moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Zvoncica iz Mladenovca

Ići dole 
+40
Aloha Lusi
Rona
Aga Aron
falkfoto
lili
leo-kosutnjak
mknaumoski
LuSho
Shiloh
Vuk
jok.mi
Boky&Tanja
Sara <3 Bigl
olja76
Luna
filip
Teodor-Tedi iz S.Palanke
Dora
Mirka
elmer fudd
mala kuca
Meda
Lea2006
Niva
Lino
Joker_Poker
batdavaldi
Bigl Bole
luce
Ksenija
Dolly
Janchee
Dika
Zvoncica
Medena
Lilu The Great
tatjana
Andrijana
milena
Bunny's Nightmare
44 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 23 ... 37  Sledeći
AutorPoruka
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 EmptySre Jul 23, 2008 11:10 am

kakv opasan pas
sta bi bilo sa fotografom da nije vezan Smile))

ljubac zvrku!
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 EmptySre Jul 23, 2008 11:39 am

Stvarno izgleda opasno Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 EmptySre Jul 23, 2008 11:45 am

luce ::
kakv opasan pas
sta bi bilo sa fotografom da nije vezan Smile))

ljubac zvrku!
GRRR, OTEĆU TI, KAD-TAD TAJ FOTOAPARAT!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 EmptySre Jul 23, 2008 7:31 pm

SRECA MEDENA tr
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 EmptySre Jul 23, 2008 9:20 pm

slatkic mali
Nazad na vrh Ići dole
tatjana
i'm bigl
i'm bigl
tatjana


Broj poruka : 720
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.04.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 EmptySre Jul 23, 2008 10:47 pm

Preslatka je!! hehe Malo djavoljce!! Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 48
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 EmptyČet Jul 24, 2008 12:52 pm

luce ::
kakv opasan pas
sta bi bilo sa fotografom da nije vezan Smile))

ljubac zvrku!
I kada je vezana jedva mi uspe fotografija, a ostale su kao razmrljane Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad ,moji ukucani su mislili da ce posle doge koja je bila maza,bigl biti jos veca maza , a dobili su nevidjenog zvrka,koji po ceo dan vitla po dvoristu i njusi. Ne znam sta toliko ima da njusi isto dvoriste svaki dan po ceo dan Question Question Question Exclamation Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 EmptyČet Jul 24, 2008 1:27 pm

Zvoncica ::
luce ::
kakv opasan pas
sta bi bilo sa fotografom da nije vezan Smile))

ljubac zvrku!
I kada je vezana jedva mi uspe fotografija, a ostale su kao razmrljane Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad ,moji ukucani su mislili da ce posle doge koja je bila maza,bigl biti jos veca maza , a dobili su nevidjenog zvrka,koji po ceo dan vitla po dvoristu i njusi. Ne znam sta toliko ima da njusi isto dvoriste svaki dan po ceo dan Question Question Question Exclamation Exclamation

Mi shvatamo da je Zvončica nemirna, ali morate da nam pokažete još slika. Smislite način! Na primer, dok spava.
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 EmptyČet Jul 24, 2008 1:50 pm

Dika ::
Zvoncica ::
luce ::
kakv opasan pas
sta bi bilo sa fotografom da nije vezan Smile))

ljubac zvrku!
I kada je vezana jedva mi uspe fotografija, a ostale su kao razmrljane Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad ,moji ukucani su mislili da ce posle doge koja je bila maza,bigl biti jos veca maza , a dobili su nevidjenog zvrka,koji po ceo dan vitla po dvoristu i njusi. Ne znam sta toliko ima da njusi isto dvoriste svaki dan po ceo dan Question Question Question Exclamation Exclamation

Mi shvatamo da je Zvončica nemirna, ali morate da nam pokažete još slika. Smislite način! Na primer, dok spava.

DA, DA!!!!
MOZETE DA POSVETITE CEO DAN SLIKANJU Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

smeh smeh smeh
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 EmptyČet Jul 24, 2008 5:42 pm

ako imate digitalni fotoaparat
evo predloga:
ja Lucu kad je aktivna slikam u onom "sports" modu
(coveculjak koji trci je znak za to)
taj mod "okida" tri do pet slika u 3,4 sekunde
bar jedna od njih bude dobra, ako ne i sve Smile))
Nazad na vrh Ići dole
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 48
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 EmptyPet Jul 25, 2008 11:44 am

Digitalni aparat retko koristim,pretezno su slike sa mobilnog telefona jer mi je uvek pri ruci,mada stvarno cu jedan dan da iskoristim za slikanje pa cu da postavim nove slike.
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 EmptyPet Jul 25, 2008 4:19 pm

onda cekamo taj dan i slike
Nazad na vrh Ići dole
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 48
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 EmptyPet Jul 25, 2008 9:22 pm

Samo da stane ova kisa pa ce da bude i slicica,posto Zvoncica spava u boksu,nije kucni pas,tako da nam vreme diktira kada cemo da se igramo i slikamo.[/u][/i][/b]
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 EmptyPet Jul 25, 2008 11:53 pm

Zvoncica ::
Digitalni aparat retko koristim,pretezno su slike sa mobilnog telefona jer mi je uvek pri ruci,mada stvarno cu jedan dan da iskoristim za slikanje pa cu da postavim nove slike.

Kakvo je ovo vreme- nece skoro te slike... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 48
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 EmptySub Jul 26, 2008 4:06 pm

Juce dok sam bio na poslu deca su pustila Zvoncicu iz boksa da se igraju,posle pola sata igre udju u kucu da rucaju,Zvoncica koja je ostala sama u dvoristu negde se provuce i izadje na ulicu da se malo poigra sa lokalnim kucama lutalicama. I posto ju je videla jedna komsinica(baka) pozove sve komsije koji su se nasli u tom trenutku po dvoristima u lov na Zvoncicu. Posle 15 minuta jurnjave oni je uhvate i donesu na zaprepascenje mojih ukucana koji nisu ni posumnjali da ona fali. Moracu da joj kupim onaj privezak i da ugraviram nas broj telefona,za svaki slucaj. Pustao sam je ja bez povodnika kada idemo u setnju i vraca se kada je zovem,ali kada je sama pravi gluposti. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 EmptySub Jul 26, 2008 5:17 pm

uh morate paziti na te rupe u ogradi...
oni svi to rade, cim imaju prilike

ljubac Zvoci!
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 EmptySub Jul 26, 2008 5:55 pm

AAAAAAAAA, Zvoncice, Zvoncice... Skitaro jedna...

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 48
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 EmptySub Jul 26, 2008 11:00 pm

Danas sam celo dvoriste pregledao i nisam nasao ni jednu rupu,ali sam zato video kako izlazi,popne se na neku gajbicu koja je bila pored ograde i preskoci,odnosno skoci na ogragu i onda se samo malo popenje i preskoci,a ograda je 1.5metara. Sada sam tu gajbicu sklonio ali i dalje sam na oprezu.
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 EmptyNed Jul 27, 2008 1:39 am

Zvoncica ::
Danas sam celo dvoriste pregledao i nisam nasao ni jednu rupu,ali sam zato video kako izlazi,popne se na neku gajbicu koja je bila pored ograde i preskoci,odnosno skoci na ogragu i onda se samo malo popenje i preskoci,a ograda je 1.5metara. Sada sam tu gajbicu sklonio ali i dalje sam na oprezu.

Vesta je - pravi akrobata...
Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 EmptyNed Jul 27, 2008 10:09 am

Budite na oprezu, jer ako bude kao Serena da voli da se penje,visoko skace,pronace bilo koji nacin da uradi ono sto je htela,pa zato sve posklanjajte i pratite je da li moze kada skoci da se zakaci za ogradu i samo prebaci preko
Nazad na vrh Ići dole
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 48
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 EmptyNed Jul 27, 2008 6:08 pm

Ma svuda se penje i to me plasi,zato je stalno pod nadzorom, nadam se da ce se vremenom smiriti,taj pas jednostavno ne miruje.Kada sam je kupovao odgajivac mi je rekao da je jako zivahna i da odavno nije video takvog zvrka.
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 EmptyPon Jul 28, 2008 10:54 am

Zvoncica ::
Danas sam celo dvoriste pregledao i nisam nasao ni jednu rupu,ali sam zato video kako izlazi,popne se na neku gajbicu koja je bila pored ograde i preskoci,odnosno skoci na ogragu i onda se samo malo popenje i preskoci,a ograda je 1.5metara. Sada sam tu gajbicu sklonio ali i dalje sam na oprezu.

Pa, ona je pravi cirkuzant... A na slikama izgleda kao andjelčić...
Nazad na vrh Ići dole
Zvoncica
i'm bigl
i'm bigl
Zvoncica


Broj poruka : 1011
Godina : 48
Localisation : Mladenovac
Datum upisa : 12.05.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 EmptyPon Jul 28, 2008 7:54 pm

Na slikama gde je bez ogrlice obicno gricka nesto,a na ostalim slikama je na povodniku. Vidite kako izgled vara.
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 EmptyUto Jul 29, 2008 11:34 am

Zvoncica mi je sve ljepsa kako raste!
Nazad na vrh Ići dole
tatjana
i'm bigl
i'm bigl
tatjana


Broj poruka : 720
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.04.2008

Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 EmptyUto Jul 29, 2008 2:14 pm

Zvoncica ::
Na slikama gde je bez ogrlice obicno gricka nesto,a na ostalim slikama je na povodniku. Vidite kako izgled vara.

smeh kod nje posebno!!
cmok za zvoncicu!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zvoncica iz Mladenovca   Zvoncica iz Mladenovca - Page 9 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zvoncica iz Mladenovca
Nazad na vrh 
Strana 9 od 37Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 23 ... 37  Sledeći
 Similar topics
-
» Zvoncica iz Mladenovca

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: