moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Dika iz Beograda

Ići dole 
+32
Mirka
Meda
Niva
jok.mi
elmer fudd
Lino
Zvoncica
coka_lena
Lilu The Great
Bigl Bole
Ivana
Joker_Poker
Luna
Vera
tatjana
milena
sasa
vanvuk
Nepoznata obozavateljka
marina
Jasna
Lea2006
Jan
Andrijana
Janchee
pipi
Dolly
Ksenija
luce
Medena
Bunny's Nightmare
Dika
36 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 22 ... 38  Sledeći
AutorPoruka
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptyPon Feb 25, 2008 7:44 pm

Ah te slatke Dambo ušice Smile
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptyPon Feb 25, 2008 8:31 pm

Kakav stav pri susretu sa Bobijem!! Besprekoran je!!! Stvarno je extra lep bigl tr!!! A Dambo i kidanje štapa su čista rutina u biglećoj igri. Ziggy jako voli da se otima sa drugim kucama... Čudo jedno su ti naši kucovi Laughing Razz!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptyUto Feb 26, 2008 3:04 am

zadivljujuca je nicim izazvana Dikina lepota!
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptyUto Feb 26, 2008 12:23 pm

luce ::
zadivljujuca je nicim izazvana Dikina lepota!

Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptyUto Feb 26, 2008 12:25 pm

Janchee ::
Kakav stav pri susretu sa Bobijem!! Besprekoran je!!! Stvarno je extra lep bigl tr!!! A Dambo i kidanje štapa su čista rutina u biglećoj igri. Ziggy jako voli da se otima sa drugim kucama... Čudo jedno su ti naši kucovi Laughing Razz!!

Primetili smo da uopšte nije bitno koliki je pas sa kojim se vuče za štap - Dika redovno pobedi, jer je tako neverovatno uporan. Ako je rešio da uzme štap - uzeće ga.Wink
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptyUto Feb 26, 2008 12:26 pm

Medena ::
Ah te slatke Dambo ušice Smile

Embarassed Ah!
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptyUto Feb 26, 2008 12:32 pm

Bato, bato, baš si popularan! Šta ćeš kad si lep, ljubi te sestra!

Dika iz Beograda - Page 6 Dc10
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptyUto Feb 26, 2008 12:38 pm

Dika ::
Janchee ::
Kakav stav pri susretu sa Bobijem!! Besprekoran je!!! Stvarno je extra lep bigl tr!!! A Dambo i kidanje štapa su čista rutina u biglećoj igri. Ziggy jako voli da se otima sa drugim kucama... Čudo jedno su ti naši kucovi Laughing Razz!!

Primetili smo da uopšte nije bitno koliki je pas sa kojim se vuče za štap - Dika redovno pobedi, jer je tako neverovatno uporan. Ako je rešio da uzme štap - uzeće ga.Wink

Isto to radi i Dolly, pa zato ljudi i vole kad ona dodje u park, jer natera i njihove pse na akciju.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptyUto Feb 26, 2008 4:44 pm

Dolly ::
Dika ::
Janchee ::
Kakav stav pri susretu sa Bobijem!! Besprekoran je!!! Stvarno je extra lep bigl tr!!! A Dambo i kidanje štapa su čista rutina u biglećoj igri. Ziggy jako voli da se otima sa drugim kucama... Čudo jedno su ti naši kucovi Laughing Razz!!

Primetili smo da uopšte nije bitno koliki je pas sa kojim se vuče za štap - Dika redovno pobedi, jer je tako neverovatno uporan. Ako je rešio da uzme štap - uzeće ga.Wink

Isto to radi i Dolly, pa zato ljudi i vole kad ona dodje u park, jer natera i njihove pse na akciju.

Dika se redovno rve sa izvesnom Malenom, šarplaninkom od 8 meseci, koja je bar duplo veća od njega. Neverovatno je koliko je dosadan, uporan, neustrašiv i navalentan prema njoj (kao i svaki bigl). Ona ga pričepi šapom i legne na njega, a on se u rikverc izvuče kroz njene zadnje noge, pa je gricne otpozadi. Dok je ona shvatila gde se Dika deo, on ju je već ponovo gricnuo, ovaj put za uvo, pa za drugo uvo... Mnogo se promenio od našeg poslednjeg susreta. Tad je bio dobar, a sad je dosadan kao buva.
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptyUto Feb 26, 2008 4:57 pm

Pa, izgleda da je došlo vreme za okupljanje!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptyUto Feb 26, 2008 8:43 pm

super slichke

Da li imas nekad strah kad se tako setate i susreta sa nekim velikim psom koji izgleda miroljubiv a posle pokaze zube pa nedaj boze napadne Diku?
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptySre Feb 27, 2008 12:42 pm

Dolly ::
Pa, izgleda da je došlo vreme za okupljanje!

DA!cheers
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptySre Feb 27, 2008 12:47 pm

ksenija ::
super slichke

Da li imas nekad strah kad se tako setate i susreta sa nekim velikim psom koji izgleda miroljubiv a posle pokaze zube pa nedaj boze napadne Diku?

Ja uvek imam taj strah, a moj muž je opušteniji. Par puta sam uzimala Diku u ruke i nosila ga sve do kuće, jer su nas u stopu pratile neke velike lutalice koje su meni izgledale strašno... A Dika se pritom otima kao lud, hoće da se igra. Pre neki dan smo ga zajedno šetali, kad je naišao jedan dečko sa rotvajlerkom. Mi pustimo Diku da je onjuši, a dečko nam lepo kaže: Nemojte, ova moja hoće da se igra, ali je mnogo velika i trapava, da ga ne povredi... Nije ni stigao to da izgovori, a ona je skočila na Diku i poklopila ga prednjim šapama. Naravno, odmah smo ga izvukli, a on se jadan tako uplašio, odmah je počeo sa onim njegovim frktanjem kroz nos... Čitav minut smo ga smirivali... Treba jako paziti, jer sa velikim psima se stvarno nikad ne zna...
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptySre Feb 27, 2008 12:53 pm

ksenija ::
super slichke

Da li imas nekad strah kad se tako setate i susreta sa nekim velikim psom koji izgleda miroljubiv a posle pokaze zube pa nedaj boze napadne Diku?

A jednom sam ga je šetala, imao je malo više od tri meseca i tek je počeo da izlazi posle karantina, kad smo sreli vučjaka iz susedne zgrade. Šetala ga je jedna starija žena, koja ga je jedva obuzdavala. Vučjak je tako iskezio zube na malenog Diku, potrčao ka njemu, obmotao se meni oko nogu, tako da sam jedva stigla da uzmem Diku i sklonim ga. A ta žena je svom agresivnom monstrumu govorila: Nemoj, nemoj, pa to je mala kuca, vidis? Vidiš kako je mali? A ovaj se, otprilike, spremio da pojede Diku za večeru. Od tada stvarno dobro otvorim oči, jer kod nas (u Bloku 45) ima puno kučića. Neki su slatki, a neki prave nemani.
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptySre Feb 27, 2008 2:44 pm

Nemojte ga bas ni puno cuvati jer Dikson mora da nauci da se sam cuva.

Ja sam Bilija od pocetka pustala da pridje svakom psu,pa su ga neki prihvatili a od nekih je dobio preko njuske i brzo je naucio da se sam pazi. Normalno nikad nisam dozvolila da dodje do prave tuce,ali vaspitne je dobijao redovno.
Sad i bebu pustam,ali ona je drugacija,ona se prva narogusi i pocne da laje.
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptySre Feb 27, 2008 3:00 pm

bili 2 ::
Nemojte ga bas ni puno cuvati jer Dikson mora da nauci da se sam cuva.

Ja sam Bilija od pocetka pustala da pridje svakom psu,pa su ga neki prihvatili a od nekih je dobio preko njuske i brzo je naucio da se sam pazi. Normalno nikad nisam dozvolila da dodje do prave tuce,ali vaspitne je dobijao redovno.
Sad i bebu pustam,ali ona je drugacija,ona se prva narogusi i pocne da laje.

Dika je odnedavno provalio da je jako brz, tako da mnogo slobodnije prilazi većim psima. Treba, naravno, da se puštaju. Puštamo i mi njega, ali on je druželjubiv, svaki put se strašno zaprepasti kad neko zareži na njega... Što nije malo kao njegove sestre...
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptySre Feb 27, 2008 3:03 pm

Sta da vam kazem,muska deca uvek kasnije sazrevaju a i prilicno su tunjavi u pubertetu.

Muskarci izvinte!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptySre Feb 27, 2008 5:41 pm

Na Dolly još niko nije zarežao, a penje se na glavu svima, jedino se desi da je neki krupan pas nezgrapan i trapav u igri, pa je zaboli. Što se tiče brzine, u našem parku, do sada, nismo sreli nikog ko bi mogao da joj konkuriše. Kad počne da trči u krug, zavrti mi se u glavi.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptyČet Feb 28, 2008 2:10 pm

Dolly ::
Na Dolly još niko nije zarežao, a penje se na glavu svima, jedino se desi da je neki krupan pas nezgrapan i trapav u igri, pa je zaboli. Što se tiče brzine, u našem parku, do sada, nismo sreli nikog ko bi mogao da joj konkuriše. Kad počne da trči u krug, zavrti mi se u glavi.

Nema joj premca.df
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptyČet Feb 28, 2008 3:08 pm

Kad je Bili bio stene maltretirao je sve pse i uopste nije obracao paznju na to da li neki pas rezi ili ne. Sad je bolji i mnogo opreznije prilazi nepoznatim psima.
Nazad na vrh Ići dole
vanvuk
novajlija
novajlija
vanvuk


Broj poruka : 22
Godina : 41
Datum upisa : 26.11.2007

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptyPon Mar 03, 2008 11:07 pm

Bata Dika je lep kao slika Smile

A vidim da i Dika voli sve sto vole mladi lol!

Sto se tice jurcanja, mislim da bi Tale mogao Dolly da izadje na crtu...

Mali je strasno lud. Ja trcim po 20ak km nedeljno i Tale vec neko vreme ide sa mnom. Naucio je celu stazu i uvek ide ispred mene i ceka me sa onim izrazom na licu: Gde si ti do sad, nemam ja vremena da te cekam dok se vuces. lol!

Mada ima i drugacijih dana, kada folira da ne moze. Sve do prve krivine dok ne spazi nekog drugara psa, kada kao Bananamen dobije neverovatnu snagu i pojuri brzinom metka dasdas
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptyČet Mar 06, 2008 1:41 pm

bili 2 ::
Sta da vam kazem,muska deca uvek kasnije sazrevaju a i prilicno su tunjavi u pubertetu.

Muskarci izvinte!!!!!!!!

Srećan 7. mesec, draga sestrice Teuta!sunny
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptyČet Mar 06, 2008 1:42 pm

Draga Doli, srećan ti 7. mesec!sunny
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptyČet Mar 06, 2008 5:23 pm

Srećan i tebi 7. mesec, a kad napuniš bar 17, bićeš jednakiji. Svi ćemo ti u tome pomoći! cmok


Poslednji izmenio Dolly dana Čet Mar 06, 2008 7:13 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 EmptyČet Mar 06, 2008 6:11 pm

Dolly ::
Srećan i tebi 1. mesec, a kad napuniš bar 17, bićeš jednakiji. Svi ćemo ti u tome pomoći! cmok

cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dika iz Beograda - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dika iz Beograda   Dika iz Beograda - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dika iz Beograda
Nazad na vrh 
Strana 6 od 38Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 22 ... 38  Sledeći
 Similar topics
-
» Tabasko the Dika
» Rio iz Beograda
» Ema iz Beograda
» Lea iz Beograda
» Nando, Oksa i Stella iz Kovina

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: