moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Medena iz Subotice

Ići dole 
+41
zoe
falkfoto
leo-kosutnjak
stefana
mknaumoski
MarijaRio
Aćim
Ari
Shiloh
LuSho
Vuk
Boky&Tanja
Sara <3 Bigl
jok.mi
dunja
Dani
olja76
Teodor-Tedi iz S.Palanke
DP
Marli
Luna
elmer fudd
Niva
Meda
Bunny's Nightmare
Lilu The Great
Lino
Lea2006
Dika
batdavaldi
Dolly
Medena
Janchee
luce
Eli
Zvoncica
Ksenija
Andrijana
milena
Joker_Poker
tatjana
45 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 19 ... 37  Sledeći
AutorPoruka
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Medena iz Subotice - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 2 EmptyUto Jul 01, 2008 10:46 am

Medena ::
Dolly ::
Dobro da je čarapa...! Embarassed
smeh smeh smeh
U pravu ste...

Ne znam kako vas, ali nas je naša kuca ipak malo naučila redu. Počeli smo da sklanjamo sa poda, jer što je na podu - Dikino je. Međutim, zadese se tu i tamo neke čarapice - kakva poslastica za Diku! Pa još ako je najlonska! Dograbi je, pa tutanj, da mu neko slučajno ne uzme!Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Medena iz Subotice - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 2 EmptyUto Jul 01, 2008 11:43 am

Medine vragolije su zaista za napisati knjigu Laughing

I Zigiju su čarape fetiš, tako da mi ih brzo moramo skloniti da ne bi dospele u pogrešne šape. Inače, otkako imamo Zigija imamo brdo rasparenih čarapa i nerazrešenih misterija u vezi nestanka istih
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 2 EmptySub Jul 05, 2008 11:51 pm

Ovih se dana sve slike na forumu vrte oko kreveta i izlezavanja, pa evo i naseg doprinosa na tu temu:
Medena iz Subotice - Page 2 Dsc04502xs5 Medena iz Subotice - Page 2 Dsc04505zo4 Medena iz Subotice - Page 2 Dsc04507dg8
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 2 EmptySub Jul 05, 2008 11:54 pm

Meda na danasnjem susretu old-tajmera u nasem komsiluku:

Medena iz Subotice - Page 2 Dsc04519dv3
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 2 EmptySub Jul 05, 2008 11:56 pm

Poziramo kod plave fontane ispred Gradske kuce u Subotici:

Medena iz Subotice - Page 2 Dsc04526lf8 Medena iz Subotice - Page 2 Snapshot20080705225718vl3


Poslednji izmenio Medena dana Ned Jul 06, 2008 12:04 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Medena iz Subotice - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 2 EmptyNed Jul 06, 2008 12:01 am

Medo, ti baš znaš kvalitetno da otpadaš! Razz

Ziggy mi je rekao da bi voleo da mu prepričaš utiske sa sastanka oldtajmera bounce bounce bounce

Ah da! Dodao je i da Plava fontana izgleda mnogo bolje kada Ti poziraš ispred nje tr tr tr
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 2 EmptyNed Jul 06, 2008 12:10 am

Janchee ::
Ziggy mi je rekao da bi voleo da mu prepričaš utiske sa sastanka oldtajmera bounce bounce bounce
Moram da te razocaram, Ziggy, ali (za razliku od gazde) Medu oldtajmeri ni najmanje nisu interesovali. Mora da se pitala sto smo je doveli da gleda sav taj krs. Wink

Medena iz Subotice - Page 2 Dsc04513iz7
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Medena iz Subotice - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 2 EmptyNed Jul 06, 2008 12:12 am

Bolje da je bio sajam suhomesnatih proizvoda! Tu bi Meda imala pune šape posla smeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 2 EmptyNed Jul 06, 2008 12:15 am

Ajao - mogu mislit' te fešte... pig pig
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Medena iz Subotice - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 2 EmptyNed Jul 06, 2008 9:21 am

Medo, poziranje ti bas ide od ruke!

hehe hehe hehe
Nazad na vrh Ići dole
tatjana
i'm bigl
i'm bigl
tatjana


Broj poruka : 720
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.04.2008

Medena iz Subotice - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 2 EmptyNed Jul 06, 2008 10:12 am

Medo predivna si!! hehe
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Medena iz Subotice - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 2 EmptyNed Jul 06, 2008 10:25 am

super si Medo, a zelenu fontanu smo svi zapostavili niko se ne slika vise ispred nje,nije ni cudno jer je bas nikakva.....
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Medena iz Subotice - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 2 EmptyNed Jul 06, 2008 11:56 am

Idući put pustite Medu u fontanu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Medena iz Subotice - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 2 EmptyNed Jul 06, 2008 1:00 pm

Baš vam je loše! Meda međ jastucima - to deluje tako prirodno, drugačije se zamisliti ne može.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Medena iz Subotice - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 2 EmptyNed Jul 06, 2008 1:48 pm

preslatke su slikice na krevetu hehe
i Meda je prrava pozerica mogla bi snimati reklame Wink
cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 2 EmptyNed Jul 06, 2008 3:26 pm

ksenija ::
super si Medo, a zelenu fontanu smo svi zapostavili niko se ne slika vise ispred nje,nije ni cudno jer je bas nikakva.....
Mozda cekaju da vide kakvo ce biti novo pozoriste, pa da je onda renoviraju Question Question
Lea2006 ::
Idući put pustite Medu u fontanu Very Happy
Ja bih je rado pustila u fontanu, ali nece! Uopste je ne zanima voda. Ali sam zato prosle nedelje u Nisu uzivala gledajuci jednu labradorku koja se jedno 10-15 minuta igrala u fontani i hvatala kapljice u vazduhu:

Medena iz Subotice - Page 2 Snapshot20080706141947nx0
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Medena iz Subotice - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 2 EmptyNed Jul 06, 2008 5:15 pm

ksenija ::
super si Medo, a zelenu fontanu smo svi zapostavili niko se ne slika vise ispred nje,nije ni cudno jer je bas nikakva.....

A baš sam htela da vas zamolim da stavite neku sliku ispred zelene fontane. Da mogu barem na slici da je vidim. Emotivnoi sam vezana za nju! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Medena iz Subotice - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 2 EmptyNed Jul 06, 2008 9:01 pm

Medena ::
ksenija ::
super si Medo, a zelenu fontanu smo svi zapostavili niko se ne slika vise ispred nje,nije ni cudno jer je bas nikakva.....
Mozda cekaju da vide kakvo ce biti novo pozoriste, pa da je onda renoviraju Question Question
Lea2006 ::
Idući put pustite Medu u fontanu Very Happy
Ja bih je rado pustila u fontanu, ali nece! Uopste je ne zanima voda. Ali sam zato prosle nedelje u Nisu uzivala gledajuci jednu labradorku koja se jedno 10-15 minuta igrala u fontani i hvatala kapljice u vazduhu:

Medena iz Subotice - Page 2 Snapshot20080706141947nx0

Vazno da ona uziva u fontani... I love you
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 2 EmptyUto Jul 15, 2008 6:19 pm

Drustvo, ja sam presla u Pestu, a Meda je ostala sa muzem u Subotici, i jako mi nedostaje! Ivan mi kaze da je i ona prvih dana bila deprimirana, ali me je poslije toga izgleda brzo zaboravila. Smile
Cujem da je naucila da sama ode na svoj jastuk za spavanje uvece, mada nevoljno - do sada je bilo tako da ona spava na kaucu, pa je ja odnesem na jastucak kad i sama podjem na spavanje. Danas je cak bila i u setnji bez povoca, mada greskom - muz je bio rasijan pa je izasao sa njom i tek kasnije primijetio da Medu nije svezao! Very Happy
Uglavnom idem kuci za vikend pa cu imati novih slika i novosti od Mede! A nadam se da ce uskoro biti vremena da malo provrsljam po forumu i procitam i sve vase vijesti.
Nazad na vrh Ići dole
Lilu The Great
bigl-manijak
bigl-manijak
Lilu The Great


Broj poruka : 439
Godina : 36
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 13.09.2007

Medena iz Subotice - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 2 EmptyUto Jul 15, 2008 11:42 pm

Au,nadam se da cete biti jake i izdrzati razdvojenost!

tr
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/liluthegreat
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Medena iz Subotice - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 2 EmptySre Jul 16, 2008 1:34 am

Medena ::
Drustvo, ja sam presla u Pestu, a Meda je ostala sa muzem u Subotici, i jako mi nedostaje! Ivan mi kaze da je i ona prvih dana bila deprimirana, ali me je poslije toga izgleda brzo zaboravila. Smile
Cujem da je naucila da sama ode na svoj jastuk za spavanje uvece, mada nevoljno - do sada je bilo tako da ona spava na kaucu, pa je ja odnesem na jastucak kad i sama podjem na spavanje. Danas je cak bila i u setnji bez povoca, mada greskom - muz je bio rasijan pa je izasao sa njom i tek kasnije primijetio da Medu nije svezao! Very Happy
Uglavnom idem kuci za vikend pa cu imati novih slika i novosti od Mede! A nadam se da ce uskoro biti vremena da malo provrsljam po forumu i procitam i sve vase vijesti.

Srecno u Pesti! A vreme ce brzo proci- nacete se ni okrenuti, a docice dana kada ce i Meda doci!!!
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Medena iz Subotice - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 2 EmptyPet Jul 18, 2008 10:35 am

Samo da vidite kako mi Meda pise preko Skajpa: kimnckjkcx,lvlckfrgv I love you I love you
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Medena iz Subotice - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 2 EmptyPet Jul 18, 2008 11:53 am

Nije Meda za džabe spavala pored knjiga!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Medena iz Subotice - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 2 EmptyPet Jul 18, 2008 12:04 pm

Medena ::
Samo da vidite kako mi Meda pise preko Skajpa: kimnckjkcx,lvlckfrgv I love you I love you
Vežbala je ona i pre. Kao da je znala!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Medena iz Subotice - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 2 EmptyPet Jul 18, 2008 12:59 pm

Jooj Medo programerko Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Sponsored content





Medena iz Subotice - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Medena iz Subotice   Medena iz Subotice - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Medena iz Subotice
Nazad na vrh 
Strana 2 od 37Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 19 ... 37  Sledeći
 Similar topics
-
» Medena iz Subotice
» Medena sa Zvezdare
» Medena iz Subotice

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: