moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Capo iz Uzica

Ići dole 
+49
Snoopy Gang
dusan
LuSho
Anja..
Ilarion Beagles
marina
snoopy
naca-faca
.Marija.
Limbo & Mimi
Dani
jecolinja
Shiloh
atos
Emanuela
Tabasko the Dika
Hektor
Bole sa Dorcola
luce
Nestor
Boss
stefani
Niche
Rona
Srba bgd
Aćim
Ksenija
Vasica T
bikerchina
Sem
Gogili
soffijov
klokkende
Monika
Joker_Poker
Zvoncica
Lea2006
Lino
MarijaRio
Medena
mini
Dika
jok.mi
Niva
Boky&Tanja
Dolly
Andrijana
Ddans Dream Tim
Capo UE
53 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
dusan
i'm bigl
i'm bigl
dusan


Broj poruka : 715
Godina : 43
Datum upisa : 05.03.2007

Capo iz Uzica - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Capo iz Uzica   Capo iz Uzica - Page 30 EmptyPet Maj 27, 2011 9:56 pm

Capo UE ::
Taj nikada ne bezi, ide do kraja...ne napada prvi...ali ako ga neko napadne,ne odustaje,niti podvija rep(osim kada ga napada fizioloski rastvor i Vazemecyn)...zato i dobija rane junacke (sto mene malo nervira)....i pamti kao konj...i svaki put besomucno laje na one pse koji su ga nekada povredili a prodju parkom...ima zelju za osvetom Evil or Very Mad


Znaci nista od druzenja sa Djurom
Nazad na vrh Ići dole
Capo UE
i'm bigl
i'm bigl
Capo UE


Broj poruka : 942
Godina : 46
Localisation : Uzice
Datum upisa : 08.06.2010

Capo iz Uzica - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Capo iz Uzica   Capo iz Uzica - Page 30 EmptyPet Maj 27, 2011 9:59 pm

Citat :
Znaci nista od druzenja sa Djurom

Zasto? Smile Question
Nazad na vrh Ići dole
dusan
i'm bigl
i'm bigl
dusan


Broj poruka : 715
Godina : 43
Datum upisa : 05.03.2007

Capo iz Uzica - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Capo iz Uzica   Capo iz Uzica - Page 30 EmptyPet Maj 27, 2011 10:07 pm

Pa tukli bi se sigurno, a i ovaj tvrdoglav tako da mislim da bi se pre mi predali nego oni. Bas sam sinoc gledao neke stare fotke i prisetio se njegovog iscepanog uveta. Bilo je okupljanje na uscu , svi trce igraju se sve super kad ludak odjednom ugleda pit bula na 100 metara i krene ....... dok sam ja dotrcao uvo stradalo . Srecom je samo uvo. I naravno da smo odmah nasli opravdanje za njegovo delo, branio je svoj copor , kao satro.
Nazad na vrh Ići dole
Capo UE
i'm bigl
i'm bigl
Capo UE


Broj poruka : 942
Godina : 46
Localisation : Uzice
Datum upisa : 08.06.2010

Capo iz Uzica - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Capo iz Uzica   Capo iz Uzica - Page 30 EmptyPet Maj 27, 2011 10:14 pm

Hahahah...tako i ovaj voli da se pravi mangup...evo sada mu je na meti jedan engleski buldog, koga cak i poznaje i nikad mu nista nije uradio, ali Capo u zadnje vreme , ne moze da ga smisli...Kad ga vidi...promeni se odmah...ja moram da ga vezem, a i onda mi tesko da ga savladam...sinoc smo celo vece pokusavali da ih izmirimo..u sustini reklo bi se da bas voli da dominira(cisto da opravda svoje ime)...ali ne brinem se ja za Djuru i njega,mozda bi ga Djuka malo poducio svom iskustvu...jos je Capo mlad i zelen Very Happy


Poslednji izmenio Capo UE dana Sub Maj 28, 2011 2:21 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
dusan
i'm bigl
i'm bigl
dusan


Broj poruka : 715
Godina : 43
Datum upisa : 05.03.2007

Capo iz Uzica - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Capo iz Uzica   Capo iz Uzica - Page 30 EmptyPet Maj 27, 2011 10:27 pm

Ne preostaje nam nista drugo sem da probamo, samo je bitno da nemaju iste zanimacije (citaj interes za istu zenku) ovako bi se sigurno samo ponjusili i svako na svoju stranu.
Nazad na vrh Ići dole
Capo UE
i'm bigl
i'm bigl
Capo UE


Broj poruka : 942
Godina : 46
Localisation : Uzice
Datum upisa : 08.06.2010

Capo iz Uzica - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Capo iz Uzica   Capo iz Uzica - Page 30 EmptyPet Maj 27, 2011 10:33 pm

Valjda i mi uspemo da dodjemo, ako nishta,na sledecu biglijadu...a gospodin ce na tudjem terenu zasigurno biti miran (ili se ja samo nadam) Wink
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Capo iz Uzica - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Capo iz Uzica   Capo iz Uzica - Page 30 EmptySub Maj 28, 2011 10:59 am

Capo, divne slike! Ali bez flaše i štapa nema provoda sunny
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Capo iz Uzica - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Capo iz Uzica   Capo iz Uzica - Page 30 EmptySub Maj 28, 2011 12:23 pm

Kad se vec zove Capo, sto tako da se i ne ponasa. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Capo iz Uzica - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Capo iz Uzica   Capo iz Uzica - Page 30 EmptySub Maj 28, 2011 5:43 pm

Anči on je sad u periodu kad je pun snage i samopouzdanja , imaj jaku želju da se postavi kao dominantan mužijak u ekipi. Po ovome što si opisala ima pravo ponašanje dominantnog mužijaka siguran je u sebe i vašu podršku tako da nema odstupanja. Pozitivno je to što nije agresivan da prvi napada ,a te sitne čarke među mižijacima su konstantne. Sve mi ovo govori da ste pravilno radili sa njim, da nije plašljiv i istraumiran već da oseća da ste tu za njega.
Što se tiče pamćenja ovaj moj matori je skoro 4 godine vrebao jednog dobermana, dok mu se nije pružila prilika da naplati jedan napad koji je od istog preživeo sa 7 meseci.
Rane junačke brzo prođu .

Poz za CAPO DI TUTI CAPI i njegove ljubimce
Nazad na vrh Ići dole
Capo UE
i'm bigl
i'm bigl
Capo UE


Broj poruka : 942
Godina : 46
Localisation : Uzice
Datum upisa : 08.06.2010

Capo iz Uzica - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Capo iz Uzica   Capo iz Uzica - Page 30 EmptySub Maj 28, 2011 8:38 pm

Hvala Milane na iscrpnim savetima .Drago mi je da cujem jos necije misljenje...

Capo je taman zamirio ranu na oku...a jutros je poceo da kaslje,a predvece da kaslje i kao da pokusava nesto da iskaslje, i onda povrati...nesto belo, i sluzavo kao slajm...Ja sam se jako uplasila...veterinar kaze da ga pratim veceras, da je verovatno ili nesto pojeo , ili se nazderao hladne vode Question ,pa ako mu ne bude bilo bolje, da ga sutra vodim...A ja sam se jako zabrinula, jer kad pocne tako da krklja, imam utisak da ce da se ugusi.... Sad
Nazad na vrh Ići dole
dusan
i'm bigl
i'm bigl
dusan


Broj poruka : 715
Godina : 43
Datum upisa : 05.03.2007

Capo iz Uzica - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Capo iz Uzica   Capo iz Uzica - Page 30 EmptySub Maj 28, 2011 8:49 pm

Hladna voda ili se najeo trave , to se cesto desava .
Nazad na vrh Ići dole
Capo UE
i'm bigl
i'm bigl
Capo UE


Broj poruka : 942
Godina : 46
Localisation : Uzice
Datum upisa : 08.06.2010

Capo iz Uzica - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Capo iz Uzica   Capo iz Uzica - Page 30 EmptySub Maj 28, 2011 9:02 pm

Ne znam ja sam se jako zabrinula, jer se on ne smiruje...smiri se pet minuta, i onda pocne da kaslje i nesto da iskasljava, jako je tuzan i smoren, a ustvari kao da povraca, i povrati to belo ili samo providno,sluzavo...
Nazad na vrh Ići dole
dusan
i'm bigl
i'm bigl
dusan


Broj poruka : 715
Godina : 43
Datum upisa : 05.03.2007

Capo iz Uzica - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Capo iz Uzica   Capo iz Uzica - Page 30 EmptySub Maj 28, 2011 9:13 pm

Iz nekog mog iskustva , kad pas povraca treba mu skloniti hranu i vodu , ako nastavi da povraca obratiti se veterinaru. Dr. Zoran kaze da 24h nista ne uzima , moze orosal da mu se da kasnije . Ako nece da ga pije dajte mu na spric. Ali to tek posle nekoliko sati bez icega.
Nazad na vrh Ići dole
Ilarion Beagles
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Ilarion Beagles


Broj poruka : 169
Godina : 48
Localisation : Vrbas
Datum upisa : 18.05.2009

Capo iz Uzica - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Capo iz Uzica   Capo iz Uzica - Page 30 EmptySub Maj 28, 2011 9:21 pm

Psi namerno jedu travu da bi povratili previše dlake, ako je ima u želudcu. Sad im više otpada dlaka zbog vrućine, pa i to češće rade. To je jedan od mogućih razloga.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ilarionbeagles.com
Capo UE
i'm bigl
i'm bigl
Capo UE


Broj poruka : 942
Godina : 46
Localisation : Uzice
Datum upisa : 08.06.2010

Capo iz Uzica - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Capo iz Uzica   Capo iz Uzica - Page 30 EmptySub Maj 28, 2011 9:41 pm

Vinogradar ::
Psi namerno jedu travu da bi povratili previše dlake, ako je ima u želudcu. Sad im više otpada dlaka zbog vrućine, pa i to češće rade. To je jedan od mogućih razloga.

Sada sam se konsultovala i sa veterinarom iz Kragujevca, kaze da je virusni kasalj i da toga sada ima mnogo,da mu je preslo od nekog psa...a neverovatno da i Capov najbolji drugar Kim ima danas iste simptome...
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Capo iz Uzica - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Capo iz Uzica   Capo iz Uzica - Page 30 EmptySub Maj 28, 2011 11:32 pm

I u Beogradu vlada virusni kašalj medju kučićima, Leine 2 drugarice su već 3 dana na injekcijama, pa nastavak antibiotici! Mi čekamo i osluškujemo Embarassed I to što kažete-izbaci nešto belo, baš su takvi i njihovi simptomi, uz opštu kilavost i slab apetit Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Capo UE
i'm bigl
i'm bigl
Capo UE


Broj poruka : 942
Godina : 46
Localisation : Uzice
Datum upisa : 08.06.2010

Capo iz Uzica - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Capo iz Uzica   Capo iz Uzica - Page 30 EmptyNed Maj 29, 2011 12:22 am

Joj, probajte da cuvate Leicu...ovo je strasno...Capo tugica se taman smiri i zaspi , a onda napad kaslja i povracanje....
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Capo iz Uzica - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Capo iz Uzica   Capo iz Uzica - Page 30 EmptyNed Maj 29, 2011 10:47 am

Capo zelimo ti brz oporavak cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Capo iz Uzica - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Capo iz Uzica   Capo iz Uzica - Page 30 EmptyNed Maj 29, 2011 11:52 am

Lea2006 ::
I u Beogradu vlada virusni kašalj medju kučićima, Leine 2 drugarice su već 3 dana na injekcijama, pa nastavak antibiotici! Mi čekamo i osluškujemo Embarassed I to što kažete-izbaci nešto belo, baš su takvi i njihovi simptomi, uz opštu kilavost i slab apetit Crying or Very sad

Tacno za kasalj,bas je epidemija i nama su rekli da vodimo racuna sa kim se njusi. Nasa labradorka je zaradila i na antibioticima je bila desetak dana,i to 3 razlicita. Bas su joj dali udarnu terapiju,a imala je iste simptome. Sad je bolje!
Zelimo Capu brz oporavak a njegovim vlasnicima sto manje brige. Razumem vas skroz i shvatam vasu bojazan,ali sigurna sam da cemo za par dana vec cuti lepe vesti o Capu,da ce biti onaj stari i da ce nastaviti da osvaja livade Zlatibora.
Pozdrav od Akija cmok
Nazad na vrh Ići dole
Capo UE
i'm bigl
i'm bigl
Capo UE


Broj poruka : 942
Godina : 46
Localisation : Uzice
Datum upisa : 08.06.2010

Capo iz Uzica - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Capo iz Uzica   Capo iz Uzica - Page 30 EmptyNed Maj 29, 2011 1:21 pm

Evo sada smo stigli od veta...temperaturu nema,zivahan je , ali je zbog tog kaslja primio dve inekcije,vet kaze da bi trebalo da mu bude bolje, i da sutra dodjemo, da vidi da li treba da nastavi sa terapijom...rekla nam je da jede nesto mekano i da mu dam malo caja, mlakog...evo on sada spava, i nadam se da ce biti dobro....
Nazad na vrh Ići dole
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Capo iz Uzica - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Capo iz Uzica   Capo iz Uzica - Page 30 EmptyNed Maj 29, 2011 1:35 pm

Capo, brzo nam se oporavi! cmok Zna Lava da ne bi trebalo da te ljubi dok si bolestan, ali moze ovako u sajber svetu fff
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Capo iz Uzica - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Capo iz Uzica   Capo iz Uzica - Page 30 EmptyNed Maj 29, 2011 3:14 pm

Sta je, bre, ovo? 2 dana me nema na forumu i svi biglici bolesni??? No
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Capo iz Uzica - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Capo iz Uzica   Capo iz Uzica - Page 30 EmptyNed Maj 29, 2011 6:06 pm

Naiđe tako neki period kad psi u parku krenu jedan za drugim da dobijaju iste boljke, uglavnom taj virusni kašalj. Svi se oni stalno njuše i to ne može da se izbegne, ne znaš ti ko nosi virus! Mi smo do sada imali sreće da ga Doli ne zaradi iako se svakodnevno družila sa onima koji kašlju. Ljubite nam klempu i bez brige, brzo će da prođe!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Capo UE
i'm bigl
i'm bigl
Capo UE


Broj poruka : 942
Godina : 46
Localisation : Uzice
Datum upisa : 08.06.2010

Capo iz Uzica - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Capo iz Uzica   Capo iz Uzica - Page 30 EmptyNed Maj 29, 2011 7:00 pm

Dolly ::
Naiđe tako neki period kad psi u parku krenu jedan za drugim da dobijaju iste boljke, uglavnom taj virusni kašalj. Svi se oni stalno njuše i to ne može da se izbegne, ne znaš ti ko nosi virus! Mi smo do sada imali sreće da ga Doli ne zaradi iako se svakodnevno družila sa onima koji kašlju. Ljubite nam klempu i bez brige, brzo će da prođe!
Vec je mnogo bolje...danas je samo jednom kasljao i izbacio malo slajma i to bas kod veterinara,posle toga je malo kasljucao, ali nije nista izbacivao....jeo je lepo kuvani pirinac i dzigericu ,sada spava...a kaslje jedino kada se malo vise uzbudi... top gun
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Capo iz Uzica - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Capo iz Uzica   Capo iz Uzica - Page 30 EmptyNed Maj 29, 2011 8:23 pm

Drzi se, drugar! Procice to. Od koga li samo to dobi.... Zelimo ti brz oporavak. top gun cmok
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Capo iz Uzica - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Capo iz Uzica   Capo iz Uzica - Page 30 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Capo iz Uzica
Nazad na vrh 
Strana 30 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Tina iz Uzica
» Felix iz Uzica

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: