moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Druga biglijada u Srbiji

Ići dole 
+10
Dolly
Bunny's Nightmare
luce
Andrijana
Lea2006
Luna
Janchee
LORA
Dika
dusan
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Druga biglijada u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga biglijada u Srbiji   Druga biglijada u Srbiji - Page 2 EmptyČet Sep 11, 2008 9:42 am

dusan ::
Ovako stoje stvari.
Royal ne moze do kraja septembra sigurno. Sto se Obrada i placa tice to je najmanji problem A sto se sunca tice valjda nece biti onako vruce kao prosli put i to da bi Doli cvilela ako je odvojena a vama je zao pa vi izadjite kod nje ne morate sedeti ceo dan , ja prosli put nisam seo od 9 do 17h da se Djura ne bi pobio sa nekim , a to trece mesto smo i mi dobili i ne vidim nista lose u tome ne mogu svi da budu najlepsi jednom sudiji. Inace je doticni sudija koji iskreno ne znam odakle se stvorio rekao da u Srbiji imamo biglove B klase i da su zenke bolje od muzijaka.
Nisam ja pominjala nikakvo treće mesto u smislu suđenja i ocenjivanja, već sam mislila na mesto okupljanja, kao treću stvar koja bi mogla da nas spreči da dođemo, u smislu nabrajanja. A to što mi predlažeš da stojim napolju sa psima, ne bih imala ništa protiv da sam tvojih godina i kondicije. Možda ipak dođemo, a i ako ne dođemo - nema ljutnje!


Poslednji izmenio Dolly dana Čet Sep 11, 2008 11:09 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Druga biglijada u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga biglijada u Srbiji   Druga biglijada u Srbiji - Page 2 EmptyČet Sep 11, 2008 10:36 am

dusan ::
Inace je doticni sudija koji iskreno ne znam odakle se stvorio rekao da u Srbiji imamo biglove B klase i da su zenke bolje od muzijaka.
Iskreno, meni sudija i _druzenje_ pasa nikako ne idu zajedno. Koliko shvatam on je ocjenjivao pse!? Oni koji zele strucnu ocjenu vode svoje pse na izlozbe, a to za "biglove B klase" je zaista uvredljivo pogotovo na druzenju gdje su svi dosli bas radi druzenja. Ja ne bih tolerisala da mi neko kaze tako nesto - ko dodje da izlozbu mora biti spreman na kriticku ocjenu, ali na druzenju?! I to takvi neukusni komentari? Iznenadjena sam.
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Druga biglijada u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga biglijada u Srbiji   Druga biglijada u Srbiji - Page 2 EmptyČet Sep 11, 2008 10:51 am

Medena ::
dusan ::
Inace je doticni sudija koji iskreno ne znam odakle se stvorio rekao da u Srbiji imamo biglove B klase i da su zenke bolje od muzijaka.
Iskreno, meni sudija i _druzenje_ pasa nikako ne idu zajedno. Koliko shvatam on je ocjenjivao pse!? Oni koji zele strucnu ocjenu vode svoje pse na izlozbe, a to za "biglove B klase" je zaista uvredljivo pogotovo na druzenju gdje su svi dosli bas radi druzenja. Ja ne bih tolerisala da mi neko kaze tako nesto - ko dodje da izlozbu mora biti spreman na kriticku ocjenu, ali na druzenju?! I to takvi neukusni komentari? Iznenadjena sam.

A možda je on sudija "B" klase?dasd
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Druga biglijada u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga biglijada u Srbiji   Druga biglijada u Srbiji - Page 2 EmptyČet Sep 11, 2008 11:13 am

Evo ovako.... Jedno je organizovanje specijalke, za šta je nekad postojala incijativa i ideja u okviru kluba. Sasvim drugo je druženje vlasnika i njihovih ljubimaca. Međutim, prva biglijada je bila prva i normalno je da nije moglo sve da bude savršeno, ali su se te 2 stvari trebale odvojiti i ja verujem da ćemo u budućnosti to tako i raditi. Ni meni nije prijalo što su tamo bile neke sudije. Psi su ionako bili dovoljno napaćeni od vrućine. Ko želi da se takmiči neka ide na izložbe, ja nisam Zigija uzela da bih ga vodila na izložbe i mogla sam tamo i tada isto da ga poštedim ocenjivanja i procenjivanja od strane sudija.
Takođe, možemo i s vremena na vreme menjati mesto održavanja biglijade. Puno hvala Dušanu što se uvek iscima i pored svih svojih obaveza, a i Obradu što ustupa svoj prostor, međutim ako neko drugi može da organizuje drugi prostor, možemo i tamo nešto napraviti. Ja bih volela Salaš 137 ili neko drugo mesto bliže Novom Sadu, ali nemam vremena da to organizujem. Kada budem imala vremena, ponudiću i mesto i vreme
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Druga biglijada u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga biglijada u Srbiji   Druga biglijada u Srbiji - Page 2 EmptyČet Sep 11, 2008 12:07 pm

Evo ovako,sto se sudija na prvoj biglijadi tice svi ste bili obavesteni da ce sudije biti prisutne i da ce nam reci po koju rec o nasim psima i tada se niko nije bunio.

Sudije sam licno ja zvala,ali ne cika Acu i onog decka vec sudije VI FCI grupe,ali posto se ni jedan nije odazvao,a oni koji su se odazvali su imali svojih obaveza,Mira (zena cija je odgaivacnica tu) je pozvala svoje kolege,koje su tu dosle kao njeni prijatelji i ljudi koji su hteli da nam ucine.

A sto se prostora tice,evo ja vas sve pozivam da druga biglijada bude kod nas u Titelu,ali posle izlozbe u Budimpesti.
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Druga biglijada u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga biglijada u Srbiji   Druga biglijada u Srbiji - Page 2 EmptyČet Sep 11, 2008 12:12 pm

meni je iskreno bas bilo drago da mi sudija kaze nesto o mom psu. jer osim na izlozbi, takvu priliku nemam.

a sto se B klase tice... nemojte biti naivni

cela stvar je bila odlicno organizovana i osim hlada, nista nije falilo. hval svima koji su to omogucili!

medjutim, bojim se da nasa Miladinka vise nije za takva druzenja...
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Druga biglijada u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga biglijada u Srbiji   Druga biglijada u Srbiji - Page 2 EmptyČet Sep 11, 2008 12:50 pm

bili 2 ::
Evo ovako,sto se sudija na prvoj biglijadi tice svi ste bili obavesteni da ce sudije biti prisutne i da ce nam reci po koju rec o nasim psima i tada se niko nije bunio.

Sudije sam licno ja zvala,ali ne cika Acu i onog decka vec sudije VI FCI grupe,ali posto se ni jedan nije odazvao,a oni koji su se odazvali su imali svojih obaveza,Mira (zena cija je odgaivacnica tu) je pozvala svoje kolege,koje su tu dosle kao njeni prijatelji i ljudi koji su hteli da nam ucine.

A sto se prostora tice,evo ja vas sve pozivam da druga biglijada bude kod nas u Titelu,ali posle izlozbe u Budimpesti.
Divna ponuda tr
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
dusan
i'm bigl
i'm bigl
dusan


Broj poruka : 715
Godina : 43
Datum upisa : 05.03.2007

Druga biglijada u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga biglijada u Srbiji   Druga biglijada u Srbiji - Page 2 EmptyPet Sep 12, 2008 7:41 pm

Izvinjavam se zbog predhodne poruke , malo sam preterao ali stvarno ne mogu svima da udovoljim. A sto se tice sudija , trebalo je da ih bude mnogo vise da nas upoznaju i vide da smo ozbiljni sa ovom rasom i da nas malo ozbiljnije shvataju na izlozbama. Ako se secate vec na prvoj sledecoj izlozbi nas Dika je uzeo sve sto je mogao, ne sporim Dikinu vrednost samo ova rasa je jos nova na ovim prostorima a na nama je da je promovisemo . Hteo sam da nam sudije kazu pojedinacno o svakom psu sta misle a ne da ih uporedjuju kao na izlozbi ali sta je bilo bilo je.
Nazad na vrh Ići dole
DP
bigl-manijak
bigl-manijak
DP


Broj poruka : 309
Godina : 36
Datum upisa : 24.03.2008

Druga biglijada u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga biglijada u Srbiji   Druga biglijada u Srbiji - Page 2 EmptyPon Okt 06, 2008 3:06 pm

AKO NIJE KASNO I AKO IMA JOS NEKIH DOGOVORA MI BISMO VOLELI DA DODJEMO NA OVAJ SKUP BIGLIJANERA Laughing javite nAM
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Druga biglijada u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga biglijada u Srbiji   Druga biglijada u Srbiji - Page 2 EmptyPon Okt 06, 2008 3:22 pm

Mi smo još uvek za.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Druga biglijada u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Druga biglijada u Srbiji   Druga biglijada u Srbiji - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Druga biglijada u Srbiji
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Prva biglijada u Srbiji
» BIGLIJADA 2011
» LETNJA BIGLIJADA
» biglijada 2008
» Biglijada Septembar 18.09.2011

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: klub-
Skoči na: