moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Shorty - mali loverboy iz Zagreba

Ići dole 
+48
snoopy
Natali
.Marija.
King i Maša
Snoopy Gang
jecolinja
Bella
Dani
Anja..
Emanuela
Tabasko the Dika
Aga Aron
FLAFI
Vasica T
lucija
Monika
stefani
Gogili
lili
Ddans Dream Tim
elmer fudd
MarijaRio
falkfoto
DP
mknaumoski
Shiloh
Andrijana
jok.mi
Aćim
luce
Janchee
Vuk
Zvoncica
ula
olja76
Teodor-Tedi iz S.Palanke
Lea2006
Joker_Poker
Bunny's Nightmare
Dolly
Ksenija
Dika
Lino
dusan
Boky&Tanja
Niva
Medena
LuSho
52 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sledeći
AutorPoruka
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Shorty - mali loverboy iz Zagreba   Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 EmptyPon Avg 29, 2011 12:44 pm

I mi uskoro slavimo 4. godisnjicu otkako smo doneli Diksona... jedan od najlepsih perioda u mom zivotu I love you
Nazad na vrh Ići dole
Natali
i'm bigl
i'm bigl
Natali


Broj poruka : 1744
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 10.05.2011

Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Shorty - mali loverboy iz Zagreba   Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 EmptyPon Avg 29, 2011 12:48 pm

Tabasko the Dika ::
I mi uskoro slavimo 4. godisnjicu otkako smo doneli Diksona... jedan od najlepsih perioda u mom zivotu I love you
cheers cmok za Diksona
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beagle-rafa.com
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Shorty - mali loverboy iz Zagreba   Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 EmptyPon Avg 29, 2011 2:14 pm

Predivna slika! tr Da bude joj puuuno sa vama.
Nazad na vrh Ići dole
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Shorty - mali loverboy iz Zagreba   Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 EmptyPon Avg 29, 2011 3:25 pm

Stvarno prelepa slika.Hocemo joos! I love you
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Shorty - mali loverboy iz Zagreba   Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 EmptyPon Avg 29, 2011 3:31 pm

Anja.. ::
Stvarno prelepa slika.Hocemo joos! I love you
top gun
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
LuSho
bigl-manijak
bigl-manijak
LuSho


Broj poruka : 362
Godina : 27
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 14.10.2009

Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Shorty - mali loverboy iz Zagreba   Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 EmptyPon Avg 29, 2011 8:11 pm

Hvalaaa svima! tr

Tabasko the Dika ::
I mi uskoro slavimo 4. godisnjicu otkako smo doneli Diksona... jedan od najlepsih perioda u mom zivotu I love you

Tako je definitivno i kod nas. Ja ga stvarno obožavam. I presretna sam što je došao u našu obitelj i baš je on krivac za to što sam se zaljubila u biglove i što se nadam da ću ih imati što više bude moguće kad odrastem. Very Happy



nedavno smo saznali da Shorty ima i unuke. Shocked (na slici su Shortyev unuk i sin) cheers

Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 IgorIlicServal001671
Nazad na vrh Ići dole
http://julesrules.weebly.com/
Joker_Poker
i'm bigl
i'm bigl
Joker_Poker


Broj poruka : 732
Datum upisa : 05.06.2008

Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Shorty - mali loverboy iz Zagreba   Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 EmptyČet Sep 01, 2011 8:21 pm

LuSho ::

nedavno smo saznali da Shorty ima i unuke. Shocked

Uh što godine lete affraid ! Brate već si postao djed Shocked baš smo ostarili ee Laughing Razz
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Shorty - mali loverboy iz Zagreba   Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 EmptyČet Sep 01, 2011 11:31 pm

Joker_Poker ::
LuSho ::

nedavno smo saznali da Shorty ima i unuke. Shocked

Uh što godine lete affraid ! Brate već si postao djed Shocked baš smo ostarili ee Laughing Razz

Ma ne, vi ste u najboljim godinama top gun
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 47
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Shorty - mali loverboy iz Zagreba   Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 EmptyPet Sep 02, 2011 10:23 am

Niva ::
Joker_Poker ::
LuSho ::

nedavno smo saznali da Shorty ima i unuke. Shocked

Uh što godine lete affraid ! Brate već si postao djed Shocked baš smo ostarili ee Laughing Razz

Ma ne, vi ste u najboljim godinama top gun
cheers top gun
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Shorty - mali loverboy iz Zagreba   Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 EmptyPet Sep 02, 2011 11:36 am

Ovo je kao spanska serija - deda izgleda mladji od unuka Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Shorty - mali loverboy iz Zagreba   Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 EmptyNed Sep 04, 2011 6:02 pm

Tabasko the Dika ::
Ovo je kao spanska serija - deda izgleda mladji od unuka Very Happy

e Vera top gun smeh smeh
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Shorty - mali loverboy iz Zagreba   Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 EmptyNed Sep 04, 2011 6:05 pm

Shorty, jos malo pa penzija. Wink lol!
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Shorty - mali loverboy iz Zagreba   Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 EmptySre Sep 21, 2011 4:49 pm

Kako je Shorty! Mislimo na njega i nadamo se da mu je bolje nakon operacije! tr
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Shorty - mali loverboy iz Zagreba   Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 EmptySre Sep 21, 2011 5:35 pm

I od nas veliki pozdrav i sve najbolje!
Nazad na vrh Ići dole
stefani
bigl-manijak
bigl-manijak
stefani


Broj poruka : 325
Datum upisa : 30.06.2010

Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Shorty - mali loverboy iz Zagreba   Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 EmptySre Sep 21, 2011 10:45 pm

Dolly ::
Kako je Shorty! Mislimo na njega i nadamo se da mu je bolje nakon operacije! Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 626915


a šta mu je bilo nisam u toku
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Shorty - mali loverboy iz Zagreba   Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 EmptyČet Sep 22, 2011 12:09 am

stefani ::
Dolly ::
Kako je Shorty! Mislimo na njega i nadamo se da mu je bolje nakon operacije! Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 626915


a šta mu je bilo nisam u toku

Nadamo se da nije nista strasno. Zelimo brz oporavak cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Shorty - mali loverboy iz Zagreba   Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 EmptyČet Sep 22, 2011 9:42 am

Nadam se da se Lucija neće ljutiti, preneću vam njene postove sa Facebook-a, koji se odnose na to.


Izgleda da je Shortyu iskočio disk, vjerojatno će sutra na operaciju. Držite nam fige! Sad

Tesko mi je to ovako objasnit. Napravio je neki nagli, krivi pokret. Ali kaze vet da je vjerojatno i prije postojalo nesto i da je ovo samo to potaknulo, ali prije stvarno nije bilo nikakvih znakova po cemu smo to mogli vidjeti. Bio je jedan normalan i zdrav pas bez ikakvih problema, a sad ne moze hodat. Jucer smo cijeli dan bili ili kod naseg veta ili na vet. faksu. Stalno smo oko njega, ja ga nosim vamo-tamo, di god treba, ali uzasno ga je gledati takvog. Jucer nisam bila opce u skoli, a ni mama ni tata na poslu, svi smo pod uzasnim stresom.
Danas u 9 idemo na veterinarski fakultet i onda ce vidjet da li i nakon inekcija koje je dobio, treba na operaciju. Iako su nazalost vece sanse da ce trebat. Ako bude tako operirat ce ga tamo odmah jer to treba napraviti u sto kracem roku. Htjeli smo ici u Sloveniju na pregled i mozda operaciju, ali je taj doktor jucer otisao na sluzbeni put. Tako da sad i nemamo drugog izbora. Mozemo samo misliti pozitivno i nadat se da ce sve bit ok. Sad
Hvala svima na figama, sad nam trebaju vise nego ikad prije.

Ostavili smo ga na faksu, spremaju ga za operaciju. Sad
Oko 3-4 ce nam javit kako je proslo.
Hvala svima na brizi. :*

Gotova je operacija. Doktor je rekao da je to ta petruzija diska, da je on uklonio sve sto je mogao i da je operacija bila uspjesna, a da je oporavak bolan i da sad treba cekati kako ce on reagirati. :S

mi cemo napravit sve da mu bude bolje. sad jedva cekam sutra da ga vidim (:

Sad ga idemo vidjet. Veselim se tome kao sto sam se veselila onom danu kad sam ga tek dobila. Javit cu vam kad vidimo u kakvom je stanju.

Doktor je zadovoljan zasad. Shorty sutra dolazi doma Smile

Shorty se vratio kuci (:

Stigao je. Dosta smo se mucili s njim kad je dosao, morali smo ga ocistiti jer je sav bio zapisan. Ne moze bas kontrolirati mokrenje pa smo mu stavili pelenu. Sad konacno spava.

Ali nadamo se da ce uspjeti prohodati. Vjerojatno cemo ici na fizikalne terapije s njim tj. vidjet cemo sta ce nam doktor rec u srijedu na kontroli.
Shorty je dobro. Bio je danas na na kontroli i doktor je jaaako zadovoljan. Mišići zadnjih nogu su punoo bolje nego u subotu, a čini se i živci. U ponedjeljak ide opet na kontrolu, a za 10 dana vade šavove. Trebamo mu vježbati noge, a uskoro bi trebao i na fizikalne terapije. Inače je doktor rekao da je Shorty jedan od najboljih pasa koji je bio kod njih, nisu znali za njega. Mi smo se skroz naviknuli već na ovo stanje i ok smo zasad. Nadamo se da sve ovo znači da je konačno krenulo na bolje. Very Happy





Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Shorty - mali loverboy iz Zagreba   Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 EmptyČet Sep 22, 2011 10:08 am

Bas sam se rastuzila, ali vazno je da sve ide na bolje. Lucija mislimo na vas, drzimo palceve da oporavak bude uspesan. Ljubi nam decka i puno ga mazi cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
stefani
bigl-manijak
bigl-manijak
stefani


Broj poruka : 325
Datum upisa : 30.06.2010

Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Shorty - mali loverboy iz Zagreba   Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 EmptyČet Sep 22, 2011 10:26 am

auuuuuu muko moja.Njemu a i Tebi sve naj naj od nas.Nesmijem ni
zamisliti tako nešto.Znamo kako vam je.Ja bi crko da se Tini ili
tornjacima to desi,toliko sam sentimentalan.
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Shorty - mali loverboy iz Zagreba   Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 EmptyČet Sep 22, 2011 3:35 pm

Shorty, zelimo ti brz oporavak, drzi se! tr
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Shorty - mali loverboy iz Zagreba   Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 EmptyČet Sep 22, 2011 4:29 pm

Drugar, Dika te puno pozdravlja fff
Nazad na vrh Ići dole
LuSho
bigl-manijak
bigl-manijak
LuSho


Broj poruka : 362
Godina : 27
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 14.10.2009

Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Shorty - mali loverboy iz Zagreba   Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 EmptyNed Sep 25, 2011 1:26 pm

Evo da se i ja konačno javim. Najgori dani su (nadam se) iza nas. Prošli smo infuzije, inekcije, kojekakve rendgene, a onda i operaciju. Sad nas čekaju fizikalne terapije i nada da će Shorty prohodati. Ali čvrst je on. Ima toliko volje da to nije za vjerovati. Prije par dana smo krenuli van i on je toliko uporan i žilav. Hoda praktički samo na dvije noge, ali spretan je jako i brz. Kad ga ljudi vide vani dosta nas čudno gledaju, ali većinom pitaju pa šta mu je to bilo. Uglavnom nam govore kako je to užasno i tužno za vidjet. A i nama je bilo tako. Prvih par dana je bio ogroman šok. Otišla sam normalno u školu popodne, izvela prije toga svog psa van, on hoda, trči, a već sam navečer imala praktički nepokretnog psa. Sve se dogodilo stvarno prebrzo. Bili smo u komi svi, nismo baš ni pričali međusobno, ja dan prije operacije nisam bila u školi, bila sam pod ogromnim stresom. Bilo je to užasno iskustvo, tako nešto ne bi poželjela ni najgorem neprijatelju. Ali sad smo se nekako navikli. ''Uhodali'' smo se u to mjenjanje pelena, čišćenje zapišanog psa i ostali stvari za koje smo prvo mislili da će biti nemoguće izvesti. On je naš pas i odlučili smo se boriti i napraviti sve šta treba da se oporavi. Krenulo je konačno nabolje i nadam se da će tako ostati. Imam sreće što imam ovakve roditelje koji su mi prvo kupili toliko željenog psa, a sada se svi zajedno borimo da taj pas ponovo stane na zadnje noge.

Sutra ide opet na kontrolu, doktor je zasad zadovoljan jer obično psi nakon operacije samo leže kojih tjedan dana, ali ne i ovaj moj luđak. Vadit će mu konce ovaj tjedan i onda krećemo na terapije!

Hvala puno svim forumašima na brizi i figama. (pogotovo se zahvaljujem onima koji su nam bili moralna podrška preko Facebook-a. I draga Dolly naravno da se ne ljutim što ste kopirali ono na forum.) Naravno hvala našem veterinaru koji je dolazio u ambulantu iza 10 navečer da bi Shorty dobio inekciju, a hvala i veterinarima na fakultetu koji su ga operirali i brinuli za njega. Rekli su da je bio odličan i da nitko nije ni znao za njega. A kad je ovaj tjedan bio na kontroli svi su mu se javljali i mazili ga. Ko bi rekao da će ga sjećati nakon svih pasa koji im dolaze.

Slikat ću ga danas vani pa da i vi vidite tog našeg malog borca. pusa svima! Volimo vas Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://julesrules.weebly.com/
Natali
i'm bigl
i'm bigl
Natali


Broj poruka : 1744
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 10.05.2011

Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Shorty - mali loverboy iz Zagreba   Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 EmptyNed Sep 25, 2011 1:31 pm

Zelimo brz oporavak! Ljubite ga puno-puno
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beagle-rafa.com
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Shorty - mali loverboy iz Zagreba   Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 EmptyNed Sep 25, 2011 2:10 pm

Brz oporavak našem hrabrom Shorty-ju želi Limbo sa familijom cmok
Nazad na vrh Ići dole
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Shorty - mali loverboy iz Zagreba   Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 EmptyNed Sep 25, 2011 2:52 pm

Shorty zelimo ti sto brzi oporavak Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
Sponsored content





Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Shorty - mali loverboy iz Zagreba   Shorty - mali loverboy iz Zagreba - Page 11 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Shorty - mali loverboy iz Zagreba
Nazad na vrh 
Strana 11 od 14Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sledeći
 Similar topics
-
» Lino- mali lajavac iz Zagreba
» mali biglic treba dom
» mali bigl od dva meseca samo grize

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: