moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Dolly iz Beograda

Ići dole 
+45
falkfoto
Aga Aron
stefana
filip
FLAFI
MarijaRio
Rona
LuSho
DP
Aćim
olja76
Vuk
dunja
Teodor-Tedi iz S.Palanke
Marli
Shiloh
Lady
Meda
Niva
jok.mi
Luna
Joker_Poker
AnA__
Zvoncica
Vera
milena
batdavaldi
nedeljko
Lino
tatjana
Ari
vanvuk
Dika
LORA
Janchee
luce
Lea2006
Bunny's Nightmare
elmer fudd
Jan
Andrijana
Ksenija
Medena
Lilu The Great
Dolly
49 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
Joker_Poker
i'm bigl
i'm bigl
Joker_Poker


Broj poruka : 732
Datum upisa : 05.06.2008

Dolly iz Beograda - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolly iz Beograda   Dolly iz Beograda - Page 16 EmptyPet Jun 27, 2008 12:31 pm

Slatkica mala tr
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Dolly iz Beograda - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolly iz Beograda   Dolly iz Beograda - Page 16 EmptyPet Jun 27, 2008 1:35 pm

Doca je bas divna,a drugari su joj cakani.

Puno poljubaca za Dolly od porodice TeDiBi
Nazad na vrh Ići dole
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Dolly iz Beograda - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolly iz Beograda   Dolly iz Beograda - Page 16 EmptyPet Jun 27, 2008 1:50 pm

tr
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
tatjana
i'm bigl
i'm bigl
tatjana


Broj poruka : 720
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.04.2008

Dolly iz Beograda - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolly iz Beograda   Dolly iz Beograda - Page 16 EmptyPet Jun 27, 2008 6:04 pm

Bas vam je lep novi avatar!! hehe
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Dolly iz Beograda - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolly iz Beograda   Dolly iz Beograda - Page 16 EmptyPet Jun 27, 2008 10:48 pm

Diko, imamo i mi istog medu, koji više ne svira, što i nije loše!
Dolly iz Beograda - Page 16 Img_1117

Dolly iz Beograda - Page 16 Img_1118

Dolly iz Beograda - Page 16 Img_1119

Dolly iz Beograda - Page 16 Img_1120
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Dolly iz Beograda - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolly iz Beograda   Dolly iz Beograda - Page 16 EmptyPet Jun 27, 2008 11:38 pm

Dika ::
Da li iko ima tako lepe sestre kao ja? aa

imam ja!

Smile
Nazad na vrh Ići dole
tatjana
i'm bigl
i'm bigl
tatjana


Broj poruka : 720
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.04.2008

Dolly iz Beograda - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolly iz Beograda   Dolly iz Beograda - Page 16 EmptySub Jun 28, 2008 2:05 pm

Pa bata i seka moraju da imaju sve isto!!Smile))
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Dolly iz Beograda - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolly iz Beograda   Dolly iz Beograda - Page 16 EmptySub Jun 28, 2008 6:07 pm

Trebalo bi da izbace reklamu za tog medu:
"SARENI MEDO- OMILJENA IGRACKA SVIH BIGLOVA!!!
Ukoliko ga ne bude voleo, vracamo novac!
Garantovano BIGL' S BEST!!! "

smeh smeh smeh
Nazad na vrh Ići dole
tatjana
i'm bigl
i'm bigl
tatjana


Broj poruka : 720
Localisation : Beograd
Datum upisa : 08.04.2008

Dolly iz Beograda - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolly iz Beograda   Dolly iz Beograda - Page 16 EmptySub Jun 28, 2008 11:25 pm

milena ::
Trebalo bi da izbace reklamu za tog medu:
"SARENI MEDO- OMILJENA IGRACKA SVIH BIGLOVA!!!
Ukoliko ga ne bude voleo, vracamo novac!
Garantovano BIGL' S BEST!!! "

smeh smeh smeh

smeh takvu reklamu bi trebali dea urade i za kravice!!
smeh
Nazad na vrh Ići dole
batdavaldi
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
batdavaldi


Broj poruka : 74
Godina : 46
Datum upisa : 15.09.2007

Dolly iz Beograda - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolly iz Beograda   Dolly iz Beograda - Page 16 EmptyNed Jun 29, 2008 9:42 am

blago vama, nama plišane i igračke od meke gume traju max sat vremena, zato se igramo najviše tvrdim loptama i bocama od cole lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.est-batdavaldi.com
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dolly iz Beograda - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolly iz Beograda   Dolly iz Beograda - Page 16 EmptyNed Jun 29, 2008 5:00 pm

Ista kuca, isti meda! Moja Marija je upravo od Doli pomislila da je Dika![/url]
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Dolly iz Beograda - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolly iz Beograda   Dolly iz Beograda - Page 16 EmptyPon Jun 30, 2008 2:35 pm

batdavaldi ::
blago vama, nama plišane i igračke od meke gume traju max sat vremena, zato se igramo najviše tvrdim loptama i bocama od cole lol!
Evo igracke koja najefikasnije skrece Medinu paznju - polulitarske boce. Stavim unutra 2-3 sitne granulice, zatvorim flasu, bacim Medi - i mirna sam barem pola sata. Naucila je da odvrne cep, i igra se sa flasom dok i zadnja granulica ne ispadne napolje! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Bunny's Nightmare
i'm bigl
i'm bigl
Bunny's Nightmare


Broj poruka : 1527
Godina : 41
Localisation : Beograd-Titel
Datum upisa : 16.04.2007

Dolly iz Beograda - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolly iz Beograda   Dolly iz Beograda - Page 16 EmptyPon Jun 30, 2008 2:39 pm

Plisane igracke kod nas ne traju ni 5 minuta,Beba ih odmah rastavi na sastavne delove koje potom usitni do najsitnijih cestica. E onda to razvuku po celoj kuci i onda luda Ivana ide i skuplja
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Dolly iz Beograda - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolly iz Beograda   Dolly iz Beograda - Page 16 EmptyUto Jul 01, 2008 2:20 am

bili 2 ::
Plisane igracke kod nas ne traju ni 5 minuta,Beba ih odmah rastavi na sastavne delove koje potom usitni do najsitnijih cestica. E onda to razvuku po celoj kuci i onda luda Ivana ide i skuplja

Ti BIGLOVSKOJ PORODICI dodjes nesto kao... PEPELJUGA?! Smile
smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Dolly iz Beograda - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolly iz Beograda   Dolly iz Beograda - Page 16 EmptyUto Jul 01, 2008 12:35 pm

milena ::
bili 2 ::
Plisane igracke kod nas ne traju ni 5 minuta,Beba ih odmah rastavi na sastavne delove koje potom usitni do najsitnijih cestica. E onda to razvuku po celoj kuci i onda luda Ivana ide i skuplja

Ti BIGLOVSKOJ PORODICI dodjes nesto kao... PEPELJUGA?! Smile
smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh
Svi smo mi njihove PEPELJUGE. SVAKI DAN SKUPLJAM PO KUĆI ZATVARAČE I IZGRIŽENE PLASTIČNE FLAŠE, IGRAČKE KOJE SVIRAJU (da nas ne bi u 5 ujutru njima budila), HRANU U GRANULAMA, KOJU MORA PRVO DA PREVRNE I PROSPE, PA SA PODA JEDE, ALI NIKAD SVE, UVEK OSTAVI MENI DA SKUPLJAM. O ZAROZANIM KRPARAMA, TEPIH STAZAMA I SL. DA NE PRIČAM. SVE U SVEMU, BAŠ BI MI BILO DOSADNO DA NEMA MOG MALOG ZVRKA! OBOŽAVAM JE!!! top gun
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dolly iz Beograda - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolly iz Beograda   Dolly iz Beograda - Page 16 EmptyUto Jul 01, 2008 1:30 pm

luce ::
Dika ::
Da li iko ima tako lepe sestre kao ja? aa

imam ja!

Smile

top gun
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dolly iz Beograda - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolly iz Beograda   Dolly iz Beograda - Page 16 EmptyUto Jul 01, 2008 1:32 pm

Medena ::
batdavaldi ::
blago vama, nama plišane i igračke od meke gume traju max sat vremena, zato se igramo najviše tvrdim loptama i bocama od cole lol!
Evo igracke koja najefikasnije skrece Medinu paznju - polulitarske boce. Stavim unutra 2-3 sitne granulice, zatvorim flasu, bacim Medi - i mirna sam barem pola sata. Naucila je da odvrne cep, i igra se sa flasom dok i zadnja granulica ne ispadne napolje! Smile

Hvala za ideju!dobar dan
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Dolly iz Beograda - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolly iz Beograda   Dolly iz Beograda - Page 16 EmptyUto Jul 01, 2008 2:15 pm

Dika ::
Hvala za ideju!dobar dan
Nema na cemu! Samo dajte Diki da onjusi granulice prije nego ih ubacite u bocu, i uradite to pred njim, da zna sta je unutra. Wink
Jos nesto: Meda nije odmah znala da odvrne cep, pa kad izgnjavi flasu ja joj je otvorim, i onda se ona jos igra izbacujuci granule. Sad vec vise nema potrebe, sve sama radi - hrana je cudo!
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Dolly iz Beograda - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolly iz Beograda   Dolly iz Beograda - Page 16 EmptySre Jul 02, 2008 12:46 pm

Dolly ::
milena ::
bili 2 ::
Plisane igracke kod nas ne traju ni 5 minuta,Beba ih odmah rastavi na sastavne delove koje potom usitni do najsitnijih cestica. E onda to razvuku po celoj kuci i onda luda Ivana ide i skuplja

Ti BIGLOVSKOJ PORODICI dodjes nesto kao... PEPELJUGA?! Smile
smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh
Svi smo mi njihove PEPELJUGE. SVAKI DAN SKUPLJAM PO KUĆI ZATVARAČE I IZGRIŽENE PLASTIČNE FLAŠE, IGRAČKE KOJE SVIRAJU (da nas ne bi u 5 ujutru njima budila), HRANU U GRANULAMA, KOJU MORA PRVO DA PREVRNE I PROSPE, PA SA PODA JEDE, ALI NIKAD SVE, UVEK OSTAVI MENI DA SKUPLJAM. O ZAROZANIM KRPARAMA, TEPIH STAZAMA I SL. DA NE PRIČAM. SVE U SVEMU, BAŠ BI MI BILO DOSADNO DA NEMA MOG MALOG ZVRKA! OBOŽAVAM JE!!! top gun


I love you
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Dolly iz Beograda - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolly iz Beograda   Dolly iz Beograda - Page 16 EmptySre Jul 02, 2008 2:32 pm

Dolly ::
milena ::
bili 2 ::
Plisane igracke kod nas ne traju ni 5 minuta,Beba ih odmah rastavi na sastavne delove koje potom usitni do najsitnijih cestica. E onda to razvuku po celoj kuci i onda luda Ivana ide i skuplja

Ti BIGLOVSKOJ PORODICI dodjes nesto kao... PEPELJUGA?! Smile
smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh
Svi smo mi njihove PEPELJUGE. SVAKI DAN SKUPLJAM PO KUĆI ZATVARAČE I IZGRIŽENE PLASTIČNE FLAŠE, IGRAČKE KOJE SVIRAJU (da nas ne bi u 5 ujutru njima budila), HRANU U GRANULAMA, KOJU MORA PRVO DA PREVRNE I PROSPE, PA SA PODA JEDE, ALI NIKAD SVE, UVEK OSTAVI MENI DA SKUPLJAM. O ZAROZANIM KRPARAMA, TEPIH STAZAMA I SL. DA NE PRIČAM. SVE U SVEMU, BAŠ BI MI BILO DOSADNO DA NEMA MOG MALOG ZVRKA! OBOŽAVAM JE!!! top gun

Dok je Marija bila mlađa, ja sam stalno govorila - pogledaj kakav nam je krš u kući, kao da imamo neko kučence koje razvlači igračke po podu. E, taman Mara porasla, krš se sredio - kad, eto ti Dike. Samo se saplićemo po dnevnoj sobi u kojoj, ali u svakom trenutku, na podu stoji bar sledeće: dve zgužvane krpare iz kojih izvlači tkanje, dva kanapa za navlačenje, plastično prase koje grokće kad ga zagrize, karo meda, nekoliko koskica od goveđe žile, plava gumena koska, nekoliko komada kanapa i još nekoliko izobličenih predmeta, teških za identifikaciju. king

Što se obožavanja tiče - ne znam kako ćemo dve nedelje bez njega kad odemo na more.
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Dolly iz Beograda - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolly iz Beograda   Dolly iz Beograda - Page 16 EmptySre Jul 02, 2008 3:59 pm

Dika ::
Dolly ::
milena ::
bili 2 ::
Plisane igracke kod nas ne traju ni 5 minuta,Beba ih odmah rastavi na sastavne delove koje potom usitni do najsitnijih cestica. E onda to razvuku po celoj kuci i onda luda Ivana ide i skuplja

Ti BIGLOVSKOJ PORODICI dodjes nesto kao... PEPELJUGA?! Smile
smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh
Svi smo mi njihove PEPELJUGE. SVAKI DAN SKUPLJAM PO KUĆI ZATVARAČE I IZGRIŽENE PLASTIČNE FLAŠE, IGRAČKE KOJE SVIRAJU (da nas ne bi u 5 ujutru njima budila), HRANU U GRANULAMA, KOJU MORA PRVO DA PREVRNE I PROSPE, PA SA PODA JEDE, ALI NIKAD SVE, UVEK OSTAVI MENI DA SKUPLJAM. O ZAROZANIM KRPARAMA, TEPIH STAZAMA I SL. DA NE PRIČAM. SVE U SVEMU, BAŠ BI MI BILO DOSADNO DA NEMA MOG MALOG ZVRKA! OBOŽAVAM JE!!! top gun

Dok je Marija bila mlađa, ja sam stalno govorila - pogledaj kakav nam je krš u kući, kao da imamo neko kučence koje razvlači igračke po podu. E, taman Mara porasla, krš se sredio - kad, eto ti Dike. Samo se saplićemo po dnevnoj sobi u kojoj, ali u svakom trenutku, na podu stoji bar sledeće: dve zgužvane krpare iz kojih izvlači tkanje, dva kanapa za navlačenje, plastično prase koje grokće kad ga zagrize, karo meda, nekoliko koskica od goveđe žile, plava gumena koska, nekoliko komada kanapa i još nekoliko izobličenih predmeta, teških za identifikaciju. king

Što se obožavanja tiče - ne znam kako ćemo dve nedelje bez njega kad odemo na more.
"Srećom" neću ići na more, pa me ta muka ne muči, a i teško mi je da zamislim!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

Dolly iz Beograda - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolly iz Beograda   Dolly iz Beograda - Page 16 EmptySre Jul 02, 2008 10:56 pm

Medena ::
Dika ::
Hvala za ideju!dobar dan
Jos nesto: Meda nije odmah znala da odvrne cep, pa kad izgnjavi flasu ja joj je otvorim, i onda se ona jos igra izbacujuci granule. Sad vec vise nema potrebe, sve sama radi - hrana je cudo!
Lino jos uvjek ne zna odvrnut cep, ali ima efikasniji nacim on ga odgrize i otrgne s boce. Laughing
Meda super ti je ova ideja s bocom i granulicama, isprobat cu je. Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Dolly iz Beograda - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolly iz Beograda   Dolly iz Beograda - Page 16 EmptyPet Jul 04, 2008 4:32 pm

Dika ::
Dolly ::
milena ::
bili 2 ::
Plisane igracke kod nas ne traju ni 5 minuta,Beba ih odmah rastavi na sastavne delove koje potom usitni do najsitnijih cestica. E onda to razvuku po celoj kuci i onda luda Ivana ide i skuplja

Ti BIGLOVSKOJ PORODICI dodjes nesto kao... PEPELJUGA?! Smile
smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh
Svi smo mi njihove PEPELJUGE. SVAKI DAN SKUPLJAM PO KUĆI ZATVARAČE I IZGRIŽENE PLASTIČNE FLAŠE, IGRAČKE KOJE SVIRAJU (da nas ne bi u 5 ujutru njima budila), HRANU U GRANULAMA, KOJU MORA PRVO DA PREVRNE I PROSPE, PA SA PODA JEDE, ALI NIKAD SVE, UVEK OSTAVI MENI DA SKUPLJAM. O ZAROZANIM KRPARAMA, TEPIH STAZAMA I SL. DA NE PRIČAM. SVE U SVEMU, BAŠ BI MI BILO DOSADNO DA NEMA MOG MALOG ZVRKA! OBOŽAVAM JE!!! top gun

Dok je Marija bila mlađa, ja sam stalno govorila - pogledaj kakav nam je krš u kući, kao da imamo neko kučence koje razvlači igračke po podu. E, taman Mara porasla, krš se sredio - kad, eto ti Dike. Samo se saplićemo po dnevnoj sobi u kojoj, ali u svakom trenutku, na podu stoji bar sledeće: dve zgužvane krpare iz kojih izvlači tkanje, dva kanapa za navlačenje, plastično prase koje grokće kad ga zagrize, karo meda, nekoliko koskica od goveđe žile, plava gumena koska, nekoliko komada kanapa i još nekoliko izobličenih predmeta, teških za identifikaciju. king

Što se obožavanja tiče - ne znam kako ćemo dve nedelje bez njega kad odemo na more.

Pa... eto radosti...!!!

Hm... ja sada tako pricam, a videcu koju cu pesmu pevati kada ja uzmem bebu...i koliko ce mi to dugo predstavljati radost!!!!

smeh smeh smeh
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Dolly iz Beograda - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolly iz Beograda   Dolly iz Beograda - Page 16 EmptyPet Jul 04, 2008 9:41 pm

Doice, posto nisi bila zadovoljna Dolly iz Beograda - Page 16 Pointe10



Dolly iz Beograda - Page 16 Image_10



A kako ja svoju rec odrzavam, imam par novih DELA za tebe...
Nazad na vrh Ići dole
milena
i'm bigl
i'm bigl
milena


Broj poruka : 658
Datum upisa : 14.04.2008

Dolly iz Beograda - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolly iz Beograda   Dolly iz Beograda - Page 16 EmptyPet Jul 04, 2008 9:47 pm

Dakle, mozda ti se nesto ovako vise svidi

Dolly iz Beograda - Page 16 Doliii10



(SADA NAM OKICE NISU CRVENE OD BLICA Very Happy )


Poslednji izmenio milena dana Pet Jul 04, 2008 10:12 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dolly iz Beograda - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolly iz Beograda   Dolly iz Beograda - Page 16 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dolly iz Beograda
Nazad na vrh 
Strana 16 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Dolly iz Beograda
» Ema iz Beograda
» Lea iz Beograda
» Rio iz Beograda
» Nando, Oksa i Stella iz Kovina

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: