moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Niva iz Nisa

Ići dole 
+34
Teodor-Tedi iz S.Palanke
Aćim
LuSho
Sara <3 Bigl
Dani
Boky&Tanja
olja76
dunja
Luna
jok.mi
DP
Shiloh
Mirka
dusan
Meda
elmer fudd
Lea2006
Zvoncica
luce
Medena
Ksenija
AnA__
Dolly
Joker_Poker
Niva
milena
Lino
Dika
Lilu The Great
Ivana
Bunny's Nightmare
tatjana
Andrijana
Janchee
38 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Niva iz Nisa - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niva iz Nisa   Niva iz Nisa - Page 5 EmptyČet Sep 04, 2008 2:09 pm

Vidi, to i nije tako loše. Neko drugi brine o kuci, a ti samo dođeš da se izmaziš... Šalim se. Imaće i Milena svoju, čim bude mogla.
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Niva iz Nisa - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niva iz Nisa   Niva iz Nisa - Page 5 EmptyČet Sep 04, 2008 5:34 pm

Milena ce kampovati, nabavila je vec sator i jastuk... i SVE JE SREDJENO- NIKOG NISTA NE PITAM!!!

Niva iz Nisa - Page 5 11039910

smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Niva iz Nisa - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niva iz Nisa   Niva iz Nisa - Page 5 EmptyČet Sep 04, 2008 6:36 pm

milena ::
Milena ce kampovati, nabavila je vec sator i jastuk... i SVE JE SREDJENO- NIKOG NISTA NE PITAM!!!

Niva iz Nisa - Page 5 11039910

smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh
tr Pa to se podrazumeva.Ti okupiraj teritoriju i ako treba, ne napuštaj, donosićemo ti hranu i piće. A mogli biste i da sazidate Munji malo veću kućicu...
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Niva iz Nisa - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niva iz Nisa   Niva iz Nisa - Page 5 EmptyČet Sep 04, 2008 8:41 pm

Bas mi je zao tu prvu kucu Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Niva iz Nisa - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niva iz Nisa   Niva iz Nisa - Page 5 EmptyČet Sep 04, 2008 11:54 pm

E, super a u kom delu Niša će biti kuca? Pronašla sam još jednu biglicu u Nišu staru pet meseci ali još nisam ustanovila odakle je doneta, znači društvo se uvećava tako da ćemo i mi moći da se okupljamo i zabavljamo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Niva iz Nisa - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niva iz Nisa   Niva iz Nisa - Page 5 EmptyČet Sep 04, 2008 11:55 pm

E, super a u kom delu Niša će biti kuca? Pronašla sam još jednu biglicu u Nišu staru pet meseci ali još nisam ustanovila odakle je doneta, znači društvo se uvećava tako da ćemo i mi moći da se okupljamo i zabavljamo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Niva iz Nisa - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niva iz Nisa   Niva iz Nisa - Page 5 EmptyPet Sep 05, 2008 12:17 am

Da li neko ide na izložbu u Leskovcu? Mi se prosto plašimo jer smo totalno nevaspitani za takve manifestacije, a s druge strane voleli bismo da krenemo. Imate li neki savet kako voditi ovu malu i šta se od nje očekuje?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Niva iz Nisa - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niva iz Nisa   Niva iz Nisa - Page 5 EmptyPet Sep 05, 2008 10:31 am

Slobodno idite, taman da vidite kako to sve izgleda, Niva je mala lepotica, nek je vide!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Niva iz Nisa - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niva iz Nisa   Niva iz Nisa - Page 5 EmptyPet Sep 05, 2008 11:15 am

Nisu ni drugi ništa vaspitaniji, ne brinite.
Nazad na vrh Ići dole
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 48
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Niva iz Nisa - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niva iz Nisa   Niva iz Nisa - Page 5 EmptyPet Sep 05, 2008 11:53 am

Za izlozbe se ne brini, sto je pre naviknes na tu vrstu guzve i raznoraznih mirisa to bolje a i na izlozbama uvek ima nesto lepo da se kupi za kucu tako da Niva moze da dobije neki poklon.
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Niva iz Nisa - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niva iz Nisa   Niva iz Nisa - Page 5 EmptyPet Sep 05, 2008 5:59 pm

Dolly ::
milena ::
Milena ce kampovati, nabavila je vec sator i jastuk... i SVE JE SREDJENO- NIKOG NISTA NE PITAM!!!

Niva iz Nisa - Page 5 11039910

smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh
tr Pa to se podrazumeva.Ti okupiraj teritoriju i ako treba, ne napuštaj, donosićemo ti hranu i piće. A mogli biste i da sazidate Munji malo veću kućicu...


MOZE,MOZE!!!!
DOICE, ZNALA SAM DA MI CUVAS LEDJA!!!!
cmok

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Niva iz Nisa - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niva iz Nisa   Niva iz Nisa - Page 5 EmptyPet Sep 05, 2008 6:03 pm

Dika ::
Bas mi je zao tu prvu kucu Crying or Very sad

I MANI- JAKO!!!! Crying or Very sad ALI JA NE ODUSTAJEM!


Dika ::
Vidi, to i nije tako loše. Neko drugi brine o kuci, a ti samo dođeš da se izmaziš... Šalim se. Imaće i Milena svoju, čim bude mogla.

NARAVNO!!!! NISAM JA ODUSTALA!!! NE, NE!!!!
cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Niva iz Nisa - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niva iz Nisa   Niva iz Nisa - Page 5 EmptyPet Sep 05, 2008 7:45 pm

Evo, i Mara se ukljucuje u forum:

Posto Dika stalno "krade" neke carape ili papuce, juce ga je Blazo optuzio za "kradju" carapa i kad je poceo da ga grdi, Dika ga je samo zbunjeno gledao. Na kraju, ispostavilo se da Dika nije uzeo carape. scratch Question Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
elmer fudd
i'm bigl
i'm bigl
elmer fudd


Broj poruka : 586
Datum upisa : 10.12.2006

Niva iz Nisa - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niva iz Nisa   Niva iz Nisa - Page 5 EmptyPet Sep 05, 2008 9:22 pm

Niva ::
Da li neko ide na izložbu u Leskovcu? Mi se prosto plašimo jer smo totalno nevaspitani za takve manifestacije, a s druge strane voleli bismo da krenemo. Imate li neki savet kako voditi ovu malu i šta se od nje očekuje?
Važno je da se navikne na cijelu atmosferu što je dobro i za socijalizaciju. Na izložbama ima puno pasa, raznih zvukova, mirisa i pas se treba naučiti na tu atmosferu. Nemojte od nje previše očekivati jer je još štene. Morate je naučiti pokazati zube. Ako vama dopušta da joj gledate zube, probajte da joj pogleda netko od vaših prijatelje koga ona ne poznaje. Nemojte da joj otvaraju čeljust, dovoljno je podignuti gornju usnu, uz neku komandu tipa : ZUBI, ali lagano da to njoj ne bude neugodno iskustvo. Poslije je obavezno pohvalite i nagradite keksićem. Ista je stvar sa stavom. Možete uzeti keksić (bolji su oni mekši koje može lagano grickati) i stavite joj pred njušku, uz naredbu: STOJ ili STAV ili dr. Kad se ispruži za keksićem nemojte joj ga dati dok se ne smiri. Za to vrijeme joj pokušajte izravnati noge, da su prednje paralelne i zadnje isto. I drugom rukom pridržite rep. Nemojte očekivati čudo. Kao i svaku vježbu i ovu bi bilo dobro izvoditi svaki dan po nekoliko minuta da ona shvati što od nje očekujete. Imate u mom topicu slike od Willija koji je jako mlad i nemiran i dobro se vidi kako izgleda to grickanje, ali je unatoč tome postavljen solidno u stav Wink . Sretno!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.elmerfudds.hr
tatjana
i'm bigl
i'm bigl
tatjana


Broj poruka : 720
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.04.2008

Niva iz Nisa - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niva iz Nisa   Niva iz Nisa - Page 5 EmptyPet Sep 05, 2008 9:34 pm

Dika ::
Evo, i Mara se ukljucuje u forum:

Posto Dika stalno "krade" neke carape ili papuce, juce ga je Blazo optuzio za "kradju" carapa i kad je poceo da ga grdi, Dika ga je samo zbunjeno gledao. Na kraju, ispostavilo se da Dika nije uzeo carape. scratch Question Exclamation

Ko je drugi osumljiceni? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Niva iz Nisa - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niva iz Nisa   Niva iz Nisa - Page 5 EmptySub Sep 06, 2008 12:04 am

Hvala vam mnogo na savetima jer pored toga što je Niva nestašna i mi nemamo nekog iskustva pa je će ovo biti vatreno krštenje i za nju i za nas. Uskoro ćemo postaviti slike sa izleta u šumi gde je Niva uživala, do sada smo jedino na selu smeli da je pustimo bez povodca i bilo je uživanje gledati je kako trčkara do mile volje ali čim nas izgubi iz vida brzo se vraća nazad.Posle tih izleta spava kao beba, a mi srećni što malo možemo da se odmorimo. A što se tiče čarapa i krpica i dalje bi da ih ćapi i proguta.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Niva iz Nisa - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niva iz Nisa   Niva iz Nisa - Page 5 EmptySub Sep 06, 2008 12:05 am

tatjana ::
Dika ::
Evo, i Mara se ukljucuje u forum:

Posto Dika stalno "krade" neke carape ili papuce, juce ga je Blazo optuzio za "kradju" carapa i kad je poceo da ga grdi, Dika ga je samo zbunjeno gledao. Na kraju, ispostavilo se da Dika nije uzeo carape. scratch Question Exclamation

Ko je drugi osumljiceni? Very Happy


Onaj Nemac sto nam sakriva stvari po kuci... hi, hi. Wink
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Niva iz Nisa - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niva iz Nisa   Niva iz Nisa - Page 5 EmptySub Sep 06, 2008 1:09 am

Dika ::
Onaj Nemac sto nam sakriva stvari po kuci... hi, hi. Wink


jao, znam ga! maznuo mi pedes' evra pre mesec dana!!! scratch
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Niva iz Nisa - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niva iz Nisa   Niva iz Nisa - Page 5 EmptySub Sep 06, 2008 10:48 pm

I meni stalno nesto maznjava i sakriva, ali ja ne napadam Diku...
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Niva iz Nisa - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niva iz Nisa   Niva iz Nisa - Page 5 EmptyUto Sep 09, 2008 12:28 am

pokušavam da postavim slike[/img][img][/img]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Niva iz Nisa - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niva iz Nisa   Niva iz Nisa - Page 5 EmptyUto Sep 09, 2008 12:41 am

Moracete ponovo - link za slike treba ici izmedju Niva iz Nisa - Page 5  na pocetku i na kraju!
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Niva iz Nisa - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niva iz Nisa   Niva iz Nisa - Page 5 EmptySre Sep 10, 2008 11:44 am

"OVAKO JA PONEKAD PAJKIM....." Smile
Niva iz Nisa - Page 5 O59wfp
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Niva iz Nisa - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niva iz Nisa   Niva iz Nisa - Page 5 EmptySre Sep 10, 2008 11:47 am

"KAKO DA PROGUTAM PAJU, MNOGO JE VELIKI...." SmileSmileSmile
Niva iz Nisa - Page 5 2lxte1j
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Niva iz Nisa - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niva iz Nisa   Niva iz Nisa - Page 5 EmptySre Sep 10, 2008 11:48 am

"SENDVIC SAM PROGUTALA KO OD SALE" SmileSmileSmileSmileSmile
Niva iz Nisa - Page 5 28i41eh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Niva iz Nisa - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niva iz Nisa   Niva iz Nisa - Page 5 EmptySre Sep 10, 2008 11:49 am

I NAJZAD LEPOTA PRIRODE......
Niva iz Nisa - Page 5 2i1jzgm

Niva iz Nisa - Page 5 5agk7t

Niva iz Nisa - Page 5 X2qnux

Niva iz Nisa - Page 5 Miibmw


Poslednji izmenio Niva dana Sre Sep 10, 2008 11:52 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Sponsored content





Niva iz Nisa - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Niva iz Nisa   Niva iz Nisa - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Niva iz Nisa
Nazad na vrh 
Strana 5 od 40Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Ogi iz nisa
» Aki iz Nisa
» Maza iz Nisa (ja nisam bigl ali volim visoko drustvance).Poz

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: