moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Lady iz Novog Sada

Ići dole 
+33
Anja..
DP
LuSho
mknaumoski
filip
jok.mi
leo-kosutnjak
Boky&Tanja
Teodor-Tedi iz S.Palanke
Aćim
Luna
LADY 2
Zvoncica
Marli
Shiloh
Joker_Poker
luce
Ivana
Dolly
Mirka
Niva
Dika
tatjana
Janchee
Meda
Lilu The Great
Medena
Lino
Lea2006
Ksenija
Bunny's Nightmare
Andrijana
Lady
37 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Sledeći
AutorPoruka
Lady
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Lady


Broj poruka : 171
Godina : 39
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 07.10.2008

Lady iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 6 EmptyČet Dec 04, 2008 4:48 pm

Meni nesto zao da setam Lady po ovoj kisi Sad Ona drhti i kad ne pada kisa, a ne kad pokisne jadna. Plasim se da ne ozebe. Jesu li moji strahovi racionalni ? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Lady iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 6 EmptyČet Dec 04, 2008 6:35 pm

Pa pošto je ona još tako mala, baš i ne mora po kiši u šetnju,a inače ništa im ne fali po kiši/osim kišobrana/ smeh smeh
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Lady iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 6 EmptyČet Dec 04, 2008 8:05 pm

Lady ::
Meni nesto zao da setam Lady po ovoj kisi Sad Ona drhti i kad ne pada kisa, a ne kad pokisne jadna. Plasim se da ne ozebe. Jesu li moji strahovi racionalni ? Smile
Kupili smo ovo za Dolly i večeras isprobavamo!
Lady iz Novog Sada - Page 6 Scan0001sp1
Lady iz Novog Sada - Page 6 W250
Upravo smo ustanovili da nam je malo, pa ako ne uspem da zamenim - ustupam nekom manjem.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Lady
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Lady


Broj poruka : 171
Godina : 39
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 07.10.2008

Lady iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 6 EmptyPet Dec 05, 2008 10:46 am

Posto je sinoc sedela kod vrata i cvilela ipak smo je izveli na 15 min, pa je dosla kuci prljava ko prase. Al se njoj spavalo, pa sam joj samo obrisala sapice i ona je dremnula malo. Uspela sam nekako da je probudim dasdas da bih je okupala, i ubacim u kadu i onda je postala zacudjujuce mirna, prosto uziva u kupanju i feniranju posle Smile

@Dolly: Gde se kupili taj kaputic? Kolko para?
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Lady iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 6 EmptyPet Dec 05, 2008 11:47 am

@Dolly: Gde se kupili taj kaputic? Kolko para?[/quote]

To je baš kabanica, kupljena u Pet shop-u kod Lipovog lada za nešto više od 300din.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Lady
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Lady


Broj poruka : 171
Godina : 39
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 07.10.2008

Lady iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 6 EmptyPet Dec 05, 2008 12:13 pm

Dolly ::
@Dolly: Gde se kupili taj kaputic? Kolko para?


To je baš kabanica, kupljena u Pet shop-u kod Lipovog lada za nešto više od 300din.[/quote]

A gde kod Lipovog lada ima pet shop? Na bulevaru, ili negde uvuceno? Ja, tj. moji roditelji, zive kod Kornjace, na 100m od Lipovog lada, pa, posto dolazim za vikend, bih da svratim da kupim neku slicnu.
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Lady iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 6 EmptyPet Dec 05, 2008 12:23 pm

Lady ::
Meni nesto zao da setam Lady po ovoj kisi Sad Ona drhti i kad ne pada kisa, a ne kad pokisne jadna. Plasim se da ne ozebe. Jesu li moji strahovi racionalni ? Smile

Mi smo Diki kupili odelce za hladnoću, a nije loše ni da se ima kabanica za kišu. Manje se ukvase. Mada, to su lovački psi, verovatno im ni ovako ne bi ništa bilo. Međutim, sa malim štencima treba pripaziti.
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Lady iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 6 EmptyPet Dec 05, 2008 1:22 pm

Lady ::
Dolly ::
@Dolly: Gde se kupili taj kaputic? Kolko para?


To je baš kabanica, kupljena u Pet shop-u kod Lipovog lada za nešto više od 300din.

A gde kod Lipovog lada ima pet shop? Na bulevaru, ili negde uvuceno? Ja, tj. moji roditelji, zive kod Kornjace, na 100m od Lipovog lada, pa, posto dolazim za vikend, bih da svratim da kupim neku slicnu.[/quote]MISLIM DA JE VRANJSKA 6, A MOŽDA I NEKI BROJ PRE. PRVA UVUČENA ZGRADA.
Lady iz Novog Sada - Page 6 Lipovladbq0
Lady iz Novog Sada - Page 6 W207
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Lady
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Lady


Broj poruka : 171
Godina : 39
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 07.10.2008

Lady iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 6 EmptyPet Dec 05, 2008 1:29 pm

Pa ja taj pet shop ladno vidim sa prozora moje sobe, a nisam videla ni jedan pet shop scratch scratch
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Lady iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 6 EmptyPet Dec 05, 2008 1:35 pm

Lady ::
Pa ja taj pet shop ladno vidim sa prozora moje sobe, a nisam videla ni jedan pet shop scratch scratch
Parking je ispred, pa se ne vidi od kola.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Marli
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Marli


Broj poruka : 59
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 28.11.2008

Lady iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 6 EmptyPet Dec 05, 2008 2:10 pm

Mislim da ima takvih stvarcica u Pet Centru na NBG,ustvari,tamo ima svega za ljubimce tako da mozes i tamo da pogledas
Nazad na vrh Ići dole
Lady
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Lady


Broj poruka : 171
Godina : 39
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 07.10.2008

Lady iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 6 EmptyPet Dec 05, 2008 2:19 pm

Znam da tamo ima svega!! Vecina Ladicinih stvari je odande.. al mi je ovo ispred zgrade Smile a i mislim da je taj Pet centar skuplji od "obicnih" pet shopova. Ako gresim, ispravite me!!

Bila sam prekjuce u nekom pet shopu- prodavnica ribolovacke opreme (2 in 1) koja valjda radi 24h i kad mi rekose da je 1kg Royal Canina Medium Junior 750 din ja samo zinula affraid affraid
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Lady iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 6 EmptyPet Dec 05, 2008 2:21 pm

cekaj, to je nepotpuna informacija - daj adresu!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Lady
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Lady


Broj poruka : 171
Godina : 39
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 07.10.2008

Lady iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 6 EmptyPet Dec 05, 2008 2:25 pm

Adresu cega??? Ovih deratora??? Pa to ti je u Novom Sadu na Beogradskom keju Smile xixxixixi, al oni to prodaju u onim original pakovanjima, dok mi kupujemo onu iz dzakova, isto Royal Canin, samo ne dobijes onu fancy kesu, i poslednji put je bila manje od 400 din.


Poslednji izmenio Lady dana Pet Dec 05, 2008 3:15 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Marli
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Marli


Broj poruka : 59
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 28.11.2008

Lady iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 6 EmptyPet Dec 05, 2008 2:27 pm

Upravu ste,jeste skuplji od vecine pet shopova nego sam ga samo pomenula zbog malo veceg izbora koje kakvih dzidza-bidza za nase ljubimce,stvarno ima svega i svacega.
Nazad na vrh Ići dole
Lady
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Lady


Broj poruka : 171
Godina : 39
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 07.10.2008

Lady iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 6 EmptyPet Dec 05, 2008 2:29 pm

Ja nisam nikad bila u Pet Centru (mozda odem u nedlju sa Lady da izabere neku igrackicu), al je moj momak bio kad je isao po nju, pa je nakupovao sve i svasta, hrana ima je skuplja to znam...
Nazad na vrh Ići dole
Marli
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Marli


Broj poruka : 59
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 28.11.2008

Lady iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 6 EmptyPet Dec 05, 2008 2:32 pm

E igrackica ima fenomenalnih,Marli najvise voli gumeno prase koje kad ga stisne grokce kao pravo,fenomenalno je.
Nazad na vrh Ići dole
Lady
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Lady


Broj poruka : 171
Godina : 39
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 07.10.2008

Lady iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 6 EmptyPet Dec 05, 2008 3:03 pm

U nasa Lady je skromna, ona najvise voli plasticne flase i carape Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Lady iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 6 EmptyPet Dec 05, 2008 3:08 pm

IMA NA NOVOM BEOGRADU JEDAN PET SHOP/ NA ZIDU IZ ULICE PROLETERSKIH BRIGADA PIŠE PET CAFE/, GDE SU CENE DOSTA NIŽE NEGO NA DRUGIM MESTIMA, MALO JE MANJI OD PET CENTRA, IMA SVAŠTA I MOGU SE DOVODITI LJUBIMCI.
Lady iz Novog Sada - Page 6 Petqd4
Lady iz Novog Sada - Page 6 W320
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Lady
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Lady


Broj poruka : 171
Godina : 39
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 07.10.2008

Lady iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 6 EmptyPet Dec 05, 2008 3:13 pm

Dolly ::
IMA NA NOVOM BEOGRADU JEDAN PET SHOP/ NA ZIDU IZ ULICE PROLETERSKIH BRIGADA PIŠE PET CAFE/, GDE SU CENE DOSTA NIŽE NEGO NA DRUGIM MESTIMA, MALO JE MANJI OD PET CENTRA, IMA SVAŠTA I MOGU SE DOVODITI LJUBIMCI.
Super, hvala na informaciji. Nije valjda da postoje pet shopovi gde ne mozes da uvedes psa affraid ??!! Ja kad god sam isla u petshop isla sam sa Lady i uvek su me pustali.
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Lady iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 6 EmptyPet Dec 05, 2008 3:16 pm

Lady ::
Dolly ::
IMA NA NOVOM BEOGRADU JEDAN PET SHOP/ NA ZIDU IZ ULICE PROLETERSKIH BRIGADA PIŠE PET CAFE/, GDE SU CENE DOSTA NIŽE NEGO NA DRUGIM MESTIMA, MALO JE MANJI OD PET CENTRA, IMA SVAŠTA I MOGU SE DOVODITI LJUBIMCI.
Super, hvala na informaciji. Nije valjda da postoje pet shopovi gde ne mozes da uvedes psa affraid ??!! Ja kad god sam isla u petshop isla sam sa Lady i uvek su me pustali.
Ma puštaju svuda, nego je negde toliko skučeno, da ovi naši živahni psići i njihovi veseli repići naprave haos!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Lady
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Lady


Broj poruka : 171
Godina : 39
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 07.10.2008

Lady iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 6 EmptyPet Dec 05, 2008 3:21 pm

Joj jeste, nabiju sve one stvari, pa ni ja - sto znam da idem pravo, ne mogu da prodjem a ne kuce male, koje sve zanima, pa moraju da onjuskaju...
Nazad na vrh Ići dole
Marli
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Marli


Broj poruka : 59
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 28.11.2008

Lady iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 6 EmptyPet Dec 05, 2008 10:35 pm

Lady ::
U nasa Lady je skromna, ona najvise voli plasticne flase i carape Very Happy

Bolje da vam ne pisem sta nas Marli voli,prosto je neverovatno,ruinirao nam je dvoriste,a znam da mi necete poverovati ako vam kazem da jede orahe,gledala sam ga rodjenim ocima kako ih vadi iz ljuske,doduse pojede se tu i malo ljuske,a gumenu svinju pig smo kupili da mu skrenemo paznju sa ostalih stvari koje nam je pojeo No
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Lady iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 6 EmptySub Dec 06, 2008 1:57 am

Evo nam jos jednog Krcka Orascica na forumu! Imamo orah u dvoristu kuce, i Meda to redovno krcka, ali najgore je kad zdrobi orah u kuci pa bude ljuske na sve strane. pirat
Nazad na vrh Ići dole
Marli
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Marli


Broj poruka : 59
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 28.11.2008

Lady iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 6 EmptySub Dec 06, 2008 12:15 pm

hehehe,znaci nista neuobicajeno,a da li mozda jede i jabuke,posto ovaj nas tamani? Ja sam cula i videla da psi kradu kolace,meso itd ali da kradu jabuke???? Eh,i u to sam se uverila
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Lady iz Novog Sada - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lady iz Novog Sada   Lady iz Novog Sada - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Lady iz Novog Sada
Nazad na vrh 
Strana 6 od 17Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Sledeći
 Similar topics
-
» Ema iz Novog Sada
» ~Klea iz Novog Sada~
» Kala iz Novog Sada
» Braca iz Novog Sada
» Sparki iz Novog Sada

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: