moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Maja iz Oroma

Ići dole 
+32
tedibi
Ddans Dream Tim
Monika
jecolinja
antmari
Gogili
naca-faca
Shiloh
Tabasko the Dika
Emanuela
Snoopy Gang
falkfoto
Teodor-Tedi iz S.Palanke
Joker_Poker
Sara <3 Bigl
jok.mi
Boky&Tanja
olja76
Lino
Lea2006
Ksenija
Andrijana
Vuk
luce
Dika
filip
Niva
dunja
Medena
Zvoncica
Dolly
Dani
36 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sledeći
AutorPoruka
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Maja iz Oroma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maja iz Oroma   Maja iz Oroma - Page 7 EmptyPet Sep 04, 2009 11:22 am

Stvarno slatke slike. Maja raste kao iz vode!
Draga Majo, mozemo se uvijek naci na Palicu, ali dobrodosla si da nas posjetis i u Subotici, pa da se mozes fino izigrati sa Medom u dvoristu.
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Maja iz Oroma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maja iz Oroma   Maja iz Oroma - Page 7 EmptyPet Sep 04, 2009 1:39 pm

Mnogo lepa kuca!
Nazad na vrh Ići dole
Dani
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Dani


Broj poruka : 231
Godina : 51
Localisation : Orom
Datum upisa : 24.04.2009

Maja iz Oroma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maja iz Oroma   Maja iz Oroma - Page 7 EmptyPet Sep 04, 2009 4:33 pm

Medena ::
Stvarno slatke slike. Maja raste kao iz vode!
Draga Majo, mozemo se uvijek naci na Palicu, ali dobrodosla si da nas posjetis i u Subotici, pa da se mozes fino izigrati sa Medom u dvoristu.

ok.... samo ovi moji su leni auuuuuuuuuuuuu Razz
Nazad na vrh Ići dole
Teodor-Tedi iz S.Palanke
bigl-manijak
bigl-manijak
Teodor-Tedi iz S.Palanke


Broj poruka : 285
Datum upisa : 24.12.2008

Maja iz Oroma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maja iz Oroma   Maja iz Oroma - Page 7 EmptyPet Sep 04, 2009 5:43 pm

Bas je porasla.Sve je lepsa. hehe
Nazad na vrh Ići dole
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Maja iz Oroma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maja iz Oroma   Maja iz Oroma - Page 7 EmptySub Sep 05, 2009 12:13 am

Nađe li zeca Majo na toj poljani? Baš si se lepo uputila u poteru. asdasdasda
Nazad na vrh Ići dole
Dani
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Dani


Broj poruka : 231
Godina : 51
Localisation : Orom
Datum upisa : 24.04.2009

Maja iz Oroma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maja iz Oroma   Maja iz Oroma - Page 7 EmptyNed Sep 06, 2009 11:15 am

Nismo jos isli van sela.... tako da sa zecom i ostalim divljac se jos nije srela...
jedino ispred nase kuce u zbunju imamo neku porodicu jezeva... pa.... malo smo ga ponjusili ali nije bila bas previse uzbudjena...
ma da neko jutro se igrala Maja sa crknutim pacovom... ali mozda je macka bila lovac... uglavnom... nismo jos ustanovili kakve lovacke sposobine posedjuje Maja....
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Maja iz Oroma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maja iz Oroma   Maja iz Oroma - Page 7 EmptyNed Sep 06, 2009 2:09 pm

Majo, Majo, pa zar sa pacovom da vežbaš?? affraid
Nazad na vrh Ići dole
Dani
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Dani


Broj poruka : 231
Godina : 51
Localisation : Orom
Datum upisa : 24.04.2009

Maja iz Oroma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maja iz Oroma   Maja iz Oroma - Page 7 EmptyNed Sep 06, 2009 8:47 pm

.... Embarassed .... odnekud mora da se pocnje Smile

Bili smo danas u poseti kod Roky-a , Koker-Spanijel (totalni ludak...)
Slike su.... affraid ali mislim ko je pokusao da slika Bigla o pokretu.... nece da se cudi Laughing

usput pored asdasdasda

Maja iz Oroma - Page 7 34h6frq

opa... tu ima nekog ?

Maja iz Oroma - Page 7 Mwp91u

....nema je....

Maja iz Oroma - Page 7 6hklmo

Zdravo Roky !!!

Maja iz Oroma - Page 7 28byw07

Maja iz Oroma - Page 7 2mhvc50

....moze jurcanje ???

Maja iz Oroma - Page 7 6y1cmq

... hyper-hyper...

Maja iz Oroma - Page 7 1zl38u9

Maja iz Oroma - Page 7 30aynue

Maja iz Oroma - Page 7 Mmbwok

...ajmo na pice...

Maja iz Oroma - Page 7 Xmj43r

dosta za danas....

Maja iz Oroma - Page 7 33uejx1

... inace , Roky je mnogo lep decko.... samo slabo trckara sa svojim vlasnicima... prepun je neiskoriscene energije... prvih 10 slika su samo braon mrlje a ispod mrlje viri Maja Shocked
Tako da sam Rokya stavio na povodac i punom parom krenuli biciklom u setnju...dobrih 10 minuta... tek tad se "smirio"... barem vise nije pokusavo da "siluje" Maju... Evil or Very Mad
Vlasnici Rokya su bili iznenadjeni na relativno mirnom ponasanju Rokya... nakon "setnje"... Nadam se da cu uspeti da nagovorim priatelje, da ga svaki dan potrckaraju bar na nekih 10-15 minuta.
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Maja iz Oroma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maja iz Oroma   Maja iz Oroma - Page 7 EmptyPon Sep 07, 2009 10:22 am

Slatki su. Maja je prava lepotica, samo je mnogo brzo porasla!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Maja iz Oroma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maja iz Oroma   Maja iz Oroma - Page 7 EmptyPon Sep 07, 2009 11:46 am

Pozdrav od Dike Maji i drugaru
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Maja iz Oroma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maja iz Oroma   Maja iz Oroma - Page 7 EmptyPon Sep 07, 2009 3:03 pm

Neka izvinu vlasnici muzjaka, ali to naskakivanje je meni stvarno mucno. Tako mi odvedemo Medu da se "izigra", a ovaj bez prestanka, od pocetka da kraja, samo naskakuje... a Meda grebe i rukama i nogama da bude sa nama u kuci i uopste joj ne prija takva igra. Na kraju smo odustali.
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Maja iz Oroma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maja iz Oroma   Maja iz Oroma - Page 7 EmptyPon Sep 07, 2009 4:30 pm

To je jos i dobro, a ludi Gile posto Serena ima teranje pa su neizmenicno zatvoreni u boksu(nezelimo da se ove godine pare) on naskakuje macku, sta ces kada je u pitanju zabranjena ljubav sa Serenom....eh mora da me boguju u svojoj glavi....
Nazad na vrh Ići dole
Dani
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Dani


Broj poruka : 231
Godina : 51
Localisation : Orom
Datum upisa : 24.04.2009

Maja iz Oroma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maja iz Oroma   Maja iz Oroma - Page 7 EmptyPon Sep 07, 2009 9:52 pm

Dolly ::
Slatki su. Maja je prava lepotica, samo je mnogo brzo porasla!

a tek nama kako je zao Sad ali.... Razz sto veca to vise vragolanstva Laughing

Serena : To je jos i dobro, a ludi Gile posto Serena ima teranje pa su neizmenicno zatvoreni u boksu(nezelimo da se ove godine pare) on naskakuje macku, sta ces kada je u pitanju zabranjena ljubav sa Serenom....eh mora da me boguju u svojoj glavi....

aaa aaa smeh smeh jeste strasan Gile.... moras mu nabavit neku komsinku.... ipak.... macka sa klempavim usima Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Dani
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Dani


Broj poruka : 231
Godina : 51
Localisation : Orom
Datum upisa : 24.04.2009

Maja iz Oroma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maja iz Oroma   Maja iz Oroma - Page 7 EmptyUto Sep 08, 2009 8:17 pm

Danas smo se prosetali malo van sela... sto se tice "divljac"... nada-nista-zero.... ali barem smo se istrcali Smile

Maja iz Oroma - Page 7 2w2hude

Maja iz Oroma - Page 7 5anukh

Maja iz Oroma - Page 7 125tmkz

Maja iz Oroma - Page 7 29vh0rs

Maja iz Oroma - Page 7 2jg12u0

Maja iz Oroma - Page 7 23r77nl
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Maja iz Oroma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maja iz Oroma   Maja iz Oroma - Page 7 EmptyUto Sep 08, 2009 8:26 pm

Istrcali se... zeca niste uhvatili....
Nazad na vrh Ići dole
Joker_Poker
i'm bigl
i'm bigl
Joker_Poker


Broj poruka : 732
Datum upisa : 05.06.2008

Maja iz Oroma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maja iz Oroma   Maja iz Oroma - Page 7 EmptyUto Sep 22, 2009 1:51 pm

Još je mlada ali uskoro kad krene za zecom neće je nitko moći zaustaviti cmok .
Nazad na vrh Ići dole
Dani
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Dani


Broj poruka : 231
Godina : 51
Localisation : Orom
Datum upisa : 24.04.2009

Maja iz Oroma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maja iz Oroma   Maja iz Oroma - Page 7 EmptyNed Mar 28, 2010 3:07 pm

pa evo nakon dugog vremena i mi da se javimo....
Puno toga se desilo u medjuvremenu , proslo nam prvo teranje... nabavili smo prvog krpelja... razcupali svaki jastucic i pojeli deo kuce... ali naj draze... danas smo prvi put bili na izlozbi... sa namerom da samo "pogledamo" sta se radi i kako se ponasamo medju gomilu psa... pa na kraju dobili PETICU !!! ... kasnije cu malo detaljinije... ali ukratko... tolko...
...treba da kazem da smo svi sretni i mnogo ponosni ???! mislim ne Smile
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Maja iz Oroma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maja iz Oroma   Maja iz Oroma - Page 7 EmptyNed Mar 28, 2010 3:40 pm

Pa gde si ti Majo, lutko jedna, tako dugo te nema!!! Čestitke na oceni, nismo ni sumnjali!
Nazad na vrh Ići dole
Boky&Tanja
bigl-manijak
bigl-manijak



Broj poruka : 337
Localisation : Ruma
Datum upisa : 07.09.2008

Maja iz Oroma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maja iz Oroma   Maja iz Oroma - Page 7 EmptyNed Mar 28, 2010 4:05 pm

Eeeeej pa gde ste vi ????
BRZO SLIKE SLIKE SLIKE !!!! bounce bounce bounce bounce
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Maja iz Oroma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maja iz Oroma   Maja iz Oroma - Page 7 EmptyNed Mar 28, 2010 10:47 pm

Maja je bila preslatko štene, pa je, naravno, izrasla u mnogo lepu mladu biglicu! Čestitamo lep uspeh! tr
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Maja iz Oroma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maja iz Oroma   Maja iz Oroma - Page 7 EmptyNed Mar 28, 2010 10:55 pm

CESTITAMO Maja iz Oroma - Page 7 219dmrk
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
falkfoto
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
falkfoto


Broj poruka : 208
Godina : 56
Localisation : Kikinda u ravnom Banatu
Datum upisa : 05.10.2009

Maja iz Oroma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maja iz Oroma   Maja iz Oroma - Page 7 EmptyNed Mar 28, 2010 11:07 pm

sunny ČESTITAMO!!! sunny
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/home.php?#!/pages/Kikinda-Serbia/Bigl-ho
olja76
bigl-manijak
bigl-manijak
olja76


Broj poruka : 299
Godina : 47
Localisation : Beograd,Palilula
Datum upisa : 03.02.2009

Maja iz Oroma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maja iz Oroma   Maja iz Oroma - Page 7 EmptyNed Mar 28, 2010 11:26 pm

cestitamo lepotici!
Nazad na vrh Ići dole
Dani
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Dani


Broj poruka : 231
Godina : 51
Localisation : Orom
Datum upisa : 24.04.2009

Maja iz Oroma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maja iz Oroma   Maja iz Oroma - Page 7 EmptyPon Mar 29, 2010 3:23 am

hmm... da znam odakle da pocnjem...
kao prvo... danas smo saznali koliki smo "magarci" sto se tice izlozbe i uopste cele procedure... izgleda puno komplikovanije nego sto jeste... naravno da smo naj komplikovaniji nacin izabrali...
Jeste da su nas priatelji uputili sta i kako... ali... lenjost je veliki nepriatelj Embarassed tako da puno toga jos nismo uradili... pa nismo uopste imali nameru da ocenimo Maju , nego samo da vidimo kako ce se ponasat (... a i mi...) kad je veca koncentracija psa oko nas...
nisam se uopste nadao da ce sve tako glatko da prodje, Maja kao usisivac sve i svasta nanjusila... bio to mali pekinezer ili ogromna doga... absolutno nebitno.
Meni jos uvek boli ruka od silnog povlacenja , ali mislim da je po Maji... jos uvek bi bili u Kanjizi da pronjuskamo po 150 x put...

Srecom , medju toliko psa samo smo malog pekinezera nasli koji je bio malo agresivniji (branio svoju gazdaricu ili ko zna sta...) ali naravno osim lajanja pekinezere nije se nista desilo...
Maja iz Oroma - Page 7 Syw20x
Mogu reci da mi je bilo bas drago, da je Maja jedna od najprijatnijih psa , ali nikako najmirnija... vukla nas non-stop na sve strane... Sto me cudilo... nisu Biglici najinteresantniji... bolje receno svi psi su bili izuzetno interesantni za Maju.
Maja iz Oroma - Page 7 Qmyph5
Maja iz Oroma - Page 7 2iux6p2
Maja iz Oroma - Page 7 2cqmmua
Naravno kad smo mi ugledali nekog... odma smo stali da se divimo... tako smo danas upoznali Carlija,Melody,Aladar,Prezli,Dante i jos nekih tri Bigla cije ime nisam zapamtio.
Maja iz Oroma - Page 7 E6ym8l
Maja iz Oroma - Page 7 2gt1apk
Maja iz Oroma - Page 7 1z2hx8o
Maja iz Oroma - Page 7 Mn2beb
Maja iz Oroma - Page 7 Rrrw2q
Maja iz Oroma - Page 7 4vjw4w
tako da smo popricali sa mnogo Vlasnika... i svako nam zamerio, sto nismo prijavili Maju...
dok nam... ne-znam-ko predlozio, da prijavimo Maju danas... samo na ocenjivanje...
kazem ja, da neznamo da pokazemo zube, necemo da stanemo mirno... i uopste... nismo mi za izlozbe...
samo sto me nije "osamarila" pogledom... "pa sta imas da izgubis ?"
S tim recima osli mi da uplatimo i cekali da se zavrsi ocenjivanje redovno prijavljenih psa.
Dok smo cekali pokusali smo da nekako nagovorimo Maju da dozvoli da joj pogledamo zube... ali nista...
Kad su nas , koji smo se danas prijavili, pozvali... malo mi se zgrcio stomak....
Sudia me nije bas ohrabrio , kad sam mu reko ,da smo prviput tu... i bez da prosetamo ili bilo sta... prva stvar... zube hoce da vidi.... affraid muka moja... kad vidi sudija da se mucim... kaze mi da malo stegnem kod usiju.. i vidi cuda... Majina glava ostane mirna za 3 sekunde... taman, da pogleda da je sve ok...
s komentarom..."ovo je znak , da ne treba da je vodimo na izlozbe..." okrene se i ode ... a mi sa Majom ko usr@ni cucimo u ringu...
Verovatni sam bio crven ko paradajz.... pa nisam ni znao kamo da krenem... kad mi kaze da je vodim u krug...
naravno u tom trenutku nisam znao dal sam musko il zensko a kamoli da li sa desne ili sa leve strane treba daje vodim..., tako da me i tu odma izgrdila sudija... ali ipak... prosetali se mi...
Po zavrsetku kruga cujem ja kako diktira... ovo odlicno ,ono odlicno , snazni hodovi... ocena-odlicna !
... ne treba da kazem, da se culo kako mi je pao kamen sa srca... mada nisam se ni nadao oceni... nego sam bio srecan da nas nije izbacila...
Kad mi je dala list s ocenom oblika psa, kaze... "malo vise truda i bice nesto" pa cak sam i neki osmeh primetio....
Kod upisa ocena na rodovnik , opet saznamo da treba da se priclanimo nekom klubu-psa , da dobijemo JR-broj i ni ne secam se sta sve nismo jos uradili...
...tako dobila maja danas ocenu... a mi lektiru, da treba vise da se bavimo sa nekim osnovnim stvarima...
mada... bilo kako, u svakom slucaju ostace ona nasa luda mala maza dobila bilo kakvu oceni...
bas me briga za zube ili poziranje... samo da ostane ovako vesela.
Maja iz Oroma - Page 7 123pj75
Maja iz Oroma - Page 7 A5ge39
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Maja iz Oroma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maja iz Oroma   Maja iz Oroma - Page 7 EmptyPon Mar 29, 2010 9:58 am

Koje muke, ali se isplatilo. Potrudite se da je pripremite za sledecu izlozbu. Zelimo jos uspeha top gun
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Sponsored content





Maja iz Oroma - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maja iz Oroma   Maja iz Oroma - Page 7 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Maja iz Oroma
Nazad na vrh 
Strana 7 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: