moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Nando, Oksa i Stella iz Kovina

Ići dole 
+47
MarijaRio
FLAFI
LeeLoo
mini
Rona
Marley
Aloha Lusi
Bella
zoe
falkfoto
Aga Aron
mknaumoski
Vuk
lili
Shiloh
LuSho
olja76
Dnica Pajic
Bugi
Boky&Tanja
Sara <3 Bigl
Teodor-Tedi iz S.Palanke
Dani
Joker_Poker
Bigl Bole
elmer fudd
Luna
Meda
Medena
tatjana
Dika
DP
jimmy
Niva
luce
Lilu The Great
Dolly
Ivana
Zvoncica
Ksenija
Lea2006
Janchee
Bunny's Nightmare
Lino
milena
Andrijana
jok.mi
51 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Sledeći
AutorPoruka
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 EmptyUto Jun 15, 2010 12:45 pm

Bože, koliko je lep!

Jedva čekam da ga vidim, bićemo komšije! Kako će da ga zovu i da li će da budu na forumu?

I pogledajte ovog trećeg kako silazi niz stepenik...
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 EmptyUto Jun 15, 2010 12:55 pm

Divan beban! Nadam se da će nam se odmah priključiti, da vidimo kako se snašao i kako ga maze! Puno cmok i za Olivera i za ostatak prelepe bande!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 EmptyUto Jun 15, 2010 3:06 pm

Dika ::
Bože, koliko je lep!

Jedva čekam da ga vidim, bićemo komšije! Kako će da ga zovu i da li će da budu na forumu?

I pogledajte ovog trećeg kako silazi niz stepenik...
Jeste baš je jedan mazuljak. Novim vlasnicima smo dali kratko uputstvo o gajenju bigla, a tu je i adresa našeg foruma. Obećali su da će se priključiti. Takođe smo ih uputili na komšije iz kraja, na našeg drugara Diku i njegove ljubimce.
Odry je štene koje se spušta niz stepenik i ona će ići za Beograd. Živeće tu blizu botaničke bašte. Pozdrav fff
Nazad na vrh Ići dole
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 EmptyUto Jun 15, 2010 11:04 pm

Po odlasku smo se pitali kako se Ser Oliver snašao u novoj porodici, ali slika sve govori. Život će mu biti stvarno težak.Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 Seroliver
Hvala novim vlasnicima što se tako brinu o našem mališanu. df
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 EmptySre Jun 16, 2010 1:10 am

Medenjak mali bas se razbaskario cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 EmptySre Jun 16, 2010 10:28 am

Samo opušteno, Olivere! cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 EmptySre Jun 16, 2010 2:16 pm

"Ser Oliver"! Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 EmptySub Jun 19, 2010 8:15 am

Juče je i Odry otišla u svoj novi dom. Sigurno će joj biti tamo divno. Imaće jednog dobrog dečaka koji će se brinuti o njoj, a ona je njegov rođendanski poklončić. Žive će u blizini botaničke bašte. Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 Odry

Pozdrav našoj maloj mezimici:gtrgrtgrg:
Nazad na vrh Ići dole
LuSho
bigl-manijak
bigl-manijak
LuSho


Broj poruka : 362
Godina : 27
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 14.10.2009

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 EmptySub Jun 19, 2010 5:58 pm

Preslatki su svi. aa

Neka im je sretno u novim domovima, da budu voljeni, paženi, maženi i naravno razmaženi. fff Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://julesrules.weebly.com/
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 EmptySub Jun 19, 2010 6:40 pm

LuSho ::
Preslatki su svi. aa

Neka im je sretno u novim domovima, da budu voljeni, paženi, maženi i naravno razmaženi. fff Razz
cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 EmptyUto Jun 22, 2010 12:35 am

Juče smo bili u Surčinu na izložbi. Nadali smo se da će biti više biglova iz Beograda u najmanju ruku očekivali smo našeg drugara Diku. Pored Nanda i Stelle pojavila se još jedna mlada kujica iz Beograda. Sudija je odmeravao dve mlade kuje i odmeravao i rekao da Stella ima kratku dlaku i manje oštru za razliku od ove druge kujice. Ono čovek je bio u pravu ova druga je imala dugu oštru dlaku. Bila je u fazi intenzivnog linjanja, ali zato je bila slabo isčetkana i rep je nosila dosta nisko. Kuja je lepa, ali je sa njom slabo rađeno, odnosno u opšte nije rađeno. Za razliku od nje Stella je imala odličnu ring dresuru i skoro savršen stav, međutim sudija je jedinu zamerku našao u Stellinoj dlaci. Reče čovek da je kratka i svilenkasta Rolling Eyes scratch To je bio komentar.
Nando je uzeo CAC i BOB, a i BOG III
Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 Surinpostolje
Učestvovali su i kao par, ali pošto imaju ''svilenkastu'' dlaku nisu se popeli na postolje ovaj put. Samo smo optrčali počasni krug
Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 Surinpar
Nazad na vrh Ići dole
LuSho
bigl-manijak
bigl-manijak
LuSho


Broj poruka : 362
Godina : 27
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 14.10.2009

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 EmptyUto Jun 22, 2010 12:37 am

ČESTITKE! cheers

A ovi komentari suca Rolling Eyes No
Nazad na vrh Ići dole
http://julesrules.weebly.com/
Boky&Tanja
bigl-manijak
bigl-manijak



Broj poruka : 337
Localisation : Ruma
Datum upisa : 07.09.2008

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 EmptyUto Jun 22, 2010 1:37 am

Nemam reci (za sudiju) !!!! lol!
100 ljudi 100 cudi,
100 sudija, valjda bi se nakupilo 50 mozgova !?!?
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 EmptyUto Jun 22, 2010 11:07 am

Sudija ima svilenkasti mozak! Kad je dlaka mnogo ostra, onda kazu da je kao kostret! Kad je meksa, onda je svilenkasta! Neka se vec jednom dogovore. Mi nismo mogli da dodjemo, jer smo se pakovali, Mara i Blazo su morali opet na put...
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 EmptyČet Jun 24, 2010 1:59 am

Svilene sudije koje bazde na alkohol, izvinite ali ...
Sve cestitke na uspesima top gun
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 EmptyČet Jun 24, 2010 9:15 am

Sad ste baš oštri. Sudija je bio pristojan i trudio se.

Moj je utisak da je on toj kujici hteo da da PRM po svaku cenu i to je njegov izbor. Ne smatram da je to neki minus za Stelu. Bože moj, pa oba psa su dobila odličan.

Naša Stela nije idealna i mogu joj se naći zamerke. A i ta kuja je lepa i sa pravom može da nosi titulu PRM. Samo mi je bilo mnogo ružno kako je to sudija odradio. Bilo je dovoljno da je rekao da je njemu taj dan lepša ona kuja a ne Stela, i to je to.
Ne on je morao nekako da se opravda i napričao mi tu glupost oko dlake- "bigl mora da ima nešto dužu dlaku". U ocenskoj listi nije ni spomenuo dlaku!!!
Nando ima istu dlaku kao Stela i njegovu dlaku nije ni komentarisao i još ga je izabrao za BOB!!

Volimo da idemo na izložbe i ići ćemo i dalje. Pobeđivati i gubiti. Pa to je draž takmičenja. Zar ne?!!

Ljube vas Banditi iz Kovina cmok
Nazad na vrh Ići dole
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 48
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 EmptyČet Jun 24, 2010 11:38 am

Spremate li se na neku inostranu izlozbu?
Nazad na vrh Ići dole
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 EmptyČet Jun 24, 2010 2:47 pm

Zvoncica ::
Spremate li se na neku inostranu izlozbu?
Plan je da u julu idemo u Split, a u oktobru idemo na evropsku izložbu u Celje asdasdasda . Spremićemo izveštaje sa tih izložbi
Nazad na vrh Ići dole
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 EmptyČet Jun 24, 2010 9:42 pm

nisam ni jednom bio na izlozbi sa biglom ali sam mnoge posecivao i ucestvovao sa Dalmatinskim psom...svaki sudija ima svoj neki pravilnik i to jos ima samo kod nas,dlaka je nesto zadnje sto se gleda ima mnogo bitnijih stvari,ali valjda ce se nekada i oni opametiti ako bog da....nazalost mnoge sudije i nisu potpuno upucene u pojedine rase i nebi trbale da ih sude.....
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
Ddans Dream Tim
i'm bigl
i'm bigl
Ddans Dream Tim


Broj poruka : 1666
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 04.06.2010

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 EmptyČet Jun 24, 2010 9:44 pm

pozdrav za nase kovince ma najlepsi ste.......
Nazad na vrh Ići dole
http://biglddans.weebly.com
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 EmptyČet Jun 24, 2010 10:43 pm

Ma nisam bila ostra samo sam rekla to iz iskustva.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 EmptyPet Jun 25, 2010 12:20 pm

Mama, ajde da se igramo!!
Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 Maamaaa

Sad si gotova, mama!!
Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 Samamom1

Maamaa..udavi mee......hhhhhhhggggggggg affraid
Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 Samamom3

Nazad na vrh Ići dole
jok.mi
i'm bigl
i'm bigl
jok.mi


Broj poruka : 1098
Localisation : Kovin
Datum upisa : 20.06.2008

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 EmptyPet Jun 25, 2010 12:48 pm

Bezbednije je igrati se sa
Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 Samakom2
mačkom

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 Copyofdscf5947
bratom

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 Dscf6105
krpicom

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 Dscf5945
tatinom cimerkom Stelom
Nazad na vrh Ići dole
MarijaRio
bigl-manijak
bigl-manijak
MarijaRio


Broj poruka : 393
Datum upisa : 18.11.2009

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 EmptyPet Jun 25, 2010 3:19 pm

Joj kakva radost!!! A mama je tako brzo povratila devojacku liniju! bas je lepa nasa rodjaka i isto ko i Rio nema ni jednu belu tufnu mrlju gore na ledjima... a bebci su prave arambase! poljubas od Ria!
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 EmptyPet Jun 25, 2010 3:29 pm

Lučići razigrani! Baš je lepo biti tako mali bigl i izmamiti osmeh svakom ko pogleda slike! tr


Poslednji izmenio Dolly dana Pet Jun 25, 2010 4:54 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Sponsored content





Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Oksa i Stella iz Kovina - Page 37 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nando, Oksa i Stella iz Kovina
Nazad na vrh 
Strana 37 od 41Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Sledeći
 Similar topics
-
» Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina
» Djura i Stella iz Beograda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: