moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Archie iz Beograda (NBG)

Ići dole 
+35
Vasica T
Ddans Dream Tim
ivanika
Joker_Poker
Zvoncica
jok.mi
Sara <3 Bigl
Dika
Lino
tatjana
Lilu The Great
Dolly
Zobenica
milena
blok1
Medena
Ksenija
luce
dusan
Bunny's Nightmare
Mira
mici
Jasna
Sara
bucki_junior
Jan
Lea2006
Janchee
Andrijana
lina
pipi
jeca
bambucha
Admin
bucki
39 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
bucki_junior
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
bucki_junior


Broj poruka : 85
Godina : 36
Localisation : Novi Beograd
Datum upisa : 26.03.2007

Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Archie iz Beograda (NBG)   Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 EmptySub Apr 21, 2007 10:15 pm

Ne znam da li vam se desavalo da vas lize pas 15 min , na ruci sam se malo danas posekao , a Archie se bacio u lizanje kao nenormalan mislim da mi je desna ruka postala svetlija od leve lol! , eno ga sada se sam lize Razz
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Archie iz Beograda (NBG)   Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 EmptySub Apr 21, 2007 11:37 pm

Archie izgleda kao da je usao u "nirvanu" dok se "parfemisao" Laughing. Faca mu je stvarno totalno blazena, izgleda da je maximalno uzivao u tom svom cinu
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Archie iz Beograda (NBG)   Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 EmptyNed Apr 22, 2007 11:35 am

Arči je car!!!!!! Koje uživanje!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sara
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Sara


Broj poruka : 144
Godina : 35
Datum upisa : 02.02.2007

Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Archie iz Beograda (NBG)   Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 EmptyNed Apr 22, 2007 1:00 pm

stvarno su im face dok spavaju, jedu, igraju se neverovatne, vidi se da uzivaju (:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/breskvice
bucki_junior
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
bucki_junior


Broj poruka : 85
Godina : 36
Localisation : Novi Beograd
Datum upisa : 26.03.2007

Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Archie iz Beograda (NBG)   Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 EmptyUto Apr 24, 2007 2:40 pm

evo jos novih slikica slikanih danas , mali je neverovatan , uzeo sam da mu istresem cebence na kome spava i dosao na terasu , i poceo da tresem a on poceo da cvili ... i civili .... i cvili ... i ja sada gledam u cemu je problem , i kako sam ubacio cebence nazad tako on prestao i poceo da mase repom Razz .... nema .... postao je kao Linus Smile

Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 Meet_linus_big

ovde mu vicem "AGENT" posto smo gledali onaj film pa iz zezanja burazer viknuo "AGENT" i on pogleda znacajno , bas ovako :

Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 Archie15

a ovde , je posle 5 minuta vikanja "AGENT,AGENT,AGENT,AGENT...." , a on u fazonu ... dobro smorio si .... pusti me da radim svoj posao ...

Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 Archie20

...ah pa naravno , pogodite sta drzim u ruci ... cheers

Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 Archie21

...uvek spreman za lov na zeceve ...

Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 Archie16

...ajde vec jednom reci "KEKS" ... pa da ga dohvatim ...

Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 Archie19
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Archie iz Beograda (NBG)   Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 EmptyUto Apr 24, 2007 3:04 pm

Iz dana u dan sve je lepsi i lepsi! Strasno me podseca na Ogija. Slazu iste face! Super je ovo sto ne sme da uzme hranu dok mu ne dozvolite. Isti princip imamo i mi, ali deluje samo ako je hrana u ciniji! Ako je u ruci skace ko nenormalan, ili ne daj Boze na pod da ispadne... Jos u letu ga uhvati! Svaka cast, Arci!
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Archie iz Beograda (NBG)   Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 EmptyUto Apr 24, 2007 3:29 pm

Fenomenalan je!!!! cheers Ima istu facu kao i Ziggy kada ga smorimo.... Gde ste nabavili taj keks u obliku zeca, majke ti??
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
bucki_junior
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
bucki_junior


Broj poruka : 85
Godina : 36
Localisation : Novi Beograd
Datum upisa : 26.03.2007

Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Archie iz Beograda (NBG)   Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 EmptyUto Apr 24, 2007 6:27 pm

Janchee ::
Gde ste nabavili taj keks u obliku zeca, majke ti??
jao pojma nemam , isli mama i ja do pijace sa gospodinom , to je bio prvi i poslednji put da sam to uradio ... i svratili da qpimo hranu za njega ... i ova prodavacica ga videla , a kao znam ja vas , evo vam za Џ sledeci put kada budem isao pogledacu i pitacu je koji je to keks , a inace ima jos nekih oblika kokoska ... i tako jos nekih ne definisanih mutanta u boji , nego sam se ja slucajno uvatio za zeca , pa reko da slikam Razz
Nazad na vrh Ići dole
pipi
bigl-manijak
bigl-manijak
pipi


Broj poruka : 307
Godina : 40
Localisation : Beograd (NBG)
Datum upisa : 29.12.2006

Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Archie iz Beograda (NBG)   Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 EmptyUto Apr 24, 2007 8:38 pm

Uplasio se decko da ne ostane bez cebenceta Very Happy, srecica.

Najsladji mi je kad sedne tako sa raskrecenim nogama, Atos od malena
ima slicnu pozu, sedne na jednu butku i skroz se iskrivi. Ali Archie je
king sa tom pozom.
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Archie iz Beograda (NBG)   Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 EmptyUto Apr 24, 2007 9:45 pm

Mislim da svi biglovi vole tako da sede! Uopste, svi oni imaju iste poze, i slazu iste face.
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
Jasna
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Jasna


Broj poruka : 150
Godina : 50
Datum upisa : 18.03.2007

Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Archie iz Beograda (NBG)   Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 EmptySre Apr 25, 2007 9:36 am

Ja imam srece sa Cicom-njen njuh je toliko jak da se valja u takoreci, nepostojecim stvarima. Izvalja se ona, ali posle niti je flekava niti smrdi (za razliku od mog prethodnog psa, meshanca, ne tako jakog njuha cije je narocito zadovoljstvo bilo da se prikrade straznjem ulazu obliznje pecenjare (ciji radnice izbace na livadu ceo ogroman pleh pun otopljene moche-masti od pechenja) i izvalja se, bude ceo u masti, CEO!) E, to mi je uradio par puta, a onda sam ga jednom prilikom okupala napolju na +2 stepena hlkadnom vodom iz creva i ne shamponom vec sredstvom za pranje sudova. Moj Portos je to preziveo - i gle chuda - nikada se vise u mast nije uvaljao.
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Archie iz Beograda (NBG)   Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 EmptySre Apr 25, 2007 1:19 pm

arci je bas lep. na nekim slikama bas deluje ozbiljno,kao da razmislja.
Nazad na vrh Ići dole
bucki_junior
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
bucki_junior


Broj poruka : 85
Godina : 36
Localisation : Novi Beograd
Datum upisa : 26.03.2007

Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Archie iz Beograda (NBG)   Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 EmptySre Apr 25, 2007 2:41 pm

hvala Razz
Nazad na vrh Ići dole
bucki
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
bucki


Broj poruka : 184
Godina : 42
Datum upisa : 24.12.2006

Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Archie iz Beograda (NBG)   Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 EmptyČet Apr 26, 2007 10:39 pm

Posto je postalo fancy da se menja avatar, odlucio sam da se prikljucim ekipi!A brat je totalno upravu sa onom slikom gde svira klavir, pa mi dodjemo da ga nerviramo!




Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 Schroe10
Nazad na vrh Ići dole
bucki_junior
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
bucki_junior


Broj poruka : 85
Godina : 36
Localisation : Novi Beograd
Datum upisa : 26.03.2007

Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Archie iz Beograda (NBG)   Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 EmptyPet Apr 27, 2007 10:41 pm

Archie i njegova drugarica Dona , koja je po mom misljenju mesavina pekinezera i dalmatinca Razz

Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 Archie22

Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 Archie23

Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 Archie24

...Dona...

Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 Archie25

...sto volim da sedim ovako...

Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 Archie26
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Archie iz Beograda (NBG)   Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 EmptyPet Apr 27, 2007 11:10 pm

Kakav macan Cool!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Archie iz Beograda (NBG)   Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 EmptyPet Apr 27, 2007 11:11 pm

Dona je mozda mesavina poentera i pekinezera ili engleskog setera i pekinezera.... Pekinezer je definitivno umesan u pricu
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
bucki_junior
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
bucki_junior


Broj poruka : 85
Godina : 36
Localisation : Novi Beograd
Datum upisa : 26.03.2007

Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Archie iz Beograda (NBG)   Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 EmptySub Apr 28, 2007 6:52 pm

oh... danasnja setanja je bila jako interesantna , naime dogovorio sam se sa Pipi da se nadjemo da prosetamo Atosa i ovog izmetliju. Pipi se iscimala i dosla peske od starog merkatora do 61. bloka , i sve bi bilo lepo i idealno na keju, da nismo naleteli na jednu budalu od babe koja je bacala hleb oko kante , ko zna kakav ... i Atos nista isqlira taj hleb , jer je lepo vaspitan , a ova mala stoka nezasita , pre setnje mi je marnuo jedan sendvic , i krene on na taj hleb i ja pridjem od pozadi i oisem ga povodcem ... i on poljune taj hleb , i skoci mi na ruku i zagrizo ko majmun ... ne pusta ... i kada se napio krvi ... pustio , a meni krenula krv da lipti iz ruke ... onako bilo je podosta ... i evo sada mi je uvijena , ali nemojte da se plasite bice svirke ce ipak biti cheers Very Happy jer mi nije , na svu srecu , ugrizao bilo koji prst nego ono meso na koje oslanjamo saku kada qcamo postove na ovom forumu Smile
i tako eto samo sam to hteo da vam kazem ... inace bata i archie su se lepo igrali , i bas sam se lepo proveo , cak i u domu zdravlja mi nije bilo dosadno Razz
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Archie iz Beograda (NBG)   Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 EmptySub Apr 28, 2007 8:21 pm

To je stvarno strašno, a šta si mu posle radio?????
Nazad na vrh Ići dole
bucki_junior
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
bucki_junior


Broj poruka : 85
Godina : 36
Localisation : Novi Beograd
Datum upisa : 26.03.2007

Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Archie iz Beograda (NBG)   Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 EmptySub Apr 28, 2007 8:40 pm

drzao sam ruku , posto mi je sikljala krv ... a Pipi ih je privatila obojicu, pa ih je vodila , da nje nije bilo , ne znam kako bih otisao sam do doma zdravlja sa njim (hvala ti !!)... vise nikada mu necu nista vaditi iz usta kada smo napolju , a i kuci , pa sta mu Bog da ... kada je stoka tvrdoglava ... misli da ja hocu da pojedem to sto mu ne dam ... pa i da me ugrize ... ali ...
aaa
Nazad na vrh Ići dole
bambucha
i'm bigl
i'm bigl
bambucha


Broj poruka : 616
Godina : 46
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 04.12.2006

Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Archie iz Beograda (NBG)   Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 EmptySub Apr 28, 2007 8:55 pm

jednom je to meni Kala uradila, posto sam joj vadio kost iz usta koju je napolju nasla. oboje smo zapamtili taj dan. sada ako nesto nadje napolju, a da nije PILECA kost, povucem povodac na gore, da ne moze da guta, tako da posle 5-10 sek izbaci sama iz usta, a ako je pileca koscica, onda ostavim, i molim se bogu da sve bude ok. tada je pustim na miru da to sto bolje izgricka, kako ne bi uplaseno progutala vceliki komad
Nazad na vrh Ići dole
pipi
bigl-manijak
bigl-manijak
pipi


Broj poruka : 307
Godina : 40
Localisation : Beograd (NBG)
Datum upisa : 29.12.2006

Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Archie iz Beograda (NBG)   Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 EmptySub Apr 28, 2007 9:16 pm

bucki_junior ::
drzao sam ruku , posto mi je sikljala krv ... a
Pipi ih je privatila obojicu, pa ih je vodila , da nje nije bilo , ne
znam kako bih otisao sam do doma zdravlja sa njim (hvala ti !!)... vise
nikada mu necu nista vaditi iz usta kada smo napolju , a i kuci , pa
sta mu Bog da ... kada je stoka tvrdoglava ... misli da ja hocu da
pojedem to sto mu ne dam ... pa i da me ugrize ... ali ...
aaa



Nema na cemu, necu da kazem i drugi put Smile



Sad smo stigli kuci, gospodin je propisno lipsao.
Nazad na vrh Ići dole
bucki_junior
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
bucki_junior


Broj poruka : 85
Godina : 36
Localisation : Novi Beograd
Datum upisa : 26.03.2007

Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Archie iz Beograda (NBG)   Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 EmptySub Apr 28, 2007 9:31 pm

pa bas ste se dugo zadrzali Smile , bar ce sada da se napajki Smile
to me podseti kao fiskalni racun neke pogrebne agencije "Hvala dodjite nam ponovo!"
ahhhhh Smile koji morbidluk
Nazad na vrh Ići dole
pipi
bigl-manijak
bigl-manijak
pipi


Broj poruka : 307
Godina : 40
Localisation : Beograd (NBG)
Datum upisa : 29.12.2006

Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Archie iz Beograda (NBG)   Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 EmptySub Apr 28, 2007 9:37 pm

Bas morbidno Smile
Nazad na vrh Ići dole
bucki
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
bucki


Broj poruka : 184
Godina : 42
Datum upisa : 24.12.2006

Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Archie iz Beograda (NBG)   Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 EmptyNed Apr 29, 2007 12:13 am

Inace mene je juce izgrizao isto i prosto sam mislio da me brat zeza kada me je zvao da mu donesem zdravstvenu knjizicu!Opasno sam se naljutio na njega zbog ogrebotine, a brata je danas stvarno posteno ujeo!Stvarno mi je zao i nas i njega posto znam da je u sustini dobrica i da nikada prvi ne zapocinje, ali kao sto brat kaze ja cu definitivno odustati od toga da ga bijem ili mu vadim nesto iz usta jer tada postane Mr. Hyde!Tesi me sto su i vasa iskustva slicna tako da Archie i nije izgleda izrod!A Atos...To je faca nevidjena!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Archie iz Beograda (NBG)   Archie iz Beograda (NBG) - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Archie iz Beograda (NBG)
Nazad na vrh 
Strana 5 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-
» Eli iz Beograda
» Ema iz Beograda
» Rio iz Beograda
» Lea iz Beograda
» Nando, Oksa i Stella iz Kovina

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: