moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Dika iz Beograda

Ići dole 
+32
Mirka
Meda
Niva
jok.mi
elmer fudd
Lino
Zvoncica
coka_lena
Lilu The Great
Bigl Bole
Ivana
Joker_Poker
Luna
Vera
tatjana
milena
sasa
vanvuk
Nepoznata obozavateljka
marina
Jasna
Lea2006
Jan
Andrijana
Janchee
pipi
Dolly
Ksenija
luce
Medena
Bunny's Nightmare
Dika
36 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 27 ... 38  Sledeći
AutorPoruka
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Dika iz Beograda - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 17 EmptySub Jun 21, 2008 12:47 am

Dika ::
milena ::
Dika ::
Dika ::
Janchee ::
Ne mogu da verujem kako je Dika čuvaran Razz, da li je moguće da ne pokušava da uništi Mr. Medu?

Toliko je nežan prema Mr Medi, možda misli da je neko štene?! Svuda ga nosa sa sobom i baš je maksimalno pažljiv.I love you

Evidentna je promena u Dikinom ponasanju. Do nedavno je i on cepao igracke, nije bilo sanse da ista ostane celo. Pre par nedelja smo mu u pet shopu kupili isto medu, napravljenog od nekakvog cvrstog kanapa, navodno otporan na zube, ma razmontirao mu je glavu u trenutku, i krenuo da vadi ono cime je meda bio napunjen, pa smo naravno morali da ga bacimo.

Prvo smo se iznenadili kad nije pojeo sve sarene kuglice sa nove ponjave (bilo ih je 19, sada je jos desetak u zivotu), a sada ovaj karo meda, koga veoma nezno nosi iz sobe u sobu, i samo ga ponekad blago pritiska po stomaku jer meda ima i pisak !

Dakle nema vise nagon za unistavanjem?!
smeh smeh smeh smeh smeh smeh

Osim ako se ne radi o mojim papučama. Možda treba da ugradim pisak u njih?

smeh smeh smeh smeh smeh
hahah mogu samo da zamislim scenu- dok vi hodate, a papuce se cuju... bip... bip....bip... BIPBIPBIIP...
a Dika u neletu emocija usled prepoznatljivog zvuka......
PRISVAJA PAPUCE- da ih cuva...
smeh smeh smeh smeh
Tako da i u tom slucaju ostajete bez papuca!!!
( ostace cele- DA; ali samo NJEGOVE Razz )
smeh smeh smeh smeh smeh
Nazad na vrh Ići dole
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Dika iz Beograda - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 17 EmptySub Jun 21, 2008 1:16 pm

medo mu je presladak hehe
cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 17 EmptyNed Jun 22, 2008 3:58 pm

milena ::
Dika ::
milena ::
Dika ::
Dika ::
Janchee ::
Ne mogu da verujem kako je Dika čuvaran Razz, da li je moguće da ne pokušava da uništi Mr. Medu?

Toliko je nežan prema Mr Medi, možda misli da je neko štene?! Svuda ga nosa sa sobom i baš je maksimalno pažljiv.I love you

Evidentna je promena u Dikinom ponasanju. Do nedavno je i on cepao igracke, nije bilo sanse da ista ostane celo. Pre par nedelja smo mu u pet shopu kupili isto medu, napravljenog od nekakvog cvrstog kanapa, navodno otporan na zube, ma razmontirao mu je glavu u trenutku, i krenuo da vadi ono cime je meda bio napunjen, pa smo naravno morali da ga bacimo.

Prvo smo se iznenadili kad nije pojeo sve sarene kuglice sa nove ponjave (bilo ih je 19, sada je jos desetak u zivotu), a sada ovaj karo meda, koga veoma nezno nosi iz sobe u sobu, i samo ga ponekad blago pritiska po stomaku jer meda ima i pisak !

Dakle nema vise nagon za unistavanjem?!
smeh smeh smeh smeh smeh smeh

Osim ako se ne radi o mojim papučama. Možda treba da ugradim pisak u njih?

smeh smeh smeh smeh smeh
hahah mogu samo da zamislim scenu- dok vi hodate, a papuce se cuju... bip... bip....bip... BIPBIPBIIP...
a Dika u neletu emocija usled prepoznatljivog zvuka......
PRISVAJA PAPUCE- da ih cuva...
smeh smeh smeh smeh
Tako da i u tom slucaju ostajete bez papuca!!!
( ostace cele- DA; ali samo NJEGOVE Razz )
smeh smeh smeh smeh smeh


Koji sam ja prorok. U petak sam kupila nove Grubinove papuče, koje nisu baš džabe, a u subotu uveče gledala fudbal u idiličnoj atmosferi - Dika leži na patosu pored mojih nogu i glocka lažnu kosku, a ja skoncentrisano pratim. U jednom trenutku, sva pretrnem: a da ne gricka moju novu papuču??!! Pogledam i imam šta da vidim: ceo kaiš otišao, parčići svud po tepihu!

Nekako sam zaheftala kaiš i provukla kroz šnalu, pa dokle izdrži. Toliko o nagonu za uništavanjem i papučama. aaa
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 17 EmptyNed Jun 22, 2008 3:59 pm

Lino ::
medo mu je presladak hehe
cmok




fff
Nazad na vrh Ići dole
tatjana
i'm bigl
i'm bigl
tatjana


Broj poruka : 720
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.04.2008

Dika iz Beograda - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 17 EmptyNed Jun 22, 2008 5:00 pm

Dika ::
milena ::
Dika ::
milena ::
Dika ::
Dika ::
Janchee ::
Ne mogu da verujem kako je Dika čuvaran Razz, da li je moguće da ne pokušava da uništi Mr. Medu?

Toliko je nežan prema Mr Medi, možda misli da je neko štene?! Svuda ga nosa sa sobom i baš je maksimalno pažljiv.I love you

Evidentna je promena u Dikinom ponasanju. Do nedavno je i on cepao igracke, nije bilo sanse da ista ostane celo. Pre par nedelja smo mu u pet shopu kupili isto medu, napravljenog od nekakvog cvrstog kanapa, navodno otporan na zube, ma razmontirao mu je glavu u trenutku, i krenuo da vadi ono cime je meda bio napunjen, pa smo naravno morali da ga bacimo.

Prvo smo se iznenadili kad nije pojeo sve sarene kuglice sa nove ponjave (bilo ih je 19, sada je jos desetak u zivotu), a sada ovaj karo meda, koga veoma nezno nosi iz sobe u sobu, i samo ga ponekad blago pritiska po stomaku jer meda ima i pisak !

Dakle nema vise nagon za unistavanjem?!
smeh smeh smeh smeh smeh smeh

Osim ako se ne radi o mojim papučama. Možda treba da ugradim pisak u njih?

smeh smeh smeh smeh smeh
hahah mogu samo da zamislim scenu- dok vi hodate, a papuce se cuju... bip... bip....bip... BIPBIPBIIP...
a Dika u neletu emocija usled prepoznatljivog zvuka......
PRISVAJA PAPUCE- da ih cuva...
smeh smeh smeh smeh
Tako da i u tom slucaju ostajete bez papuca!!!
( ostace cele- DA; ali samo NJEGOVE Razz )
smeh smeh smeh smeh smeh


Koji sam ja prorok. U petak sam kupila nove Grubinove papuče, koje nisu baš džabe, a u subotu uveče gledala fudbal u idiličnoj atmosferi - Dika leži na patosu pored mojih nogu i glocka lažnu kosku, a ja skoncentrisano pratim. U jednom trenutku, sva pretrnem: a da ne gricka moju novu papuču??!! Pogledam i imam šta da vidim: ceo kaiš otišao, parčići svud po tepihu!

Nekako sam zaheftala kaiš i provukla kroz šnalu, pa dokle izdrži. Toliko o nagonu za uništavanjem i papučama. aaa

Voli dika da klodje nove stvari! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 17 EmptyNed Jun 29, 2008 4:55 pm

Bili smo na izložbi u Surčinu. Bilo je super. Dika je osvojio PRM i BOB, ali to nećemo da računamo, jer je bio jedini.

Ono što računamo je treće mesto za Junior Handler-a, koje je osvojila Marija sa Dikom.

Na revijalnom delu nismo ništa uradili, ovaj put su bili atraktivniji neki razbacani momci...

Stavljamo slike sutra!
Nazad na vrh Ići dole
tatjana
i'm bigl
i'm bigl
tatjana


Broj poruka : 720
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.04.2008

Dika iz Beograda - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 17 EmptyNed Jun 29, 2008 5:02 pm

Svaka cast za trece mesto!! cheers
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 17 EmptyNed Jun 29, 2008 5:10 pm

Imali smo i jednu nezgodu. Jedan besni rot je prepao jednu dogu, a doga je prepala Diku, koji je jurnuo, zapleo se u balone od helijuma i počeo izbezumljeno da trči ka šumi. Marija, koja ga je vodila, se saplela i fleksi joj je ispao iz ruku.

Ja sam čula neku galamu i kad sam se okrenula, videla sam desetak balona od helijuma kako trče, a za njima a trči Marija i viče. Sa druge strane trči Blažo. Stigli su ga u nekom šibljaku u šumi, mogao je sav da se nagrdi. Srećom, imao je samo jednu ogrebotinu na grudima.

To se desilo neposredno pred Junior Handling i Best in Show, tako da je u revijalni deo takmičenja ušao potpuno izbezumljen. On inače Mariju odlično sluša i njih dvoje su mnogo slatki u tandemu, medjutim, sad je bio preplašen i nije hteo da zauzme stav.
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Dika iz Beograda - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 17 EmptyNed Jun 29, 2008 5:18 pm

Dika ::
Imali smo i jednu nezgodu. Jedan besni rot je prepao jednu dogu, a doga je prepala Diku, koji je jurnuo, zapleo se u balone od helijuma i počeo izbezumljeno da trči ka šumi. Marija, koja ga je vodila, se saplela i fleksi joj je ispao iz ruku.

Ja sam čula neku galamu i kad sam se okrenula, videla sam desetak balona od helijuma kako trče, a za njima a trči Marija i viče. Sa druge strane trči Blažo. Stigli su ga u nekom šibljaku u šumi, mogao je sav da se nagrdi. Srećom, imao je samo jednu ogrebotinu na grudima.

To se desilo neposredno pred Junior Handling i Best in Show, tako da je u revijalni deo takmičenja ušao potpuno izbezumljen. On inače Mariju odlično sluša i njih dvoje su mnogo slatki u tandemu, medjutim, sad je bio preplašen i nije hteo da zauzme stav.
Srećica mala. isprepadana! Sad je zaslužio odmor od izložbi! U svakom slučaju, čestitamo i pozdravljamo momka, a kad poraste, pokazaće on toj dogi! fff cmok fff
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Dika iz Beograda - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 17 EmptyNed Jun 29, 2008 6:57 pm

jadan mogu mislit kako mu je bilo. Sad
cestitam na PRM, BOB i 3. mjestu u JH. cheers
nema veze sto je bio sam, istina da je veci gust kad je velika konkurencija, ali BOB je BOB Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Dika iz Beograda - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 17 EmptyPon Jun 30, 2008 3:16 am

hehe, nisam neustrasiv, al' sam lep!
i jos kako!!!

bravo Diko! sledeci je Oskar!
Nazad na vrh Ići dole
tatjana
i'm bigl
i'm bigl
tatjana


Broj poruka : 720
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.04.2008

Dika iz Beograda - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 17 EmptyPon Jun 30, 2008 9:23 am

Dika ::
Imali smo i jednu nezgodu. Jedan besni rot je prepao jednu dogu, a doga je prepala Diku, koji je jurnuo, zapleo se u balone od helijuma i počeo izbezumljeno da trči ka šumi. Marija, koja ga je vodila, se saplela i fleksi joj je ispao iz ruku.

Ja sam čula neku galamu i kad sam se okrenula, videla sam desetak balona od helijuma kako trče, a za njima a trči Marija i viče. Sa druge strane trči Blažo. Stigli su ga u nekom šibljaku u šumi, mogao je sav da se nagrdi. Srećom, imao je samo jednu ogrebotinu na grudima.

To se desilo neposredno pred Junior Handling i Best in Show, tako da je u revijalni deo takmičenja ušao potpuno izbezumljen. On inače Mariju odlično sluša i njih dvoje su mnogo slatki u tandemu, medjutim, sad je bio preplašen i nije hteo da zauzme stav.

Jadnicak! Sad Nadam se da ce mu ogrebotina brzo proci!Ne brini se diko idalje si najbolji i najlepsi!Very Happy)
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 17 EmptyPon Jun 30, 2008 12:10 pm

Mi smo mu posle rekli - Pa, što nisi kazao da hoćeš balon? Zar si morao celu izložbu da digneš na noge?

Inače, bili smo iznenađeni što niko nije došao, jer je prostor divan, sav u hladovini. To je, zapravo, šuma na obodima Surčina. Mislili smo da će svi biglovi iz Beograda i Vojvodine da dođu, jer nije daleko. Ima puno prostora za pse i vlasnike, kao i dovoljno hladovine. Svi ringovi su bili u prošaranom hladu, tako da je i psima bilo prijatno. Jedno je ring za nemačke ovčare bio na suncu. Organizacija je bila na visokom nivou i utisci su više nego povoljni.

Moramo u većem broju da se pojavljujemo na izložbama, ako želimo da nas ozbiljno shvate. Mada je ovaj sudija bio jako strog! To cenim po drugim rasama koje je sudio, a koje su bile brojnije. Možda su ostali vlasnici znali nešto što mi nismo? Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 17 EmptyPon Jun 30, 2008 12:11 pm

luce ::
hehe, nisam neustrasiv, al' sam lep!
i jos kako!!!

bravo Diko! sledeci je Oskar!

Da, mogao bih da glumim u nekom filmu sa balonima. Kao, ja bežim - a jure me baloni.... to bi bila dobra akcija...
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Dika iz Beograda - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 17 EmptyPon Jun 30, 2008 12:47 pm

Hocemo slike Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 17 EmptyPon Jun 30, 2008 1:09 pm

bili 2 ::
Hocemo slike Very Happy

Ja sam odradila svoj deo posla - snimila, kompresovala i poslala gospodinu suprugu. Sad se on čeka. sunny
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Dika iz Beograda - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 17 EmptyPon Jun 30, 2008 1:32 pm

Znaci cekacemo ih jos dugo kafa
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 17 EmptyPon Jun 30, 2008 1:36 pm

bili 2 ::
Znaci cekacemo ih jos dugo kafa

Šta da kažem? Dugo ti je trebalo da ga provališ...bounce
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 17 EmptyPon Jun 30, 2008 1:52 pm

Dika ::
bili 2 ::
Znaci cekacemo ih jos dugo kafa

Šta da kažem? Dugo ti je trebalo da ga provališ...bounce

Cenim da se ovde stvara jedna neprincipijelna koalicija Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 17 EmptyPon Jun 30, 2008 1:55 pm

luce ::
hehe, nisam neustrasiv, al' sam lep!
i jos kako!!!

bravo Diko! sledeci je Oskar!

Ovo je definitivno bilo, ako ne za Oskara za glavnu biglovsku ulogu, ono bar za specijalne efekte. Zao mi je sto niko nije snimio (a trajalo je dobrih 30 sekundi) ali bi bilo pravi doprinos za najsmesniji home video.

Dika u najbrzem galopu i najljucoj frci bezi ispred buketa razjarenih balona koj ga u stopu prate! affraid
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Dika iz Beograda - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 17 EmptyPon Jun 30, 2008 2:01 pm

Dika ::
Dika ::
bili 2 ::
Znaci cekacemo ih jos dugo kafa

Šta da kažem? Dugo ti je trebalo da ga provališ...bounce

Cenim da se ovde stvara jedna neprincipijelna koalicija Evil or Very Mad

I,Blazo,gde su slike??????
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 17 EmptyPon Jun 30, 2008 2:45 pm

Evo i slika:

Dika u ringu:
Dika iz Beograda - Page 17 Dikaustavukropkompresovyf6

Zadovoljni posle ocenjivanja (PRM, BOB):
Dika iz Beograda - Page 17 Dikaiblaokropwc9
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Dika iz Beograda - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 17 EmptyPon Jun 30, 2008 2:50 pm

O svaka cast,vidim da je Dika sve bolji u ringu. cheers

A ti,Blazo si se nama smejao sto vucemo stolice na izlozbu,a vidim da si ovog puta i ti poneo smeh smeh smeh
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 17 EmptyPon Jun 30, 2008 2:51 pm

Junior handling (obratite paznju na rep i usi, ovo se desava posle "incidenta sa balonima", jedva smo ga naterali u ring):

Dika iz Beograda - Page 17 Maraidikakompresovanonq9

3. mesto
Dika iz Beograda - Page 17 Maraidika2kompresovanoxh7
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 17 EmptyPon Jun 30, 2008 2:54 pm

Dika glumac, sav srecan sto je gotovo: Hocu kuciiiiiii !
Dika iz Beograda - Page 17 Dobrakuca3kompresovanova5
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dika iz Beograda - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 17 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dika iz Beograda
Nazad na vrh 
Strana 17 od 38Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 27 ... 38  Sledeći
 Similar topics
-
» Tabasko the Dika
» Ari iz Beograda
» Ema iz Beograda
» Eli iz Beograda
» Rio iz Beograda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: