moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Dika iz Beograda

Ići dole 
+59
Gogili
Tina
MarijaRio
Monika
Srba bgd
Niche
Vasica T
Bella
Nestor
Adi
Nemi
Ilarion Beagles
Bole sa Dorcola
Ddans Dream Tim
mini
FLAFI
Aga Aron
Aloha Lusi
lili
stefana
Ari
filip
leo-kosutnjak
mknaumoski
Rona
Aćim
LuSho
Flora
Shiloh
dusan
Bugi
Sara <3 Bigl
Vuk
DP
Luna
Boky&Tanja
Janchee
elmer fudd
klokkende
jok.mi
Dani
Teodor-Tedi iz S.Palanke
dunja
leo-lepotan
olja76
Zvoncica
Niva
Bunny's Nightmare
Mirka
luce
Lino
Joker_Poker
Medena
Meda
Dolly
Ksenija
Andrijana
Lea2006
Dika
63 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 25 ... 44  Sledeći
AutorPoruka
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptyPon Jun 08, 2009 10:20 am

olja76 ::
Cestitamo Diko,pa ti si pravi sampion,samo napred a drzimo ti palceve za Sabac,pokazi im koje glavni rok
A stvarno moramo da se nadjemo da se Lilly i Dika upoznaju a mozda i izigraju ako on voli da se igra sa bebama, cmok od Lilly!

Dika voli da se igra sa bebama, posto je i sam na neki nacin jos uvek beba. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptyPon Jun 08, 2009 11:59 pm

Bravo!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptyUto Jun 09, 2009 1:42 am

Pozdrav Diki i veliki cmok od Nive, a naravno ponosni smo što osvaja nagrade, samo napred, želimo ti uspeh u Šapcu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
olja76
bigl-manijak
bigl-manijak
olja76


Broj poruka : 299
Godina : 47
Localisation : Beograd,Palilula
Datum upisa : 03.02.2009

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptyUto Jun 09, 2009 7:24 pm

sutra uvece cemo verovatno setati kod hotela Jugoslavija,da necete mozda da setate da vas vidimo?
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptyUto Jun 09, 2009 10:23 pm

Necemo, ove nedelje radimo duge sate, kasno dolazimo kuci i onda se samo srucimo od umora. Dika ce morati da se zadovolji setnjom po nasem setalistu.
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptySre Jun 10, 2009 12:22 pm

Dika se razboleo, mnogo kaslje, ne znam da li cemo u Sabac. Veceras dolazi veterinar... Dika kaslje kao magarence...
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptySre Jun 10, 2009 1:22 pm

Dika ::
Dika se razboleo, mnogo kaslje, ne znam da li cemo u Sabac. Veceras dolazi veterinar... Dika kaslje kao magarence...
Doli je kašljala početkom marta, rekli su da je virus, pa je uz par inekcija (i par hiljada), odmah prošlo. A Šabac, ipak, preskočite!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptySre Jun 10, 2009 2:16 pm

Možda je to kašljanje kod Dike zbog sladoleda, ali ipak mi se nadamo da nije ništa strašno i da ćete ipak doći u Šabac. Kako ja da oksi objasnim što nema Dike. Pozdrav


Poslednji izmenio jok.mi dana Sre Jun 10, 2009 11:04 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptySre Jun 10, 2009 3:32 pm

Otvorili smo diskusiju u nasoj kuci - od cega se Dika razboleo - i svako ima svoju verziju. Ja mislim da je to neki virus. Citala sam na netu simptome upale krajnika, izgleda mi da je to u pitanju.

Kako mi Diki da objasnimo da ne ide u Sabac na vasar? Pa, mora da brani titulu, inace ce mu uzeti 1000 poena! affraid
Nazad na vrh Ići dole
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptySre Jun 10, 2009 3:54 pm

Stavite Vi Diki obloge na grlo i za dva dana ko rukom odnešeno i ne morate ništa da mu objašnjavate već ga samo povedite u Šabac ipak je on šampion i tu je na svom terenu.
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptySre Jun 10, 2009 5:32 pm

Dika ::
Otvorili smo diskusiju u nasoj kuci - od cega se Dika razboleo - i svako ima svoju verziju. Ja mislim da je to neki virus. Citala sam na netu simptome upale krajnika, izgleda mi da je to u pitanju.

Kako mi Diki da objasnimo da ne ide u Sabac na vasar? Pa, mora da brani titulu, inace ce mu uzeti 1000 poena! affraid

Simptomi upale krajnika su drugaciji od onog sto si mi rekla. Kada pas ima upaljene krajnike on jedva hoda na prednje sape,tacnije copa kao da je povredjen.
Nazad na vrh Ići dole
Teodor-Tedi iz S.Palanke
bigl-manijak
bigl-manijak
Teodor-Tedi iz S.Palanke


Broj poruka : 285
Datum upisa : 24.12.2008

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptySre Jun 10, 2009 6:00 pm

Cestitamo vam na osvojenim nagradama i zelimo da nam Dika brzo ozdravi. fff
Nazad na vrh Ići dole
klokkende
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
klokkende


Broj poruka : 143
Godina : 52
Localisation : Uzice
Datum upisa : 20.04.2007

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptyČet Jun 11, 2009 9:07 am

Nadamo se da ce Dika brzo ozdraviti, a u medjuvremenu mozda na ovom sajtu nadjete nesto pametno procitati: http://www.merckvetmanual.com/mvm/index.jsp
Nazad na vrh Ići dole
http://pets.groups.yahoo.com/group/waterslagers_serbia/
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptyČet Jun 11, 2009 1:17 pm

Hvala lepo na brizi. Dika ima bronhitis i sinoc je imao 39,3. Dobio je nekoliko boca. Uzasno kaslje i izbacuje slajm. Na svu srecu, jede solidno. Veceras ponovo dolazi veterinar. Mnogo smo se zabrinuli.
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptyČet Jun 11, 2009 1:42 pm

Dikice, jesi li jeo mnogo sladoleda, ili pokupio virus? Bićeš ti nama brzo zdrav! Ljubimo te! cmok cmok cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptyČet Jun 11, 2009 2:12 pm

Vet kaze da je u pitanju virus, posto su mu limfni cvorovi nateceni.
Nazad na vrh Ići dole
elmer fudd
i'm bigl
i'm bigl
elmer fudd


Broj poruka : 586
Datum upisa : 10.12.2006

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptyČet Jun 11, 2009 2:31 pm

Zvuči kao zarazni kašalj, to je nešto kao gripa kod ljudi. Naš veterinar cijepi protiv toga tako da ga moje cure nikad nisu imale kad se počne širiti među psima. Nadam se da će Dika brzo ozdraviti. Britta i Kali mu šalju veliku cmok !
Nazad na vrh Ići dole
http://www.elmerfudds.hr
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptyČet Jun 11, 2009 3:35 pm

Da li se vakcina protiv toga redovno prima, na primer, na godisnjem nivou? Nemam nista protiv da i mi to uvedemo. Mnogo mi ga je zao, bas se nasao u cudu, a i mi s njim.
Nazad na vrh Ići dole
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptyČet Jun 11, 2009 4:28 pm

Pa gde je to pokupio? Želimo mu brz oporavak. Činimi se da bi mu lakše bilo da su pored njega Niva ili Oksa, zar nemate i vi taj osećaj?
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptyČet Jun 11, 2009 4:30 pm

Diko, zelimo ti brzo ozdravljenje! aa
Nazad na vrh Ići dole
Dani
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Dani


Broj poruka : 231
Godina : 51
Localisation : Orom
Datum upisa : 24.04.2009

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptyČet Jun 11, 2009 5:41 pm

elmer fudd ::
Zvuči kao zarazni kašalj, to je nešto kao gripa kod ljudi. Naš veterinar cijepi protiv toga tako da ga moje cure nikad nisu imale kad se počne širiti među psima. Nadam se da će Dika brzo ozdraviti. Britta i Kali mu šalju veliku cmok !

Kako se zove vakcina... i kad moze da primi ?

A ti Diko... ne daj se !!! Klopa, setnja, i nakon obaveznog nestasluka veeeliko spavanje cuda cine! Ozdravi nam sto brze !
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptyČet Jun 11, 2009 6:03 pm

Ziggy je to imao pre par godina, dobijao je antibiotike (injekcije), ali mi niko do sada nije spomenuo da postoji vakcina protiv takvog gripa. Moracu se raspitati kod naseg veterinara.
Inace, Zigiju je oporavak trajao otprilike 7 dana, ali je vec za tri dana od pocetka uzimanja lekova bio mnogo mnogo bolje... Samo je stvarno jako bzvz kada ga vidite kako kaslje.
Puno pozdrava za Diku od Zigija, kaze mi da razume 100% kako mu je i zelimo mu svi zajedno brz oporavak
tr
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptyPet Jun 12, 2009 1:44 am

Želimo da nam Dika brzo ozdravi, veliki poljubac bolesniku za brz oporavak.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptyPet Jun 12, 2009 11:15 am

Razumećemo ovaj kratki predah u karijeri tr a Diki želimo brz povratak uspesima top gun
Nazad na vrh Ići dole
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptySub Jun 13, 2009 10:13 pm

ajoj bas mi te je zao Dika Sad , nadam se da ces brzo ozdraviti.
puno cmok malom bolesniku
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
Sponsored content





Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dika iz Beograda
Nazad na vrh 
Strana 6 od 44Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 25 ... 44  Sledeći
 Similar topics
-
» Dika iz Beograda
» Tabasko the Dika
» Rio iz Beograda
» Ema iz Beograda
» Lea iz Beograda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: