moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Megi iz Beograda

Ići dole 
+32
Aćim
elmer fudd
Shiloh
LuSho
Janchee
jok.mi
DP
Flora
Sara <3 Bigl
Boky&Tanja
snezana
Dani
Bunny's Nightmare
leo-lepotan
Ivana
Niva
Joker_Poker
Dika
dunja
Zvoncica
olja76
Meda
Lino
Teodor-Tedi iz S.Palanke
Luna
Lea2006
Dolly
Medena
Ksenija
Andrijana
luce
Vuk
36 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Sledeći
AutorPoruka
Vuk
bigl-manijak
bigl-manijak
Vuk


Broj poruka : 288
Godina : 37
Localisation : Novi Beograd
Datum upisa : 12.04.2009

Megi iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Megi iz Beograda   Megi iz Beograda - Page 6 EmptyNed Maj 24, 2009 7:57 pm

olja76 ::
Lilly i dalje mnogo zeza sa hranom ali super raste i extra je aktivna pa nam je vet rekao da ne brinemo uopste.Za sledeci vikend ce prvi put izaci i jedva cekamo jer verujem da ce sve biti mnogo lepse i zanimljivije za nju,mozda ce tad i bolje da jede.A luda je skroz,narocito kad nam dodju gosti,poludi skroz,pokusava da se igra sa svima a jednom kad smo je ignorisali otisla je na terasu i unela celu saksiju sa cvecem i sela pored nje,kao da je htela da nam kaze:Ako me ignorisete ja cu vas naterati da me primetite!Razbojnik mali!


Hehehehe!
Megi radi slicnu stvar ako zeli da bude u centru paznje - pocne da dira one stvari koje zna da ne sme, i koje zbog toga inace uopste ne dira. i onda kad joj kazemo "NE", onda ljutito pocne da laje, u smislu "ako necete da diram ono sto ne smem, onda obratite paznju na mene"...
Mi i dalje nemamo problema sa jelom - mislim da je Megi bila glavna u leglu sto se hrane tice, jer kad treba da jede - to je opste ludilo!
Jel' ste davali Lilly voce i povrce?
Megi je do sada jela sargarepu i jabuke, ali i tresnje (pametnica izbaci kosticu), a ukrala je i parce banane...
Prepricacete nam utiske sa prvog izlaska, jer Megi jos 10-ak dana nece smeti da izlazi...
Nazad na vrh Ići dole
olja76
bigl-manijak
bigl-manijak
olja76


Broj poruka : 299
Godina : 47
Localisation : Beograd,Palilula
Datum upisa : 03.02.2009

Megi iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Megi iz Beograda   Megi iz Beograda - Page 6 EmptyPon Maj 25, 2009 10:50 am

Davali smo joj jabuke,prvo se igra sa njom pa je pojede a dusu mi pojede sto se tice hrane ali vet nam kaze da ne brinemo jer je ona neverovatno aktivna,videcemo,mozda ce bolje da jede kad pocne da izlazi.
Ljubi Lilly seku! cmok
Nazad na vrh Ići dole
Vuk
bigl-manijak
bigl-manijak
Vuk


Broj poruka : 288
Godina : 37
Localisation : Novi Beograd
Datum upisa : 12.04.2009

Megi iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Megi iz Beograda   Megi iz Beograda - Page 6 EmptySre Maj 27, 2009 1:34 am

Megi je danas primila revakcinu!!!

df


Za 10-ak dana krecemo u setnje!!!


kolo
Nazad na vrh Ići dole
olja76
bigl-manijak
bigl-manijak
olja76


Broj poruka : 299
Godina : 47
Localisation : Beograd,Palilula
Datum upisa : 03.02.2009

Megi iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Megi iz Beograda   Megi iz Beograda - Page 6 EmptyPet Maj 29, 2009 12:56 pm

Super!Mi izlazimo sad u nedelju i odlucili smo da napravimo izlet na Avali sa drustvom kako bi se sto vise igrala,ko zna,mozda dobije i neki cevap!!!!a kad budete poceli da izlazite moramo da se nadjemo negde da se seke izigraju.
cmok za Megi!
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Megi iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Megi iz Beograda   Megi iz Beograda - Page 6 EmptyPet Maj 29, 2009 1:57 pm

Mozda da preskocite cevap. Bili Ivanin je proslo ili pretproslo leto ukrao pljeskavicu na jednom rostiljanju. Dobio je uzasnu alergijsku reakciju na neke aditive iz mlevenog mesa i jedva ostao ziv. A radi se o odraslom muzjaku, jakom k'o zemlja.

Mozete da ponesete pileca ledja, da ih tamo ispecete na rostilju, pa da joj iscapkate meso da jede. Tako mi Diki radimo. Onda i on misli da je jeo rostilj.
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Megi iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Megi iz Beograda   Megi iz Beograda - Page 6 EmptyPet Maj 29, 2009 2:31 pm

Dika ::
Mozda da preskocite cevap. Bili Ivanin je proslo ili pretproslo leto ukrao pljeskavicu na jednom rostiljanju. Dobio je uzasnu alergijsku reakciju na neke aditive iz mlevenog mesa i jedva ostao ziv. A radi se o odraslom muzjaku, jakom k'o zemlja.

Tacno. A inace te iste pljeskavice je jelo nas,mislim,20,ukljucujuci i malu decu. Bas je pljeskavicu i oteo devojcici od nekih desetak godina.

Nikome osim Biliju nije bilo nista,a ja sam se skoro od njega oprostila.

E sad,to sve ne mora da znaci da bi i neki drugi pas odreagovao tako,ali od tada mojim ludacima ne dajem nista osim cistog mesa,nista mleveno.
Nazad na vrh Ići dole
Vuk
bigl-manijak
bigl-manijak
Vuk


Broj poruka : 288
Godina : 37
Localisation : Novi Beograd
Datum upisa : 12.04.2009

Megi iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Megi iz Beograda   Megi iz Beograda - Page 6 EmptySub Maj 30, 2009 6:20 pm

Bunny's Nightmare ::
Dika ::
Mozda da preskocite cevap. Bili Ivanin je proslo ili pretproslo leto ukrao pljeskavicu na jednom rostiljanju. Dobio je uzasnu alergijsku reakciju na neke aditive iz mlevenog mesa i jedva ostao ziv. A radi se o odraslom muzjaku, jakom k'o zemlja.

Tacno. A inace te iste pljeskavice je jelo nas,mislim,20,ukljucujuci i malu decu. Bas je pljeskavicu i oteo devojcici od nekih desetak godina.

Nikome osim Biliju nije bilo nista,a ja sam se skoro od njega oprostila.

E sad,to sve ne mora da znaci da bi i neki drugi pas odreagovao tako,ali od tada mojim ludacima ne dajem nista osim cistog mesa,nista mleveno.




affraid

To je strasno!

Dobro je znati takve stvari, jer normalnom coveku to ne bi nikad palo na pamet....

Megi u svakom slucaju nece videti ni M od mlevenog mesa posle ovakve price....
Nazad na vrh Ići dole
Vuk
bigl-manijak
bigl-manijak
Vuk


Broj poruka : 288
Godina : 37
Localisation : Novi Beograd
Datum upisa : 12.04.2009

Megi iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Megi iz Beograda   Megi iz Beograda - Page 6 EmptySub Maj 30, 2009 6:31 pm

Evo nekih slika Megi sa 3 meseca.....



Megi iz Beograda - Page 6 IMG_0389





Megi iz Beograda - Page 6 IMG_0375
Nazad na vrh Ići dole
Vuk
bigl-manijak
bigl-manijak
Vuk


Broj poruka : 288
Godina : 37
Localisation : Novi Beograd
Datum upisa : 12.04.2009

Megi iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Megi iz Beograda   Megi iz Beograda - Page 6 EmptySub Maj 30, 2009 6:32 pm

Igranje.....



Megi iz Beograda - Page 6 IMG_0376




Megi iz Beograda - Page 6 IMG_0385



Megi iz Beograda - Page 6 IMG_0387
Nazad na vrh Ići dole
Vuk
bigl-manijak
bigl-manijak
Vuk


Broj poruka : 288
Godina : 37
Localisation : Novi Beograd
Datum upisa : 12.04.2009

Megi iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Megi iz Beograda   Megi iz Beograda - Page 6 EmptySub Maj 30, 2009 6:37 pm

Megi iz Beograda - Page 6 IMG_0390




Megi iz Beograda - Page 6 IMG_0373-1
Nazad na vrh Ići dole
dunja
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
dunja


Broj poruka : 123
Datum upisa : 13.02.2009

Megi iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Megi iz Beograda   Megi iz Beograda - Page 6 EmptySub Maj 30, 2009 7:06 pm

Sestro slatka sto si porasla! Pa si lepa!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Megi iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Megi iz Beograda   Megi iz Beograda - Page 6 EmptySub Maj 30, 2009 7:55 pm

Slatkis mali lepi.

Megi ima mamin pogled....
Nazad na vrh Ići dole
Vuk
bigl-manijak
bigl-manijak
Vuk


Broj poruka : 288
Godina : 37
Localisation : Novi Beograd
Datum upisa : 12.04.2009

Megi iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Megi iz Beograda   Megi iz Beograda - Page 6 EmptySub Maj 30, 2009 8:25 pm

Ksenija ::
Slatkis mali lepi.

Megi ima mamin pogled....


Ima ona i od mame i od tate....

Vrlo cesto lezi kao Gile, sa nogama pozadi...
Tj - sve vise sto je starija, videcemo da li ce to da se nastavi i ubuduce...
A ima mamine lepe okice...
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Megi iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Megi iz Beograda   Megi iz Beograda - Page 6 EmptySub Maj 30, 2009 8:32 pm

Liči na Mitu!!! Preslatka je, a i nova slika na avataru je super cheers
Nazad na vrh Ići dole
Vuk
bigl-manijak
bigl-manijak
Vuk


Broj poruka : 288
Godina : 37
Localisation : Novi Beograd
Datum upisa : 12.04.2009

Megi iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Megi iz Beograda   Megi iz Beograda - Page 6 EmptySub Maj 30, 2009 8:46 pm

Lea2006 ::
Liči na Mitu!!! Preslatka je, a i nova slika na avataru je super cheers


Hvala! dobar dan
Nazad na vrh Ići dole
dunja
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
dunja


Broj poruka : 123
Datum upisa : 13.02.2009

Megi iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Megi iz Beograda   Megi iz Beograda - Page 6 EmptyNed Maj 31, 2009 12:12 am

To je Mitina zenska verzija. Oni su 2 nasminkana banditosa!
Nazad na vrh Ići dole
olja76
bigl-manijak
bigl-manijak
olja76


Broj poruka : 299
Godina : 47
Localisation : Beograd,Palilula
Datum upisa : 03.02.2009

Megi iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Megi iz Beograda   Megi iz Beograda - Page 6 EmptyUto Jun 02, 2009 1:07 am

Megi je svakim danom sve lepsa i lepsa,prava je princeza!Lilly jedva ceka kad ce da se nadjemo i igramo.Sta nam radi Megi,jel ima nekih novih nestasluka?Nasa mala divljakusa svaki put kad je ostavimo naspravi neki sou!Do sada je izgrizla fotelju,nekoliko starih video kaseta,ali samo omote...spisak se nastavlja!Izvestavacemo!Pravi je Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Megi iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Megi iz Beograda   Megi iz Beograda - Page 6 EmptyUto Jun 02, 2009 11:28 am

Čist amater! Ako budete imali vremena, prelistavajte stranice starih topica, naći ćete svašta! Evo jednog primera (Izvini, Medo, što si to baš ti, ali na to sam prvo naletela)


Za pocetak lista najnovijih Medinih bezobrazluka:
- Dan pred polazak na more smo registrovali motor; nekoliko sati kasnije, Meda pojede polisu osiguranja. affraid
- Vece pred polazak, krenemo kod kumova, i vec smo bili van Subotice kada nas je nazvao Ivanov brat da javi da je Medena pojela pola kese grafitne masti koju je nasla u garazi. Srecom, dok smo dosli kuci nista joj nije falilo, sve je ispovracala, jedino sto su joj prednje noge bile onako gadno masne i crne pa je usred noci palo neplanirano kupanje. No
- Juce smo je vodili na Palic u setnju. Dok smo se vozili, ona je pregrizla povodac, sto smo otkrili tek kad smo stigli, pustili je iz auta, meni rucka od fleksija ostade u ruci a Meda - ode.... Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Dani
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Dani


Broj poruka : 231
Godina : 51
Localisation : Orom
Datum upisa : 24.04.2009

Megi iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Megi iz Beograda   Megi iz Beograda - Page 6 EmptyUto Jun 02, 2009 12:48 pm

smeh smeh smeh best of medo ?
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Megi iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Megi iz Beograda   Megi iz Beograda - Page 6 EmptyUto Jun 02, 2009 2:01 pm

Meda stvarno ima bisera

A i Dika, koji vazi za dobrog, nije bas tako dobar:

Jednom ja donela zemlju u onim zutim kesama da sadim cvece na terasi. Ostavim par kesa samo za minut, da nesto uzmem. Kad sam dosla, imam sta da vidim. Kese raskupusane u mikronske delice, zemlja svud razbacana po terasi, Dika sav crn oko njuske, razneo zemlju po dnevnoj sobi, a ja tek usisala i sredila... Slikala bih, da nisam momentalno pocela da placem.
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Megi iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Megi iz Beograda   Megi iz Beograda - Page 6 EmptyUto Jun 02, 2009 2:14 pm

Dani ::
smeh smeh smeh best of medo ?
Ima još toga, a u pitanju je Medena, a ne Medo!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Megi iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Megi iz Beograda   Megi iz Beograda - Page 6 EmptyUto Jun 02, 2009 2:32 pm

Dika ::
Meda stvarno ima bisera

A i Dika, koji vazi za dobrog, nije bas tako dobar:

Jednom ja donela zemlju u onim zutim kesama da sadim cvece na terasi. Ostavim par kesa samo za minut, da nesto uzmem. Kad sam dosla, imam sta da vidim. Kese raskupusane u mikronske delice, zemlja svud razbacana po terasi, Dika sav crn oko njuske, razneo zemlju po dnevnoj sobi, a ja tek usisala i sredila... Slikala bih, da nisam momentalno pocela da placem.

Znam te suze,uglavnom same krenu,bez ikakve najave ee

Tako je i Beba pravila park u kuhinji,samo sto je ona na kraju u sve to i piskila affraid
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Megi iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Megi iz Beograda   Megi iz Beograda - Page 6 EmptyUto Jun 02, 2009 2:45 pm

Ja sam ridala na terasi. A on je bio mali, pa me gleda onim okicama potpuno zacudjeno. Nista mu nije jasno, budali maloj.
Nazad na vrh Ići dole
Vuk
bigl-manijak
bigl-manijak
Vuk


Broj poruka : 288
Godina : 37
Localisation : Novi Beograd
Datum upisa : 12.04.2009

Megi iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Megi iz Beograda   Megi iz Beograda - Page 6 EmptyUto Jun 02, 2009 5:00 pm

olja76 ::
Megi je svakim danom sve lepsa i lepsa,prava je princeza!Lilly jedva ceka kad ce da se nadjemo i igramo.Sta nam radi Megi,jel ima nekih novih nestasluka?Nasa mala divljakusa svaki put kad je ostavimo naspravi neki sou!Do sada je izgrizla fotelju,nekoliko starih video kaseta,ali samo omote...spisak se nastavlja!Izvestavacemo!Pravi je Evil or Very Mad


Jaoj, hvala! I love you

Pa najnoviji nestasluci su da je stasala da se popne na sve krevete i trosede u stanu...
I to je sad jedan potpuno novi, neotkriveni svet jastuka, jastucica, prekrivaca, marama, kutija, kesica, torbi, kofercica, cveca, sitnih stvarcica svakojakih oblika... Very Happy
Pa je sad postala istrazivac.... Evil or Very Mad
Njuska mala... ff
Nazad na vrh Ići dole
Vuk
bigl-manijak
bigl-manijak
Vuk


Broj poruka : 288
Godina : 37
Localisation : Novi Beograd
Datum upisa : 12.04.2009

Megi iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Megi iz Beograda   Megi iz Beograda - Page 6 EmptyUto Jun 02, 2009 5:04 pm

Bunny's Nightmare ::
Dika ::
Meda stvarno ima bisera

A i Dika, koji vazi za dobrog, nije bas tako dobar:

Jednom ja donela zemlju u onim zutim kesama da sadim cvece na terasi. Ostavim par kesa samo za minut, da nesto uzmem. Kad sam dosla, imam sta da vidim. Kese raskupusane u mikronske delice, zemlja svud razbacana po terasi, Dika sav crn oko njuske, razneo zemlju po dnevnoj sobi, a ja tek usisala i sredila... Slikala bih, da nisam momentalno pocela da placem.

Znam te suze,uglavnom same krenu,bez ikakve najave ee

Tako je i Beba pravila park u kuhinji,samo sto je ona na kraju u sve to i piskila affraid



Jaoj, kakva su to bigl-posla....


A tek suze ocajnice.... smeh

Ma to su sve mali andjelcici, sta vam je...

dasd
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Megi iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Megi iz Beograda   Megi iz Beograda - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Megi iz Beograda
Nazad na vrh 
Strana 6 od 15Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Sledeći
 Similar topics
-
» Ema iz Beograda
» Eli iz Beograda
» Ema iz Beograda
» Rio iz Beograda
» Lea iz Beograda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: