moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Roki iz Beograda

Ići dole 
+19
Niva
Joker_Poker
Eli
Luna
Bigl Bole
Zvoncica
Dika
DP
Ksenija
Lino
Medena
Bunny's Nightmare
Lilu The Great
milena
Lea2006
tatjana
Dolly
AnA__
Andrijana
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
AnA__
novajlija
novajlija



Broj poruka : 43
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.05.2008

Roki iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roki iz Beograda   Roki iz Beograda - Page 4 EmptyČet Jun 19, 2008 3:27 pm

Jeste, beba mala Smile)! Ispostavilo se da ga je ta kuca ujela malo jace, i cim sam videla krastu vodili smo ga kod veterinara jako sam se uplasila Sad. Bio je jako nemiran- dok mu veterinarka nije dala keks, i od tog trenutka je mogla da mu radi sta je zelela Smile
Nazad na vrh Ići dole
tatjana
i'm bigl
i'm bigl
tatjana


Broj poruka : 720
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.04.2008

Roki iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roki iz Beograda   Roki iz Beograda - Page 4 EmptyČet Jun 19, 2008 3:48 pm

AnA__ ::
Jeste, beba mala Smile)! Ispostavilo se da ga je ta kuca ujela malo jace, i cim sam videla krastu vodili smo ga kod veterinara jako sam se uplasila Sad. Bio je jako nemiran- dok mu veterinarka nije dala keks, i od tog trenutka je mogla da mu radi sta je zelela Smile

I jel sad dobro?
Nazad na vrh Ići dole
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Roki iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roki iz Beograda   Roki iz Beograda - Page 4 EmptyČet Jun 19, 2008 6:01 pm

nadam se da mu nije nista strasno.
vidjela sam Rokieve slikice jako je lijep. I love you Slici na Eli. Wink
cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Roki iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roki iz Beograda   Roki iz Beograda - Page 4 EmptyČet Jun 19, 2008 6:57 pm

Nadam se da nije nista strasno i da ce brzo proci.
Kako sada teku setnje?
cmok za Rokija
Nazad na vrh Ići dole
Joker_Poker
i'm bigl
i'm bigl
Joker_Poker


Broj poruka : 732
Datum upisa : 05.06.2008

Roki iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roki iz Beograda   Roki iz Beograda - Page 4 EmptyPet Jun 20, 2008 9:50 am

Jadničak, nadam se da je sve uredu i da se nije puno prepao. cmok
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Roki iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roki iz Beograda   Roki iz Beograda - Page 4 EmptyPet Jun 20, 2008 10:41 am

ehejj procitao sam celu temu "Roki iz Beograda"

nadam se da nije nesto opasno, kako prolazi ranica?
jaooj vidim da i ti ROKI imas problema sa vrsenjem nuzde:)SmileSmileSmile
kako da odviknem svog psada to ne radi u kuci?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
AnA__
novajlija
novajlija



Broj poruka : 43
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.05.2008

Roki iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roki iz Beograda   Roki iz Beograda - Page 4 EmptyPet Jun 20, 2008 9:24 pm

Jeste sad je dobro, vise sam se ja uplasila od njega hehe, on je hrabar! Bio je danas u Grockoj, pa se istrcao, sada spava, ne pomera se Very Happy. Niva jedino setnje pomazu, sto vise Smile! Ma shvatice vremenom, pametne su oni kuce! Veliki pozz
Nazad na vrh Ići dole
tatjana
i'm bigl
i'm bigl
tatjana


Broj poruka : 720
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.04.2008

Roki iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roki iz Beograda   Roki iz Beograda - Page 4 EmptyPet Jun 20, 2008 9:46 pm

Drago mi je sto mu je dobro! tr
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Roki iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roki iz Beograda   Roki iz Beograda - Page 4 EmptySub Jun 21, 2008 12:24 am

AnA__ ::
Jeste sad je dobro, vise sam se ja uplasila od njega hehe, on je hrabar! Bio je danas u Grockoj, pa se istrcao, sada spava, ne pomera se Very Happy. Niva jedino setnje pomazu, sto vise Smile! Ma shvatice vremenom, pametne su oni kuce! Veliki pozz

To je, ja bar mislim jer je kod mene tako bilo uvek, uobicajeno- da se vlasnisi vise uplase nego kuce, a i cesto dignemo vecu frku nego sto bi trbalo... Smile
Drago mi je da nije nista ozbiljno...
cmok za Rokija
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Roki iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roki iz Beograda   Roki iz Beograda - Page 4 EmptySub Jun 21, 2008 2:08 am

milena ::
AnA__ ::
Jeste sad je dobro, vise sam se ja uplasila od njega hehe, on je hrabar! Bio je danas u Grockoj, pa se istrcao, sada spava, ne pomera se Very Happy. Niva jedino setnje pomazu, sto vise Smile! Ma shvatice vremenom, pametne su oni kuce! Veliki pozz

To je, ja bar mislim jer je kod mene tako bilo uvek, uobicajeno- da se vlasnisi vise uplase nego kuce, a i cesto dignemo vecu frku nego sto bi trbalo... Smile
Drago mi je da nije nista ozbiljno...
cmok za Rokija


Slažem se! lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
Eli
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Eli


Broj poruka : 50
Datum upisa : 18.06.2008

Roki iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roki iz Beograda   Roki iz Beograda - Page 4 EmptySub Jun 21, 2008 4:03 pm

hey juce smo setali kod hrama i srele smo brdo drugih kuca i svi su mislili od eli da je roki Smile
Kada se setate tamo? hajde ostavite poruku pa da ih upoznamo Smile
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Roki iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roki iz Beograda   Roki iz Beograda - Page 4 EmptySub Jun 21, 2008 4:27 pm

Andrijana ::
milena ::
AnA__ ::
Jeste sad je dobro, vise sam se ja uplasila od njega hehe, on je hrabar! Bio je danas u Grockoj, pa se istrcao, sada spava, ne pomera se Very Happy. Niva jedino setnje pomazu, sto vise Smile! Ma shvatice vremenom, pametne su oni kuce! Veliki pozz

To je, ja bar mislim jer je kod mene tako bilo uvek, uobicajeno- da se vlasnisi vise uplase nego kuce, a i cesto dignemo vecu frku nego sto bi trbalo... Smile
Drago mi je da nije nista ozbiljno...
cmok za Rokija


Slažem se! lol!
JEJJJJJJJJJJJJJ.............
Jos neko je istupio (pored mene), i priznao da je panicar Smile

smeh smeh smeh smeh smeh
Nazad na vrh Ići dole
AnA__
novajlija
novajlija



Broj poruka : 43
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.05.2008

Roki iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roki iz Beograda   Roki iz Beograda - Page 4 EmptyNed Jun 22, 2008 7:38 am

Setamo ga rano ujutru od sest do osam na tashu, popodne oko 2, 3 ali tada u parkicu ispred zgrade, a uvece oko osam, devet isto na tashu Very Happy! Vidimo se uskoro! Smile))))
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Roki iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roki iz Beograda   Roki iz Beograda - Page 4 EmptyNed Jun 22, 2008 2:03 pm

AnA__ ::
Setamo ga rano ujutru od sest do osam na tashu, popodne oko 2, 3 ali tada u parkicu ispred zgrade, a uvece oko osam, devet isto na tashu Very Happy! Vidimo se uskoro! Smile))))
U kom delu Taša?
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
AnA__
novajlija
novajlija



Broj poruka : 43
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.05.2008

Roki iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roki iz Beograda   Roki iz Beograda - Page 4 EmptyPon Jun 23, 2008 12:07 am

Krenemo preko malog ka velikom i dodjemo do polovine Smile), a kad ne stignemo na malom je obavezno kod onog dela za decu
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Roki iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roki iz Beograda   Roki iz Beograda - Page 4 EmptyNed Jul 06, 2008 1:06 pm

Roki, čuli smo od haskija da si viđen u parku kod Vuka i da si mnogo sladak. Hoćemo slike!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Roki iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roki iz Beograda   Roki iz Beograda - Page 4 EmptyNed Jul 06, 2008 8:50 pm

Dolly ::
Roki, čuli smo od haskija da si viđen u parku kod Vuka i da si mnogo sladak. Hoćemo slike!!!
Slazem se!
Nazad na vrh Ići dole
Dora
novajlija
novajlija
Dora


Broj poruka : 22
Datum upisa : 11.02.2008

Roki iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roki iz Beograda   Roki iz Beograda - Page 4 EmptySre Jul 09, 2008 1:10 am

Cao Roki! Danas smo se moja seka i ja nakratko druzile sa Rokijem u parku, bilo nam je zao sto Dora nije bila sa nama... Nadam se da se vidimo uskoro na nekom druzenju!

I da! Roki i Dora su bata i seka bounce

Veeliki poljubac za preslatkog Rokija!!! cmok
Nazad na vrh Ići dole
AnA__
novajlija
novajlija



Broj poruka : 43
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.05.2008

Roki iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roki iz Beograda   Roki iz Beograda - Page 4 EmptyUto Jul 15, 2008 6:51 pm

Hehe rekao mi je tata da vas je sreo. Ja sam danas doputovala, tako da cemo se cesce vidjati. Poljubac svima
Nazad na vrh Ići dole
Luna
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Luna


Broj poruka : 222
Godina : 47
Datum upisa : 12.02.2008

Roki iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roki iz Beograda   Roki iz Beograda - Page 4 EmptyPon Jul 28, 2008 2:30 pm

Roki, gde si, sta radis?
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Roki iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roki iz Beograda   Roki iz Beograda - Page 4 EmptyČet Feb 12, 2009 5:34 pm

Ima li ikakvih novosti kako je Rokiju u novom domu, je li se snasao? Cestitke jos jednom na podvigu na izlozbi. Smile
Nazad na vrh Ići dole
AnA__
novajlija
novajlija



Broj poruka : 43
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.05.2008

Roki iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roki iz Beograda   Roki iz Beograda - Page 4 EmptySub Maj 09, 2009 12:44 am

Moze li neko molim vas da mii kaze da li je roki nadjen, ili bar gde je izgubljen da ga potrazim? Hvala vam unapred
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Roki iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roki iz Beograda   Roki iz Beograda - Page 4 EmptySub Maj 09, 2009 12:53 pm

Ana, napisala sam ti već da je kod Obrada u pansionu bio dok je Stela imala teranje i da je to ono mesto gde smo imali biglijadu, kada si ti bila sa tatom!!!!Znači, Žarkovo je u pitanju!
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Roki iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roki iz Beograda   Roki iz Beograda - Page 4 EmptySub Maj 09, 2009 1:06 pm

Ma ko zna gdje je jadnik stigao do sada...
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Roki iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roki iz Beograda   Roki iz Beograda - Page 4 EmptySub Maj 09, 2009 1:58 pm

AnA__ ::
Moze li neko molim vas da mii kaze da li je roki nadjen, ili bar gde je izgubljen da ga potrazim? Hvala vam unapred
Ana, žao mi je što se Roki izgubio, ne znam kako si mogla da se odvojiš od njega, kad znam koliko si mu se radovala! Javi ako ga negde nađeš!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Sponsored content





Roki iz Beograda - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roki iz Beograda   Roki iz Beograda - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Roki iz Beograda
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Eli iz Beograda
» Ema iz Beograda
» Rio iz Beograda
» Lea iz Beograda
» Nando, Oksa i Stella iz Kovina

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: