moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ema iz Beograda

Ići dole 
+19
Ari
Joker_Poker
Bigl Bole
coka_lena
Luna
Lilu The Great
Dika
luce
DP
tatjana
milena
Dolly
Lino
Andrijana
Lea2006
Ksenija
Bunny's Nightmare
Medena
Ivana
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Sledeći
AutorPoruka
Ivana
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Ivana


Broj poruka : 190
Godina : 38
Datum upisa : 07.02.2008

Ema iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ema iz Beograda   Ema iz Beograda - Page 6 EmptyNed Jul 06, 2008 2:44 am

Znam sve oko kupanja pasa, koliko cesto i tako to, nego mene zanima kada sme prvi put da se opere.
Rekli su mi da ne smem da je perem dok je jos mala, jer jos nema svoj miris pa nesto oko toga...
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Ema iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ema iz Beograda   Ema iz Beograda - Page 6 EmptyNed Jul 06, 2008 2:53 am

a to nisam cula
mi smo Lucu morali odmah da okupamo,
jer se cela stenara osecala

najbolje ce vam reci Ksenija i Ivana
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Ema iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ema iz Beograda   Ema iz Beograda - Page 6 EmptyNed Jul 06, 2008 12:00 pm

Ivana ::
Znam sve oko kupanja pasa, koliko cesto i tako to, nego mene zanima kada sme prvi put da se opere.
Rekli su mi da ne smem da je perem dok je jos mala, jer jos nema svoj miris pa nesto oko toga...
Posle 6 meseci šamponom, dotle samo vodom, ako mislite da joj sačuvate zdravu kožu!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Ema iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ema iz Beograda   Ema iz Beograda - Page 6 EmptyNed Jul 06, 2008 1:53 pm

znam ljude koji kupaju svoje pse sa samponom barem jednom tjedno i nista psima nije, premda to ne bi preporucila.
Najbolje ti je da je samponom okupas onda kad bas moras, kad se uvalja u nesto jako smrdljivo ili tako nesto, za sve ostalo je mozes je slobodno kupati u vodi nis joj nece biti. Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Ema iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ema iz Beograda   Ema iz Beograda - Page 6 EmptyNed Jul 06, 2008 2:41 pm

Lino ::
znam ljude koji kupaju svoje pse sa samponom barem jednom tjedno i nista psima nije, premda to ne bi preporucila.
Najbolje ti je da je samponom okupas onda kad bas moras, kad se uvalja u nesto jako smrdljivo ili tako nesto, za sve ostalo je mozes je slobodno kupati u vodi nis joj nece biti. Wink
Mislila sam na prvih 6 meseci života, a posle otprilike na 3 meseca. Kako sam ja pročitala, češće kupanje šamponom ima kontraefekat. Pošto se koža isušuje, lojne žlezde se sve više aktiviraju da to nadoknade i pas, umesto da miriše posle kupanja, počinje sve više da smrducka.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Ema iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ema iz Beograda   Ema iz Beograda - Page 6 EmptyNed Jul 06, 2008 3:34 pm

Imate takodje i posebne psece sampone za stence, pretpostavljam da su oni blazi. Mi smo isto nesto na pocetku Medu kupali samo vodom, znam da su nam rekli da neko vrijeme treba da prodje do prvog kupanja samponom ali ne sjecam se koliko, medjutim onda se nesto neplanirano desi - blesa se uvalja i/ili smrdi - onda voda ne pomaze. :S
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Ema iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ema iz Beograda   Ema iz Beograda - Page 6 EmptyNed Jul 06, 2008 9:10 pm

Lino ::
znam ljude koji kupaju svoje pse sa samponom barem jednom tjedno i nista psima nije, premda to ne bi preporucila.
Najbolje ti je da je samponom okupas onda kad bas moras, kad se uvalja u nesto jako smrdljivo ili tako nesto, za sve ostalo je mozes je slobodno kupati u vodi nis joj nece biti. Wink
Mi smo tako kupali Badija- Mi smo koristili sampon za pse i na njegovoj kozi to je imalo jako lose efekte, i vet nam je rekao da su ti samponi losa stvar i da je u pitanju klasicno osvajanje trzista novim proizvodima...
Kupali smo ga samo vodom, i kada se bas zaprlja ubaci se kasika sirceta u 10l vode i time se pas kupa- jer to ne narusava njegov ph i floru (sampon smo skroz izbacili)... To je ono sto ja znam
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Ema iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ema iz Beograda   Ema iz Beograda - Page 6 EmptyPon Jul 07, 2008 3:05 am

Mi Ogija šamponom kupamo dva puta godišnje, a otprilike jednom mesečno ga dobro prebrišem jabukovim sirćetom i vodom. Kao ide pola pola, ali to je previše. Stavim trećinu sirćeta, a ostalo voda. Mada moram da priznam, već duže vreme nismo to radili jer sve zaboravimo da kupimo sirće. A ovako kada se zaprlja napolju brišemo ga mokrim peškirom.
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Ema iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ema iz Beograda   Ema iz Beograda - Page 6 EmptyPon Jul 07, 2008 3:17 am

Andrijana ::
Mi Ogija šamponom kupamo dva puta godišnje, a otprilike jednom mesečno ga dobro prebrišem jabukovim sirćetom i vodom. Kao ide pola pola, ali to je previše. Stavim trećinu sirćeta, a ostalo voda. Mada moram da priznam, već duže vreme nismo to radili jer sve zaboravimo da kupimo sirće. A ovako kada se zaprlja napolju brišemo ga mokrim peškirom.

Da! Bas mi je drago da jos neko zna za to, i da to radi! Posto koliko vidim svi kuce kupaju iskljucivo samponima.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Ivana


Broj poruka : 190
Godina : 38
Datum upisa : 07.02.2008

Ema iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ema iz Beograda   Ema iz Beograda - Page 6 EmptyPon Jul 07, 2008 11:02 am

Ja sam svoje prethodno kuce kupala samponom za pse i nikada nije bilo nikakvih problema. U principu smo ga kupali jednom u 3 meseca, ili cesce ako se uvalja u nesto.
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Ema iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ema iz Beograda   Ema iz Beograda - Page 6 EmptyPon Jul 07, 2008 11:10 am

Ivana ::
Ja sam svoje prethodno kuce kupala samponom za pse i nikada nije bilo nikakvih problema. U principu smo ga kupali jednom u 3 meseca, ili cesce ako se uvalja u nesto.

Svaki pas ima drugaciju Ph koze i nekima odgovara sampon a nekima ne,to se nikad ne zna. Neki psi ne reaguju na sampon a neki reaguju i to vrlo burno.

Sirce je u svakom slucaju mnogo bolje i jeftinije resenje. Svako ga u kuci ima zbog salata,tako da se i troskovi smanjuju,a i nema bojazni da li ce psu smetati. Sirce daje dlaci sjaj,a ubija svu stroku i mirise.

U redu je kupati psa samponom ali najvise 2 puta godisnje.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Ivana


Broj poruka : 190
Godina : 38
Datum upisa : 07.02.2008

Ema iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ema iz Beograda   Ema iz Beograda - Page 6 EmptyNed Jul 13, 2008 7:40 pm

Samo da se pohvalim!
Emi je ispao prvi zub!!!
Nazad na vrh Ići dole
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 48
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Ema iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ema iz Beograda   Ema iz Beograda - Page 6 EmptyPon Jul 14, 2008 12:25 am

Verovatno je izgrickala sve sto joj padne pod njuskicu.
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Ema iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ema iz Beograda   Ema iz Beograda - Page 6 EmptyPon Jul 14, 2008 2:58 pm

BRAVO!!!! fff
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Ema iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ema iz Beograda   Ema iz Beograda - Page 6 EmptyPon Jul 14, 2008 5:59 pm

bravo, mama i tata su ponosni i salju ti poljubac.....
Nazad na vrh Ići dole
Lilu The Great
bigl-manijak
bigl-manijak
Lilu The Great


Broj poruka : 439
Godina : 36
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 13.09.2007

Ema iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ema iz Beograda   Ema iz Beograda - Page 6 EmptyPon Jul 14, 2008 9:14 pm

Jeeeeeeee! Lilu ga je progutala,tako da suvenir nemamo... Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/liluthegreat
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Ema iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ema iz Beograda   Ema iz Beograda - Page 6 EmptyPon Jul 14, 2008 9:56 pm

NEMANJA&CILE ::
Jeeeeeeee! Lilu ga je progutala,tako da suvenir nemamo... Embarassed


Isti slučaj i kod nas. Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Ema iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ema iz Beograda   Ema iz Beograda - Page 6 EmptyPon Jul 14, 2008 10:02 pm

Ja sam dugo cuvala Bilijeve zube,njih nekoliko,ali ih je on naknadno pojeo kad je pojeo i moj drveni kovcezic,zli pas
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Ema iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ema iz Beograda   Ema iz Beograda - Page 6 EmptyUto Jul 15, 2008 1:23 am

falio coveku kalcijum!
i drvo!
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Ema iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ema iz Beograda   Ema iz Beograda - Page 6 EmptyUto Jul 15, 2008 10:38 am

Ziggy je sve svoje zube pojeo Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Ivana
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Ivana


Broj poruka : 190
Godina : 38
Datum upisa : 07.02.2008

Ema iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ema iz Beograda   Ema iz Beograda - Page 6 EmptyUto Jul 15, 2008 11:08 am

Predpostavljam da ga je pojela, jer ga nisam videla, samo se pre neki dan stvorila rupica Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
jimmy
novajlija
novajlija
jimmy


Broj poruka : 9
Localisation : Beograd
Datum upisa : 20.06.2008

Ema iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ema iz Beograda   Ema iz Beograda - Page 6 EmptyUto Jul 15, 2008 7:10 pm

cmok za Emu
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Ivana


Broj poruka : 190
Godina : 38
Datum upisa : 07.02.2008

Ema iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ema iz Beograda   Ema iz Beograda - Page 6 EmptySub Jul 19, 2008 11:55 pm

Ema kao i svi biglovi jede sve zivo na ulici. Omiljene su joj maramice, kospice od kajsija, kore od lubenice, opusci, masne kese(kad procitam ovo sta sam napisala shvatim u koliko prljavom gradu zivim Sad)
E sad mene zanima, da li postoji neki fazon da je odviknem od toga. Neka zena na ulici mi je malo pre predlozila da joj cim nesto pojede na ulici ja stavim malo bibera pod nos i ona ce onda da poveze te dve stvari. Deluje logicno, ali ona je toliko luda a hranom da sumnjam da ce upaliti.
Primeri, saveti, sugestije?
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Ema iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ema iz Beograda   Ema iz Beograda - Page 6 EmptyNed Jul 20, 2008 1:14 am

sorry, you're on your own...
i nas bigl je pridruzeni clan gradske cistoce
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Ema iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ema iz Beograda   Ema iz Beograda - Page 6 EmptyNed Jul 20, 2008 1:39 am

Ivana ::
Ema kao i svi biglovi jede sve zivo na ulici. Omiljene su joj maramice, kospice od kajsija, kore od lubenice, opusci, masne kese(kad procitam ovo sta sam napisala shvatim u koliko prljavom gradu zivim Sad)
E sad mene zanima, da li postoji neki fazon da je odviknem od toga. Neka zena na ulici mi je malo pre predlozila da joj cim nesto pojede na ulici ja stavim malo bibera pod nos i ona ce onda da poveze te dve stvari. Deluje logicno, ali ona je toliko luda a hranom da sumnjam da ce upaliti.
Primeri, saveti, sugestije?

To sa biberom je cista glupost,prvo biber ima jak miris,drugo ljut je. Pisala sam vec negde na forumu kako odvici psa od klopanja po ulici.

Najbitnije je da pas ne ukapira da ga vi grdite jer ce se onda truditi da smaze nesto kad ga vi ne gledate. Znaci kad je vidite da hoce nesto da uzme vi je gadjajte kljucevima ili kamencicem ili napravite klupko od davilica,ali bez ikakve nejave. Reci kao sto su NE i FUJ ne upotrebljavajte u ovim situacijama.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ema iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ema iz Beograda   Ema iz Beograda - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ema iz Beograda
Nazad na vrh 
Strana 6 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Sledeći
 Similar topics
-
» Eli iz Beograda
» Ema iz Beograda
» Rio iz Beograda
» Lea iz Beograda
» Nando, Oksa i Stella iz Kovina

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: