moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Dika iz Beograda

Ići dole 
+59
Gogili
Tina
MarijaRio
Monika
Srba bgd
Niche
Vasica T
Bella
Nestor
Adi
Nemi
Ilarion Beagles
Bole sa Dorcola
Ddans Dream Tim
mini
FLAFI
Aga Aron
Aloha Lusi
lili
stefana
Ari
filip
leo-kosutnjak
mknaumoski
Rona
Aćim
LuSho
Flora
Shiloh
dusan
Bugi
Sara <3 Bigl
Vuk
DP
Luna
Boky&Tanja
Janchee
elmer fudd
klokkende
jok.mi
Dani
Teodor-Tedi iz S.Palanke
dunja
leo-lepotan
olja76
Zvoncica
Niva
Bunny's Nightmare
Mirka
luce
Lino
Joker_Poker
Medena
Meda
Dolly
Ksenija
Andrijana
Lea2006
Dika
63 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 39 ... 44  Sledeći
AutorPoruka
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 34 EmptyPet Okt 08, 2010 5:33 pm

Vasica T ::
Imali ste Staforda pre Dike, koliko dugo.

To je bilo u roditeljskoj kuci, zvanicno pas moga brata. Doziveo je punih 13 godina. Poslednjih 5 godina se mucio sa fibro-sarkomom, Mica vet sa Bezanijske kose obavio nad njim cudesnu operaciju tog sarkoma kad je imao 11,5 godina i produzio mu zivot... bio je mnogo lep i nezgodan pas...
Nazad na vrh Ići dole
Srba bgd
i'm bigl
i'm bigl
Srba bgd


Broj poruka : 469
Datum upisa : 30.09.2010

Dika iz Beograda - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 34 EmptyPet Okt 08, 2010 5:56 pm

staford pa jos nezgodan, ma to nije moguce Dika iz Beograda - Page 34 Kickedoutsmile Razz Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 34 EmptyPet Okt 08, 2010 6:12 pm

Srba bgd ::
staford pa jos nezgodan, ma to nije moguce Dika iz Beograda - Page 34 Kickedoutsmile Razz Smile

Nikad nisam mogla da ga setam, jer je njegova reakcija na muzjake bila neverovatna. Kad smo mi birali psa da kupimo, moja porodica, odaberemo bigla, misleci da ce svaka setnja biti zadovoljstvo... Dika na povocu - propinje se kao staford kad naidje neki od muzjaka koje ne voli (ima tri psa koja ne podnosi: dva retrivera, Ajak i Lester i labrador Dzeri - svi mice samo takve)... a kad je pusten, onda je super... takodje, ima svoje veliko drustvo sa kojim se super slaze. Ima tu pasa svih rasa, od sarplaninaca do pinceva. Sa svima je OK. Ali kad vidi ovu trojicu...

Nazad na vrh Ići dole
Srba bgd
i'm bigl
i'm bigl
Srba bgd


Broj poruka : 469
Datum upisa : 30.09.2010

Dika iz Beograda - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 34 EmptyPet Okt 08, 2010 6:25 pm

Pa kazu za bigla da voli da je dominantniji cak i od vlasnika, ali to mora da se sankcionise na vreme.Mozda je Dika malo vise ljubomoran pa je primetio vasu blagonaklonu reakciju sto se tih pasa tice i sad kidishe na njih Smile Ja ne znam da li d aposlusam drugaricu koja je dreser i sudija u londonu Sad kaze nikako am na pocetku samo ogrlica i povodac i kad krene bukvalno ga iscimas da ga okrenes oko povodca meni to nekako zao Sad a kad nauci unda moze i am i sta god ja zelim...i da rekla je ide ti zima pa ti vidi hoces li ili ne leteti po ledu dok te on vuce kao blesav...
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 34 EmptyPet Okt 08, 2010 6:37 pm

Mačor Dika igra se sa klupkom...

Dika iz Beograda - Page 34 P1090615

Dika iz Beograda - Page 34 P1090618

Dika iz Beograda - Page 34 P1090619k

Dika iz Beograda - Page 34 P1090623j
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 34 EmptyPet Okt 08, 2010 6:41 pm

Srba bgd ::
Pa kazu za bigla da voli da je dominantniji cak i od vlasnika, ali to mora da se sankcionise na vreme.Mozda je Dika malo vise ljubomoran pa je primetio vasu blagonaklonu reakciju sto se tih pasa tice i sad kidishe na njih Smile Ja ne znam da li d aposlusam drugaricu koja je dreser i sudija u londonu Sad kaze nikako am na pocetku samo ogrlica i povodac i kad krene bukvalno ga iscimas da ga okrenes oko povodca meni to nekako zao Sad a kad nauci unda moze i am i sta god ja zelim...i da rekla je ide ti zima pa ti vidi hoces li ili ne leteti po ledu dok te on vuce kao blesav...

Ja sam mu delimicno dohakala... cim primetim nekog od ta tri psa, ja Diku otkacim sa povoca i mirna Backa... i inace ga ne vezujem mnogo, samo kad zurim. Osim u pomenutoj situaciji, Dika normalno ide, ne vuce. Imao je kao mali 4 casa sa dreserom koji ga je tako iscimao sa jednim dugackim kanapom, da se, kao sto kazes, bukvalno vrteo oko svoje ose. Ja nisam mogla da gledam. Ali, ponesto je naucio na tim casovima. I da, apsolutno zna da sam ja boleciva i to koristi. Kad ga seta moj muz, to je jedan iber poslusan bigl pirat, na uzici ili ne...
Nazad na vrh Ići dole
Srba bgd
i'm bigl
i'm bigl
Srba bgd


Broj poruka : 469
Datum upisa : 30.09.2010

Dika iz Beograda - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 34 EmptyPet Okt 08, 2010 6:43 pm

jeeeeeeeeeeeeej napokon izvadio glavu iz rupe Smile)) Dika iz Beograda - Page 34 Yaysmiles

Dika ::
Ja sam mu delimicno dohakala... cim primetim nekog od ta tri psa, ja Diku otkacim sa povoca i mirna Backa... i inace ga ne vezujem mnogo, samo kad zurim. Osim u pomenutoj situaciji, Dika normalno ide, ne vuce. Imao je kao mali 4 casa sa dreserom koji ga je tako iscimao sa jednim dugackim kanapom, da se, kao sto kazes, bukvalno vrteo oko svoje ose. Ja nisam mogla da gledam. Ali, ponesto je naucio na tim casovima. I da, apsolutno zna da sam ja boleciva i to koristi. Kad ga seta moj muz, to je jedan iber poslusan bigl pirat, na uzici ili ne...

Ima ovde kod mene u kraju jedan dreser, moracu da dam Srbu na koji cas kod njega da ga malo dovede u red ja nemam srca da mu radim te stvari...kod mene samo za nagradu zna...Dika iz Beograda - Page 34 Flirtyeyess3
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 34 EmptyPet Okt 08, 2010 7:44 pm

Ja nisam mogla da gledam dresuru. Nije to nista strasno, ali Dika je bio mali, imao je samo 8 meseci i bilo mi je tesko da gledam kako je neko grub prema njemu, pa makar i za njegovo dobro. Ipak, glavnu dresuru obavlja moj muz i to na mnogo bolji nacin. Svaki dan po 5min, tek da ne zaboravi...
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Dika iz Beograda - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 34 EmptyPet Okt 08, 2010 8:19 pm

Razumem u potpunosti sta ste hteli da kažete sa" lep i nezgodan pas" .Oni se uglavnom koriste za čuvanje i izuzetno su teritorjialni. Kod nas je sve u redu sa manjim psima bez obzira dali je mužijak ili ženka.Problem nastaje sa mužijacima koji su veći od njega. Inače isto ima pse koje nevoli i tu se ništa ne može. Sto se tiče učenja malog Srbe koristite se svim sredstvima ( hrana, glasovne komande, gestovi rukom) da pas što pre shvati šta se od njega traži.Jedno vreme utvrđujte sa njim te osnovne komande pa tek kada ste potpuno sigurni da on razume počnite da insistirate na trenutnom odzivu na komandu. Vrlo je bitno da bez "razmišljanja" odgovara na Fuj(ne) zbog opasnosti od trovanja i na stani (istrčavanje na ulicu....) sve ostalo komande bi bilo dobto utvrditi ali ipak su Biglovi veseli i razdragani psi i bilo bi šteta tu bilo šta dirati. Very Happy


Poslednji izmenio Vasica T dana Pet Okt 08, 2010 10:17 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Dika iz Beograda - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 34 EmptyPet Okt 08, 2010 10:10 pm

Blago Diki! Ceo dan igra u travi! Cool
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 34 EmptyPet Okt 08, 2010 10:43 pm

Monika ::
Blago Diki! Ceo dan igra u travi! Cool

Vikendom, kad odemo na plac, to je njegovo carstvo. Toliko voli svoje dvoriste, da nece da kaki u njemu Cool
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Dika iz Beograda - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 34 EmptyPet Okt 08, 2010 10:49 pm

Dika ::
Monika ::
Blago Diki! Ceo dan igra u travi! Cool

Vikendom, kad odemo na plac, to je njegovo carstvo. Toliko voli svoje dvoriste, da nece da kaki u njemu Cool

Ipak je on VIP mora da vodi računa gde to obavlja. Zamislite nekog drugog slavnog glumca kako to obavlja u svom dvorištu. To stvarno nikako ne ide Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 34 EmptyPet Okt 08, 2010 10:51 pm

Vasica T ::
Dika ::
Monika ::
Blago Diki! Ceo dan igra u travi! Cool

Vikendom, kad odemo na plac, to je njegovo carstvo. Toliko voli svoje dvoriste, da nece da kaki u njemu Cool

Ipak je on VIP mora da vodi računa gde to obavlja. Zamislite nekog drugog slavnog glumca kako to obavlja u svom dvorištu. To stvarno nikako ne ide Very Happy

U, to bi bila poslastica za paparace Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Dika iz Beograda - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 34 EmptyPet Okt 08, 2010 10:52 pm

Upravo tako dobar dan Vidim da se i on obilato služi "Rukama" .
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Dika iz Beograda - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 34 EmptySub Okt 09, 2010 6:35 pm

Dika macor hehe i to kakav cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Dika iz Beograda - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 34 EmptySub Okt 09, 2010 7:33 pm

Niva ::
Dika macor hehe i to kakav cmok

Ovo je prava preporuka-iz ličnog iskustva top gun
Nazad na vrh Ići dole
Ilarion Beagles
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Ilarion Beagles


Broj poruka : 169
Godina : 48
Localisation : Vrbas
Datum upisa : 18.05.2009

Dika iz Beograda - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 34 EmptyNed Okt 10, 2010 12:06 am

tr

Fea ga je samo jednom videla, a još uvek je zaljubljena u njega ...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ilarionbeagles.com
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 34 EmptyPon Okt 11, 2010 11:22 am

Vinogradar ::
tr

Fea ga je samo jednom videla, a još uvek je zaljubljena u njega ...

Fea je prava lutka. Msm ja to onako, drugarski...
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Dika iz Beograda - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 34 EmptyPon Okt 11, 2010 1:14 pm

Biće ovde ozbiljne frke oko našeg glumca ili mi se čini Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Dika iz Beograda - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 34 EmptyPon Okt 11, 2010 1:54 pm

AHhahahaha Dika bas ostavlja utisak. lol!
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 34 EmptyPon Okt 11, 2010 2:26 pm

Samo Niva da ne cuje
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Dika iz Beograda - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 34 EmptyPon Okt 11, 2010 5:18 pm

Dika ::
Samo Niva da ne cuje

Samo vas posmatramo aaa
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 34 EmptyUto Okt 12, 2010 11:43 am

Na necijoj stranici sam pomenula Ivanin pansion u Titelu, ali sad ne mogu da se setim na cijoj. Ako vidite ovo, pogledajte na staroj Dikinoj temi (koja je zakljucana, nalazi se na 3. strani Snupija, cini mi se), strana 32. Vide se divne slike pansiona, kao i Dika koji problem vrucine resava zakopavanjem u zemlju...
Nazad na vrh Ići dole
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Dika iz Beograda - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 34 EmptyUto Okt 12, 2010 2:00 pm

opšta priča-sajt o obuci i pansionu za pse

fff
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Dika iz Beograda - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 34 EmptyUto Okt 12, 2010 10:53 pm

Dika ::
Na necijoj stranici sam pomenula Ivanin pansion u Titelu, ali sad ne mogu da se setim na cijoj. Ako vidite ovo, pogledajte na staroj Dikinoj temi (koja je zakljucana, nalazi se na 3. strani Snupija, cini mi se), strana 32. Vide se divne slike pansiona, kao i Dika koji problem vrucine resava zakopavanjem u zemlju...

Mnogo mi se taj moj zet zakopava u zemlju, nije li nesto zgresio Question
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Sponsored content





Dika iz Beograda - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 34 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dika iz Beograda
Nazad na vrh 
Strana 34 od 44Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 39 ... 44  Sledeći
 Similar topics
-
» Dika iz Beograda
» Tabasko the Dika
» Ema iz Beograda
» Eli iz Beograda
» Rio iz Beograda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: