moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Snoopy iz Beograda

Ići dole 
+6
Lilu The Great
Dika
Medena
Andrijana
luce
Snoopy2008
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Snoopy iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Snoopy iz Beograda   Snoopy iz Beograda - Page 2 EmptyNed Mar 23, 2008 3:47 pm

Snoopy2008 ::
ja sam marko!!!!kod mene je pas stigao je jutros
[/b]
Dobrodošao Snoopy! Hoćemo slike da ga upoznamo!Snoopy iz Beograda - Page 2 Cid_0026
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Snoopy iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Snoopy iz Beograda   Snoopy iz Beograda - Page 2 EmptyNed Mar 23, 2008 7:56 pm

Dragi Marko,

s obzirom da smo ovde svi na forumu veliki ljubitelji biglova i svih ostalih pasa i drugih životinjica, voleli bismo da nam kažeš nešto više o tvojoj novoj kuci, kao i o tome kako je pristigao u tvoj život. Biglovi su predivna rasa, ali su izuzetno zahtevni, potrebno je puno strpljenja i ljubavi, i najbolje je da dobro iščitaš ovaj forum, vidiš kakva su naša iskustva sa našim voljenim ljubimcima, i postaviš neka malo konkretnija pitanja. Ako ti je ovo prvi pas, preporučila bih ti da kupiš neke knjige koje su baš o nezi i odgoju pasa kako bi stekao neke osnovne smernice za dalji život sa tvojim mezimcem. Takođe, možeš i naručiti neke strane knjige koje se odnose baš konkretno na vaspitanje i život sa biglovima.

Nadam se da ćemo uskoro videti slike tvog novog kuce...
Veliki pozdrav, i puno sreće ti želim.
Jana i Ziggy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Snoopy2008
novajlija
novajlija



Broj poruka : 9
Godina : 33
Datum upisa : 21.03.2008

Snoopy iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Snoopy iz Beograda   Snoopy iz Beograda - Page 2 EmptyPon Mar 24, 2008 1:33 am

da li preporucujete da ga odma izvedem napolje posle revakcinacije????

DA li neko moze da mi kaze kako je on psa ucio da vrsi nuzdu napolju licno iskustvu da ne citam tamo u pitanjima!ja sam tamo sve procitu ali ako neko moze da mi kaze, ko je je najbrze resenje!!! unapred hvala!!! jos jedno pitanje ako neko moze da mi kaze kako da postovim sliku!!!!!!!![/url]
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Snoopy iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Snoopy iz Beograda   Snoopy iz Beograda - Page 2 EmptyPon Mar 24, 2008 1:38 am

Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Snoopy iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Snoopy iz Beograda   Snoopy iz Beograda - Page 2 EmptyPon Mar 24, 2008 12:26 pm

Snoopy2008 ::
koliko ste vi placali sVOJE PSE!AKO JE NEKO IZ bg-A gde ih setate i da li ocete da se nadjemo neki dan kada budde smeo da izlazi!??kako da ga uchim da vrsi nuzdu napolju

Prvo ga nauči da piški na novinu u kući, pošto neće smeti da izlazi dve nedelje. Moj bigl je veoma brzo naučio da ide na novinu, bukvalno za dva dana, svi smo bili zapanjeni. Stavili smo mu novine na terasu, pa, kad god bi se namestio da piški ili kaki, mi smo ga brzo iznosili na terasu. Kad počne da izlazi, izvodi ga napolje što češće i budi sa njim dok ne obavi posao. Naučiće, nema kera koji nije naučio. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Snoopy iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Snoopy iz Beograda   Snoopy iz Beograda - Page 2 EmptyPon Mar 24, 2008 12:28 pm

Lea2006 ::
Snoopy2008 ::
koliko ste vi placali sVOJE PSE!AKO JE NEKO IZ bg-A gde ih setate i da li ocete da se nadjemo neki dan kada budde smeo da izlazi!??kako da ga uchim da vrsi nuzdu napolju

Cene idu u rasponu od 200-400 u Srbiji, u Hrvatskoj su 500, a izvan tih granica idu još mnogo više!!
Sve što vas zanima pročitajte na našem forumu, stvarno možete lepo da se edukujete na našim iskustvima! Srećno!

Mojoj drugarici je neki odgajivač, ili se bar tako predstavio, tražio 800 evra za, navodno, šampionsko štene bigla. To je bilo pre 5 meseci. Njoj je bilo skupo, pa se odlučila za vestija.
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Snoopy iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Snoopy iz Beograda   Snoopy iz Beograda - Page 2 EmptyPon Mar 24, 2008 3:19 pm

Zar nam neces reci nista vise o tvom kucovu?
Nazad na vrh Ići dole
Snoopy2008
novajlija
novajlija



Broj poruka : 9
Godina : 33
Datum upisa : 21.03.2008

Snoopy iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Snoopy iz Beograda   Snoopy iz Beograda - Page 2 EmptyUto Mar 25, 2008 12:03 am

STA VAS ZANIMA?
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Snoopy iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Snoopy iz Beograda   Snoopy iz Beograda - Page 2 EmptyUto Mar 25, 2008 12:41 am

Snoopy2008 ::
STA VAS ZANIMA?
Mene najvise zanima kako izgleda - hocemo slike! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Snoopy iz Beograda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Snoopy iz Beograda   Snoopy iz Beograda - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Snoopy iz Beograda
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Snoopy iz Beograda
» Snoopy iz Podgorice
» Snoopy iz Sarajeva
» Snoopy iz centra Bgd-a
» Sarah Lee Member of Snoopy Gang iz Panceva

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: