moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Bunny's Nightmare biglici

Ići dole 
+44
DP
LORA
Bugi
Sara <3 Bigl
tanjawesti
Pirat
Teodor-Tedi iz S.Palanke
Modena
dunja
Vuk
olja76
Dani
filip
jok.mi
joki i zoki
FLAFI
Ari
Boky&Tanja
klokkende
Marli
Lady
Shiloh
dusan
Meda
Lea2006
elmer fudd
Medena
Mirka
Zvoncica
Luna
Niva
Ivana
milena
Ksenija
tatjana
Dolly
Dika
Joker_Poker
Lilu The Great
luce
Lino
Janchee
Andrijana
Bunny's Nightmare
48 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Bunny's Nightmare biglici - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 26 EmptyUto Apr 28, 2009 12:03 pm

Zaplakala sam i ja iako sam je samo na slici videla, pa mogu da zamislim kako vam je! Mnogo mi je žao! Kad budeš mogla, napiši šta se to desilo.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Bunny's Nightmare biglici - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 26 EmptyUto Apr 28, 2009 12:22 pm

Mnogo nam je zao
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Bunny's Nightmare biglici - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 26 EmptyUto Apr 28, 2009 12:54 pm

Mala je pre par dana ispala iz kotilice i veterinar sumnja da se tad prehladila. Stenci prvih 15 dana ne mogu da regulisu svoju temperaturu i jako su osetljivi.

Mala je juce ujutru prestala da sisa i temperatura joj je bila jako niska. Uz pomoc Dusana smo nabavili ono mleko u prahu za stence i malenu odvojili od ostalih,zagrejali je i hranili na cuclu.

Ni tad nije sisala,ali je gutala ono sto sam joj sipala u usta,masirala sam joj stomacic i ona je lepo piskila i kakila posle svakog obroka. Povratili smo joj temperaturu na 39,1 sto je idealno za stence i neko vreme je bila skoro skroz dobro,bila sam ubedjena da smo uspeli da je spasemo. Medjutim posle izvesnog vremena je temperatura opet pocela da pada i mala je sve teze disala. Masirali smo joj srce i pomerali prednje sapice napred-nazad da bi uspela da dise,ali ni to nije pomoglo.

Uginula mi je u rukama sinoc oko 12h.

Nije bila u pitanju nikakve zaraza jer su svi ostali bebci odlicno,sisaju i rastu kao iz vode,vec su duplo veci nego kad su se rodili,tako da ili se prehladila tada ili je ovo bila neka vrsta prirodne selekcije.

Na zalost takve stvari se desavaju jer su to ipak ziva bica,samo sto sam ja bila ubedjena da se to meni nikad nece desiti.

Celu noc sam plakala i idalje placem,i Djuri je jako tesko...
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Bunny's Nightmare biglici - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 26 EmptyUto Apr 28, 2009 1:03 pm

jako nam je zao Sad
ljubimo ostale beke i sve vas, ne dajte se
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Bunny's Nightmare biglici - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 26 EmptyUto Apr 28, 2009 3:57 pm

Mukica malena. Bas mi je zao. Sad
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Bunny's Nightmare biglici - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 26 EmptyUto Apr 28, 2009 4:10 pm

A joj bas mi je mnogo zao....
Nazad na vrh Ići dole
Dani
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Dani


Broj poruka : 231
Godina : 51
Localisation : Orom
Datum upisa : 24.04.2009

Bunny's Nightmare biglici - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 26 EmptyUto Apr 28, 2009 9:41 pm

Andrijana ::
Znam da šta god sada napišem neću vas utešiti...
Iskreno mi je žao zbog vašeg gubitka...

Crying or Very sad tesko se moze ista drugo dodat....
ako... onda samo ostali malisani mogu da daju neku utehu...
Nazad na vrh Ići dole
Joker_Poker
i'm bigl
i'm bigl
Joker_Poker


Broj poruka : 732
Datum upisa : 05.06.2008

Bunny's Nightmare biglici - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 26 EmptySre Apr 29, 2009 9:18 am

Jako mi je žao zbog malene Sad
Nazad na vrh Ići dole
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Bunny's Nightmare biglici - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 26 EmptySre Apr 29, 2009 9:26 am

jako mi je zao Sad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
Boky&Tanja
bigl-manijak
bigl-manijak



Broj poruka : 337
Localisation : Ruma
Datum upisa : 07.09.2008

Bunny's Nightmare biglici - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 26 EmptySre Apr 29, 2009 6:04 pm

Tuzno, ali sta da se radi, zivot ide dalje !
SAMO HRABRO I NE DAJTE SE !
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Bunny's Nightmare biglici - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 26 EmptySre Apr 29, 2009 10:49 pm

Znam koliko se čovek veže za njih tako male i bespomoćne i strašno je to što vam se desilo! Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Bunny's Nightmare biglici - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 26 EmptyČet Apr 30, 2009 11:59 pm

Tek sada sam videla šta vam se desilo i najiskrenije mnogo mi je žao, ali šta da radite, glavu gore i čuvajte ostale lepotane.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Bunny's Nightmare biglici - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 26 EmptyNed Maj 03, 2009 12:31 pm

Hvala vam ljudi na recima podrske. Nisam stigla ranije da se javim jer je prosla nedelja (ne ponovila se ) bila bas grozna. Pored male devojcice koja je uginula,razboleli su se jos jedno stene (isto devojcica) i Dica. Sad smo opet svi dobro.

Naravno malu,divnu Pearl nikad necu zaboraviti,ali moram se sad maksimalno posvetiti ostatku ekipe.

Nase beke su otvorile oci i rastu kao iz vode,ogromni su,ova devojcica koja je bila bolesna je nesto sitnija,ali se sad vratila na mamino mleko pa ih polako stize. Veliki je borac i mislim da je to najvise pomoglo u njenom izlecenju. Inace kaze da je ono mleko u prahu za stence bas bljak i treba pljunuti svaku kap koja dospe u usta Suspect Sad ona lepo razgrne sve ostale i ako su veci od nje da bi dosla do sise.

Stavicu i neku slikicu danas u toku dana da vidite koliki su to ludaci.

Inace mali Disko (Pluton) je ubedljivo najveci u leglu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Bunny's Nightmare biglici - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 26 EmptyNed Maj 03, 2009 3:12 pm

Baš sam srećna zbog lepih vesti!!!

Požurite sa tim slikama!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Bunny's Nightmare biglici - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 26 EmptyNed Maj 03, 2009 7:05 pm

Drago nam je da je sada sve u redu, čuvajte se i mazite, a onda pomalo sliknite i dajte da i mi uživamo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Bunny's Nightmare biglici - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 26 EmptyPon Maj 04, 2009 6:43 pm

Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Bunny's Nightmare biglici - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 26 EmptyPon Maj 04, 2009 7:28 pm

Slatke male bumbike
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Bunny's Nightmare biglici - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 26 EmptyPon Maj 04, 2009 8:27 pm

Medenjaci!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Bunny's Nightmare biglici - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 26 EmptyPon Maj 04, 2009 11:31 pm

Mali bembaci kako lepo sike, ljubimo im repiće, preslatki su.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Bunny's Nightmare biglici - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 26 EmptyUto Maj 05, 2009 10:12 am

Ivana, znam da si upućena, pa te molim za komentar. Stekla sam utisak da sudije nisu baš naklonjene biglovima. U Vranju je to bio Zoran Ćurčić, tako površan u krugu za prvaka grupe imala sam utisak da nije ni gledao pse i da je bez te šetnje imao pobednike. Nisam pristrasna, ali kad bi se na takmišenjima birao najlepši pas od strane posmatrača to bi sigurno bio bigl. I još jedno pitanje, komentar o sudiji Velimiru Netkoviću, on je najavljen u Nišu (možda sam preterala sa ogovaranjem sudija, ti proceni). Unapred hvala i sve najbolje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Bunny's Nightmare biglici - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 26 EmptyUto Maj 05, 2009 10:21 am

Nisi preterala u ogovaranju. Sudije koje sude na izlozbama su uglavnom i odgaivaci neke od rasa kojima sude,pa ce tako uvek pre dati prvo mesto svojoj rasi. Kod nas su biglovi jos uvek jako retki,tacnije retki su oni koji idu na izlozbe,pa sudije nisu navikle na njih,zato ja uvek navijam za to da na svakoj izlozbi bude makar jedan bigl,da nas ljudi vide.

O Velimiru ne znam nista,nije nam nikad sudio,barem se ja ne secam.

A sto se pobednika VI FCI grupe tice,tu mi,Srbija,ima najvise atuhtonih rasa pa uglavnom njih i potenciraju.
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Bunny's Nightmare biglici - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 26 EmptyUto Maj 05, 2009 11:44 am

Nisu naklonjeni biglovima, to je definitivno, čast izuzecima. Nama je jedan takav izuzetak dao BIS Junior na medjunarodnoj izložbi u Šapcu, Dika je imao samo 9 meseci. To nam je najdraža titula do sada. Moj utisak je da većina sudija biglove ne doživljava ozbiljno. Ne shvatam zašto, kad su tako divne kuce.
Nazad na vrh Ići dole
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Bunny's Nightmare biglici - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 26 EmptyUto Maj 05, 2009 2:56 pm

u Hrvatskoj je slicna situacija. na postolju VI skupine cesto zavrse atraktivne pasmine ili autohtone pasmine, rodezijski ridgeback, dalmatiner, istarski gonic, Grand Basset Griffon Vendeen ili pak Petit Basset Griffon Vendeen. pobjeda u grupi cesto ovisi i o uhendlanosti psa, a svi znamo koliko su biglovi skloni poslusnosti. Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
olja76
bigl-manijak
bigl-manijak
olja76


Broj poruka : 299
Godina : 47
Localisation : Beograd,Palilula
Datum upisa : 03.02.2009

Bunny's Nightmare biglici - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 26 EmptyUto Maj 05, 2009 5:57 pm

Sudije su cudo!Pre nekoliko godina sam vodila maminu jorksirku na izlozbu i poludela samJedan isti sudija je na predhodnoj izlozbi njoj dao titulu prvak rase a na drugoj izlozbi joj je trazio mane jer je trebao drugi pas da pobedi,kad je video u radnoj knjizici da joj je on dao titulu na predhodnoj izlozbi bila je jako neprijatna scena,posle toga vise nikad nismo isli da se takmicimo.
Nazad na vrh Ići dole
olja76
bigl-manijak
bigl-manijak
olja76


Broj poruka : 299
Godina : 47
Localisation : Beograd,Palilula
Datum upisa : 03.02.2009

Bunny's Nightmare biglici - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 26 EmptyUto Maj 05, 2009 5:58 pm

Sta nam rade bebironi?Preslatki su!Ljubimo ih cmok
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bunny's Nightmare biglici - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bunny's Nightmare biglici   Bunny's Nightmare biglici - Page 26 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Bunny's Nightmare biglici
Nazad na vrh 
Strana 26 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Biglici iz Batajnice

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: