ići dole
stefani
bigl-manijak
bigl-manijak
stefani


Broj poruka : 325
Datum upisa : 30.06.2010

Stefani Bihać - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 5 EmptyPet Nov 05, 2010 10:09 pm

Andrijana ::
Priznajem, Tornjaci su me oduševili. Malo je reći oduševili! Divni psi. Sviđa mi se sve u vezi njih, od izgleda, pa do svega što ste o njima rekli. Još me zanima koja je njihova namena. Da li su ovčari ili sam ja skroz omanula? Smile
Veliki pozdrav vama i vašim divnim psima! Stefani Bihać - Page 5 736108

Da oni su ovčari,jako skromni psi premda su dosta krupni.Jedu sve što se u prirodi nađe,drijenci,šljive,kruške itd...Za stado ovaca ili imanje su spremni život dati.Tornjak je inače defanzivan pas, u usporedbi sa Šarplanincem koji je jako ofanzivan,Tornjak se neda od vuka isprovocirati i ne napušta stado nego ga brani na ivici "tora"(zato tornjak). Mnogi kažu da je kombinacija Tornjaka i Šarplaninca idealna za stado jer imaju tako duplu zaštitu.Obje rase me faciniraju.
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Stefani Bihać - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 5 EmptyPet Nov 05, 2010 11:04 pm

Nisam mislio na nabavku odraslog psa. Šarplaninac i Kavkaz poštuju i slušaju jednog gazdu (ALFU) ostale ukućane tolerišu,braniće ih ako su ugroženi ,ali ih smatraju sebi ravnima. Oni nad njima nemaju moć komandovanja( ni blizu koliko Alfa koga oni priznaju) U pravu ste što se tiče ofanzivnosti ali ni oni se ne udaljavaju više od 20 metara od stada. Ako imate potrebu za zaštitom mozda i kavkaz nebi bio loš u kombinaciji sa njima.
Nazad na vrh Ići dole
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 48
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Stefani Bihać - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 5 EmptyUto Nov 09, 2010 2:22 pm

Odlican snimak !
Nazad na vrh Ići dole
stefani
bigl-manijak
bigl-manijak
stefani


Broj poruka : 325
Datum upisa : 30.06.2010

Stefani Bihać - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 5 EmptySub Nov 20, 2010 10:21 pm

Tina nam je zadobila povredu koljena zadnje lijeve noge.Sudarila se sa Atilom u igri.Koljeno oteklo,bili smo jučer kod veta i rekoše nam da je sve ok i da će to proći samo od sebe.Ali nas brine što neće da stane na nogu.Agilna je i vesela,jede normalno,i penje se na kućicu bez muke ali neće da stane na nogu.

Stefani Bihać - Page 5 Oyu3vyk1tkz9

Stefani Bihać - Page 5 Bijz763ewvjb

Stefani Bihać - Page 5 Ism281bsg4at
Nazad na vrh Ići dole
LuSho
bigl-manijak
bigl-manijak
LuSho


Broj poruka : 362
Godina : 27
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 14.10.2009

Stefani Bihać - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 5 EmptySub Nov 20, 2010 10:35 pm

Držimo fige ljepotici da što prije bude bolje! tr
Nazad na vrh Ići dole
http://julesrules.weebly.com/
stefani
bigl-manijak
bigl-manijak
stefani


Broj poruka : 325
Datum upisa : 30.06.2010

Stefani Bihać - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 5 EmptySub Nov 20, 2010 10:37 pm

Hvala Sad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Stefani Bihać - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefani Bihać   Stefani Bihać - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Stefani Bihać
Nazad na vrh 
Strana 5 od 16Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: