moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Laka iz Beograda

Ići dole 
+44
Moka
.Marija.
tedibi
Tabasko the Dika
Aćim
Monika
Vasica T
Ddans Dream Tim
MarijaRio
marina
mknaumoski
LuSho
Rona
Sara <3 Bigl
tara
jok.mi
Dani
olja76
Teodor-Tedi iz S.Palanke
DP
Luna
Shiloh
luce
Zvoncica
elmer fudd
Niva
Dolly
dusan
Meda
Lea2006
bambucha
Bunny's Nightmare
Ksenija
Ivana
Lino
Lilu The Great
milena
Dika
Joker_Poker
tatjana
Janchee
Andrijana
Medena
Mirka
48 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 21 ... 31  Sledeći
AutorPoruka
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Laka iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 11 EmptyPet Nov 28, 2008 12:03 am

Luna ::
A mozda je samo probirljiv. Sipajte mu malo jogurta u granule ili neku supicu od onog sto vama ostane od rucka pa time prelijte granule cisto da dobiju neki drugaciji ukus. Luna je na pocetku jela same granule a sad je vec postala izbirljivija. Mada jede ih i sad same kad je bas gladna :-)
I kod nas je ovo svaki put upalilo, ali najvise kad se doda malo tunjevine ili bar koja kap ulja iz tunjevine - to se smaze u sekundu! pig
Nazad na vrh Ići dole
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Laka iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 11 EmptyPon Dec 15, 2008 5:21 pm

Ova slika ima radni naziv PRONADJITE ULJEZA Smile

Laka iz Beograda - Page 11 18_slika016

Dok ja peglam, ULJEZ spava snom pravednika na mom cistom i neopeglanom vešu

Laka iz Beograda - Page 11 18_slika015

Inače, dotični je dobro, trend nejedenja se nastavlja, svako vece zato ispljune po jednu zvaku iz usta, ne znam samo gde ih nalazi.

Granule su mu nezanimljive sasvim. Prelivamo, zezamo se, nudimo ga ko dete i opet ništa.
One jednostavno nije ljubitelj granula.
Ako ih natopiš supicom il mu daš bubac to je vec druga pesma.
Jogurtom prelivene takodje moze, al suve ama bas nikako.

Razmisljam da se sa Royala koji sad jede, predjem na Purinu Pro plan, da probam, kupila sam manje pakovanje za početak al ne ni to ne pali , ni to nece.

Zubi mu ispadaju ko ludi nalazimo ih na najrazlicitijim mestima po stanu , i u sta su mu cesto puna krvi, jadnicku.

I sto je najvaznije ponovili smo opet Drontal , i nema ništa.
Dvoumim se dal da ponovim ponovo za 21 dan il tek za 3 meseca.

Eto...toliko od nas !
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Laka iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 11 EmptyPon Dec 15, 2008 5:31 pm

bravo!
voli cisto i kuvano i spava dok zena radi!
ja tu ne vidim nista neobicno - svaki muskarac je takav Smile))
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Ivana


Broj poruka : 190
Godina : 38
Datum upisa : 07.02.2008

Laka iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 11 EmptyPon Dec 15, 2008 7:06 pm

Presladak je, ali Vam je moj savet da mu ne dozvoljavate da se penje po foteljama i krevetu. Time pokazuju svoju dominanciju, i ako postane u svojoj glavi dominantniji od vas ne pise vam se dobro. Kazem to iz licnog iskustva Wink
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Laka iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 11 EmptyPon Dec 15, 2008 10:58 pm

Ako dva puta nije imao gliste nema potrebe da opet ponavljate pre razmaka od 3 meseca da mu se ne ošteti želudac od tolikog tretmana, to nisu ni malo bezazlene tablete!
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Laka iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 11 EmptyUto Dec 16, 2008 12:00 am

Sladak je malisa... treba cesce da postavljate slike! cmok
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Laka iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 11 EmptyUto Dec 16, 2008 5:17 pm

Ivana ::
Presladak je, ali Vam je moj savet da mu ne dozvoljavate da se penje po foteljama i krevetu. Time pokazuju svoju dominanciju, i ako postane u svojoj glavi dominantniji od vas ne pise vam se dobro. Kazem to iz licnog iskustva Wink
Doli se penje svuda, a i dalje je mazulja, bez želje za dominacijom.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Joker_Poker
i'm bigl
i'm bigl
Joker_Poker


Broj poruka : 732
Datum upisa : 05.06.2008

Laka iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 11 EmptyUto Dec 16, 2008 5:24 pm

Dolly ::
Ivana ::
Presladak je, ali Vam je moj savet da mu ne dozvoljavate da se penje po foteljama i krevetu. Time pokazuju svoju dominanciju, i ako postane u svojoj glavi dominantniji od vas ne pise vam se dobro. Kazem to iz licnog iskustva Wink
Doli se penje svuda, a i dalje je mazulja, bez želje za dominacijom.

Portos također,a tko bi mu odolio kad se sklupča u krilo i prede ko maca aa .
Nazad na vrh Ići dole
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Laka iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 11 EmptyUto Dec 16, 2008 8:15 pm

Smile
BIla bi veliki optimista kad bi verovala da sam zabranila penjanje na trosed, il fotelje.

Ipak je to bigl Smile

Sretne me neka zena pre neki dan u Košutnjaku , i pita me...jel to bigl. Reko : daaaaa, kad ona ni tri ni cetri reče: neka vam je bog u pomoć, pa vi ne znate sta ste kupili .

Il je ovo predrasuda il je moj pas izrod al ja ne mislim da je mnogo različitiji od drugih pasa.
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Laka iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 11 EmptySre Dec 17, 2008 12:05 am

Mirka ::
Sretne me neka zena pre neki dan u Košutnjaku , i pita me...jel to bigl. Reko : daaaaa, kad ona ni tri ni cetri reče: neka vam je bog u pomoć, pa vi ne znate sta ste kupili .
Znate sta, sve i da se salila, meni takav komentar bas i nije na mjestu. Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Laka iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 11 EmptySre Dec 17, 2008 1:45 pm

Ljudi su čudo, hoće igračku od kućnog ljubimca, a kad vide da treba puno truda i vaspitavanja kriv im je pas što je "nevaljao"! Pre neki dan Bartonova gazdarica me zove sva u panici, srela je na Bulevaru neku ženu "vrsnog poznavaoca" biglova koja joj je rekla da je posle godinu i nešto dana morala da da bigla jer je bio nemoguć i svašta joj napričala....a da vam ne pričam o pitanjima koja su mi postavljali razni likovi koji su se javljali na oglas-samo je falilo ono "da li stvarno jedu ljude" Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Laka iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 11 EmptySre Dec 17, 2008 4:13 pm

meni se slike nece otvorit, opet No
cmok Laki
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 48
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Laka iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 11 EmptySre Dec 17, 2008 4:36 pm

Ranije sam imao pse iz druge FCI grupe boksera,rota,dogu i mogu vam reci da su mnogo laksi za obuku od bigla. Mislim da bigla od obuke dosta odvlaci njegov prirodni nagon da njuska sve i svasta(pravi gonic),dok su ovi gore navedeni psi selekcionisani da budu sluzbeni psi,ali sve ostalo je isto. Bigl je manjih gabarita pa je lakse se njim putovati i nikada se ne umori u setnji ili igri,ali u sustini za bigla samo treba imati malo vise vremena dok je mali da bi naucio osnovne stvari,a ljudi brzo zive i niko nema vremena da se toliko posveti psu,pa odatle i takvi komentari. Bigl je i mio i lep pas a sada sto je on lovac u dusi,pa niko nije savrsen...
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Laka iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 11 EmptySre Dec 17, 2008 4:47 pm

[quote="Mirka"]Ova slika ima radni naziv PRONADJITE ULJEZA Smile

Imali smo i mi istu skrivalicu na 39. strani Dolinog topika! smeh
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Laka iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 11 EmptyNed Dec 28, 2008 11:43 am

Kod nas nikad nije dosadno.
Laka ima novi nadimak - ubica ukrasa ! Evil or Very Mad

Jede ih neverovatnom brzinom Evil or Very Mad i dzaba batine dzaba kazne nista on. Ja tvrdoglavijeg psa videla nisam. Pa me još gleda dok ja bijem onim ocima zbunjenim samo sto ne progovori , nije mu jasno sto ga maltim , verovatno se podrazumeva da su ukrasi za jelo.

Pored toga počeo je da zakopava stvari po foteljama , pre neki dan sam našla sakrivene čokoladice u foteljama i trosedu a i u boksu.
Provalila sam ga , zao mi je sto ne mogu da snimim da vidite kako on to radi. Ima tehniku zakopavanja da se covek provali od smeha . Bio je jako razocaran kad sam ga provalila i povadila mu zalihe slatkisa Evil or Very Mad a ja sam se smejala danima Very Happy genijalnosti moga psa.

Ako ga pustim sa povodca 5 ljudi ga juri po parku ne bi li ga uhvatilo, brz je ko munja nema teroje da ga nahvatamo. Dzabe nagrade , dozivanje , prevare kad on jednostavno ne zeli da bude uhvacen.

Svaki dan je neka nova zabava, i nikad sa njim nije dosadno.
Al pošto je takav i pošto njopa ukrase od sad je zatvoren kad smo mi napolju . Nije mu pravo al to mu je sto mu je .

I da...Royal i dalje ne zeli da jede, mora da bude extremno gladan da bi to smazao, a i tada me sa gnusanjem pogleda svaki put kad jede. Prelivamo mu supom, jogurtom, cime stignemo i jedino tako prolaze. Ako su ciste mogu da stoje 4 dana .

Drugari zelim vam svima srecnu novu godinu , puno zdravlja vama , vasim porodicama i biglicima . Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Laka iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 11 EmptyNed Dec 28, 2008 11:48 am

Laka iz Beograda - Page 11 30t0xh4
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Laka iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 11 EmptyNed Dec 28, 2008 12:43 pm

Na slici mi izgleda kao da se bas probudio

Laka je presladak
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Laka iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 11 EmptyNed Dec 28, 2008 12:46 pm

I Dika je nasrtao na jelku prosle zime, zato sto je bio mali. Nikako nismo mogli da ga naucimo, pa smo na kraju jelku popeli na stočić. Ove godine priča je drugačija. Dika je odrastao, dobar, jelka je na patosu, svi ukrasi na mestu.

O tim pričama koje govore o biglovima-monstrumima više ne znam šta bih rekla. Upoznala sam dosta biglova, svi su odreda cice, uključujući i našeg. Pa Ivaninih pet komada - sve cica do cice. Biglovi sa naših okupljanja - cice. Ko su, onda, ti monstrumi?
Nazad na vrh Ići dole
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Laka iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 11 EmptyPon Dec 29, 2008 6:49 pm

Neverovatno koliko taj pas voli da spava u mojoj zimskoj jakni.
Prosto jedva ceka da je negde nemarno bacim da bi se u nju smestio. I onda brzinom svetlosti zaspi , sve mi se cini juri pre nego li ga izbacim .

Danas smo mu kupili njegovu jaknicu bar malko da se ugreje al mu smeta onaj deo koji ide oko repa , pokusavao je da kaki sve vreme kad je to stajalo na repu. Izgleda ga zbunjuje. Skinula sam mu i prestao je da pokusava.

Iako jedva cekam da poraste da ne bi vise jeo sve sto stigne opet mi nekako krivo sto ce porasti, neodoljiv mi je ovako mali.

Samo sto nije mazan ni malko.
A ja bi ga tako rado mazila ceo dan Sad
Nazad na vrh Ići dole
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Laka iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 11 EmptyPon Dec 29, 2008 6:53 pm

U trenutku nepaznje smestio se udobno u nas krevet ...i sacekao me sa facom : "Pa sta, pa šta, pa šta , pa šta , pa šta ???? " ff
Laka iz Beograda - Page 11 Ezen41
Nazad na vrh Ići dole
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Laka iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 11 EmptyPon Dec 29, 2008 6:55 pm

Ovako se knta pored jelke Smile
Zimska idila !

Laka iz Beograda - Page 11 6r591y
Nazad na vrh Ići dole
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Laka iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 11 EmptyPon Dec 29, 2008 6:56 pm

Jedna od njegovih uobicajenih poza za spavanjac
Laka iz Beograda - Page 11 Otqe5u
Nazad na vrh Ići dole
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Laka iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 11 EmptyPon Dec 29, 2008 6:57 pm

Za kraj ...uhvacen u mojoj jakni Smile

Laka iz Beograda - Page 11 20ayzqw
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Laka iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 11 EmptyPon Dec 29, 2008 8:31 pm

Imate neobične prostirke na podu smeh smeh smeh A što se tiče maženja, malo se pravi važan, da se ne obruka dečko. Maziće se on kad malo poraste. Sad mora da grize! tr
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 48
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Laka iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 11 EmptyUto Dec 30, 2008 9:41 am

Dolly ::
Imate neobične prostirke na podu smeh smeh smeh A što se tiče maženja, malo se pravi važan, da se ne obruka dečko. Maziće se on kad malo poraste. Sad mora da grize! tr
Nije to prostirka nego poklon ispod jelke,a ovo za mazenje je tacno,ali kao sto rece Dolly prvo malo grickanja. dasdas dasdas dasdas
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Laka iz Beograda - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Laka iz Beograda   Laka iz Beograda - Page 11 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Laka iz Beograda
Nazad na vrh 
Strana 11 od 31Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 21 ... 31  Sledeći
 Similar topics
-
» Ema iz Beograda
» Eli iz Beograda
» Ema iz Beograda
» Rio iz Beograda
» Lea iz Beograda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: