moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Fleksi povodac

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
bikerchina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
bikerchina


Broj poruka : 101
Datum upisa : 25.12.2009

Fleksi povodac Empty
PočaljiNaslov: Fleksi povodac   Fleksi povodac EmptyPet Apr 23, 2010 9:40 pm

Neki dan je jednog bigla,guglovog najboljeg druga udario auto,pa planiram da guglu uzmem fleksi povodac,jer ne zelim da ga pustam bez povoca,jer su biglovi kao rasa tvrdoglavi,svojeglavi i napolju su gluvi za gazdu.
Neka trci pored bajsa,a ovako,savrsen je fleksi povodac (eventualno cu ga pustati ako ima 10 pasa na keju,pa onda nece da ode na drugu stranu (valjda))

Pa me zanima gde najjeftinije kupiti fleksi povodac od 8m,za bigla,u blizini Beograda?
I jos bolje,ako postoje duzi od 8m ???



Hvala Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Rona
i'm bigl
i'm bigl
Rona


Broj poruka : 507
Godina : 38
Datum upisa : 29.09.2009

Fleksi povodac Empty
PočaljiNaslov: Re: Fleksi povodac   Fleksi povodac EmptySub Apr 24, 2010 10:42 pm

Joj mukica, pa jel ostao ziv?? No

Roni sam kupila fleksi duzine 5m, mozda ti to sad deluje kratko, ali veruj mi mnogo mi je lakse da je setam na obicnom povocu jer ovaj omota oko svakog drveta i zbuna, ulece ljudima u noge pa moram da je otpetljavam, oko drugih pasa se zaplete, i tako dalje. Jeste zgodno kad se setamo sami, ali cim nije otvoren prostor bez drveca, ljudi i pasa, to je nocna mora. Tako da mislim da ti zaista ne treba duzi od nekih 6m.
U svakom slucaju ovaj je bio 900 i nesto din, do 12kg ali konopac. Isti takav ali kao kajs je bio recimo do 200 din skuplji. Kupila sam ga u star pet marketu, ovaj gde kupujem se nalazi u vranjskoj 2, odmah paralelno sa bulevarom kralja aleksandra. Fleksi je u stvari naziv trixijevog proizvoda, a ovaj se zove nekako drugacije pa je jeftiniji.
U svakom slucaju bih ti preporucila da ga naucis dobro komandu 'stani', on i sa fleksijem moze da ti podleti pod auto, pa barem da se dodatno osiguras.
Nazad na vrh Ići dole
falkfoto
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
falkfoto


Broj poruka : 208
Godina : 56
Localisation : Kikinda u ravnom Banatu
Datum upisa : 05.10.2009

Fleksi povodac Empty
PočaljiNaslov: Re: Fleksi povodac   Fleksi povodac EmptyNed Apr 25, 2010 12:32 am

sunny I mi koristimo povodac od 5m i dovoljan nam je!!!! sunny
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/home.php?#!/pages/Kikinda-Serbia/Bigl-ho
bikerchina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
bikerchina


Broj poruka : 101
Datum upisa : 25.12.2009

Fleksi povodac Empty
PočaljiNaslov: Re: Fleksi povodac   Fleksi povodac EmptyPon Apr 26, 2010 2:20 pm

Rona ::
Joj mukica, pa jel ostao ziv?? No

Roni sam kupila fleksi duzine 5m, mozda ti to sad deluje kratko, ali veruj mi mnogo mi je lakse da je setam na obicnom povocu jer ovaj omota oko svakog drveta i zbuna, ulece ljudima u noge pa moram da je otpetljavam, oko drugih pasa se zaplete, i tako dalje. Jeste zgodno kad se setamo sami, ali cim nije otvoren prostor bez drveca, ljudi i pasa, to je nocna mora. Tako da mislim da ti zaista ne treba duzi od nekih 6m.
U svakom slucaju ovaj je bio 900 i nesto din, do 12kg ali konopac. Isti takav ali kao kajs je bio recimo do 200 din skuplji. Kupila sam ga u star pet marketu, ovaj gde kupujem se nalazi u vranjskoj 2, odmah paralelno sa bulevarom kralja aleksandra. Fleksi je u stvari naziv trixijevog proizvoda, a ovaj se zove nekako drugacije pa je jeftiniji.
U svakom slucaju bih ti preporucila da ga naucis dobro komandu 'stani', on i sa fleksijem moze da ti podleti pod auto, pa barem da se dodatno osiguras.


Ostao je ziv,vec je bolje,sve ce biti u redu... Smile

Ok,pa do 1200-'300 je okej cena,sa tim,da gugl ima oko 15 kila,i vuce kao budala,pa ne znam do koliko kila da uzmem :/
Otici cu do tog marketa u vranjskoj.

Pa zna on komandu Stani,Sedi,ali kako kad,nekad slusa nekad ne....




Hvala na informacijama Smile
Nazad na vrh Ići dole
Rona
i'm bigl
i'm bigl
Rona


Broj poruka : 507
Godina : 38
Datum upisa : 29.09.2009

Fleksi povodac Empty
PočaljiNaslov: Re: Fleksi povodac   Fleksi povodac EmptyPon Apr 26, 2010 4:50 pm

Onda uzmi neki za 20-25kg. Rona ima 10, mozda je u stvari vec malo presla, i ona voli da vuce a i da grize fleksi, do sada je izdrzao. Mislim da je bolje da uzmes fleksi kajs, tj bas kao povodac, nego ovaj sto ima konopac, ti kajsevi su izdrzljiviji. U stvari mislim da za teze pse ni ne prave sa konopcima.
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Fleksi povodac Empty
PočaljiNaslov: Re: Fleksi povodac   Fleksi povodac EmptyUto Apr 27, 2010 10:57 pm

Jedan je pojela...sad smo uzeli onaj za 15 kila, 5 metara, hvala Bogu prestala je da grize, prerasla je to vec...po bloku je ne pustam nikako zbog kola, jure kreteni, ali na setalistu Savskom je pustena.

Kul stvar je flexi zaista. Platili smo ga hm... oko soma.
Nazad na vrh Ići dole
Shiloh
i'm bigl
i'm bigl
Shiloh


Broj poruka : 579
Datum upisa : 21.11.2008

Fleksi povodac Empty
PočaljiNaslov: Re: Fleksi povodac   Fleksi povodac EmptySre Apr 28, 2010 11:53 am

Ja imam taj od 5m za psa od 20kg. Bio mi je fantastican dok nisam videla Dikin. Dikin fleksi me je odusevio, jer je duzi od mog. KOja je duzina tacno ne znam to moze Vera da kaze, tako da sigurno postoji duzi od 5m i genijalan je Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
bikerchina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
bikerchina


Broj poruka : 101
Datum upisa : 25.12.2009

Fleksi povodac Empty
PočaljiNaslov: Re: Fleksi povodac   Fleksi povodac EmptySre Apr 28, 2010 3:42 pm

Pa ono,ovde u Pancevu imamo par pet shopova (malih radnjica) i cene se krecu za 5 metara,preko 2 soma...

Mislim da je to dranje,tako da cu otici prvom prilikom u Vranjsku Smile



I jos jedno pitanje :
Da li preporucujete od 5m,ili vise

I jos samo jedno (lol) :
Do koliko kila da uzmem,gugl ima 15,ali vuce kao manijak Smile
Nazad na vrh Ići dole
Shiloh
i'm bigl
i'm bigl
Shiloh


Broj poruka : 579
Datum upisa : 21.11.2008

Fleksi povodac Empty
PočaljiNaslov: Re: Fleksi povodac   Fleksi povodac EmptySre Apr 28, 2010 5:43 pm

bikerchina ::
Pa ono,ovde u Pancevu imamo par pet shopova (malih radnjica) i cene se krecu za 5 metara,preko 2 soma...

Mislim da je to dranje,tako da cu otici prvom prilikom u Vranjsku Smile



I jos jedno pitanje :
Da li preporucujete od 5m,ili vise

I jos samo jedno (lol) :
Do koliko kila da uzmem,gugl ima 15,ali vuce kao manijak Smile
Uzmi povodnik od psa za 20 kg valjda ide mera (20-25kg). Moje licno misljenje je da ti je bolji duzi od 5m. Mi imamo od 5m. Imala sam prilike da vidim i uporedim oba. Ja cu Shilohu nabaviti novi- taj duzi jer zaista mislim da je bolji. Ovde ih nema. Pitacu Veru- Dikinu, gde je uzela pa cemo i mi Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Fleksi povodac Empty
PočaljiNaslov: Re: Fleksi povodac   Fleksi povodac Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Fleksi povodac
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: opšta priča-
Skoči na: