moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas

Ići dole 
+26
Natali
BiGi-bigl
GWEN
Monika
Emanuela
Tabasko the Dika
Kaan
.Marija.
snoopy
Anja..
Gogili
Tina
Andrijana
filip
lili
Luna
luce
Niva
stefana
Lea2006
Dika
Dolly
Ksenija
DP
Medena
Bunny's Nightmare
30 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 EmptyPon Maj 31, 2010 11:30 am

Medena ::
Danas u setnji, na zidicu sjede neki decko i cura. Cura se sagne da pomazi Medu, za njom i decko, a Meda mu u sekundi skoci na krilo prljavim mokrim sapama i iz ruke otme kornet sladoleda. Embarassed Embarassed Embarassed

U Medinom stilu sunny
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 EmptyPon Maj 31, 2010 11:31 am

Andrijana ::
lili ::
Da......Pegi bi ne znam sta uradila samo da dodje do hrane....iz usta bi nekom ivadila...ludaci i ludacice..........♥♥

Jes vala, Ogi je jednom prilikom mrtav ladan devojci iz usta sendvic izvukao!

Kako je to uspeo?
Nazad na vrh Ići dole
Luna
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Luna


Broj poruka : 222
Godina : 47
Datum upisa : 12.02.2008

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 EmptyPon Maj 31, 2010 1:41 pm

Luna je pre neki dan olizala ruke nekoj bebi u kolicima zato sto je mala jela Smoki pre toga. Njenoj mami je to bilo bas simpaticno. U stvari, mala je htela da pomazi Lunu pa nas je mama zamolila da se priblizimo i onda je ovaj moj usisivac odlucio da je oslobodi mrvica...
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 EmptyPon Maj 31, 2010 4:16 pm

Pa da - da se ustedi malo vode i sapuna... ekoloski! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 EmptyUto Jun 01, 2010 11:51 pm

Medena ::
Danas u setnji, na zidicu sjede neki decko i cura. Cura se sagne da pomazi Medu, za njom i decko, a Meda mu u sekundi skoci na krilo prljavim mokrim sapama i iz ruke otme kornet sladoleda. Embarassed Embarassed Embarassed
Sta vi crvenite, pa kako su mislili da maze Medu bez nagrade, bravo Medo top gun
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Tina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Tina


Broj poruka : 87
Godina : 36
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.02.2010

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 EmptyČet Sep 30, 2010 12:11 am

Evo i nas blam. Idemo u vecernju setnju i Badi kaki i nesto se muci nesto mu viri saginjem se ja da vidim sta je kad ono carapa i tako ispred radnje prodavacica gleda, a ja vadim Badiju carapu iz dupeta. I da bila je cijela crna carapa, bila sam sokirana i prestravljena, sva sreca pa mu se nije u crijeva zapetljalo. Nisam ni skontala kada je to uspio pojesti zaboga Zasto bi jeo carapu?!!!! Jadna prodavacica!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gogili
i'm bigl
i'm bigl
Gogili


Broj poruka : 892
Godina : 37
Localisation : Beograd
Datum upisa : 23.04.2009

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 EmptyČet Sep 30, 2010 2:41 am

Jaaaoo, to sa vadjenjem iz guze... Uzas, zamalo smo imali tu situaciju, zapelo drvce, pa nece da izadje.. Sva sreca pa je trljao guzu i uspeo sam da sredi stvar Embarassed
Inace, drugarica ima rota i bila je bolesna kuca pa je kaknula u stanu. Naravno, sve je bilo ocisceno, a Ari ne bi bio bigl da nije to osetio, digao nogu i "overio" to mesto. Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 EmptySub Sep 03, 2011 12:12 am

Danas,setam Kleu na sred Bulevara. Primetila sam da me ljudi cudno gledaju i smeju mi se. Posto nisam primetila nista cudno na sebi,nastavila sam dalje.. A onda sam pogledala u Kleu i videla da drzi iskoriscenu kutiju durexa u zubima! Onda mi je bilo jasno zasto su me svi gledali zapanjeno... Embarassed affraid
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 EmptySub Sep 03, 2011 9:09 am

Sa biglovima zabavi nikad kraja lol!
Nazad na vrh Ići dole
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 EmptySub Sep 03, 2011 11:18 am

[quote="Medena"]Danas u setnji, na zidicu sjede neki decko i cura. Cura se sagne da pomazi Medu, za njom i decko, a Meda mu u sekundi skoci na krilo prljavim mokrim sapama i iz ruke otme kornet sladoleda. Embarassed Embarassed Embarassed[/quote]
Samo sto je ovaj moj oteo Smoki bebi iz kolica Embarassed


Nazad na vrh Ići dole
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 EmptySub Sep 03, 2011 11:36 am

Na platou kod jezera (Zlatibor) čekamo pored tezge sa kuvanim kukuruzima, milion ljudi šeta okolo, a Limbo reši da se istovari baš u tom trenutku i to ispred tezge Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 EmptySub Sep 03, 2011 11:53 am

snoopy ::
Na platou kod jezera (Zlatibor) čekamo pored tezge sa kuvanim kukuruzima, milion ljudi šeta okolo, a Limbo reši da se istovari baš u tom trenutku i to ispred tezge Embarassed

bas zbog toga smo i nabavili one vrecice, Kaan je i na sred ulice, i na trotoaru Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 EmptySub Sep 03, 2011 12:08 pm

Ma vrećice su spremne uvek, nego pogledi okolnih posmatrača prosto probadaju, ali smo zaključili da su ljudi najgora moguća vrsta. Ti isti što se zgražavaju na fiziološku potrebu psa, iza sebe ostave tone i tone papirnih maramica, hrane, ... Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 EmptySub Sep 03, 2011 12:10 pm

Ma ima svakakvih, a kad sam sa Kaanom setao Knezom posle Tasa, on se gospodin ispiskio na sred setalista, samo se odjednom stvorio prazan krug oko nas Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 EmptyNed Sep 04, 2011 1:52 am

Zaboravih da kazem,pre neki dan je pocela da kaki na sred Limanskog parka(na stazi)..Pred svim onim ljudima..Srecom,imala sam novine u rukama.. Blesonje jedne! Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 EmptyNed Sep 04, 2011 11:18 am

Anja.. ::
Zaboravih da kazem,pre neki dan je pocela da kaki na sred Limanskog parka(na stazi)..Pred svim onim ljudima..Srecom,imala sam novine u rukama.. Blesonje jedne! Evil or Very Mad
Bez kesice u džepu, nigde!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 EmptyČet Nov 10, 2011 1:41 am

Pre neko vece,setam Kleu na sred Bulevara. Nigde nikog,bilo kasno,kad odjednom sretnemo devojku sa crnim labradorom. Posto je labrador obavljao malu nuzdu,Klea bas tad nasla da vidi da li je on/ona musko ili zensko.Naravno,zavrsila je sa popisanom glavom i tako celim putem do kuce.. aaa
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 EmptyČet Nov 10, 2011 9:59 am

Anja.. ::
Pre neko vece,setam Kleu na sred Bulevara. Nigde nikog,bilo kasno,kad odjednom sretnemo devojku sa crnim labradorom. Posto je labrador obavljao malu nuzdu,Klea bas tad nasla da vidi da li je on/ona musko ili zensko.Naravno,zavrsila je sa popisanom glavom i tako celim putem do kuce.. aaa
Mukica! lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 EmptyČet Nov 10, 2011 11:38 am

[quote=".Marija."][quote="Medena"]Danas u setnji, na zidicu sjede neki decko i cura. Cura se sagne da pomazi Medu, za njom i decko, a Meda mu u sekundi skoci na krilo prljavim mokrim sapama i iz ruke otme kornet sladoleda. Embarassed Embarassed Embarassed[/quote]
Samo sto je ovaj moj oteo Smoki bebi iz kolica Embarassed


[/quote]

Kazem ja da su Meda i Kole duhovni brat i sestra Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 EmptyČet Nov 10, 2011 1:03 pm

smeh
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 EmptyČet Nov 10, 2011 2:15 pm

smeh smeh smeh
Mi i nemamo blamova. To sa vadjenjem raznih stvarcica iz guze nam se desavalo, ali bez svedoka. lol! Ali se zato gospodin jednom ukakio na sred glavne ulice.
Nazad na vrh Ići dole
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 EmptyČet Nov 10, 2011 5:53 pm

Kad smo kod glavne ulice, tamo stalno prodaju kokice, i ima dosta pobacanih dole, i ovaj cim ih vidi upadne u neku vrstu transa i legne onako, ispruzi zadnje noge, poravna se ko tepih, i krene da ih skuplja. Naravno, ljudi gledaju, a nema sanse da ga odvucem, jer on tako legne i dzabe mi je. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 EmptyČet Nov 10, 2011 6:06 pm

Dika redovno kaki kad prolaze neke gadne babe. Kad ga izvedem uvece, umesto da se zavuce u neki mrak, on bira najjacu ulicnu lampu, pa se namesti na travu ispod nje. A stil... vrti se ukrug dok to obavlja... kad prolaze mala deca, obavezno pitaju mame sta to kuca radi, a mame kazu, ne znam sta mu je, valjda kaki... a tek rad nogu - da slucajno ne ugazi... sou zivi Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 EmptyČet Nov 10, 2011 8:10 pm

Haha, ovaj moj je jedno vreme imao foru da kaki i piski u isto vreme. Krene kao da zapisava neku banderu, i onda tako ostane sa tom nogom podignutom, i onda krene i da kaki, a jos nije zavrsio piskenje, i ljudi gledaju i smeju se, a ja sam u fazonu 'zasto samo ja imam nenormalnog psa'. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 EmptyČet Nov 10, 2011 9:56 pm

.Marija. ::
Haha, ovaj moj je jedno vreme imao foru da kaki i piski u isto vreme. Krene kao da zapisava neku banderu, i onda tako ostane sa tom nogom podignutom, i onda krene i da kaki, a jos nije zavrsio piskenje, i ljudi gledaju i smeju se, a ja sam u fazonu 'zasto samo ja imam nenormalnog psa'. Very Happy
smeh smeh smeh
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Sponsored content





Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas   Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Kako prezivljavate vrucine?
» Kako da se pripremim za curu
» Kako do biglijade-MAPA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: opšta priča-
Skoči na: