moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke

Ići dole 
+30
Aga Aron
LuSho
falkfoto
MarijaRio
Bunny's Nightmare
Bugi
Meda
Marli
Sara <3 Bigl
jok.mi
Vuk
olja76
Boky&Tanja
Ksenija
Andrijana
Luna
FLAFI
Joker_Poker
Dika
luce
Niva
Mirka
Zvoncica
Dolly
Lino
Bigl Bole
Medena
Lea2006
dusan
Teodor-Tedi iz S.Palanke
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Marli
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Marli


Broj poruka : 59
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 28.11.2008

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 EmptySre Sep 02, 2009 7:12 pm

Slatkis pravi,umiljati...Smile
Nazad na vrh Ići dole
Teodor-Tedi iz S.Palanke
bigl-manijak
bigl-manijak
Teodor-Tedi iz S.Palanke


Broj poruka : 285
Datum upisa : 24.12.2008

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 EmptyČet Sep 03, 2009 1:24 am

E vidite to je nekada bila moja fensi marama koju je Teodor nameracio za sebe.Posto se na kraju i docepao mog maramceta i kako nikako nisam uspela da mu otmem sem da je pocepam resih da mu je poklonim.Vidite kako se zadovoljno ceri. aaa Imamo jos slika ali nemamo vremena da postavimo Aljosa nam je krenuo u prvi razred pa ne znamo gde bijemo. Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Meda
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Meda


Broj poruka : 237
Datum upisa : 12.06.2008

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 EmptyČet Sep 03, 2009 9:29 am

Šta reći....king
Nazad na vrh Ići dole
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 48
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 EmptyČet Okt 01, 2009 10:30 am

Komsija sta ima novo kod tebe?
Nazad na vrh Ići dole
Teodor-Tedi iz S.Palanke
bigl-manijak
bigl-manijak
Teodor-Tedi iz S.Palanke


Broj poruka : 285
Datum upisa : 24.12.2008

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 EmptyČet Okt 01, 2009 3:21 pm

Evo i nas da se javimo.Ja redovno citam i pratim sta se desava sa nasim drugarima ali trenutno smo malo u guzvi pa nismo stizali da pisemo a ni slike da postavimo.Tedi je besan sto Aki ide u skolu a njega ne vodi i onda pravi haos.Uspeo je da pojede gostu duksericu dedi sravcigere Akiju frizbi i sada cekam kada ce da mi pojede plasticni sto i cetiri stolice koje su jedine ostale da stoje napolju. ee Resila sam da mu kupim davilicu jer posle dugotrajnog mucenja nisam uspela da ga naucim da seta ko vaspitani bigl.Imam osecaj ko da setam tele. scratch Voleli bi da se prijavimo na izlozbu u Bg.ali ne verujem da cu uspeti da ga naucim da stoji pet min. mirno. aaa Puno pozdrava od svih nas.
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 EmptyČet Okt 01, 2009 5:20 pm

Teodor-Tedi iz S.Palanke ::
Evo i nas da se javimo.Ja redovno citam i pratim sta se desava sa nasim drugarima ali trenutno smo malo u guzvi pa nismo stizali da pisemo a ni slike da postavimo.Tedi je besan sto Aki ide u skolu a njega ne vodi i onda pravi haos.Uspeo je da pojede gostu duksericu dedi sravcigere Akiju frizbi i sada cekam kada ce da mi pojede plasticni sto i cetiri stolice koje su jedine ostale da stoje napolju. ee Resila sam da mu kupim davilicu jer posle dugotrajnog mucenja nisam uspela da ga naucim da seta ko vaspitani bigl.Imam osecaj ko da setam tele. scratch Voleli bi da se prijavimo na izlozbu u Bg.ali ne verujem da cu uspeti da ga naucim da stoji pet min. mirno. aaa Puno pozdrava od svih nas.

Meni ovo zvuči kao da je sve u najboljem redu... da je miran, da ne jede predmete za opštu upotrebu, da poslušno ide uz nogu, pa da se i zabrinete... top gun
Nazad na vrh Ići dole
Teodor-Tedi iz S.Palanke
bigl-manijak
bigl-manijak
Teodor-Tedi iz S.Palanke


Broj poruka : 285
Datum upisa : 24.12.2008

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 EmptyČet Okt 01, 2009 6:07 pm

E Diko ti uvek imas utesne reci za mene.A ja se zabrinula. Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 EmptyPet Okt 02, 2009 11:33 am

Teodor-Tedi iz S.Palanke ::
E Diko ti uvek imas utesne reci za mene.A ja se zabrinula. Suspect

dobar dan
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 EmptySre Okt 07, 2009 5:58 pm

Teodor-Tedi iz S.Palanke ::
Resila sam da mu kupim davilicu jer posle dugotrajnog mucenja nisam uspela da ga naucim da seta ko vaspitani bigl.Imam osecaj ko da setam tele. scratch
Bas danas kazem muzu da smo mi jedini u gradu koji setaju psa na davilicu, i to tako malog psa kao sto je bigl, pa me je prosto stid... Medjutim setati je na obicnom povocu je isto mucenje jer ona stalno vuce, da ruku izvali iz ramena. Ranije joj je samo muz stavljao davilicu, on nema zivaca sa njom da se nateze, ali i ja sam pocela od ljetos otkako mi je ruka povrijedjena u onoj saobracajki pa stvarno nisam mogla da podnesem ni cimanje ni natezanje. Sramota me je, valjda je nismo naucili kao malu da seta kako treba, a sad je vec kasno. Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Sara <3 Bigl
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Sara <3 Bigl


Broj poruka : 153
Godina : 29
Localisation : Pozarevac
Datum upisa : 17.06.2009

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 EmptySre Okt 07, 2009 6:30 pm

Ja sam jednom,dok smo ,,vezbali'' za izlozbe, Lanu za ogrlicu toliko povukla, pokusavajuci da joj ispravim glavu, da je ona celih nedelju dana posle toga kasljala. Ko zna kako bi zavrsili sa davilicom... Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Bugi
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Bugi


Broj poruka : 142
Godina : 53
Localisation : Beograd
Datum upisa : 11.07.2009

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 EmptySre Okt 07, 2009 7:43 pm

Medena ::
Teodor-Tedi iz S.Palanke ::
Resila sam da mu kupim davilicu jer posle dugotrajnog mucenja nisam uspela da ga naucim da seta ko vaspitani bigl.Imam osecaj ko da setam tele. scratch
Bas danas kazem muzu da smo mi jedini u gradu koji setaju psa na davilicu, i to tako malog psa kao sto je bigl, pa me je prosto stid... Medjutim setati je na obicnom povocu je isto mucenje jer ona stalno vuce, da ruku izvali iz ramena. Ranije joj je samo muz stavljao davilicu, on nema zivaca sa njom da se nateze, ali i ja sam pocela od ljetos otkako mi je ruka povrijedjena u onoj saobracajki pa stvarno nisam mogla da podnesem ni cimanje ni natezanje. Sramota me je, valjda je nismo naucili kao malu da seta kako treba, a sad je vec kasno. Embarassed

Da li ima neki bigl koji je "u sredini" (normalan) ? Ja ovog mog manijaka vise moram da vucem nego on mene . Toliko ima stvari na ovom svetu koje ga zanimaju i koje mora da onjusi da se popodnevne setnje odigravaju jezevom brzinom . Uvece je , moram da priznam malo normalniji pa jurca ispred mene Rolling Eyes . I to samo onaj am dolazi u obzir . Par puta sam mu stavio obicnu ogrlicu i imao sam utisak da ce samo njegova glava da se vrati iz setnje Suspect
Nazad na vrh Ići dole
http://leo-bigl.weebly.com/
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 EmptyČet Okt 08, 2009 10:35 am

Dika šeta bez povoca, ali za to je zaslužan moj muž, jer je imao živaca da ga pusti još kao malog. Ja se nikad ne bih usudila da ga tako vaspitam. Ponekad ga još uvek šetam na povocu, ali to je mučenje, pogotovo što je navikao da ide gde hoće. Blažo ga pusti na Savi da ode baš daleko, sto-dvesta metara, ali Dika uvek u nekom trenutku pogleda gde je gazda i vrati se... do sada nije bežao, nadam se da neće ni od sada... međutim, Dika je ionako, to smo već konstatovali na ovom forumu, labrador u trobojnim štramplicama... ima neke nekarakteristične osobine...

Naravno, kad smo u gradu, ide na povocu, jer nije naucen na uslove gradskog saobracaja, iskljucivo se seta po livadama u bloku 45...
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 EmptyČet Okt 08, 2009 12:19 pm

Doli je, isto, slobodna, čim se nađemo u prostoru van saobraćaja, a kad ide na povocu, sasvim je OK. Ponekad zaostaje kad joj se ne ide kući, pa, kao, nešto važno njuška, ili povuče napred, ako je ispred neki pas koga želi da stigne, ali, sve u svemu, lepo ide ulicom.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Teodor-Tedi iz S.Palanke
bigl-manijak
bigl-manijak
Teodor-Tedi iz S.Palanke


Broj poruka : 285
Datum upisa : 24.12.2008

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 EmptyČet Okt 08, 2009 5:02 pm

Mislim da mi je ovo bio jedan od najgorih dana u zivotu.HOROR DAN.E pa ovako da pocnemo od pocetka.Posto sam morala da idem sa Akijem do skole ostavim kao i svaki put naseg voljenog Teodora u njegovom boksu.Posto sam zavrsila obaveze a Aki je usao krenem ja kuci i u skolskom dvoristu ugledam glavom i celim repom naseg Tedija.Nista krene on samnom kao dobar pas kuci kao da se nista nije ni desilo.Kuci imam sta da vidim gospodin je razvalio zicu i prvukao se kroz neverovatnu malu rupicu a ograda je niska i nju je preskocio kao da je nema.Posto sam ja imala zakazano kod frizera uzmem debeli povodnik i vezem ga u boksu i zatvirim vrata i vezem tu zicu da to saceka mog muza koji treba da stigne za pola sata i odem.Ja samo sto sam stigla kod frizera zove me muz i javlja da naseg HUDINIJA nema. affraid Ja ostavljam frizera koji sada misli da sam neka lujka Shocked i trcim ka skoli.Nalazimo HUDINIJA ja se tresem a muz besni.A da HUDINI trenutno dok ovo pisem mirise cvece i pravi se kao da se nista nije desilo. aaa ee ee
Nazad na vrh Ići dole
Teodor-Tedi iz S.Palanke
bigl-manijak
bigl-manijak
Teodor-Tedi iz S.Palanke


Broj poruka : 285
Datum upisa : 24.12.2008

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 EmptyČet Okt 08, 2009 5:10 pm

Znaci ovako dok smo Aki i ja kuci nema problema taj neide nigde ili se zalepi za vrata ali je problem ako neko od nas izadje iz dvorista.Da li ima neko neki savet i u kakvim boksevima vi drzite vaseg bigla? :scratch:Mislim da mi nije dobro. pale
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 EmptyČet Okt 08, 2009 5:25 pm

Ja moje pse ne drzim u boksevima,ali imam bokseve u Titelu iz kojih jos ni jedan pas nije izasao.

Sa zadnje i bocnih strana boksovi su zidani,a sa prednje strane su vrata od one cvrste zice za ograde,ali ne zica koja se kupuje u koturovima,ova je bas cvrsta kao da je gvozdena.

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 Cacib_10
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 EmptyČet Okt 08, 2009 5:42 pm

Pa Tedi je stvarno Hudini, kao oni biglovi sa Youtube/a... Salu na stranu, verovatno ste istresirani do daske, ja bih poludela... vrag mali! Kako je to uspeo... i jos se pravi lud...
Nazad na vrh Ići dole
Teodor-Tedi iz S.Palanke
bigl-manijak
bigl-manijak
Teodor-Tedi iz S.Palanke


Broj poruka : 285
Datum upisa : 24.12.2008

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 EmptyČet Okt 08, 2009 7:25 pm

I njegov je zidan samo su vrata bila kombinacija sa mekom zicom ali sada sam kupila tu koja nema sanse da pregrize.Nadam se da cemo da namestimo.Jedino ako nema jois neki madjionicarski trik da izvede.
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 EmptyČet Okt 08, 2009 8:54 pm

Tedi, Tedi.... pa ti bas gazdaricu tjeras u brigu, c-c-c... No
Mogu mislit' da ste se nasekirali.
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 EmptyPet Okt 09, 2009 1:10 am

on samo pokusava da kaze da je dovoljno veliki decko da treba da ide u skolu Smile za madjionicare Smile

drago mi je da ste ga oba puta nasli.
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 EmptyPet Okt 09, 2009 1:28 pm

A kako je znao da ode do skole, je li vec pratio Aljosu pa je pretpostavljao da je Aljosa tamo?
Ili je - filmski scenario - nasao skolu sam, slijedeci svoj superbiglovski njuh?? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 EmptyPet Okt 09, 2009 4:35 pm

Serenin boks
Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 Wsqx3m

na ovoj strani smo morali staviti dodatnu zicu jer se Serena penjala i tako izlazila iz boksa, ali sada nemoze.
Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 10f2bgo

Giletov boks

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 2m3rzp5

i oboje imaju unutra jedan veliki drveni sanduk gde spavaju
Nazad na vrh Ići dole
Teodor-Tedi iz S.Palanke
bigl-manijak
bigl-manijak
Teodor-Tedi iz S.Palanke


Broj poruka : 285
Datum upisa : 24.12.2008

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 EmptyPon Okt 19, 2009 5:44 pm

Teniser Tedi
Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 51on7s

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 Sfe5xd

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 294juhu

Skok s'motkom
Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 1ifiqh

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 Hu3eva

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 20gh5ad

Prasence
Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 4sb1ps

Vise ne piskim ko devojcica
Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 2mbcp1

I think I saw a rabbit back there
Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 243rn9l

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 34gncph

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 2eb4uiq

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 Ao9no3

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 2ni9mat
Nazad na vrh Ići dole
Teodor-Tedi iz S.Palanke
bigl-manijak
bigl-manijak
Teodor-Tedi iz S.Palanke


Broj poruka : 285
Datum upisa : 24.12.2008

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 EmptyPon Okt 19, 2009 6:31 pm

To su neke slicice koje nismo stigi da stavimo.
Nazad na vrh Ići dole
Sara <3 Bigl
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Sara <3 Bigl


Broj poruka : 153
Godina : 29
Localisation : Pozarevac
Datum upisa : 17.06.2009

Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 EmptyPon Okt 19, 2009 6:31 pm

Preslatko...
i tenis i gradjevina i manekenstvo...
Kako li sve stane u malog biglica...
Super ti je friz Tedi,
a i grasak izgleda.... mljaci...
cmok od Lane !
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke   Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Teodor - Tedi iz Smederevske Palanke
Nazad na vrh 
Strana 6 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: