moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Flora iz Beograda

Ići dole 
+28
elmer fudd
Teodor-Tedi iz S.Palanke
Rona
mknaumoski
DP
Shiloh
ivanika
Andrijana
Aćim
Dolly
olja76
jok.mi
Lea2006
Lino
Medena
Boky&Tanja
Vuk
Niva
Bugi
Sara <3 Bigl
Ksenija
luce
Dika
Zvoncica
Dani
anncica
klokkende
Flora
32 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Sledeći
AutorPoruka
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 13 EmptyČet Jun 10, 2010 2:54 am

Pljunuti smo Very Happy

Za 3 dana je i njoj rodjendan Very Happy

Moram da skinem onu muziku za pse da joj pustim da uziva Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Flora iz Beograda - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 13 EmptyČet Jun 10, 2010 12:19 pm

Muzika za pse? Sta je to?
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 13 EmptyČet Jun 10, 2010 1:21 pm

http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/1131/Video/719600/Koncert+za+pse.html

Pa cu videti, sigurno da ima na netu da se nadje nesto ovako, ako nadje okacicu vam.
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Flora iz Beograda - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 13 EmptyPet Jun 11, 2010 10:49 am

Super!
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 13 EmptyPet Jul 02, 2010 12:31 pm

Mi smo danas naucili da plivamo Very Happy

Mama je bila na Savi sa njom i Floki je video Vucka(neki novi drugar) kako pliva, pa je i ona za njim Very Happy Do tad se samo brcka.

Nisam bio prisutan pa nisam ni slikao, ali sigurno ce biti kupackih slika uskoro Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Flora iz Beograda - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 13 EmptyPet Jul 02, 2010 12:41 pm

Flora ::
Mi smo danas naucili da plivamo Very Happy

Mama je bila na Savi sa njom i Floki je video Vucka(neki novi drugar) kako pliva, pa je i ona za njim Very Happy Do tad se samo brcka.

Nisam bio prisutan pa nisam ni slikao, ali sigurno ce biti kupackih slika uskoro Very Happy
Flora iz Beograda - Page 13 Bravo10
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Flora iz Beograda - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 13 EmptyPet Jul 02, 2010 12:49 pm

Bravo!!! Mi jos ne znamo da li znamo da plivamo Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Flora iz Beograda - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 13 EmptyPet Jul 02, 2010 2:19 pm

Dika ::
Bravo!!! Mi jos ne znamo da li znamo da plivamo Shocked
Mi znamo. Doli je plivala u fontani! smeh
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 13 EmptyPet Jul 02, 2010 2:38 pm

Znaju svi da plivaju, eto vi ste nam blizu, raspust je, vodicemo ih na plivanje jednom Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Flora iz Beograda - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 13 EmptyPet Jul 02, 2010 3:30 pm

Bravo Floki! sunny
Nazad na vrh Ići dole
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 47
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Flora iz Beograda - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 13 EmptySub Jul 03, 2010 12:24 am

HAJMO SVI NA PLIVANJE...HOCE I KAJA NA PLIVANJE
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 13 EmptySub Jul 03, 2010 9:40 pm

Ajde, ja sam za Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Flora iz Beograda - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 13 EmptyNed Jul 04, 2010 2:47 am

Bravo Flora! organizirajte vi skolu plivanja za ove neplivace Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 13 EmptyNed Jul 04, 2010 3:04 am

Svi znaju da plivaju Very Happy to je urodjeno kerovima Very Happy nisu tupavi kao mi ljudi da moramo da ucimo
Nazad na vrh Ići dole
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 47
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Flora iz Beograda - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 13 EmptyNed Jul 04, 2010 2:10 pm

ljubi vas kaja mi sve znamo samo sto po neki put necemo jer smo malo tvrdoglavi
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Flora iz Beograda - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 13 EmptyNed Jul 04, 2010 5:05 pm

Nisam znala da imamo i plivacki klub bounce
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 13 EmptyNed Jul 04, 2010 10:14 pm

Pa ovi bi i Mont Everest osvojili glat. To puca od energije sve Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 47
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Flora iz Beograda - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 13 EmptyNed Jul 04, 2010 10:50 pm

za sada samo plivacki klub,kad dodje zima onda cemo i planinarenje
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 13 EmptySre Avg 11, 2010 5:09 pm

Mi imamo problema sa sikom. Malo nam se nakupilo mleka i zagnojilo, pa je veterinar iscedio i onda smo pili neke glupe hormone od kojih smo mnogo povracali Sad i veterinar je rekao da moze da bude opasno ako je ne prodje to sad Sad

I njoj i nama da olaksamo, kaze veterinar da je najbolje da je sterilisemo...verovatno cemo to i uraditi.
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Flora iz Beograda - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 13 EmptySre Avg 11, 2010 5:51 pm

Flora ::
Mi imamo problema sa sikom. Malo nam se nakupilo mleka i zagnojilo, pa je veterinar iscedio i onda smo pili neke glupe hormone od kojih smo mnogo povracali Sad i veterinar je rekao da moze da bude opasno ako je ne prodje to sad Sad

I njoj i nama da olaksamo, kaze veterinar da je najbolje da je sterilisemo...verovatno cemo to i uraditi.
Doli posle svakog teranja ima lažnu trudnoću, sve sa mlekom u sikama, ali uz hladne obloge, nije došlo do mastitisa, pa se to povuče.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Flora iz Beograda - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 13 EmptySre Avg 11, 2010 9:43 pm

Kada je Lea prvi put imala lažnu, vet nam je savetovao jedan dan bez vode i hrane i posle toga što više istrčavanja i boravka napolju! Izričito je zabranio da joj cedimo mlekce! Ali, očigledno svaki vet ima svoju teoriju!
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Flora iz Beograda - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 13 EmptySre Avg 11, 2010 9:47 pm

Lea2006 ::
Kada je Lea prvi put imala lažnu, vet nam je savetovao jedan dan bez vode i hrane i posle toga što više istrčavanja i boravka napolju! Izričito je zabranio da joj cedimo mlekce! Ali, očigledno svaki vet ima svoju teoriju!
I ja sam čitala da ne sme da se cedi, jer onda još više nadolazi!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 13 EmptySre Avg 11, 2010 11:59 pm

U Miću se kunu svi, a vala i ja. Kod coveka sam otisao na preporuku moje tetke, kojoj je pazio Akija 12 godina ja mislim. I ceo njegov tim je sjajan zaista, mačak moje devojke je pravi primer za to i sjajne reakcije jednog momka iz te ambulante. Da me neko ne shvati pogresno, nit ga branim, nit skacem na vas, samo hocu da obrazlozim, zasto imam puno poverenje u njega. Pritom kod njih pare nikad nisu bile problem, to je i meni sad rekao za Floru kad sam ga pitao za sterilizaciju i da ne znam kad cu skupiti, a drugo sto devojka moja, nije imala da plati tada za macka za sve te intervencije, a bilo ih je, momak je sacekao bas dosta, i ispala je smesna cifra za sve sto je uradio (imao je kamen macak mali i piskio je krv Sad((((( ) Nije mi on bio prvi izbor za veterinara, nisam ni znao za njega, imao sam ovde jednog u 70om, i nije mi se dopao, pritom pregled 800 dinara, pa kad joj je radio one bradavice, naplatio mi duplo jer nije odma` uradio kako treba...nije mi se dopalo to. No, da se vratimo na problem.

Nije bilo mleko, to je već bio gnoj, jedna čvrsta masa u njenoj siki, koju je on iscedio, sa vrlo malo krvi čak. Sada je popila opet malo tabletice i reakcija je daleko bolja nego sinoć, samo je malo povratila, jer sam pazio danas kad će da jede, kad će da pije i koliko. U petak ćemo videti kako je to sve ispalo i da li je sterilizacija neophodna.

Posle koliko se vašim ženkama javljalo to?

Flora je teranje imala jos u martu...znaci da je proslo dosta od toga, i samo jedna sika je bila puna, ostale su sve ok. Samo da ona bude dobro.
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Flora iz Beograda - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 13 EmptyČet Avg 12, 2010 10:14 am

Lažna trudnoća je baš poput prave, koja traje oko dva meseca i što je bliži termin "porođaja", sike su sve opuštenije i pune se mlekom. Znači od polovine teranja, kad bi se parila, pa u naredna dva meseca, s tim što se u početku ne primećuje ništa. fff
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 13 EmptyČet Avg 12, 2010 12:32 pm

To je i mene vet pitao, jel` imala teranje pre 2 meseca. Nije pre dva, vec pre skoro 5 meseci, to me i zabrinulo. I samo jedna sika se napunila Sad Sreca evo dobro reaguje na ovaj hormon sad, mada jadna nista nije ni jela previse pa da ima sta da povrati.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Flora iz Beograda - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 13 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Flora iz Beograda
Nazad na vrh 
Strana 13 od 14Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Sledeći
 Similar topics
-
» Rio iz Beograda
» Lea iz Beograda
» Nando, Oksa i Stella iz Kovina
» Ari iz Beograda
» Ema iz Beograda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: