moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ulazak sa psom u prodavnice isl.

Ići dole 
+29
tedibi
jecolinja
FLAFI
Tabasko the Dika
.Marija.
antmari
Ddans Dream Tim
Emanuela
oliva
Gogili
Tina
Vasica T
mini
DP
Monika
Niche
Dolly
Shiloh
Vuk
elmer fudd
Flora
Rona
Aćim
Lea2006
Luna
Dika
Janchee
luce
Medena
33 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulazak sa psom u prodavnice isl.   Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 EmptySre Nov 03, 2010 11:57 am

Vasica T ::
Monika ::
Malo je glupo sto negde ne dozvoljavaju psima u lift. Kad nismo sami u liftu uvek Felixa podignem, ali i tada nekima smeta i to obicno nekim babama i dedama. Sto je najgore, smeta im pas a ne vide sebe kakvi su prljavi. Da im mozda i pas ne baca otpatke po liftu? ee
Stvarno su ovi naši psi grozni. Bacaju đubre po liftovima ,pišu grafite, lome i pale tastere, kradu sijalice ogledala.......Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 2i8d4ao

Ha, ha! Bas tako.

Ja nisam nikad podizala Diku, ali ako zaustavimo pun lift ili neko jos ceka sa nama, ja pitam da li moze i kuca. I svi kazu da moze. Samo jednom mi je receno da ne moze. Sto se tice higijene i telesnih mirisa, da ne komentarisem. Moj Dika mirise kao karanfil u poredjenju sa nekim komsijama...
Nazad na vrh Ići dole
Rona
i'm bigl
i'm bigl
Rona


Broj poruka : 507
Godina : 38
Datum upisa : 29.09.2009

Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulazak sa psom u prodavnice isl.   Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 EmptySre Nov 03, 2010 7:57 pm

A sta sa psima koji su bolesni ili stari, a zive na spratu? Ajde ako su mali, pa mozes da ih poneses, ali recimo moj Tedi ima skoro 30kg, jedva mogu da ga podignem a kamoli jos onda da idem uz stepenice. Ima tesku displaziju, i za koju godinu ce nam lift biti redovno prevozno sredstvo.
Nazad na vrh Ići dole
Tina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Tina


Broj poruka : 87
Godina : 36
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.02.2010

Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulazak sa psom u prodavnice isl.   Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 EmptySre Nov 10, 2010 6:38 pm

Evo vam primjer moje zgrade ako nisam vec pisala. U nasoj zgradi zive 4 psa i 2 macke a zgrada nam ima 5 spratova. Na prvom bokserka Milica, na drugom mi, na trecem jedna macka, na cetvrtom jedna macka i na petom bokser Meda i maltezer Masa. Od svih tih zivotinja jedino je Masa dok je bila mala znala da se popiski u lift (sto gazde nisu cistile) i Meda nekad ubalavi jer je ogroman (isto gazde ne ciste), ali oni to vise ne rade. Meni licno niko od komsija nije nikada nista rekao, a i Badi ne pravi nered. Ali problem nase zgrade je bio sto su moje bivse komsije imale 3 skotska terijera i jednog foks terijera i nisu placali sturuju ni ostale komunalije i kerovi su smrdili kao vraga i toliko bili agresivni u coporu da su ih na kraju izbacili iz zgrade. Meni je dolazila komunalana na vrata da pita imaju li oni pse i da li mi smetaju. Naravno da sam ih iskulirala i rekla da nemam pojma, ali ocigledno druge komsije nisu. I nakon toga svega kad kerovi vise nista ne prljaju osvane pre neki dan grafit u liftu sledeceg sadrzaja "Kada ti pas iZprlja oĆisti" mozda njih nerviraju psi, ali mene boli njoihov pravopis. Pa smo se momak i ja utrkivali ko ce pre da napise grafit ispod. I on je napisao "Nauci pravopis pa se zali sudu!!!". Eto krajnje ne zrelo od nas, ali valjda smo jos maldi. Grafit je zavrsio karijeru jer ga je pre par dana obrilasala zena koja pere lift. Smile Smile I sto rekla Dikina gazdarica moja Dika je karamfil kakvih komsija ima. A ja dodajem da je mozda i pismeniji i kulturniji u pasijem svijetu nego su pojedine komsije u ljudskom.
P.S. A sto imamo dedu u zgradi koji u garazi prelijeva gorivo i hodnik uvijek pun benzina, pa kad neko zapali ima da odemo svi u bip bip bip mislim da je daleko veca briga nego nasi psi. Jos godinu dana pa mi gotov faks dizem krediti i montazna kuca ce da nikne samo tako odrasla sam u kuci sa dvoriste sa psima i mackama i jedav cekam da se tome vratim dosta mi je vise biti podstanar i durati razne polupismene i poluretrdirane ljude. Nadam se da vas ne smorih, ali nakupilo mi se. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulazak sa psom u prodavnice isl.   Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 EmptySre Nov 10, 2010 6:53 pm

Nisi nas smorila, naprotiv. Otprilike svi smo u tim i slicnim mislima. A u nasoj zgradi ima jedan stari covek sa starim psom i ja sam videla kako on pusta psa da se ispiski u zgradi. Valjda nema snage da ga pazi... prosto ne znam sta da kazem. To je fin covek, uvek se lepo javi i pita me - Je l' to trobojac poranio? A ja kako da mu kazem - Pustite trobojca, nego to Vase kucence savatajte da ne piski...

A sto se tice kuce, tek kad vidim Diku kako luduje na placu shvatim kako mu je mesto u dvoristu. Ali posto nema nikakve sanse da zivimo u kuci, mi cemo preko nedelje da prezivljavamo u zgradi, a vikendom malo sebi da damo oduska...
Nazad na vrh Ići dole
Tina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Tina


Broj poruka : 87
Godina : 36
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.02.2010

Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulazak sa psom u prodavnice isl.   Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 EmptySre Nov 10, 2010 7:01 pm

Jbg Bg je zeznut po tom pitanju mi smo rezelvisali plac 15 min kolima od cetra, jer nismo htijeli stan u NS. Ostanemo li ovdje ima da namontiramo kuci u uzmemo jos jednog bigla da Badi ima drustvo. Pa ce nam ovi problemi biti proslost.
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulazak sa psom u prodavnice isl.   Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 EmptyČet Nov 11, 2010 11:31 am

E tad ce uzivanje sa psima da bude potpuno
Nazad na vrh Ići dole
Gogili
i'm bigl
i'm bigl
Gogili


Broj poruka : 892
Godina : 37
Localisation : Beograd
Datum upisa : 23.04.2009

Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulazak sa psom u prodavnice isl.   Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 EmptyPet Dec 03, 2010 1:47 pm

Na Mokroj Gori, u hotelu Mecavnik je dozvoljen boravak psima. Odusevili su me!
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulazak sa psom u prodavnice isl.   Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 EmptyPet Dec 03, 2010 4:34 pm

E pa mogli bi da napravimo Bigl vikend na Mokroj Gori .
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulazak sa psom u prodavnice isl.   Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 EmptyPet Dec 03, 2010 6:57 pm

Vasica T ::
E pa mogli bi da napravimo Bigl vikend na Mokroj Gori .

Super ideja
Nazad na vrh Ići dole
mini
bigl-manijak
bigl-manijak
mini


Broj poruka : 246
Godina : 41
Localisation : BGd Dorcol
Datum upisa : 02.03.2010

Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulazak sa psom u prodavnice isl.   Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 EmptyUto Dec 07, 2010 4:10 pm

Mi imamo srece sa stanarima u zgradi. Imamo nekoliko pasa a li Pako ih je sve sarmirao i svi pitaju da li mogu da ga maze..i jos se zahvaljuju . I obavezno ga pohvale kako je cist. Ali situacija od pre neki dana kada mi je jedna baka prisla i rekla da je ona bila u Nemackoj kod sestre i da tamo na svakoj zgradi pise da psa ne smes izvesti bez povodca i kese za izmet. A ja i komsinica koja je tu bila sa psom jedva docekasmo da joj objasnimo neke stvari,i da je pitamo zasto nije snimila tamo kako gazde uvode pse svuda ,u javni prevoz,restorane, trzne centre i sl nego se uhvatila toga kao pijan plota....uzas.nigde nema lutalica kao kod nas ,ko cisti njihov izmet.
Sto se tice Mecavnika,sjajna ideja!!! Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulazak sa psom u prodavnice isl.   Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 EmptyUto Dec 07, 2010 7:32 pm

Dika ::
Vasica T ::
E pa mogli bi da napravimo Bigl vikend na Mokroj Gori .

Super ideja
Odlicna ideja! To nam je blizu pa bi i mi mogli da dodjemo! Very Happy Very Happy Very Happy
mini ::
Mi imamo srece sa stanarima u zgradi. Imamo nekoliko pasa a li Pako ih je sve sarmirao i svi pitaju da li mogu da ga maze..i jos se zahvaljuju . I obavezno ga pohvale kako je cist. Ali situacija od pre neki dana kada mi je jedna baka prisla i rekla da je ona bila u Nemackoj kod sestre i da tamo na svakoj zgradi pise da psa ne smes izvesti bez povodca i kese za izmet. A ja i komsinica koja je tu bila sa psom jedva docekasmo da joj objasnimo neke stvari,i da je pitamo zasto nije snimila tamo kako gazde uvode pse svuda ,u javni prevoz,restorane, trzne centre i sl nego se uhvatila toga kao pijan plota....uzas.nigde nema lutalica kao kod nas ,ko cisti njihov izmet.
Sto se tice Mecavnika,sjajna ideja!!! Pozdrav
Uvek se uhvate neceg loseg. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulazak sa psom u prodavnice isl.   Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 EmptySre Dec 08, 2010 1:06 pm

Sto ste slatki na avataru!
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulazak sa psom u prodavnice isl.   Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 EmptyČet Dec 09, 2010 11:23 pm

Dika ::
Sto ste slatki na avataru!
Hvala. hehe
Nazad na vrh Ići dole
oliva
novajlija
novajlija
oliva


Broj poruka : 26
Godina : 50
Localisation : podgorica
Datum upisa : 30.10.2010

Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulazak sa psom u prodavnice isl.   Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 EmptyUto Dec 14, 2010 3:05 pm

Mi nismo imali problema u zgradi,mada imamo par porodica koje su sto zbog nemirne djece,sto zbog medjuljudskih odnosa bucniji od copora biglova.Tako da,u slucaju bilo kakve primjedbe,odgovor je spreman. Wink Ideja za Mokru Goru je divna,cak bi i mi iz juznih krajeva podrzali tu ideju,jer u cijeloj Podgorici ima jedan odrasli muzjak,Oliva i par stenaca.Tako da nam falite Sad
Nazad na vrh Ići dole
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulazak sa psom u prodavnice isl.   Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 EmptySub Feb 19, 2011 6:08 pm

e jedino u ovim situacijama zavidim 'zapadu' (austrija, njemacka).. njihovi psi mogu normalno svugdje ici, od ducana s odjecom, do restorana, cak i konobar donosi posudicu s vodom za psica
jedino sto je nuzno da se pas zna pristojno ponasati, a gazda psa u restoranu pita stol pored da li im smeta pas
Nazad na vrh Ići dole
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulazak sa psom u prodavnice isl.   Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 EmptySub Feb 19, 2011 11:36 pm

Daleko smo mi od zapada na zalost....
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulazak sa psom u prodavnice isl.   Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 EmptyČet Mar 24, 2011 3:45 pm

Mozemo da pokrenemo neku akciju da se dozvoli ulazak sa psima u prodavnice, butike, kafice. To nije neizvodljivo, samo da smislimo dobru akciju i mozda i mi jednog dana budemo (makar u tom smislu) poput Francuske.
Meni je to ranije predstavljalo ogroman problem, a pretpostavljam da ce i kada stigne Lava biti isti slucaj. Nekad se desi da covek ljubazno pita da uvede psa sa sobom u bastu kafica, a da odgovor zavisi od toga da li je konobar ljubitelj zivotinja ili ne.
Mene to uzasno smara i mislim da je potpuno nebulozno ne dozvoljavati ulazak psima u takve objekte. Pa, pobogu, svi ti psi uglavnom zive sa svojim vlasnicima, spavaju i jedu sa njima u istim prostorijama, ne vidim sta bi moglo da bude ugrozeno time da sa svojim vlasnicima udju i u prodavnicu.
Naravno, sve ovo pod uslovom da se vlasnik pritom brine o higijeni i pocisti za svojim ljubimcem ako nesto napravi monkey
Nazad na vrh Ići dole
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulazak sa psom u prodavnice isl.   Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 EmptyČet Mar 24, 2011 5:46 pm

Pre neki dan je moj tata procitao u Politici da ce se taj zakon sprovesti, odnosno dozvoljen ulazak pasa u javni prevoz, prodavnice i gde vec... Mrzi me sad da prekucavam tekst, ugl ovih dana je izaslo i sad ne znam kad ce to da bude sprovedeno, ali kao radi se na tome...
Nazad na vrh Ići dole
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulazak sa psom u prodavnice isl.   Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 EmptyČet Mar 24, 2011 8:47 pm

Ja se iskreno nadam. Uh, to bi bas olaksalo zivot! Samo da ne bude kao sa brojnim zakonima koji su se kroz proceduru razvlacili godinama. Mada, ukoliko se pokrene neka drustvena akcija, mozda to moze i da se ubrza Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulazak sa psom u prodavnice isl.   Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 EmptyPet Mar 25, 2011 12:31 am

Nas najveci problem je svest nasih ljudi ili odsustvo iste.
Nazad na vrh Ići dole
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulazak sa psom u prodavnice isl.   Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 EmptyPet Mar 25, 2011 4:15 pm

Dajte ljudi onda da organizujemo neku akciju na nasem forumu,da se lepo dogovorimo, pa da se povezemo sa nekom organizacijom za zastitu zivotinja (tipa ORCA ili neka druga) i da lepo u maju, kad ce vreme sigurno da nas posluzi, organizujemo potpisivanje peticije negde u centru ili na Adi. Mozemo da napravimo taj dan i neku lepu zabavu za nas i nase biglice. Jel to glupo i preambiciozno ili ne? Slobodno recite ako jeste, jer sam ponekad stvarno naivna, pa bas i ne znam da procenim situaciju gfd
Nazad na vrh Ići dole
FLAFI
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
FLAFI


Broj poruka : 83
Godina : 39
Localisation : Banja Luka
Datum upisa : 14.10.2008

Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulazak sa psom u prodavnice isl.   Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 EmptyUto Mar 29, 2011 9:50 pm


Zavidim vam na tome,u Banja Luci je prosle godine stupio na snagu zakon koji je mnogo ogranicio kretanje pasa po gradu. Postavljene su zabrane u skoro svim parkovima u gradu, nigdje gdje postoji igraliste za djecu ne smijete izvesti psa, u glavnoj ulici (kao sto je Knez Mihajlova gdje sam vidjala pse cesto) i svim ulicama,u uzem centru grada, trgovima. A da ne pricam o tome da mogu uci u javni prevoz, prodavnicu ili sl. Svi psi tezi od 10 kg moraju nositi brnjicu itd. Neki kafici dozvoljavaju ulazak psima i to naravno samo u bastu, ali i to je rijetkost. Kazne za nepostovanje ovih propisa se krecu od 100 do 1000 KM (50 do 500 evra). Pisala se i peticija, gdje skupilo oko 2500 potpisa ali gradska uprava jos nista nije uradila po tom pitanju...
Nazad na vrh Ići dole
antmari
bigl-manijak
bigl-manijak
antmari


Broj poruka : 350
Godina : 42
Localisation : Beograd
Datum upisa : 30.01.2011

Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulazak sa psom u prodavnice isl.   Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 EmptyUto Mar 29, 2011 10:00 pm

Totalno smo zaostali! Ovde se nedavno spominjao neki sumanuti propis po kojem bi svi vlasnici tzv. "opasnih pasa" bili u obavezi da idu na neku obaveznu dresuru, posle koje bi dobili dozvolu za setanje svojih ljubimaca
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulazak sa psom u prodavnice isl.   Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 EmptyUto Mar 29, 2011 10:52 pm

antmari ::
Totalno smo zaostali! Ovde se nedavno spominjao neki sumanuti propis po kojem bi svi vlasnici tzv. "opasnih pasa" bili u obavezi da idu na neku obaveznu dresuru, posle koje bi dobili dozvolu za setanje svojih ljubimaca
A čitala sam da postoji i suludi predlog da bude obavezna sterilizacija, odnosno zabranjeno razmnožavanje svih pasa, osim onih koji su u registrovanim odgajivačnicama.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
jecolinja
i'm bigl
i'm bigl
jecolinja


Broj poruka : 821
Godina : 43
Datum upisa : 30.01.2011

Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulazak sa psom u prodavnice isl.   Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 EmptyUto Mar 29, 2011 11:25 pm

Dolly ::
antmari ::
Totalno smo zaostali! Ovde se nedavno spominjao neki sumanuti propis po kojem bi svi vlasnici tzv. "opasnih pasa" bili u obavezi da idu na neku obaveznu dresuru, posle koje bi dobili dozvolu za setanje svojih ljubimaca
A čitala sam da postoji i suludi predlog da bude obavezna sterilizacija, odnosno zabranjeno razmnožavanje svih pasa, osim onih koji su u registrovanim odgajivačnicama.

O gospode Boze sta jos nece smisliti. Pa bolje da smisle sterilizaciju Roma nego sto se bakcu ovakvim glupostima. Koliko je nepodobnih roditelja koji odgajaju svoju decu u krajnje nehumanim uslovima,pa ih to ne sprecava da se i dalje razmnozavaju.
Strasno! U ovoj drzavi je sve naopako! Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulazak sa psom u prodavnice isl.   Ulazak sa psom u prodavnice isl. - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ulazak sa psom u prodavnice isl.
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: pitanja-
Skoči na: