moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Flora iz Beograda

Ići dole 
+28
elmer fudd
Teodor-Tedi iz S.Palanke
Rona
mknaumoski
DP
Shiloh
ivanika
Andrijana
Aćim
Dolly
olja76
jok.mi
Lea2006
Lino
Medena
Boky&Tanja
Vuk
Niva
Bugi
Sara <3 Bigl
Ksenija
luce
Dika
Zvoncica
Dani
anncica
klokkende
Flora
32 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Sledeći
AutorPoruka
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 12 EmptySre Maj 26, 2010 2:22 pm

Al` je jutros lajala, hteo sam da je zadavim... no...

Nesto slabo jede zadnjih nekoliko dana :S kao da izvoljeva, da je meso sa rostilja jela bi sve u 16... i onda dolazim u situaciju da na sanku stoji kesa puna neke njene hrane iz shopa, otvaram frizider da doruckujem taman se ponadam da je neka sunka velika kupljena, kad ono salama za pse, sa sve biglom (ja mislim) nacrtanim na njoj. Zanimljivo... Ja kad necu da jedem nesto dobijem "poljubi pa ostavi" super su...

Kupili smo joj ono cudo umesto ogrlice za vrat, ono sto ide oko nje, na grudni kos, roze boje, simpa je.

Jel` imaju te fore da manje jedu leti? Ova cak bas slabo jede nesto, da ne kazem da ne jede...
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 12 EmptyČet Maj 27, 2010 3:53 pm

Kakav pas...

Juce ja popodne spremam sebi rucak, ova se mota tu nesto, vice mama iz kuhinje, daj to iz frizidera (sipala iz cinije sto nije htela da jede Flora da se ne kvari) pa je ponudi ako hoce. Ja onako ladno ono uzeo stavio na pod, cak nisam ni u ciniju sipao nego iz plasticne kutije za sladoled, sve olizala. Mama joj jutros sipa granule cisto, ona nece da jede, ja dodjem uzmem u ruku da je hranim ona jede...zanimljivi su bas. Da je hranim nema sanse, ogladnece dupe.
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Flora iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 12 EmptyČet Maj 27, 2010 4:09 pm

ja je razumem. i ja volim da jedem u drustvu! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Rona
i'm bigl
i'm bigl
Rona


Broj poruka : 507
Godina : 38
Datum upisa : 29.09.2009

Flora iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 12 EmptyČet Maj 27, 2010 4:13 pm

Nemoj da je hranis iz ruke, posle ce da se navikne a onda ce to biti ziva muka. Mozda zbog vrucine manje jede, a moguce i da joj se te granule vise ne svidjaju. Mene je Tedi cimao sa tim granulama u nedogled, mislim da je probao sve moguce granule koje su na trzistu kod nas, i na kraju je ostao samo pedigre kao jedini kojeg hoce da jede duze od dve nedelje.
Mislim da i njima postane dosadno kad stalno jedu istu hranu, pa mozes recimo da joj kupis dve vrste granula pa da menjas na svakih par dana. I ako nece da jede onda kad joj das, odmah skloni, kad ogladni ima sve da pocisti.
Nazad na vrh Ići dole
elmer fudd
i'm bigl
i'm bigl
elmer fudd


Broj poruka : 586
Datum upisa : 10.12.2006

Flora iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 12 EmptyČet Maj 27, 2010 5:10 pm

Možda je vrijeme da se prebaci na hranu za odrasle. Znaju zezati u toj dobi. Ako neće jesti, maknite joj hranu i ponudite joj navečer. Ništa neće biti ako ne jede jedan dan. Kad bude gladna, pojest će. Većina vlasnika napravi grešku pa isprobaju sve moguće vrste hrane, a pas i dalje zeza. Pogotovo ako mu se daje ljudska hrana, normalno da im je ukusnija pa tek onda neće jesti dehidrat. Uvijek joj možete u dehidrat dodati nešto da je privuče i zamiriši - malo kravljeg sira, jogurta i sl.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.elmerfudds.hr
Shiloh
i'm bigl
i'm bigl
Shiloh


Broj poruka : 579
Datum upisa : 21.11.2008

Flora iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 12 EmptyČet Maj 27, 2010 8:48 pm

cmok veliki za familiju i zenu naravno Smile
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 12 EmptyPet Maj 28, 2010 8:44 am

Ne hranim je iz ruke, samo sam probao da vidim dal` ce da jede. Retko joj i dajemo granule, uglavnom jede kuvane stvari, kupili smo joj granule jer nije htela da jede ovo sto inace klopa (piletina, pirinac...). Mislim da jede granule neke za odrasle. Lepe su joj, oce da ih jede, samo izmislja.

Mama je i sklonila onaj dan to sto joj inace da dajemo, pa kad sam joj dao uvece sve je pojela.
Nego nece ni meso da jede, a mama joj kupila neko fino bas za pse, one kobasice ili sta vec...bas izmislja.

No, kad zagladni jesce Very Happy

Pozdrav i za vas sve tamo koliko vas ima Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Flora iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 12 EmptyPet Maj 28, 2010 11:48 am

Mozda preterujem, ali ja Diki uvek malo ranije izvadim ako ima nesto u frizideru za njega, da se zagreje na sobnoj temperaturi.
Nazad na vrh Ići dole
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Flora iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 12 EmptyPet Maj 28, 2010 12:06 pm

Dika ::
Mozda preterujem, ali ja Diki uvek malo ranije izvadim ako ima nesto u frizideru za njega, da se zagreje na sobnoj temperaturi.
Slažem se sa Verom. Možda je to problem, mada mislim da se om samo mazi. Mi našim psima dajemo hranu tako da je približno jednaka sobnoj temperaturi. Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Flora iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 12 EmptyPet Maj 28, 2010 2:58 pm

Ja isto malo u mikrovalnoj podgrijem jelo ako je stajalo u frizideru.
Nazad na vrh Ići dole
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 48
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Flora iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 12 EmptyPet Maj 28, 2010 10:37 pm

jok.mi ::
Dika ::
Mozda preterujem, ali ja Diki uvek malo ranije izvadim ako ima nesto u frizideru za njega, da se zagreje na sobnoj temperaturi.
Slažem se sa Verom. Možda je to problem, mada mislim da se om samo mazi. Mi našim psima dajemo hranu tako da je približno jednaka sobnoj temperaturi. Pozdrav
top gun top gun top gun
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 12 EmptySub Maj 29, 2010 5:53 pm

Nista ne citate... mi smo njoj to sto joj je spremljeno stavili u frizider, da ne stoji. Onda smo iz zezanja uzeli i dali joj to tako da vidimo dal` ce da jede, i ona je sve to tako hladno smazala.

Naravno da joj dajem hranu koja je na sobnoj temperaturi Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 48
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Flora iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 12 EmptySub Maj 29, 2010 6:10 pm

Flora ::
Nista ne citate... mi smo njoj to sto joj je spremljeno stavili u frizider, da ne stoji. Onda smo iz zezanja uzeli i dali joj to tako da vidimo dal` ce da jede, i ona je sve to tako hladno smazala.

Naravno da joj dajem hranu koja je na sobnoj temperaturi Very Happy
top gun top gun top gun top gun top gun top gun
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Flora iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 12 EmptyPon Maj 31, 2010 12:02 pm

Pojesce oni i hladno i vruce i mlako, tu nema dileme
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Flora iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 12 EmptyPon Jun 07, 2010 11:01 am

FLORI SREĆAN PRVI RODJENDANČIĆ!
Nazad na vrh Ići dole
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Flora iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 12 EmptyPon Jun 07, 2010 12:03 pm

I mi se pridružujemo čestitkama. trgtr drunken
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Flora iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 12 EmptyPon Jun 07, 2010 2:04 pm

I mi! Sve najbolje za simpaticnu komsinicu!
Nazad na vrh Ići dole
klokkende
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
klokkende


Broj poruka : 143
Godina : 52
Localisation : Uzice
Datum upisa : 20.04.2007

Flora iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 12 EmptyPon Jun 07, 2010 2:11 pm

Srecan rodjendan, ali Florinom vlasniku, Flora mora da se strpi jos nekoliko dana!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://pets.groups.yahoo.com/group/waterslagers_serbia/
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Flora iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 12 EmptyPon Jun 07, 2010 3:43 pm

Srecan rodjendan Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Flora iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 12 EmptyPon Jun 07, 2010 5:13 pm

Srecan rodjendan
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Flora iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 12 EmptyPon Jun 07, 2010 5:28 pm

Slavljenica slavljeniku želi SREĆAN ROĐENDAN!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Flora iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 12 EmptyPon Jun 07, 2010 6:03 pm

I od nas sve naj!
Nazad na vrh Ići dole
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Flora iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 12 EmptyPon Jun 07, 2010 6:19 pm

Hehe Very Happy

Kao sto rece Zeljko, meni je danas rodjendan, Flori je za 6 dana Very Happy svi smo blizanci Very Happy

Hvala svima puno.
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Flora iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 12 EmptyPon Jun 07, 2010 10:55 pm

Flora iz Beograda - Page 12 30acrjt
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Flora iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 12 EmptyUto Jun 08, 2010 12:05 pm

Flora ::
Hehe Very Happy

Kao sto rece Zeljko, meni je danas rodjendan, Flori je za 6 dana Very Happy svi smo blizanci Very Happy

Hvala svima puno.

Ja vidim vi ličite... scratch
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Flora iz Beograda - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flora iz Beograda   Flora iz Beograda - Page 12 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Flora iz Beograda
Nazad na vrh 
Strana 12 od 14Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Sledeći
 Similar topics
-
» Rio iz Beograda
» Lea iz Beograda
» Nando, Oksa i Stella iz Kovina
» Ari iz Beograda
» Ema iz Beograda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: