moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Dika iz Beograda

Ići dole 
+59
Gogili
Tina
MarijaRio
Monika
Srba bgd
Niche
Vasica T
Bella
Nestor
Adi
Nemi
Ilarion Beagles
Bole sa Dorcola
Ddans Dream Tim
mini
FLAFI
Aga Aron
Aloha Lusi
lili
stefana
Ari
filip
leo-kosutnjak
mknaumoski
Rona
Aćim
LuSho
Flora
Shiloh
dusan
Bugi
Sara <3 Bigl
Vuk
DP
Luna
Boky&Tanja
Janchee
elmer fudd
klokkende
jok.mi
Dani
Teodor-Tedi iz S.Palanke
dunja
leo-lepotan
olja76
Zvoncica
Niva
Bunny's Nightmare
Mirka
luce
Lino
Joker_Poker
Medena
Meda
Dolly
Ksenija
Andrijana
Lea2006
Dika
63 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43, 44  Sledeći
AutorPoruka
Rona
i'm bigl
i'm bigl
Rona


Broj poruka : 507
Godina : 38
Datum upisa : 29.09.2009

Dika iz Beograda - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 41 EmptyPon Dec 20, 2010 1:45 pm

Pa Serlok Holms po prirodi je uobrazen, pa tako ne mora da pozira za slike kad drugi to zahtevaju! king
Super vam je setalise, a koliko vidim i drustvo je dovoljno otmeno za svetski poznatog detektiva. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Dika iz Beograda - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 41 EmptyPon Dec 20, 2010 2:20 pm

Sladak mi je što je kobajagi seo, a ustvari čuči i jedva čeka da zbriše!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 41 EmptyPon Dec 20, 2010 2:32 pm

Naše kuce su stvarno detektivi. Imam dokaz i iz dalekog Hararea. Nedavno nam je na poslu bio jedan kolega Zimbabveanac, koji je video veliku Dikinu sliku na mom desk topu pa smo se odmah raspričali o psima. On ima prelepog vajmarca, a prvi komšija mu je bigl Šama. Kaže da Šama prvo što uradi ujutro, dođe do njihove kuće da se javi i odmah užurbano odjuri dalje.

I pošto je tako vredan i zauzet i stalno njuška i istražuje, svi ga zovu Detective Sergeant Shama i pitaju ga na kom slučaju tog dana radi.

Svi naši biglići mogu da ponesu tu laskavu titulu.

Detective Sgt. Dika... zvuči moćno!
Dika iz Beograda - Page 41 Privateeyeprivateeyedet

Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Dika iz Beograda - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 41 EmptyPon Dec 20, 2010 2:48 pm

Dolly ::
Sladak mi je što je kobajagi seo, a ustvari čuči i jedva čeka da zbriše!

Sigurno misli "Vera slikaj, zurim" Dika iz Beograda - Page 41 11ucdxz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 41 EmptyPon Dec 20, 2010 4:24 pm

Niva ::
Dolly ::
Sladak mi je što je kobajagi seo, a ustvari čuči i jedva čeka da zbriše!

Sigurno misli "Vera slikaj, zurim" Dika iz Beograda - Page 41 11ucdxz

Da, čuči i samo čeka da kažem Ajde, pa da odjuri, jer se nedaleko skupilo društvo...
Nazad na vrh Ići dole
atos
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
atos


Broj poruka : 188
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.11.2010

Dika iz Beograda - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 41 EmptyPon Dec 20, 2010 4:47 pm

Dika nam je jedan od favorita na forumu. Njega smo najviše komentarisali koliko je lep. Pozdrav od Atosa
Nazad na vrh Ići dole
Srba bgd
i'm bigl
i'm bigl
Srba bgd


Broj poruka : 469
Datum upisa : 30.09.2010

Dika iz Beograda - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 41 EmptyPon Dec 20, 2010 5:14 pm

g-dine Holmes ima li kakvih novih informacija sa keja? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 41 EmptyPon Dec 20, 2010 6:00 pm

atos ::
Dika nam je jedan od favorita na forumu. Njega smo najviše komentarisali koliko je lep. Pozdrav od Atosa

Atose, brate, znači HVALA!
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 41 EmptyPon Dec 20, 2010 6:01 pm

Srba bgd ::
g-dine Holmes ima li kakvih novih informacija sa keja? Smile

Onjušio svaku banderu i drvo na šetalištu i uspešno ušao u trag mnogobrojnim poznatim i nepoznatim personama na 4 noge (bilo je i slučajeva sa 2 noge)...
Nazad na vrh Ići dole
Rona
i'm bigl
i'm bigl
Rona


Broj poruka : 507
Godina : 38
Datum upisa : 29.09.2009

Dika iz Beograda - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 41 EmptyPon Dec 20, 2010 6:44 pm

Dika ::
Naše kuce su stvarno detektivi. Imam dokaz i iz dalekog Hararea. Nedavno nam je na poslu bio jedan kolega Zimbabveanac, koji je video veliku Dikinu sliku na mom desk topu pa smo se odmah raspričali o psima. On ima prelepog vajmarca, a prvi komšija mu je bigl Šama. Kaže da Šama prvo što uradi ujutro, dođe do njihove kuće da se javi i odmah užurbano odjuri dalje.

I pošto je tako vredan i zauzet i stalno njuška i istražuje, svi ga zovu Detective Sergeant Shama i pitaju ga na kom slučaju tog dana radi.

Svi naši biglići mogu da ponesu tu laskavu titulu.

Detective Sgt. Dika... zvuči moćno!
Dika iz Beograda - Page 41 Privateeyeprivateeyedet


Very Happy Very Happy Very Happy Super pricica! Dakle novi naslov Dikine teme treba da bude Det. Sgt. Dika (u kancelariji samo u vreme rucka!)
Nazad na vrh Ići dole
Gogili
i'm bigl
i'm bigl
Gogili


Broj poruka : 892
Godina : 37
Localisation : Beograd
Datum upisa : 23.04.2009

Dika iz Beograda - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 41 EmptyPon Dec 20, 2010 9:39 pm

Dika je car, totalno gotivim licnost tog psa Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 41 EmptyUto Dec 21, 2010 1:05 pm

Gogili ::
Dika je car, totalno gotivim licnost tog psa Very Happy

dobar dan
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 41 EmptyUto Dec 21, 2010 4:46 pm

Novo odelce, ali Dika jos nije stigao da ga proba.

Dika iz Beograda - Page 41 21122010472w

Dika iz Beograda - Page 41 21122010474

Nazad na vrh Ići dole
Srba bgd
i'm bigl
i'm bigl
Srba bgd


Broj poruka : 469
Datum upisa : 30.09.2010

Dika iz Beograda - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 41 EmptyUto Dec 21, 2010 5:24 pm

Vera ne koristi priliku dok je gos'n dika holmes na zadatku, da se prerusavas Smile dika je ipak dika ,sto bi Milan rekao - tatko Smile
odlican mu je mantil! kakav je trenutni izbor kod Jagode? Meni Srba sve prerastao pa moram da mu kupim novo Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 41 EmptyUto Dec 21, 2010 5:44 pm

Srba bgd ::
Vera ne koristi priliku dok je gos'n dika holmes na zadatku, da se prerusavas Smile dika je ipak dika ,sto bi Milan rekao - tatko Smile
odlican mu je mantil! kakav je trenutni izbor kod Jagode? Meni Srba sve prerastao pa moram da mu kupim novo Smile

Kad porastem, biću bigl...

Izbor je dobar, još bolje je to što može da se naruči po meri i od materijala koji hoćeš. Htela sam da mu kupim i jednu kabanicu, ali nije bilo Dikine veličine, pa ćemo naknadno da naručimo... ima super stvari. Nije skupo. Ovo maskirno
košta 700 din, super je urađeno i pedantno sašiveno.

Nazad na vrh Ići dole
Srba bgd
i'm bigl
i'm bigl
Srba bgd


Broj poruka : 469
Datum upisa : 30.09.2010

Dika iz Beograda - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 41 EmptyUto Dec 21, 2010 6:05 pm

Pa da nema ja mislim skuplje stvari od 1000 din

Ova Srbina jasha je placena 650din Smile

Dika iz Beograda - Page 41 30htxj8

Dika iz Beograda - Page 41 2mxepdz
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 41 EmptyUto Dec 21, 2010 7:10 pm

Da, da, ona to jako lepo uradi... super jaknica
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Dika iz Beograda - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 41 EmptyUto Dec 21, 2010 8:21 pm

Jagoda će morati da oblači Srbu besplatno Ovolika reklama se svuda dobro plaća Very Happy Stvarno žena super radi, sve pohvale.
Nazad na vrh Ići dole
Gogili
i'm bigl
i'm bigl
Gogili


Broj poruka : 892
Godina : 37
Localisation : Beograd
Datum upisa : 23.04.2009

Dika iz Beograda - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 41 EmptyUto Dec 21, 2010 10:35 pm

Haha, odlicno je! Mogli bi na napravimo izlozbu na Kalisu Wink
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Dika iz Beograda - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 41 EmptyUto Dec 21, 2010 11:02 pm

Da vidimo manekena u novom odelcetu Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Nestor
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Nestor


Broj poruka : 230
Localisation : Beograd,Brace Jerkovic
Datum upisa : 22.08.2010

Dika iz Beograda - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 41 EmptySre Dec 22, 2010 12:22 am

prelep kaputic i Nestor je prerastao njegov a ovo sa jagodom je fenomenalno,hvala svima na obavestenju,moracemo je posetiti obavezno....ima li crnih...cisto da vidimo kako je biti trobojac...hahahahha
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Dika iz Beograda - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 41 EmptySre Dec 22, 2010 12:30 am

Naše skromno mišljenje je da njemu nikako netreba ta treća boja ,dovoljno je sladak čak presladak u ovakvom izdanju.Pozdrav bratu Nestoru
Nazad na vrh Ići dole
Bole sa Dorcola
bigl-manijak
bigl-manijak
Bole sa Dorcola


Broj poruka : 319
Datum upisa : 21.04.2010

Dika iz Beograda - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 41 EmptySre Dec 22, 2010 1:03 am

Rona ::
Bole sa Dorcola ::

Ne ne, ni ja ne bih zelela da Bole postane necujan i miran pas i da promeni prirodu, nikako. Dovoljno bi bilo da stane kada mu kazemo i da se uvek vrati kada ga pustimo bez povodca. To bi mu obezbedilo vise slobodne setnje. Pozdrav drugarima! dobar dan

Verujte mi to se najbolje postize nagradicama. Ronu sam naucila da posle odredjenog zvizduka sledi nagrada, i kad je zovem ona bukvalno leti nazad. U poslednje vreme se desava da ode da istrazuje, i posle kad se vrati doleti do mene, u smislu 'evo da se javim', da bi dobila nagradicu Smile Inace kupujem malene koskice na kg, mislim da je 100g oko 60din, a za 200g se dobije dosta jer su lagane. Njih obozavaju svi psi, a sto je najbitnije nisu masne, pa mogu da se stave u dzep bez kesice.

Hvala na savetu, pokusacu to sa zvizdukom! Kod Boleta je mislim problem u prioritetima, jer je njemu drustvo psece i ljudsko uvek na prvom mestu, tako da naprimer, kada hocu da ga odvedem u stan kod moje svekrve, gde inace spava i zivi najveci deo dana, cesto ne pomaze ni mito u obliku naaaajomiljenijih keksica, iako i nju obozava kao i sve ukucane. U setnji bi se verovatno i vratio iz te istrazivacke misije, ali kad odjuri tako kao mahnit, deluje mi kao da ce se zaustaviti tek na drugom kraju grada. Ja mu tada vicem "stani" ili "vidi" (kad se kaze vidi, on misli da stize hrana, ne znam otkud ali tako je), ali cesto ne pomaze. Probacu zvizduk u kombinaciji sa "mitom i korupcijom" bounce

Izvini tata Diko sto ti opsedamo forum!
p.s. Odelca su super bas! 7 aa
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 41 EmptySre Dec 22, 2010 12:31 pm

Nema veze, osećajte se kao kod kuće! Sine Bole, zar treba reći: MI CASA ES SU CASA I love you
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 41 EmptySre Dec 22, 2010 12:34 pm

[quote="Niva"]Da vidimo manekena u novom odelcetu Smile [/quote

Slikacu ga, nisam sinoc stigla...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dika iz Beograda - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 41 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dika iz Beograda
Nazad na vrh 
Strana 41 od 44Idi na stranu : Prethodni  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43, 44  Sledeći
 Similar topics
-
» Dika iz Beograda
» Tabasko the Dika
» Eli iz Beograda
» Rio iz Beograda
» Ema iz Beograda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: