moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Jana iz Beograda

Ići dole 
+51
Vasica T
Srba bgd
Monika
Tina
Nestor
Ddans Dream Tim
Gogili
lili
Vuk
filip
mknaumoski
LuSho
Boky&Tanja
Shiloh
Rona
MarijaRio
Ari
elmer fudd
leo-kosutnjak
Aćim
Teodor-Tedi iz S.Palanke
Flora
Bugi
tanjawesti
Sara <3 Bigl
Joker_Poker
Lino
Niva
Meda
Ivana
Luna
jok.mi
Zvoncica
Lea2006
jimmy
milena
tatjana
luce
Dora
Bigl Bole
Dolly
Lilu The Great
Dika
dusan
Jan
Medena
Andrijana
Ksenija
Janchee
Bunny's Nightmare
DP
55 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
DP
bigl-manijak
bigl-manijak
DP


Broj poruka : 309
Godina : 36
Datum upisa : 24.03.2008

Jana iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 2 EmptySre Apr 09, 2008 2:47 pm

Jana iz Beograda - Page 2 Janaez5
Nazad na vrh Ići dole
DP
bigl-manijak
bigl-manijak
DP


Broj poruka : 309
Godina : 36
Datum upisa : 24.03.2008

Jana iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 2 EmptySre Apr 09, 2008 2:49 pm

Jana iz Beograda - Page 2 Image005pd8
Nazad na vrh Ići dole
DP
bigl-manijak
bigl-manijak
DP


Broj poruka : 309
Godina : 36
Datum upisa : 24.03.2008

Jana iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 2 EmptySre Apr 09, 2008 2:51 pm

Jana iz Beograda - Page 2 Narcisaaw0
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Jana iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 2 EmptySre Apr 09, 2008 2:56 pm

O,napokon slike ove divne dame.
Nazad na vrh Ići dole
DP
bigl-manijak
bigl-manijak
DP


Broj poruka : 309
Godina : 36
Datum upisa : 24.03.2008

Jana iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 2 EmptySre Apr 09, 2008 3:07 pm

eto...to vam jedna malena cigrica naravno,po mnogim osobinama je klasican prestavnik rase...kao na primer njuskalo nevidjeno,voli da trci i da seta 100 sati dnevno,ne mozes je uterati u kucu...razmazena je do bola...al ja joj kao tolerisem jos uvek,zato sto je pobogu malaaaa....prozdrljivica kakve nema....bukvalno nam maznjava hranu iz usta kad jedemo.penje se na sto i krade hranu,razbija tanjire,case flase samo da dodje do hrane,sve voli da jede osim hills granula :p ...ali zato omiljeni deo joj je kauc koji je raskopala da bi mogla da zakopava koskice i igracke u njega,posto joj nije islo raskopavanje jorgana i carsafa...zatim...naravno...VES....majice,duxerice,gace,i pravi radar za carape..uf,uf..aj sto grize i kida carape,ona ih proguta!!!! i onda se naredna tri dana muci i ona i ja dok ih ne izbaci...neobicno kod nje je to sto kad ostane sama kuci...bukvalno.ali bukvalno se ne pomera s jednog mesta,mirna ko bubica...i sto je najveca plasljivica na celom svetu...ne sme niko da joj pridje i da je pomazi odmah sprinta...osim mene i Petra...u poslednje vreme je pomalo pocela da se opusta al...dobro ipak je ona bila 5 meseci u boxu.dok je nismo uzeli...ali zato,koliko voli da se igra sa kucicima,ajaooo...jedna mala blentaca,koja ima malene oke na koje nista ne vidi....samo trci,trci....sreca moja... Jana banana dobar dan
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Jana iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 2 EmptySre Apr 09, 2008 4:04 pm

hehe, divno, ista Luca!!
najgora stvar je kad gosti dodju,
pa ne zatvore vrata od kupatila kako treba
a ona provali unutra, pa u korpu sa vesom
i ponosno dovuce vase prljave carape trgtr
ili nedajboze gace na sred dnevne sobe gfd Embarassed gfd
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Jana iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 2 EmptySre Apr 09, 2008 4:12 pm

DP ::
eto...to vam jedna malena cigrica naravno,po mnogim osobinama je klasican prestavnik rase...kao na primer njuskalo nevidjeno,voli da trci i da seta 100 sati dnevno,ne mozes je uterati u kucu...razmazena je do bola...al ja joj kao tolerisem jos uvek,zato sto je pobogu malaaaa....prozdrljivica kakve nema....bukvalno nam maznjava hranu iz usta kad jedemo.penje se na sto i krade hranu,razbija tanjire,case flase samo da dodje do hrane,sve voli da jede osim hills granula :p ...ali zato omiljeni deo joj je kauc koji je raskopala da bi mogla da zakopava koskice i igracke u njega,posto joj nije islo raskopavanje jorgana i carsafa...zatim...naravno...VES....majice,duxerice,gace,i pravi radar za carape..uf,uf..aj sto grize i kida carape,ona ih proguta!!!! i onda se naredna tri dana muci i ona i ja dok ih ne izbaci...neobicno kod nje je to sto kad ostane sama kuci...bukvalno.ali bukvalno se ne pomera s jednog mesta,mirna ko bubica...i sto je najveca plasljivica na celom svetu...ne sme niko da joj pridje i da je pomazi odmah sprinta...osim mene i Petra...u poslednje vreme je pomalo pocela da se opusta al...dobro ipak je ona bila 5 meseci u boxu.dok je nismo uzeli...ali zato,koliko voli da se igra sa kucicima,ajaooo...jedna mala blentaca,koja ima malene oke na koje nista ne vidi....samo trci,trci....sreca moja... Jana banana dobar dan
JAOOOO, KAD BI JANA ZNALA KOLIKO STE JE IZOGOVARALI]Jana iz Beograda - Page 2 Cid_0038Jana iz Beograda - Page 2 Cid_0038, ALI, MORA SE PRIZNATI, TO STE URADILI SA PUNO LJUBAVI.
Moja Dolly je najgora kad je sama. Mislim da jedva čeka da čuje ključ u vratima i odmah kreće u akciju pravljenja štete: uništavanja olovki (koje ukrade sa stola), kao i naočara, daljinskih upravljača, punjača... Kad nije sama, onda je jedno fino kuče. Goste obožava, maženje na ulici sa svima koji joj se obrate se podrazumeva, a i sa drugim psima se lepo druži, nema straha, a dosad ni problema.
Jana je mnogo slatka, šarmantno mangupče vredno obožavanja!Jana iz Beograda - Page 2 Cid_0039
Jana iz Beograda - Page 2 Cid_0040
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Jana iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 2 EmptySre Apr 09, 2008 4:19 pm

Eh, Jano, pa ti si izgleda jedna velika vragolanka! To samo znaci da si prava bigleta. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Jana iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 2 EmptyČet Apr 10, 2008 12:01 pm

Dolly ::
DP ::
eto...to vam jedna malena cigrica naravno,po mnogim osobinama je klasican prestavnik rase...kao na primer njuskalo nevidjeno,voli da trci i da seta 100 sati dnevno,ne mozes je uterati u kucu...razmazena je do bola...al ja joj kao tolerisem jos uvek,zato sto je pobogu malaaaa....prozdrljivica kakve nema....bukvalno nam maznjava hranu iz usta kad jedemo.penje se na sto i krade hranu,razbija tanjire,case flase samo da dodje do hrane,sve voli da jede osim hills granula :p ...ali zato omiljeni deo joj je kauc koji je raskopala da bi mogla da zakopava koskice i igracke u njega,posto joj nije islo raskopavanje jorgana i carsafa...zatim...naravno...VES....majice,duxerice,gace,i pravi radar za carape..uf,uf..aj sto grize i kida carape,ona ih proguta!!!! i onda se naredna tri dana muci i ona i ja dok ih ne izbaci...neobicno kod nje je to sto kad ostane sama kuci...bukvalno.ali bukvalno se ne pomera s jednog mesta,mirna ko bubica...i sto je najveca plasljivica na celom svetu...ne sme niko da joj pridje i da je pomazi odmah sprinta...osim mene i Petra...u poslednje vreme je pomalo pocela da se opusta al...dobro ipak je ona bila 5 meseci u boxu.dok je nismo uzeli...ali zato,koliko voli da se igra sa kucicima,ajaooo...jedna mala blentaca,koja ima malene oke na koje nista ne vidi....samo trci,trci....sreca moja... Jana banana dobar dan
JAOOOO, KAD BI JANA ZNALA KOLIKO STE JE IZOGOVARALI]Jana iz Beograda - Page 2 Cid_0038Jana iz Beograda - Page 2 Cid_0038, ALI, MORA SE PRIZNATI, TO STE URADILI SA PUNO LJUBAVI.
Moja Dolly je najgora kad je sama. Mislim da jedva čeka da čuje ključ u vratima i odmah kreće u akciju pravljenja štete: uništavanja olovki (koje ukrade sa stola), kao i naočara, daljinskih upravljača, punjača... Kad nije sama, onda je jedno fino kuče. Goste obožava, maženje na ulici sa svima koji joj se obrate se podrazumeva, a i sa drugim psima se lepo druži, nema straha, a dosad ni problema.
Jana je mnogo slatka, šarmantno mangupče vredno obožavanja!Jana iz Beograda - Page 2 Cid_0039
Jana iz Beograda - Page 2 Cid_0040

Krv nije voda. Dika tamani olovke. Do sada je pojeo ne znam koliko drvenih bojica moje ćerke, zatim jedan tamno zeleni flomaster (pa smo se danima čistili) i jedan dvobojni tekst marker - limun žuta/drečavo roze (par dana je bio ne trikolor, nego petokolor).
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Jana iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 2 EmptyČet Apr 10, 2008 1:17 pm

Dika ::
Dolly ::
DP ::
eto...to vam jedna malena cigrica naravno,po mnogim osobinama je klasican prestavnik rase...kao na primer njuskalo nevidjeno,voli da trci i da seta 100 sati dnevno,ne mozes je uterati u kucu...razmazena je do bola...al ja joj kao tolerisem jos uvek,zato sto je pobogu malaaaa....prozdrljivica kakve nema....bukvalno nam maznjava hranu iz usta kad jedemo.penje se na sto i krade hranu,razbija tanjire,case flase samo da dodje do hrane,sve voli da jede osim hills granula :p ...ali zato omiljeni deo joj je kauc koji je raskopala da bi mogla da zakopava koskice i igracke u njega,posto joj nije islo raskopavanje jorgana i carsafa...zatim...naravno...VES....majice,duxerice,gace,i pravi radar za carape..uf,uf..aj sto grize i kida carape,ona ih proguta!!!! i onda se naredna tri dana muci i ona i ja dok ih ne izbaci...neobicno kod nje je to sto kad ostane sama kuci...bukvalno.ali bukvalno se ne pomera s jednog mesta,mirna ko bubica...i sto je najveca plasljivica na celom svetu...ne sme niko da joj pridje i da je pomazi odmah sprinta...osim mene i Petra...u poslednje vreme je pomalo pocela da se opusta al...dobro ipak je ona bila 5 meseci u boxu.dok je nismo uzeli...ali zato,koliko voli da se igra sa kucicima,ajaooo...jedna mala blentaca,koja ima malene oke na koje nista ne vidi....samo trci,trci....sreca moja... Jana banana dobar dan
JAOOOO, KAD BI JANA ZNALA KOLIKO STE JE IZOGOVARALI]Jana iz Beograda - Page 2 Cid_0038Jana iz Beograda - Page 2 Cid_0038, ALI, MORA SE PRIZNATI, TO STE URADILI SA PUNO LJUBAVI.
Moja Dolly je najgora kad je sama. Mislim da jedva čeka da čuje ključ u vratima i odmah kreće u akciju pravljenja štete: uništavanja olovki (koje ukrade sa stola), kao i naočara, daljinskih upravljača, punjača... Kad nije sama, onda je jedno fino kuče. Goste obožava, maženje na ulici sa svima koji joj se obrate se podrazumeva, a i sa drugim psima se lepo druži, nema straha, a dosad ni problema.
Jana je mnogo slatka, šarmantno mangupče vredno obožavanja!Jana iz Beograda - Page 2 Cid_0039
Jana iz Beograda - Page 2 Cid_0040

Krv nije voda. Dika tamani olovke. Do sada je pojeo ne znam koliko drvenih bojica moje ćerke, zatim jedan tamno zeleni flomaster (pa smo se danima čistili) i jedan dvobojni tekst marker - limun žuta/drečavo roze (par dana je bio ne trikolor, nego petokolor).
Dolly obožava hemijske olovke - tako fino krckaju dok ih grize!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
DP
bigl-manijak
bigl-manijak
DP


Broj poruka : 309
Godina : 36
Datum upisa : 24.03.2008

Jana iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 2 EmptyČet Apr 10, 2008 10:02 pm

ufff kako sam samo zaboravila na olovke... smeh
šklempavci maleni...
e imam jedno pitanjce,s obzirom da sam jahipohonder,da li nesto znaci kad joj izadju pege po stomaku affraid
i da jel smeju oni da imaju pegice po nogicama,sad me pitao neki decko,pa nisam znala sta da mu kazem... fff
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Jana iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 2 EmptyČet Apr 10, 2008 10:20 pm

DP ::
ufff kako sam samo zaboravila na olovke... smeh
šklempavci maleni...
e imam jedno pitanjce,s obzirom da sam jahipohonder,da li nesto znaci kad joj izadju pege po stomaku affraid
i da jel smeju oni da imaju pegice po nogicama,sad me pitao neki decko,pa nisam znala sta da mu kazem... fff
Pa, pogledaj samo naše slike pod Snoopy-Dolly i svi ostali - puni smo pegica i po stomaku i po nogama i njuškici i..., to nam je šarm.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Jana iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 2 EmptyPet Apr 11, 2008 3:01 am

sto se tice pegica po stomaku, pogledajte malo bolje, mozda se jutros setala po kisi pa se malo pospricala
i ja sam se jednom strasno zacudila otkud od jednom tufnast stomak - a onda sam je okupala Smile))
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Jana iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 2 EmptyPet Apr 11, 2008 10:24 am

luce ::
sto se tice pegica po stomaku, pogledajte malo bolje, mozda se jutros setala po kisi pa se malo pospricala
i ja sam se jednom strasno zacudila otkud od jednom tufnast stomak - a onda sam je okupala Smile))
Dolly ima tufnastu tibuJana iz Beograda - Page 2 Cid_0042

Jana iz Beograda - Page 2 Img_0742
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Jana iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 2 EmptyPet Apr 11, 2008 5:37 pm

koju ponosno pokazuje!
bravo Dolice!
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Jana iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 2 EmptyPet Apr 11, 2008 5:58 pm

U ovoj pozi kao Dolly je danas i nasa Meda pola sata spavala nasred dvorista i suncala tibu. sunny
I Meda ima flekice, to je sasvim okej.
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Jana iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 2 EmptyPet Apr 11, 2008 8:19 pm

I Ogi ima flekice! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Jana iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 2 EmptyPet Apr 11, 2008 8:26 pm

Mislim da ne postoji trobojni bigl bez flekica.
Nazad na vrh Ići dole
DP
bigl-manijak
bigl-manijak
DP


Broj poruka : 309
Godina : 36
Datum upisa : 24.03.2008

Jana iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 2 EmptySub Apr 12, 2008 12:02 am

ijaaaaoooo hvala velika drugari1 sunny bounce
paO MIkamen sa srca...posto je jana inace po prirodi malo bolesljiva pa se sad svega plasim... gfd
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Jana iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 2 EmptySub Apr 12, 2008 12:09 am

DP ::
ijaaaaoooo hvala velika drugari1 sunny bounce
paO MIkamen sa srca...posto je jana inace po prirodi malo bolesljiva pa se sad svega plasim... gfd
Ma ne brini... znamo sve! Svi smo nekad bili na pocetku! fff
Nazad na vrh Ići dole
tatjana
i'm bigl
i'm bigl
tatjana


Broj poruka : 720
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.04.2008

Jana iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 2 EmptyPet Maj 16, 2008 3:43 pm

Sta nam radi Jana?? Question Sto se ne javlja?? scratch
Nazad na vrh Ići dole
DP
bigl-manijak
bigl-manijak
DP


Broj poruka : 309
Godina : 36
Datum upisa : 24.03.2008

Jana iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 2 EmptyNed Maj 18, 2008 9:38 pm

mali janac,to je novi nadimak,zezamo je da je decak a ne devojcica posto je to mali divljak Smile porasla je,i konacno se ugojila posle sto godina,i da kucnem u drvce nismo bili kod veta skoro mesec dana,sto je cudo pravo jel stakno ima neke stomacne probleme...pocela je dosta da uci i da bude poslusna....nemirko je i dalje to stoji i primetno je pocela dA se opusta pred ljudima.... i nikako da se upoznamo sa vama Smile
Nazad na vrh Ići dole
DP
bigl-manijak
bigl-manijak
DP


Broj poruka : 309
Godina : 36
Datum upisa : 24.03.2008

Jana iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 2 EmptyNed Maj 18, 2008 9:39 pm

i duzna sam da vam javim da smo culi da se ovde u vrscu nalazi jos jedan biglic zove se Laki,jako sladak deckic Smile
Nazad na vrh Ići dole
Bigl Bole
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Bigl Bole


Broj poruka : 91
Localisation : Beograd
Datum upisa : 14.10.2007

Jana iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 2 EmptyNed Maj 18, 2008 9:48 pm

sa cime je hranite?
Nazad na vrh Ići dole
tatjana
i'm bigl
i'm bigl
tatjana


Broj poruka : 720
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.04.2008

Jana iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 2 EmptyNed Maj 18, 2008 9:55 pm

DP ::
mali janac,to je novi nadimak,zezamo je da je decak a ne devojcica posto je to mali divljak Smile porasla je,i konacno se ugojila posle sto godina,i da kucnem u drvce nismo bili kod veta skoro mesec dana,sto je cudo pravo jel stakno ima neke stomacne probleme...pocela je dosta da uci i da bude poslusna....nemirko je i dalje to stoji i primetno je pocela dA se opusta pred ljudima.... i nikako da se upoznamo sa vama Smile
Pametnica mala!! sunny
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Jana iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jana iz Beograda   Jana iz Beograda - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Jana iz Beograda
Nazad na vrh 
Strana 2 od 20Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Sledeći
 Similar topics
-
» Rio iz Beograda
» Lea iz Beograda
» Nando, Oksa i Stella iz Kovina
» Ari iz Beograda
» Ema iz Beograda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: