moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Francuske erlektronske ogrlice za dresuru

Ići dole 
+9
Dolly
pipi
Lino
dusan
tatjana
milena
Andrijana
luce
relja
13 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
pipi
bigl-manijak
bigl-manijak
pipi


Broj poruka : 307
Godina : 40
Localisation : Beograd (NBG)
Datum upisa : 29.12.2006

Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Francuske erlektronske ogrlice za dresuru   Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 EmptyUto Apr 22, 2008 11:09 pm

Andrijana ::

I da, nisam ni jednom za dve ipo godine videla da ga je bilo ko uhvatio za kožu i spustio na zemlju. Čak šta više, kod svake zadate komande su nam ruke iza leđa.

To se nije odnosilo na vas i Ogija, vec na Dusana I Djuru
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Francuske erlektronske ogrlice za dresuru   Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 EmptyUto Apr 22, 2008 11:13 pm

Ma ok. Nije ni bitno. Glupo je da se prepiremo ovde bez razloga. Svako ima svoje mišljenje i treba ga poštovati. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
dusan
i'm bigl
i'm bigl
dusan


Broj poruka : 715
Godina : 43
Datum upisa : 05.03.2007

Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Francuske erlektronske ogrlice za dresuru   Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 EmptySre Apr 23, 2008 12:52 am

Ako mislis da ogrlica ne boli probaj je na sebi. Pa onda komentarisi.
Ogrlica sluzi za obuku lovackih pasa kad odu 200m po tragu da ih zvekne struja i prekinu sa gonjenjem pa ti vidi koliko je to jaka struja , kad gonica odgovori od traga.
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Francuske erlektronske ogrlice za dresuru   Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 EmptySre Apr 23, 2008 10:14 am

Dolly je, što je starija, sve poslušnija (da je ne ureknem) i bez ogrlice i bez batina i bez dresure, reaguje na promenu tona u glasu kojim joj se obraćam i mislim da će to biti jako dobra biglićka. Samo bez nervoze!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Francuske erlektronske ogrlice za dresuru   Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 EmptySre Apr 23, 2008 11:10 am

Ove ogrlice su jako dobre ako je pas izrazito tvrdoglav i neposlusan. Mi smo Bilija njom odvikavali od zdranja po ulici posle treceg trovanja,ali mislim da nisu dobre za ucenje opste poslusnosti. Kad Biliju stavimo ovu ogrlicu on totalno promeni ponasanje i cak se ni ne igra sa drugim psima,cinimi se da mu ogrlica ubija volju.

Ali svako uci svog psa kako on hoce,mi mozemo samo reci nasa iskustva i dati savet,ali nista vise od toga.

Ogrlicu sam probala na sebi,ali to nista ne znaci jer psi drugacije osecaju bol.

Sada za Bilijevo prozdiranje koristimo davilice upetljane u klupko,time ga gadjamo i sad reaguje cak i na zveckanje kljuceva. Dodose nikad nisam ni uspela da ga pogodim,ali pali.
Nazad na vrh Ići dole
pipi
bigl-manijak
bigl-manijak
pipi


Broj poruka : 307
Godina : 40
Localisation : Beograd (NBG)
Datum upisa : 29.12.2006

Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Francuske erlektronske ogrlice za dresuru   Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 EmptySre Apr 23, 2008 11:26 am

dusan ::
Ako mislis da ogrlica ne boli probaj je na sebi. Pa onda komentarisi.
Ogrlica sluzi za obuku lovackih pasa kad odu 200m po tragu da ih zvekne struja i prekinu sa gonjenjem pa ti vidi koliko je to jaka struja , kad gonica odgovori od traga.

Ogrlica ne sluzi iskljucivo za obuku lovackih pasa.
Nasa ogrlica je za pse od 4-40 kg. sa 7 nivoa jacine.
A da je to toliko jaka struja, nebi se bas slozila, jer Atos apsolutno ne reaguje kada namirise zenku ili vidi psa koga ne podnosi ili se docepa neceg za jelo. Jacina kojom ona njega pecne je kako kada se naelektrises.
Ogrlice su testirane i neskodljive za pse, ne postoji apsolutno nikakva promena raspolozenja niti bilo kakvo povecanje agresije, razigran je i veseo kao sto je i uvek bio. Jedina razlika je sto sad imam poslusnog psa sa kojim je milina setati i koji vise ne krade apsolutno nista po kuci.

Citava ova diskusija je i pocela od tvog komentara sa lopatom.
Po cemu si ti kompetentan da komentarises upotrebu ogrlice. Rekla-kazala me uopste ne zanima, ja tu ogrlicu koristim mesecima i vidim njeno dejstvo i uticaj na psa. Ogrlicu mogu samo da pohvalim kao izuzetno sredstvo za dresuru pasa. To nije nikakva sprava za mucenje ili elektrosokovi.
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Francuske erlektronske ogrlice za dresuru   Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 EmptySre Apr 23, 2008 4:38 pm

pa da ucis ga sta da radi, pokazes mu i svaki put kada on £ne izvrsi komandu"- ti ga "pecnes"- bolje receno drmnes strujim... i tako stalno...i pas od straha sl. put uradi trazeno...
G R O Z N O
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Francuske erlektronske ogrlice za dresuru   Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 EmptySre Apr 23, 2008 4:42 pm

Postoje knjige za dresuru pasa- ni u jednoj se ne pominju nikakve el.ogrlice za dresuru pasa!!!!
To jednostavno nije humano
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Francuske erlektronske ogrlice za dresuru   Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 EmptySre Apr 23, 2008 4:46 pm

da je to toliko dobro onda bi po parkovima vidjli sve pse sa el. ogrlicama oko vrata.. i svo ljudi bi kupovali te ogrlice za svoje ljubimce. Ja ne vidoh ni jednog!!!!
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Francuske erlektronske ogrlice za dresuru   Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 EmptySre Apr 23, 2008 4:50 pm

A malo procitaj tok razgovora na ovu temu- nista nije pocelo od Dusana, nego su mnogi negodovali trmu- ogrlica. Mozda nisu znali f-ju. ogrlice ali nesto unutar coveka i zdrav razum ne prihvata "peckanje" za dresuru pasa.
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Francuske erlektronske ogrlice za dresuru   Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 EmptySre Apr 23, 2008 4:52 pm

A ti koji tuku, treskaju o zemlju, cupaju i vec sta si sve nabrojala, svoje pse- to su iskompleksirani i psihicki nestabilni ljudi kojima treba oduzeti pse
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Francuske erlektronske ogrlice za dresuru   Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 EmptySre Apr 23, 2008 4:54 pm

I ako mogu nesto da te pitam... Kako si prometila delotvirnost ogrlice, ako pas na nju ne reaguje, kaka oseti zenku olo dr. psa kog ne trpi. Mislim za sta je onda ta ogrlica delotvorna, a za sta ne?
Nazad na vrh Ići dole
pipi
bigl-manijak
bigl-manijak
pipi


Broj poruka : 307
Godina : 40
Localisation : Beograd (NBG)
Datum upisa : 29.12.2006

Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Francuske erlektronske ogrlice za dresuru   Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 EmptySre Apr 23, 2008 5:27 pm

Kao prvo nije mi namera da se pravdam ni tebi niti bilo kome drugome.

To sto ti ne vidjas ogrlice po parkovima nije nista cudno, mnogi za ogrlice nisu ni culi i nije ih lako kupiti, tacnije nema ih kod nas u prodaji.

Svaka poruka koju sam napisala napisana je na osnovu iskustva. Biglovi su izuzetno pametni psi i izuzetno svojeglavi, rade sta oni hoce i teski su za dresuru.

Dresura se i zasniva na principu kazne i nagrade, tako i dreseri rade, ko kakav metod kazne koristi to je njegova stvar, mnogi koriste davilice, mislis li da je humano da cimas psa svaki put kad uradi nesto pogresno i da ga davis. To mu sigurno nije prijatno.

Temu sam ja vrlo dobro citala, ali moja reakcija i jeste bila iskljucivo na Dusanov komentar.
U redu je imati drugacije misljenje ali nije na mestu davati takav komentar, narocito kada nisi ogrlicu ni koristio i pricas napamet.

A tebi bih posavetovala da se u buduce drzis stvari koje poznajes, ako mislis nekoga da verbalno napadas, niti imas bigla niti imas ogrlicu.

Ja se izvinjavam ako sam pogresno protumacila svrhu ovog foruma, jer ovde ocigledno misljenja koja su drugacija od vecine nalilaze na bojkot.
Koliko sam razumela tu smo da razmenjujemo svoja iskustva a ne da se prepiremo oko misljenja. Ponavljam svaka poruka koju sam napisala je bila na osnovu sopstvenog iskustva sa tako specificnom rasom kao sto su biglovi. Niti sam monstrum niti ne znam ni ja sta pa da mucim svog psa.
Sve je lepo, divno i bajno dok komentarisemo kako je ovaj ili onaj pas lep, sladak, ovakav ili onakav (na sta se ovaj forum i sveo), cim se povede neka diskusija onada su to napadi.

Iskreno vise nemam ni zelju da ucestvujem u bilo kakvoj diskusiji ili kakvoj drugoj aktivnosti.
Prijatno vam forumasi, ovde vise necu zalaziti.
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Francuske erlektronske ogrlice za dresuru   Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 EmptySre Apr 23, 2008 5:38 pm

pipi ::
Kao prvo nije mi namera da se pravdam ni tebi niti bilo kome drugome.

To sto ti ne vidjas ogrlice po parkovima nije nista cudno, mnogi za ogrlice nisu ni culi i nije ih lako kupiti, tacnije nema ih kod nas u prodaji.

Svaka poruka koju sam napisala napisana je na osnovu iskustva. Biglovi su izuzetno pametni psi i izuzetno svojeglavi, rade sta oni hoce i teski su za dresuru.

Dresura se i zasniva na principu kazne i nagrade, tako i dreseri rade, ko kakav metod kazne koristi to je njegova stvar, mnogi koriste davilice, mislis li da je humano da cimas psa svaki put kad uradi nesto pogresno i da ga davis. To mu sigurno nije prijatno.

Temu sam ja vrlo dobro citala, ali moja reakcija i jeste bila iskljucivo na Dusanov komentar.
U redu je imati drugacije misljenje ali nije na mestu davati takav komentar, narocito kada nisi ogrlicu ni koristio i pricas napamet.

A tebi bih posavetovala da se u buduce drzis stvari koje poznajes, ako mislis nekoga da verbalno napadas, niti imas bigla niti imas ogrlicu.

Ja se izvinjavam ako sam pogresno protumacila svrhu ovog foruma, jer ovde ocigledno misljenja koja su drugacija od vecine nalilaze na bojkot.
Koliko sam razumela tu smo da razmenjujemo svoja iskustva a ne da se prepiremo oko misljenja. Ponavljam svaka poruka koju sam napisala je bila na osnovu sopstvenog iskustva sa tako specificnom rasom kao sto su biglovi. Niti sam monstrum niti ne znam ni ja sta pa da mucim svog psa.
Sve je lepo, divno i bajno dok komentarisemo kako je ovaj ili onaj pas lep, sladak, ovakav ili onakav (na sta se ovaj forum i sveo), cim se povede neka diskusija onada su to napadi.

Iskreno vise nemam ni zelju da ucestvujem u bilo kakvoj diskusiji ili kakvoj drugoj aktivnosti.
Prijatno vam forumasi, ovde vise necu zalaziti.
Ne treba da se ljutiš, pošto i sama kažeš da treba poštovati i drugačija mišljenja, a i ako se ljutiš, nemoj nam uskraćivati uživanje u Atosu i njegovim fotografijama! No fff
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Francuske erlektronske ogrlice za dresuru   Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 EmptySre Apr 23, 2008 5:59 pm

Slažem se sa Dolly
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Francuske erlektronske ogrlice za dresuru   Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 EmptySre Apr 23, 2008 6:06 pm

svi se slazemo da je metod "nagrada i kazna" dobar
imamo samo drugacija misljenja
kad je nacin kaznjavanja u pitanju,
sto je i normalno
nemojte samo zaboraviti da je poenta kazne da bude neprijatna
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Francuske erlektronske ogrlice za dresuru   Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 EmptySre Apr 23, 2008 7:06 pm

Htela sam da ti posaljem privatnu poruku,ali ako je moj stav izazvao takvo misljenje onda je bolje ovako i zbog mene a i mislim da ces ti vise da cenis. Ako sam ja kriva za tvoju izjavu gore- IZVINI. Nije mi bila namera da te uvredim, niti sam te napala. Ja sam iznosila svoj stav koji je ovog puta po pitanju teme ogrlica bio negativan, isto kao i sto su i svi ostali. Igrom slucaja moj stav se poklapao sa vecinom, i za to ja nisam kriva. Dakle ako su moji stavovi izazvali takvu reakciju u tebi, izvini jos jednom, ali ako se tvoja izjava prelomila na meni, zbog velikog br. neg. stavova o ogrlicama, onda to nije uredu. Ni u jednom delu teksta te nisam napala cak ni tamo gde sam napisala- na nekoj dr.temi da devojka ne podrzava el. ogrlice i pisala sam joj za knjige za dresuru, cak ni tamo gde sam spomenula da kazes da kada se pas utvrdoglavi ni ogrlica ne pomaze- tu sam te spomenula, ali te ni tu nisam napala. Mozda si samo pogresno protumacila deo gde sam ti rekla da taj Dusan sa kim nism ni pricala, nije kriv- kako si ti rekla, za neg. stav. o ogrl. vec da je to pocelo pre nego sto je on odgovorio.
Nije mi bila namera da se osecas napadnutom, niti sam te verbalno napala, dok si ti mene direktno napala i uvredila: "A tebi bih posavetovala da se u buduce drzis stvari koje poznajes, ako mislis nekoga da verbalno napadas, niti imas bigla niti imas ogrlicu".
Mozda ja nisam cuvala Bigla, ali odakle ti znas da li sam cuvala nekog psa; koliko je on bio tvrdoglav; mozda Bigl jeste tvrdoglav, ali postije tvrdoglavije rase, a tu je i sam karakter psa; mozda sam koristila ogrlicu, ili neko u mojoj blizini... I ja mogu da se tako ponasam, kakav je ovo forum, gde sam to izasla... narocito sto sam nova, i maltene sasmo sto sam ukapirala ko je ko, i da me takve optuzbe, napadi i uvrede docekaju...
Dakle ako si se od mene osetila napadnutom- IZVINI- ponovo, ja sam iznosila svoje STAVOVE, nikoga nisam NAPADALA, i taj teret necu da snosim- to je jos jedan od razliga zasto je ova poruka javna!


Poslednji put izmenio milena dana Sre Apr 23, 2008 9:50 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Francuske erlektronske ogrlice za dresuru   Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 EmptySre Apr 23, 2008 7:08 pm

P.S. jedina direktna optuzba odnosila se na ljude koji tuku, traskaju i zemlju, cupaju ili sta si vec rekla svoje pse.
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Francuske erlektronske ogrlice za dresuru   Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 EmptySre Apr 23, 2008 7:54 pm

Ja stvarno ne razumem zašto ovakva tenzija? Sasvim je normalno da ljudi različito pristupaju novim stvarima, ali prvenstveno je bitno da se saslušaju ljudi koji to već koriste, znači imaju dragoceno iskustvo, a ako neko a priori odbacuje to-može na lep način da se ne složi i iznese svoje mišljenje a ne putem 10 uzastopnih poruka da drži predavanje! Na našem forumu, koliko ja znam, 3 bigla, sa veoma pozitivnim ocenama vlasnika koriste ogrlicu / Atos, Bili, Luce/, a meni je npr. to dovoljan signal da je to super stvar, što ne znači da su i nekom drugom merila takva! Zato vas najlepše molim da prevazidjete ovaj "konflikt" i da nastavimo lepo da se dopisujemo i družimo!

Vesna
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Francuske erlektronske ogrlice za dresuru   Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 EmptySre Apr 23, 2008 9:57 pm

Bili vise ne koristi ovu ogrlicu,ali to je totalno nebitno.

Zao mi je sto se ovde sve zavrsi nekim prepirkama. Zaista svako ima prevo na svoje misljenje,a ostali mogu samo da daju predlog ili da iznesu svoje misljenje koje niko ne mora da prihvati,a i moze ako mu se ucini dobrim.

PIPI nemoj se ljutiti,mislim da niko nije to hteo.
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Francuske erlektronske ogrlice za dresuru   Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 EmptySre Apr 23, 2008 10:47 pm

Niko ovde ne želi ni da se svađa, ni drugima da drži predavanja, a kamoli da se neko vređa. Svi smo samo hteli da izložimo svoja mišljenja. Glupo je što se ovako završilo.
Svima koji su se na bilo koji način osetili uvređenim i prozvanim ja lično želim da se izvinim. Jer to mi nije bila namera.
Kao što Vesna reče, treba da nastavimo da se lepo družimo i dopisujemo.
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Francuske erlektronske ogrlice za dresuru   Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 EmptyČet Apr 24, 2008 12:51 am

pipi ::
A tebi bih posavetovala da se u buduce drzis stvari koje poznajes, ako mislis nekoga da verbalno napadas, niti imas bigla niti imas ogrlicu.
Meni je drago sto na forum dolaze i ljudi koji nemaju pse, ili koji imaju druge vrste pasa. I sama sam ga citala prije nego sto sam dobila bigla i pomogao mi je da zavolim bigliće, i zao mi je da vidim da neko omalovazava misljenje druge osobe samo zato sto taj neko nema psa.
pipi ::
Sve je lepo, divno i bajno dok komentarisemo kako je ovaj ili onaj pas lep, sladak, ovakav ili onakav (na sta se ovaj forum i sveo)
Stvar ukusa. Ja volim ovaj forum zbog toga. Tu pricamo vecinom o dobrim stvarima; ruznih imamo na sve strane oko nas. Vrlo moguce da je u pitanju cisti eskapizam, ali meni odgovara.
Ja ne mogu da shvatim reakciju Pipi, citam stvari koje su ovdje napisane i ne mogu da shvatim zasto se ona toliko naljutila. Optuzuje druge na napade a i sama je rekla neke stvari koje su IMMO vrlo problematicne i na nacin koji je daleko od tolerantnog. Da smo svi tako zapaljiva roba ovog foruma odavno ne bi bilo - sta sad, treba svi da se ljutimo za svaku sitnicu...


Poslednji izmenio Medena dana Čet Apr 24, 2008 1:02 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Francuske erlektronske ogrlice za dresuru   Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 EmptyČet Apr 24, 2008 12:56 am

Da samo sto niko ne zna da li MILENA ima psa.
Biglovi su kao i svi ostali gonici,jednostavno rade svoj posao,gone,nisu nista tvrdoglaviji od nekog posavca ili baseta. Znaci covek ne mora imati bigla da bi mogao da komentarise nesto sto ima veze sa obukom.
Nazad na vrh Ići dole
dusan
i'm bigl
i'm bigl
dusan


Broj poruka : 715
Godina : 43
Datum upisa : 05.03.2007

Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Francuske erlektronske ogrlice za dresuru   Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 EmptyČet Apr 24, 2008 1:18 am

U sta jedna lopata sve moze da uradi.
I da zavrsimo sa ovom temom .
Inace te ogrlice su zabranjene u slobodnoj prodaji jer ih smatraju nehumanim.

PS. zao mi je sto smo izgubili jednog clana zbog gluposti stvarno nisam hteo da tako ispadne.
Nazad na vrh Ići dole
tatjana
i'm bigl
i'm bigl
tatjana


Broj poruka : 720
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.04.2008

Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Francuske erlektronske ogrlice za dresuru   Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 EmptyNed Maj 11, 2008 8:15 pm

Pipi ako citas ovo niko sa ovog foruma ne zeli da uvredi ikoga tako da se i ja izvinjam sa mojim glupim pitanjima zasta ogrlica sluzi!! No Embarassed ee IZVNI IZVINI IZVINI!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Francuske erlektronske ogrlice za dresuru   Francuske erlektronske ogrlice za dresuru - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Francuske erlektronske ogrlice za dresuru
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Ogrlica za dresuru
» Ogrlice i povodci za pse- Paracord

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: oglasi-
Skoči na: