moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Zvoncica iz Mladenovca

Ići dole 
+40
Aloha Lusi
Rona
Aga Aron
falkfoto
lili
leo-kosutnjak
mknaumoski
LuSho
Shiloh
Vuk
jok.mi
Boky&Tanja
Sara <3 Bigl
olja76
Luna
filip
Teodor-Tedi iz S.Palanke
Dora
Mirka
elmer fudd
mala kuca
Meda
Lea2006
Niva
Lino
Joker_Poker
batdavaldi
Bigl Bole
luce
Ksenija
Dolly
Janchee
Dika
Zvoncica
Medena
Lilu The Great
tatjana
Andrijana
milena
Bunny's Nightmare
44 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 27 ... 37  Sledeći
AutorPoruka
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 EmptySre Apr 01, 2009 1:05 pm

Evo, i ovako da potvrdimo da i Ogi dolazi. Napokon ćemo se upoznati! Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 48
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 EmptySub Apr 04, 2009 9:39 am

Andrijana ::
Evo, i ovako da potvrdimo da i Ogi dolazi. Napokon ćemo se upoznati! Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
Super Zvonce i Ogisa ca se videti na Ubu ,mozda dodje jos neki drugar!!! kolo
Nazad na vrh Ići dole
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 48
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 EmptyČet Apr 09, 2009 7:22 pm

Ne volim kupanje...Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 Prvo_k10 ali ako bas mora...Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 Prvo_k11jos i susenje na suncu...Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 Susenj10 pocelo je prolece i moja gazdarica ima neke nove ideje u vezi cveca Evil or Very Mad Evil or Very Mad ali imam i ja... dasdas dasdas dasdas fff fff fff
Nazad na vrh Ići dole
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 48
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 EmptyČet Apr 09, 2009 7:27 pm

Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 Pecurk10
Nazad na vrh Ići dole
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 48
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 EmptyČet Apr 09, 2009 7:29 pm

To je sledeca meta(predhodna poruka),samo kada ne bude gledala.
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 EmptyČet Apr 09, 2009 10:11 pm

Sreća mala. I Ogi je juče išao kod Dušana u pet shop na detaljno pranje. Sad je mekan i sjajan ko plišana igračka! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 EmptyPet Apr 10, 2009 10:16 am

jadna malena nije joj bas do kupanja Laughing
cmok cistoj i mirisljavoj ljepotici
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 EmptyPet Apr 10, 2009 11:20 am

Gljive su slatke samo pazite da ne padnu za slobodu. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Joker_Poker
i'm bigl
i'm bigl
Joker_Poker


Broj poruka : 732
Datum upisa : 05.06.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 EmptyPet Apr 10, 2009 5:45 pm

Ljepotica mala aa .

Kako napreduje navikavanje na boks?
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 EmptySub Apr 11, 2009 1:05 am

Pa moja drugarica se stvarno zlopati, tu je kupanje, pa onaj strašni kavez, pa cveće, STRAŠNO. Mi smo ovog proleća odustali od cveća u dvorištu, zasejali travu i Niva će uživati a i mi jer se nećemo nervirati zbog uništavanja cveća. Veliki pozdrav Zvončici, navijamo za njenu slobodu u dvorištu!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 48
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 EmptySub Apr 11, 2009 10:31 pm

Ma ima ona svu slobodu u dvoristu,a na kavez se brzo navikla, a njega koristimo samo u kolima(taman za gepek), a nije los ni za izlozbe,jer je prostran,pa pas moze i da stoji u njemu i da se okrene,mislim da dva bigla mogu da stanu u njega ali onda nema okretanja.
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 EmptyNed Apr 12, 2009 12:53 am

UH, sad nam je lakše, već smo se uplašili da ćete zbog cveća da kaznite Zvončicu zatvorom. Rekoh mi smo posejali travu i sada smo u iščekivanju da ozeleni pa da zovemo drugare na druženje u dvorištu i onda ćemo sigurno imati odlične slike od niške družine. Puno pozdrava mojoj drugarici top gun .
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 48
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 EmptyNed Apr 12, 2009 8:08 am

Niva ::
UH, sad nam je lakše, već smo se uplašili da ćete zbog cveća da kaznite Zvončicu zatvorom. Rekoh mi smo posejali travu i sada smo u iščekivanju da ozeleni pa da zovemo drugare na druženje u dvorištu i onda ćemo sigurno imati odlične slike od niške družine. Puno pozdrava mojoj drugarici top gun .
Jedva cekamo slike sa te zurke rok dasdas rok dasdas dasd dasdas kolo
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 EmptyUto Apr 14, 2009 5:57 pm

I mi, ali sada se čeka izrastanje trave, budite stpljivi, žurka će zasigurno biti nezaboravna. Pozdrav mojoj drugarici i njenim vlasnicima.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 48
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 EmptyNed Apr 19, 2009 12:30 am

Nasa nova drugarica,patuljasti pinc Hani. Kao sto vidite druzimo se i sa pincevima i sa dogama,nazalost nemamo nijednog bigla u blizini za druzenje.Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 Image010
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 EmptyNed Apr 19, 2009 10:51 pm

Ali bar imate dosta prijatelja sa psima, izgleda - to je super!
Nazad na vrh Ići dole
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 EmptyNed Apr 19, 2009 10:59 pm

Videla sam na Krsti pitanje odgovorila sam i tamo al ajd i ovde.
deca su u pravu ...evo filma http://www.imdb.com/title/tt0239395/

Ako treba skinucu sa neta pa cu da vam pošaljem poštom Smile
Nazad na vrh Ići dole
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 EmptyNed Apr 19, 2009 11:01 pm

I da mala je prelepa ....jel bi je udali za mog Laku ???? lol:
Nazad na vrh Ići dole
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 48
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 EmptyPon Apr 20, 2009 12:38 am

Mirka ::
I da mala je prelepa ....jel bi je udali za mog Laku ???? lol:
Laka je bikolor kao i Zvonce top gun ,kada poraste imacu vas u vidu cmok (mislim da muzijak mora da ima 18 meseci da bi mogao da se pari study ),Zvonce vec na sledecem teranju (koje se ocekuje uskoro moze da se pari),jer ima vise od 14 meseci a i vodili smo je na izlozbu pa je i ocenjena,ali ne znam da li sam ja spreman na taj korak jer nemam iskustva sa zenkama scratch (do sada sam imao 5 muzijaka Exclamation Exclamation ),mada voleo bih da imam jos nekog bigla(bar jos dva Evil or Very Mad )Hvala vam za informaciju o filmu,pozdravite Laku.
Nazad na vrh Ići dole
Mirka
bigl-manijak
bigl-manijak
Mirka


Broj poruka : 436
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 26.08.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 EmptyPon Apr 20, 2009 1:36 am

To sam se ja salila onako narodski , daleko smo mi od parenja . al ovako finu damu uvek imam u vidu Laughing

Pozz.
Nazad na vrh Ići dole
Joker_Poker
i'm bigl
i'm bigl
Joker_Poker


Broj poruka : 732
Datum upisa : 05.06.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 EmptyPon Apr 20, 2009 10:25 am

Misli da se prije 2. godine ženke ne bi smjele pariti. Ženka bi se trebala potpuno razviti i u fizičkom ,a i u psihološkom smislu tj. trebala bi sazrijeti. Oni koji uzgajaju na ovom forumu to mogu bolje objasniti Very Happy .

Moje mišljenje o Zvončici već znate, cura je prava lutka hehe .
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 EmptyPon Apr 20, 2009 11:39 am

Moja drugarica bi da postane mama? I mi nemamo iskustva pa bi bilo dobro da dobijemo informacije o tome kada je najbolje odlučiti se za parenje ženki. Pozdrav Zvončici i vlasnicima.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Teodor-Tedi iz S.Palanke
bigl-manijak
bigl-manijak
Teodor-Tedi iz S.Palanke


Broj poruka : 285
Datum upisa : 24.12.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 EmptyPon Apr 20, 2009 3:37 pm

Vidimo mi da Zvoncica ima mnogo udvaraca bice veselo.Puno pozdrava za lepu komsinicu.Moramo da organizujemo neko druzenje uskoro.
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 EmptyPon Apr 20, 2009 5:48 pm

Zvoncica ::
Mirka ::
I da mala je prelepa ....jel bi je udali za mog Laku ???? lol:
Laka je bikolor kao i Zvonce top gun ,kada poraste imacu vas u vidu cmok (mislim da muzijak mora da ima 18 meseci da bi mogao da se pari study ),Zvonce vec na sledecem teranju (koje se ocekuje uskoro moze da se pari),jer ima vise od 14 meseci a i vodili smo je na izlozbu pa je i ocenjena,ali ne znam da li sam ja spreman na taj korak jer nemam iskustva sa zenkama scratch (do sada sam imao 5 muzijaka Exclamation Exclamation ),mada voleo bih da imam jos nekog bigla(bar jos dva Evil or Very Mad )Hvala vam za informaciju o filmu,pozdravite Laku.
Bilo bi dobro da ženka ima bar 2 godine. Ranije je to bio uslov Kinološkog saveza da bi priznao leglo, ne znam da li je i sada, ali je, svakako, dobro za nju da se držite toga.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 48
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 EmptyUto Apr 21, 2009 7:51 am

Ma i hocemo da se sacekamo sa parenjem,nego i da sada ima 2 godine ne znam da li bih ja bio spreman na te silne obaveze? Jeste lepo kada mi na forumu gledamo kako male kuce trckaraju po dvoristu,ali dok oni stignu trckaranja,ima tu hiladu obaveza.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 18 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zvoncica iz Mladenovca
Nazad na vrh 
Strana 18 od 37Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 27 ... 37  Sledeći
 Similar topics
-
» Zvoncica iz Mladenovca

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: